Přejít na obsah


Fotka

POZOR - 31 SUVENYRU


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#41 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 10:56

k-lord napsal/a:
A v cem je tady problem?? Ja najdu a loguji treba az za tyden. Suvenyr nedostatnes za den, kdy logujes, ale kdy si nasel, resp. jake datum uvedes.

mam dojem ze to bylo mysleno tak: obejdu dnes powertrail, jednu zaloguju s dnesnim datumem, druhou se zitrejsim datem atd...
  • 0

#42 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 16:38

Smrk napsal/a:

mpik napsal/a:
... "uloveno před dvěma dny, ale loguju až dnes".


Nedávno jsem zrovna na mapě našel keš, kterou jsem zapomněl zalogovat. Ale jak píší ostatní, při logování se změní datum nálezu a je to. A jestli někdo chce sbírat srpnové suvenýry tak, že si obejde Opičí hory a pak každý den zaloguje jednu keš, žíly mi to netrhá.

Přesně takhle jsem to myslel. Jedině že by pak owneři kontrolovali logbooky a mazali logy, kde nesouhlasí datum. Ale to by smazali i některé mé, protože někdy nevím v terénu kolikátého je a o den se spletu, což poznám až u PC.
  • 0

#43 keramiko

keramiko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 11:36

tak štěstí, že jsem toto vlákno přečetl až dnes:) dnes jsem 31čku dokončil. taky by se mi líbil jeden suvenýr za celý měsíc, ale přece je to o tom našem pocitu, že jsme to zvládli, že se to povedlo. jsou cennější suvenýry a méně cennější. je to jako se známkami. současně jsem dnes dal 80tý den v řadě, chtěl jsem skončit už 1.8.,po padesátce, ale tato výzva mi to prodloužila o dalších 30:) proto díky za ni. Fakt si myslím, že je nejdůležitější náš pocit - dali jsme to. Ne to, zda máme či nemáme suvenýr. To je ta třešinka na dortu.
  • 0

#44 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 11:53

Já jsem rád i za těch 7 suvenýrů co jsem získal :P lovil jsem stejně jako jiné měsíce - jen jsem extra lovil v mezinárodní den geocachingu .
  • 0

2yxqhqq.gif


#45 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 12:48

já doufám, že dneska dolovím ten 31 a budu rád protože narozdíl od některých "NEMÁM RÁD ...doplńsi..." kačerů se mi výzva líbila a nemám problém ani se suvenýry :) Podle mě, šlo o to se bavit a tak jsem k tomu i přistoupil a vzhledem k tomu, že nebydlím v oblasti s velkou hustotou keší a navíc mám většinu vyluxovaných tak to fakt výzva byla.... :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#46 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 13:49

Mám jen 15 srpnosuvenýrů, ale hlavně mám Adblock. Takže se nemusím na ty "pěkné" obrázky dívat. :)
  • 0

#47 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 16:16

Šel jsem do toho a docela se mi to líbilo, mám jich všech 31... Občas to byla hoňka, když mě práce hnala do končin, kde mám odlovené všechny "pohodovky", ale vždycky se to nějak dalo udělat. Klobouk dolů před kačery, kteří takhle loví několikaměsíční lajnu bez vynechání... Není to žádná prča ;)
  • 0

#48 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 18:10

Tak byl to záhul protože poblíž mám vše odloveno, ale nakonec se zadařilo. Vzal jsem to jako výzvu a podařilo se ji udělat.
  • 0

#49 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 18:22

Mohl by mi někdo vysvětlit proč mám suvenýry i ze zemí kde jsem nikdy nebyl? Jeden(omylem zalogovana jiná keš,North Carolina)mám omylem. Jinak z 31 mám i s nezalogovaným dneškem 13 :)
  • 0

#50 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 18:46

WitkoAWendy napsal/a:
Mohl by mi někdo vysvětlit proč mám suvenýry i ze zemí kde jsem nikdy nebyl? Jeden(omylem zalogovana jiná keš,North Carolina)mám omylem.
Jinak z 31 mám i s nezalogovaným dneškem 13 :)


No tohle je zajimave, ja zase nevim naopak - proc nemam suvenyr ze zeme ve ktere jsem sbiral (Řecko)
  • 0

#51 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 18:48

von Bronin napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:
Mohl by mi někdo vysvětlit proč mám suvenýry i ze zemí kde jsem nikdy nebyl? Jeden(omylem zalogovana jiná keš,North Carolina)mám omylem.
Jinak z 31 mám i s nezalogovaným dneškem 13 :)


No tohle je zajimave, ja zase nevim naopak - proc nemam suvenyr ze zeme ve ktere jsem sbiral (Řecko)

Sepicnu

Napadlo mě jestli nemám omylem zalogováno i keše ze zemí ve kterých jsem nikdy nebyl.....ale jak to zjistím?? Podotýkám že jsem nikdy jinak než z mobilu na GC.com nepřistoupil.
  • 0

#52 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 19:23

WitkoAWendy napsal/a:
Napadlo mě jestli nemám omylem zalogováno i keše ze zemí ve kterých jsem nikdy nebyl.....ale jak to zjistím?? Podotýkám že jsem nikdy jinak než z mobilu na GC.com nepřistoupil.

Podle statistik gc.com si našel keše v těchto zemích:
Czech Republic (1313), Spain (37), Canada (1 - GCZJ7T- The cache before you shop (New Brunswick, Canada)), Germany (1), Poland (1)
Edit: Více v SZ.

von Bronin: Ne všechny státy mají suvenýr. A Řecko jsem v seznamu suvenýru na geowiki neviděl (http://wiki.geocachi...z/wiki/Suvenýry).
  • 0

#53 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 19:53

Nemo02 napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:
Napadlo mě jestli nemám omylem zalogováno i keše ze zemí ve kterých jsem nikdy nebyl.....ale jak to zjistím?? Podotýkám že jsem nikdy jinak než z mobilu na GC.com nepřistoupil.

Podle statistik gc.com si našel keše v těchto zemích:
Czech Republic (1313)
Spain (37)
Canada (1 - GCZJ7T- The cache before you shop (New Brunswick, Canada))
Germany (1)
Poland (1)

von Bronin: Ne všechny státy mají suvenýr. Mě dlohou chybělo Rakousko, než ho přidali. A Řecko jsem v seznamu suvenýru na geowiki neviděl (http://wiki.geocachi...z/wiki/Suvenýry).

Mohl by jsi mi poradit jak odhalim tu chybu? protože v těch zemích krom SP a Pl jsem nikdy nebyl.Jde mi respektive o ten log či případně keš na které ten log je.
  • 0

#54 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 20:04

Nemo02 jak jsi přišel na tu Kanadu?
  • 0

#55 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 20:10

WitkoAWendy napsal/a:
Nemo02 jak jsi přišel na tu Kanadu?

Tak se na ni podívej máš ji tam zalogovanej jako poslední
  • 0

#56 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 21:53

WitkoAWendy napsal/a:
Nemo02 jak jsi přišel na tu Kanadu?


Zkusil jsem doplnit do GC kodu 1 za GC a ejhle, vykoukla na me moje vlastni kes GC1ZJ7T kterou nemas zalogovanou, ale drvota te v logu zminuje, sice 11.7. a v Kanade mas datum 16.7., ale to uz bude asi detail. ;)
  • 0

#57 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 23:48

Tak to máme za sebou. Občas už to bylo hodně přes závit, vybíhal jsem ven v půl jedenácté večer, abych něco stihnul, často se mi nikam nechtělo. Bylo to náročné. Nechápu, jak někdo dělá celé měsíce v kuse.
  • 0

#58 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 8:58

:) jo taky včera uzavřeno a jsem rád, neb takhle uklizeno kolem HC už jsem neměl dlouho :) pro lidi z větších aglomerací je to brnkačka pro nás skorovesničany ;) už je to slušná dřina... :D ale byla to fajn výzva asi bych se na některý kousky jinak tak rychle nedokopal B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#59 keramiko

keramiko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 13:01

Smrk napsal/a:
Tak to máme za sebou. Občas už to bylo hodně přes závit, vybíhal jsem ven v půl jedenácté večer, abych něco stihnul, často se mi nikam nechtělo. Bylo to náročné. Nechápu, jak někdo dělá celé měsíce v kuse.

no já teď mám 81 dní a je fakt, že toho začínám mít hafo zubů:) ale vždy se najde nějaký důvod, proč ještě pokračovat. teď chci mít tři měsíce v kuse, pak to bude stovka. ale nevím, zda toho nenechám:)
  • 0

#60 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2013 - 13:27

DrakMrak napsal/a:
:) jo taky včera uzavřeno a jsem rád, neb takhle uklizeno kolem HC už jsem neměl dlouho :) pro lidi z větších aglomerací je to brnkačka pro nás skorovesničany ;) už je to slušná dřina... :D
ale byla to fajn výzva asi bych se na některý kousky jinak tak rychle nedokopal
B)


Já jsem z Prahy a taky to snadné nebylo. Kolem HC mám vysbíráno, cestou do práce taky a keše dosažitelné metrem taky. Takže jsem musel jezdit do míst, kde bylo víc tradiček pro případ, že bych nenašel. V rychle dosažitelných místech mám jen dlouhé multiny a nevyluštitelné mysterky. Navíc dělám závodně sport, takže ráno do práce, večer z práce a rovnou na trénink. Po tréninku sednout do auta a půl hodiny někam jet. Alespoň jsem povýšil stříbrnou medaili za zlatou. Ta další je za dva měsíce v kuse, další za čtyři... Diamantová je za rok v kuse. Tak to někdy na důchod :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama