Přejít na obsah


Fotka

POZOR - 31 SUVENYRU


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 15:15

KaMo_cz napsal/a:
... Včera jsem byl na nejbližším FTFku 24km od HC a autem to dalo na parkoviště 42,5 km !!


Tak takové FTF ti, Überkačere, zavidím!! Já jsem z Prahy a tuhle mi vyběhla tradička za barákem. Po deseti minutách od publikace jsem byl sedmý. Snad z každého paneláku musel někdo vyběhnout. :-)
  • 0

#22 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 15:20

Challenge accepted B) Těším se jako malé děcko - to zas bude legrace :)
  • 0

*


#23 siiv

siiv

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 16:45

Smrk napsal/a:

siiv napsal/a:
... Mam najitou kes v Italii a v San Marinu a zadny suvenyr ani z jedne zeme. suvenyru je malo.


Tuhle srpnovou šňůru považuju za nesmysl právě proto, že suvenýr pro Itálii a San Marino stále není. A rozhodně bych se raději pochlubil ostatním kačerům italským suvenýrem než virtuálním powertrailem. Taky proto, že jsou tak vzácné a přibývají sporadicky, je škoda zabít je takovou tsunami. A celá ta šňůra suvenýrů bude mít právě podle mě relativní smysl jen tehdy, když se uloví celá. Pak máš památku na to, jak jsi celý srpen lítal jako namydlený blesk, abys všechno stihnul. Ale když lovíš dva dny v týdnu, tak k čemu nekompletní série? Pak už by bylo rozumnější, kdyby byl jeden suvenýr za celosrpnový odlov (ten bych ti pak i záviděl) nebo by se připsaly až po splnění celého měsíce.


No, kdyz se nad tim zamyslim, mozná by jeden za celou serii byl lepsi. nebo jeden za celotydenni lov (kazdodenni),cili dohromady 4 ks.
Spis bych radeji, kdyby jich proste bylo vic. Kdyz se mi objevi suvenyr, mam z nej radost.
  • 0

#24 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 16:58

Tak myslím, že kdyby byl jeden suvenýr na každodenní lov celý měsíc, tak tu asi nikdo neřekne o degradaci ani popel...
  • 0

#25 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 17:58

Suvenýry o ničem, degradace, k čemu tohle někomu bude? Hlavně že země je mají jen některé, přitom ty jsou nejcennější.
  • 0

#26 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 18:01

LudaL napsal/a:
Tak myslím, že kdyby byl jeden suvenýr na každodenní lov celý měsíc, tak tu asi nikdo neřekne o degradaci ani popel...

Přesně tak potom to jako výzvu beru všemi deseti. Odlov v srpnu každej den keš a dostaneš na konci jeden suvenýr. Neřeknu ani popel a bude to super. Ale tohle je prostě degradace a o ničem.
  • 0

#27 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 18:32

LudaL napsal/a:
Tak myslím, že kdyby byl jeden suvenýr na každodenní lov celý měsíc, tak tu asi nikdo neřekne o degradaci ani popel...


Tak to bych se hned pustil do těch šílených mysterek, co mám kolem baráku :-)
  • 0

#28 Taddeo

Taddeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 19:03

Smrk napsal/a:

siiv napsal/a:
... Mam najitou kes v Italii a v San Marinu a zadny suvenyr ani z jedne zeme. suvenyru je malo.


Tuhle srpnovou šňůru považuju za nesmysl právě proto, že suvenýr pro Itálii a San Marino stále není. A rozhodně bych se raději pochlubil ostatním kačerům italským suvenýrem než virtuálním powertrailem. Taky proto, že jsou tak vzácné a přibývají sporadicky, je škoda zabít je takovou tsunami. A celá ta šňůra suvenýrů bude mít právě podle mě relativní smysl jen tehdy, když se uloví celá. Pak máš památku na to, jak jsi celý srpen lítal jako namydlený blesk, abys všechno stihnul. Ale když lovíš dva dny v týdnu, tak k čemu nekompletní série? Pak už by bylo rozumnější, kdyby byl jeden suvenýr za celosrpnový odlov (ten bych ti pak i záviděl) nebo by se připsaly až po splnění celého měsíce.


No ta Itálie mě sejří taky... byl jsem pár dní na služebce v Miláně a pak jsem zjistil, že suvenýr nebude... Ale tak jsou horší věci ;)
  • 0

#29 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 19:46

Pro mě je to výzva a dlabu na to jestli to někomu vadí-už jsem prohrabal šuple a udělal si plán 1 a plán 2....Jenom se asi budu muset občas utahanej po práci přemlouvat,ale pro nás závislé honibody to nebude zas tak velké přemlouvání:D:D:D
  • 0

#30 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 20:13

Jasnačka, pražákům se to oprašuje. Bez urážky. Já vesničan, který má odloveno na kole co to jde, tak to moc nepujde. Ale je to fakt, každá výzva za to stojí. Taky to zkusím, první čtyři dny v Itálii a pak po večerech na kole, co dojedu. A Žábu dám, to je jasný.
  • 0

#31 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 20:20

takové zamyšlení :-) občas tu píšete jak máte plán A a plán B atd atd.. a počítá váš plán i s tím že keš nenajdete? bude ukradená? vymudlená, cokoliv? to zas přibude "falešných" logů jen kvůli suvenýru či sebevražd že nemáte suvenýr z toho dne :-)) a pokud to bude jako ostatní suvenýry tak stačí zalogovat máš suvenýr, ale už si suvenýr nevšímá že jste log smazali nebo přesunuli na jiné datum či smazali, tak je dost.... mno každý loví to svoje :-))

aha a dneska sem si všimnul že mám nový suvenýr :-D :-D a vlastně jen díky tomuto tématu zde, takže vlastně díky :-D :-D

Smrk napsal/a:
Mimochodem za souvislé odlovy jsou medaile BadgeGen.

jo a ten Ti umožní si keše ulovit kdykoliv ne zrovna v sprnu nebo když GS pískne :-) :-)

  • 0

#32 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 20:30

I to je řešení (pro honibody).
  • 0

#33 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 21:52

jakouback napsal/a:
takové zamyšlení :-) občas tu píšete jak máte plán A a plán B atd atd.. a počítá váš plán i s tím že keš nenajdete? bude ukradená? vymudlená, cokoliv?...

Jako účastník nepřerušeného streaku něco přes 400 dní si dovolím odpovědět. Ano, je třeba s tím počítat. Je třeba mít náhradní plán náhradního plánu a počítat s tím, že výjimečně ani ten nevyjde a pak mít v zásobě ještě nějaký eso :-) Někdy to dře, ale jde to.
  • 0

#34 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 22:00

jakouback napsal/a:
takové zamyšlení :-) občas tu píšete jak máte plán A a plán B atd atd.. a počítá váš plán i s tím že keš nenajdete? bude ukradená? vymudlená, cokoliv?

No tak prece od toho je ten plan B.... pripadne C... :)

PS: koukam, ze mezitim Bambulini napsal to same...

K tematu: napad s tim srpnem povazuju vzhledem k dosavadni vzacnosti suveniru za jejich degradaci a je to skoda.
  • 0

#35 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 22:31

Hm, já bych asi přivítala možnost si některé suvenýry vypnout :D :D :D
  • 0

#36 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 23:13

Tak si každý den opakovaně zalogujte nějakou svou kešku a máte to. Kde je problém? :D
  • 0

#37 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 7:31

To skončí tím, že někdo objede první den powertrail a zaloguje každý den jednu. Jako to dělají ti, kteří mají vyplněný kalendář, už mnohokrát jsem četl "uloveno před dvěma dny, ale loguju až dnes".
  • 0

#38 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 7:47

mpik napsal/a:
"uloveno před dvěma dny, ale loguju až dnes".


A v cem je tady problem?? Ja najdu a loguji treba az za tyden. Suvenyr nedostatnes za den, kdy logujes, ale kdy si nasel, resp. jake datum uvedes.
  • 0

#39 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 7:52

mpik napsal/a:
.. četl "uloveno před dvěma dny, ale loguju až dnes".

Ze by nekdo, kdo neumi vyplnit polozku datum v logovacim formulari... ? :)
Takove logy jsem sice uz videl, ale vetsinou ve stylu "odlovil jsem uz davno, nepamatuju se presne, tak nechavam dnesni datum..."
  • 0

#40 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2013 - 8:34

mpik napsal/a:
... "uloveno před dvěma dny, ale loguju až dnes".


Nedávno jsem zrovna na mapě našel keš, kterou jsem zapomněl zalogovat. Ale jak píší ostatní, při logování se změní datum nálezu a je to. A jestli někdo chce sbírat srpnové suvenýry tak, že si obejde Opičí hory a pak každý den zaloguje jednu keš, žíly mi to netrhá.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama