Přejít na obsah


Fotka

POZOR - 31 SUVENYRU


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#1 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:19

https://www.facebook...88461358037175/ Start plotting your crafty strategy, rally your friends and prepare for a month of geocaching like no other. August is being celebrated by geocachers around the world as the “31 Days of Geocaching.” Find a geocache, log a “Found it” (or an “Attended” for an Event Cache) and earn a unique calendar-style Geocaching souvenir for each day in August. That’s 31 souvenirs up for grabs. Pokud dobre chapu, kazdy den v srpnu je za kes suvenyr. Druhou sobotu dva. Kdo nema zajem o suvenyr, at toto oznameni ignoruje.
  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:26

Už se to tu někde řešilo a dobrali jsme se k většinovému názoru, že je to degradace suvenýrů.
  • 0

#3 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:29

Smrk napsal/a:
Už se to tu někde řešilo a dobrali jsme se k většinovému názoru, že je to degradace suvenýrů.


Nikde jsem to nenasla.... Proc degradace? Podle mne je to vyzva.
Ve kterem vlakne se to resilo?
  • 0

#4 MLSF

MLSF

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:29

Smrk napsal/a:
Už se to tu někde řešilo a dobrali jsme se k většinovému názoru, že je to degradace suvenýrů.


Přesně tak, od tohoto léta jsou pro mě suvenýry naprosto nezajímavá záležitost.
  • 0

#5 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:29

mno jo chtělo by to umět číst jinde než jen na FB :-)

http://www.geocachin...t=&rowstart=780

ono proč taky hledat info o suvenýrech v trýdu o... suvenýrech B)
  • 0

#6 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:32

jakouback napsal/a:
mno jo chtělo by to umět číst jinde než jen na FB :-)

http://www.geocachin...t=&rowstart=780

ono proč taky hledat info o suvenýrech v trýdu o... suvenýrech B)


DIK.
Myslela jsem to dobre, tak jen do mne, posluzte si.
Ze jsem se angazovala a nenechala si to pro sebe. No tak priste.
  • 0

#7 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:34

siiv napsal/a:

jakouback napsal/a:
mno jo chtělo by to umět číst jinde než jen na FB :-)

http://www.geocachin...t=&rowstart=780

ono proč taky hledat info o suvenýrech v trýdu o... suvenýrech B)


DIK.
Myslela jsem to dobre, tak jen do mne, posluzte si.
Ze jsem se angazovala a nenechala si to pro sebe. No tak priste.


Neber si to tak - většinu zdejších výlevů je lepší nevnímat. Já ti děkuji za info.
  • 0

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:34

siiv napsal/a:

Smrk napsal/a:
Už se to tu někde řešilo a dobrali jsme se k většinovému názoru, že je to degradace suvenýrů.


Nikde jsem to nenasla.... Proc degradace? Podle mne je to vyzva.
Ve kterem vlakne se to resilo?


Jo, pro několik kačerů to výzva je a bude je to bavit. Ale většina normálně pracujících lidí s rodinou nemůže mít všechny. Navíc dosud byly suvenýry za návštěvu země, významné události nebo na památku v odlov keše ve významný den. Ale mít památku na to, že jsem ulovil keš 15.8, 16.8. a 27.8.? Já i nějak koketuju s myšlenkou, že bych v srpnu neulovil vůbec nic, ale tím bych si zase zkazil dovolenou.
  • 0

#9 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:36

siiv napsal/a:

Smrk napsal/a:
Už se to tu někde řešilo a dobrali jsme se k většinovému názoru, že je to degradace suvenýrů.


Nikde jsem to nenasla.... Proc degradace? Podle mne je to vyzva.
Ve kterem vlakne se to resilo?

Protože udržet kontinuitu denních lovů je samozřejmě výzva. Pakliže by za to byl 1 suvenýr nikdo by asi neřekl ani popel. Ale udělat ze suvenýrů kalendář je hovadina. Přidělit jich za splnění 30 je prostě degradace těch ostatních. Zvláště pak, když do teď nejsou hotové ani ty státní.

A nedá mi to: nenašla jsi to asi proto, že jsi kupodivu nehledala termín "suvenýr" nebo jsi nehledala vůbec...


Smrk napsal/a:
...Já i nějak koketuju s myšlenkou, že bych v srpnu neulovil vůbec nic...

To jsem na tebe teda zvědavej... ;-)
  • 0

#10 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:37

Smrk napsal/a:

siiv napsal/a:

Smrk napsal/a:
Už se to tu někde řešilo a dobrali jsme se k většinovému názoru, že je to degradace suvenýrů.


Nikde jsem to nenasla.... Proc degradace? Podle mne je to vyzva.
Ve kterem vlakne se to resilo?


Jo, pro několik kačerů to výzva je a bude je to bavit. Ale většina normálně pracujících lidí s rodinou nemůže mít všechny. Navíc dosud byly suvenýry za návštěvu země, významné události nebo na památku v odlov keše ve významný den. Ale mít památku na to, že jsem ulovil keš 15.8, 16.8. a 27.8.? Já i nějak koketuju s myšlenkou, že bych v srpnu neulovil vůbec nic, ale tím bych si zase zkazil dovolenou.


Hlavne se mnou prenasis zabu, nadkacere, tak klidek. A to je Poslani!
Leda, ze bys to nelogoval.
  • 0

#11 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:39

Paprikasi napsal/a:

siiv napsal/a:

Smrk napsal/a:
Už se to tu někde řešilo a dobrali jsme se k většinovému názoru, že je to degradace suvenýrů.


Nikde jsem to nenasla.... Proc degradace? Podle mne je to vyzva.
Ve kterem vlakne se to resilo?

Protože udržet kontinuitu denních lovů je samozřejmě výzva. Pakliže by za to byl 1 suvenýr nikdo by asi neřekl ani popel. Ale udělat ze suvenýrů kalendář je hovadina. Přidělit jich za splnění 30 je prostě degradace těch ostatních. Zvláště pak, když do teď nejsou hotové ani ty státní.

A nedá mi to: nenašla jsi to asi proto, že jsi kupodivu nehledala termín "suvenýr" nebo jsi nehledala vůbec...


Proč by měla něco hledat? Prostě chtěla v dobré víře informovat o něčem, co jí přišlo zajímavé... Nechápu ty neustálé zdejší invektivy. To bude asi tím vedrem :D
  • 0

#12 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:44

[/quote] Jo, pro několik kačerů to výzva je a bude je to bavit. Ale většina normálně pracujících lidí s rodinou nemůže mít všechny. Navíc dosud byly suvenýry za návštěvu země, významné události nebo na památku v odlov keše ve významný den. Ale mít památku na to, že jsem ulovil keš 15.8, 16.8. a 27.8.? Já i nějak koketuju s myšlenkou, že bych v srpnu neulovil vůbec nic, ale tím bych si zase zkazil dovolenou.[/quote] Ja jsem z velkeho mesta, takze mam kesi na vyber.A celkem dost. Spis jde o to, ze se clovek kazdy den vybicuje ke geocachingu a v tom vidim tu vyzvu. Me se po praci taky uz nikam nechce. Nerikam, ze se mi to povede, ale zkusim to.
  • 0

#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:44

Slanecek napsal/a:
...
Hlavne se mnou prenasis zabu, nadkacere, tak klidek. A to je Poslani!
Leda, ze bys to nelogoval.


No vidíš, na žábu jsem zapomněl. :-) Tak to si nebudu dovolenou nijak kazit, ale přesto nebudu mít z kalendářového suvenýru žádnou radost. Doteď se člověk musel nějak namáhat.
  • 0

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:46

siiv napsal/a:
...
Nerikam, ze se mi to povede, ale zkusim to.


Zkus, doufám, že budou alespoň graficky zdařilé a ne jeden obrázek s datem.
  • 0

#15 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:48

Slanecek napsal/a:
... nadkacere...


Poprosil bych o oslovení Überkačer!
  • 0

#16 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:50

Smrk napsal/a:

Slanecek napsal/a:
...
Hlavne se mnou prenasis zabu, nadkacere, tak klidek. A to je Poslani!
Leda, ze bys to nelogoval.


No vidíš, na žábu jsem zapomněl. :-) Tak to si nebudu dovolenou nijak kazit, ale přesto nebudu mít z kalendářového suvenýru žádnou radost. Doteď se člověk musel nějak namáhat.


Nejak nechapu, proc jsi psal, ze
" Ale většina normálně pracujících lidí s rodinou nemůže mít všechny."
kdyz ziskat 31 suvenyru za kazdy den v srpnu neni vubec namahave.
jo, kdyz ziska clovek za srpen dva tri, tak to namahave nebude, ale ziskat vsechny, v tom je ten vtip.
Me se po praci taky na lov nechce, takz to jako vyzvu beru.

A ze suvenyru budu mit radost. Mam najitou kes v Italii a v San Marinu a zadny suvenyr ani z jedne zeme. suvenyru je malo. Namahala jsem se pro suvenyr a nic. A tohle bude pekna serie.
  • 0

#17 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 14:51

Smrk napsal/a:

siiv napsal/a:
...
Nerikam, ze se mi to povede, ale zkusim to.


Zkus, doufám, že budou alespoň graficky zdařilé a ne jeden obrázek s datem.


No to doufam. To by me namichli :)
  • 0

#18 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 15:02

@ siiv

Suvenýry mě nějak neberou, ale že to je jejich degradace je jasné. Že GS zas něco nedodělal evidentní (kde je zbytek států aspoň v Evropě?)

A pokud jde o měsíční lajnu. Bych se musel na měsíc odstěhovat někam do Prahy, Drážďan nebo podobně. Včera jsem byl na nejbližším FTFku 24km od HC a autem to dalo na parkoviště 42,5 km !! Tak jak mám jet keš za den???

Je vidět, že začátečníci zhola nic nevědí o těžkém údělů nás honibodů a űberkačerů :)
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 15:08

siiv napsal/a:
... Mam najitou kes v Italii a v San Marinu a zadny suvenyr ani z jedne zeme. suvenyru je malo.


Tuhle srpnovou šňůru považuju za nesmysl právě proto, že suvenýr pro Itálii a San Marino stále není. A rozhodně bych se raději pochlubil ostatním kačerům italským suvenýrem než virtuálním powertrailem. Taky proto, že jsou tak vzácné a přibývají sporadicky, je škoda zabít je takovou tsunami. A celá ta šňůra suvenýrů bude mít právě podle mě relativní smysl jen tehdy, když se uloví celá. Pak máš památku na to, jak jsi celý srpen lítal jako namydlený blesk, abys všechno stihnul. Ale když lovíš dva dny v týdnu, tak k čemu nekompletní série? Pak už by bylo rozumnější, kdyby byl jeden suvenýr za celosrpnový odlov (ten bych ti pak i záviděl) nebo by se připsaly až po splnění celého měsíce.
  • 0

#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 15:13

Mimochodem za souvislé odlovy jsou medaile BadgeGen.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama