Přejít na obsah


Fotka

Zamitnuty event Snidane v Trave (Trutnov)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
82 odpovědí na toto téma

#21 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 20:45

andik007 napsal/a:
proc na slovensku to jde a u nas ne?

http://coord.info/GC4C5RC

Na slovensku žerou psy, to se nedá srovnat.


Na "naučenou frázi" jsi mu něco odpověděl, nebo šel rovnou brečet sem?
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#22 Alex Reviewer

Alex Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 20:58

andik007 napsal/a:

Alex Reviewer napsal/a:
Milý andiku007,
když už si chceš někde na něco (někoho) stěžovat, proč nenapíšeš vše? Zapomněl jsi zmínit zamítnutí předchozího listingu eventu, který jsi nazval "Sex, Drugs and Rock 'n' Roll “Na Bojisti” ", a který Ti byl rovněž zarchivován pro stejné porušení pravidel (kromě nevhodného názvu byla hlavní náplní eventu návštěva festivalu). Listing pak samozřejmě obsahoval loga a přímý odkaz na webové stránky festivalu. Jednoduché zneužití mudloakce pro jednoduchý bod.
A opravdu si myslíš, že tím, že založíš listing nový, změníš název a vyhážeš veškeré texty z listingu Ti projde, když oba dva moc dobře víme, o co jde? Zajdi si s kámošema na pivko na fesťák, v tom vám nikdo nebrání.

Alex Reviewer
Reviewer pro ČR – kraje Královéhradecký, Pardubický a Kraj Vysočina


Jedna posledni, mozna recnicka otazka?
Kdyby puvodni listing (Na bojisti) neexistoval (tim padem by jsi nevedel ze je v Trutnove festival) a listing byl v podobe jako je ted. Co by mu branilo ve schvaleni?
Dekuji za odpoved
;)


pod tím správným nickem ;) :
Odpověď na poslední - řečnickou - otázku:
Představ si, že i my v Náchodě víme, že v Trutnově (25 km) je festival. B)

....a mimochodem, kdybys použil e-mail v mém profilu, nemusel sis vylívat srdíčko tady....
  • 0

#23 andik007

andik007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 21:04

Alex Reviewer napsal/a:

andik007 napsal/a:

Alex Reviewer napsal/a:
Milý andiku007,
když už si chceš někde na něco (někoho) stěžovat, proč nenapíšeš vše? Zapomněl jsi zmínit zamítnutí předchozího listingu eventu, který jsi nazval "Sex, Drugs and Rock 'n' Roll “Na Bojisti” ", a který Ti byl rovněž zarchivován pro stejné porušení pravidel (kromě nevhodného názvu byla hlavní náplní eventu návštěva festivalu). Listing pak samozřejmě obsahoval loga a přímý odkaz na webové stránky festivalu. Jednoduché zneužití mudloakce pro jednoduchý bod.
A opravdu si myslíš, že tím, že založíš listing nový, změníš název a vyhážeš veškeré texty z listingu Ti projde, když oba dva moc dobře víme, o co jde? Zajdi si s kámošema na pivko na fesťák, v tom vám nikdo nebrání.

Alex Reviewer
Reviewer pro ČR – kraje Královéhradecký, Pardubický a Kraj Vysočina


Jedna posledni, mozna recnicka otazka?
Kdyby puvodni listing (Na bojisti) neexistoval (tim padem by jsi nevedel ze je v Trutnove festival) a listing byl v podobe jako je ted. Co by mu branilo ve schvaleni?
Dekuji za odpoved
;)


pod tím správným nickem ;) :
Odpověď na poslední - řečnickou - otázku:
Představ si, že i my v Náchodě víme, že v Trutnově (25 km) je festival. B)

....a mimochodem, kdybys použil e-mail v mém profilu, nemusel sis vylívat srdíčko tady....


dekuji za odpoved a vylite srdicko :D
  • 0

#24 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 21:20

andik007 napsal/a:
Jedna posledni, mozna recnicka otazka?
Kdyby puvodni listing (Na bojisti) neexistoval (tim padem by jsi nevedel ze je v Trutnove festival) a listing byl v podobe jako je ted. Co by mu branilo ve schvaleni?
Dekuji za odpoved
;)


Zamlčením informací revírníkovi při publikaci nic nevyřešíš, protože stále tu máš řadu kačerů, kteří mohou dát revírníkovi echo, že event není zrovna košér a může být zase "odpublikován". Napsat NA log není tak těžké...
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#25 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 23:42

Chápu tvůj záměr, kdy by se na fesťáku setkala skupinka kačerů, ale pravidla geocachingu nedovolují spojit event s nějakou mudloakcí. Takže to ber jako dogma a užij si fesťák i bez hezké snídaně s možnými neznámými příchozími kolegy. Možná je to škoda, ale je to tak.
  • 0

#26 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 7:03

Meli jsme jednou soubeh s nekomercni turistickou akci a RW nam to tez zamitl. Cili prvne cist pravidla a pak posilat eventy/kesky. A RW si nezaslouzi aby pi jejich praci se je nekdo snazil mystifikovat a obelhavat.
  • 0

#27 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 8:11

A já si zase myslím, že jsme v tomhle papažštější než papež. To pravidlo Groundspeaku říká

If an event is already organized outside of the geocaching community, and/or it would take place regardless whether or not it is listed on Geocaching.com, it is likely not an event cache. Examples include music festivals, neighborhood or block parties, and organized sporting events.


Čili špatně by bylo, kdyby někdo chtěl publikovat ten festival jako event, aby tam nalákal více lidí z řad kačerů. Pokud se jedná o nějaké setkání kačerů mimo areál festivalu, tak to snad není nic proti ničemu. Nebo má autor eventu povinnost kontrolovat, jestli v jeho okolí neprobíhá nějaká jiná akce? Pokud by se to totiž vzalo do důsledků, tak v Praze by nešlo publikovat nic, protože se tu nějaká kulturní nebo sportovní akce koná skoro každý den.
  • 0

#28 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 16:54

no to co sem davas zni jasne, ale ne tak, jak si to vykladas :).
  • 0

#29 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 17:07

d-n napsal/a:
A já si zase myslím, že jsme v tomhle papažštější než papež. To pravidlo Groundspeaku říká

Taky si to myslím :)

BTW: A CZECHOSLOVAK EVENT TOUR 2013 - Praha bude taky zrušený, když v sobotu 17. srpna vyvrcholí festival Prague Pride ? ;)
  • 0

#30 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 18:25

No a jak to bude s různýma eventama, třeba na Silvestra / Nový rok? Mudlové to slaví jako velkou party, tak aby to taky nebylo zakázaný... :o Nemůžu si pomoct, ale vzniká spousta kešek o ničem, proč by nemohl vzniknout snídaňový event ať už v tom městě následuje jakákoliv jiná mudloakce? Pokud to není jakási hloupá promoakce nebo není nutný zaplatit vstup na akci - jaký je důvod zákazu?
  • 0

#31 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 20:17

Pitrus to vystihl poměrně výstižně. Ten Silvestr je dost příkladný.
  • 0

#32 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 20:25

mirecek7 napsal/a:
Pitrus to vystihl poměrně výstižně. Ten Silvestr je dost příkladný.


Nevystihl, řeší tady blbosti. Na základě jednoho zamítnutého eventu, u kterého místo dialogu s revírníkem owner se snažil revírníka obelhat, začíná šířit paniku, že se nebudou publikovat eventy na Silvestra, protože ho slaví i mudlové.

Lidi, myslete, když zkusíte s jakýmkoliv revírníkem komunikovat, určitě vám poradí, jak to udělat, aby event prošel. U tohoto by stačilo posunout termín mimo festival a bylo by to bez problémů.

Příště spíše místo brečení na foru typu "ten revírník je haj**, neschválil mi event", napiště přímo jemu, jak to máte udělat, aby to prošlo.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#33 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 21:07

Ale jo, vystihl. Když mudlové slaví festival, tak ve stejný datum event být nesmí, ale když mudlové slaví Silvestra, tak to eventu nevadí? Z dosavadních informací v tomto vláknu to chápu tak, že je proti pravidlům propagovat v listingu mudlovský festival nebo pořádat event s ním spjatý. Pořád to chápu tak, že event nezávislý na mudlovských akcích je legální a to i kdyby mudlové měli v dané době akcí milion. To, že při souběžnosti s mudlovskými akcemi owner riskuje, že někteří kešeři dají přednost mudlovským akcím je jeho riziko. Je takové riskování proti pravidlům :o ?
Po přečtení příspěvků si nemyslím, že problém je v souběžnosti s festivalem, ale že jsou pochybnosti o jeho nezávislosti na něm.

  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#34 Sonrie1

Sonrie1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 21:07

V nových souvislostech se mi to zdá jako GC unfriendly postup - event za každou cenu, přestože jeho náplň musím překopat jako Klaus politickou orientaci a tvářit se, že tak to mělo být od začátku? Pokud ti jde o event, nikoli o souvislost s festivalem, nejspíš nebude problém ho uspořádat jindy. Ale nezkoušela bych tyhle nefér praktiky.
  • 0

#35 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 9:47

weri napsal/a:
Nevystihl, řeší tady blbosti...

Pitrus tady neřeší blbosti ani nešíří paniku, nevyhrocuj to.

V první řadě se mi nelíbí, že když někdo otevře na fóru diskuzi o zamítnutí eventu nebo keše, tak se hned hloupě schazuje tím "že tady brečí" atd.
Prostě snad od toho fórum je, aby tady zazněly různý názory. Jestli se někomu nelíbí postup revírníka, proč by se nemohl zeptat na názor ostatních? Nevidím na tom nic špatnýho. Třeba se dozví, že s ním má komunikovat po přímém mailu, což před tím nevěděl...

A v druhý řadě - proč by měl vadit event v den konání nějaký jiný akce? Proč by třeba příznivci "Stounů" z řad kešerů nemohli mít odpolední event někde v Praze před večerním vystoupením?
Jestli to ale opravdu nejde (což je možny, nejsem znalec "guidelines"), pak se to alespon dozvedi ostatní a revírnici budou mit min prace se zamitanim těchto eventů.
  • 0

#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 10:15

Co je to tady za nesmysly? Copak lidi nechápou rozdíl mezi organizovaným festivalem a Silvestrem????
  • 0

#37 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 10:39

Svým příspěvkem jsem nechtěl další flame. Necílil jsem na retrívra, spíše jsem chtěl poukázat, na nejednoznačnost výkladu pravidel. Na subjektivní výklad. I když tady byl ovlivněn předchozím pokusem o zřejmě správně zamítnutý event. Ale více mě udivuje reakce skoro všech ostratních. Proto bych podepsal i tento předchozí příspěvek: [/quote] V první řadě se mi nelíbí, že když někdo otevře na fóru diskuzi o zamítnutí eventu nebo keše, tak se hned hloupě schazuje tím "že tady brečí" atd. Prostě snad od toho fórum je, aby tady zazněly různý názory. Jestli se někomu nelíbí postup revírníka, proč by se nemohl zeptat na názor ostatních? Nevidím na tom nic špatnýho. Třeba se dozví, že s ním má komunikovat po přímém mailu, což před tím nevěděl... [/quote]
  • 0

#38 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 15:51

Já bych asi na event, kde bychom si sedli na chvilku do trávy a potom se rozešli asi nejel.Každopádně by si měl andík007 položit ruku na srdce a sám si odpovědětna otázku, zda-li místo a termín eventu souvisí s komerční akcí? Myslím si, že kdyby si sám odpověděl upřímně , nenapadlo by jej toto vlákno vůbec zakládat. Ty příměry s akcemi v Praze a se Silvestry mi znějí stejně absurdně jako výroky politiků. Běžte se raději trochu vyvětrat, i když je tam dost slušné horko.Dle mého názoru jsou revírníci ještě příliš benevolentní neboť keše o ničem rostou jako houby po dešti a je velmi obtížné si v tom balastu najít keše, které potěší.
  • 0

#39 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 19:21

wetu napsal/a:
... Abych nezvýšil účast o pár kačerů, kteří sem přijedou bez toho, že mají zájem o festival. ...


Přesně proto.
  • 0

#40 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2013 - 20:00

Pitrus napsal/a:

weri napsal/a:
Nevystihl, řeší tady blbosti...

Pitrus tady neřeší blbosti ani nešíří paniku, nevyhrocuj to.

V první řadě se mi nelíbí, že když někdo otevře na fóru diskuzi o zamítnutí eventu nebo keše, tak se hned hloupě schazuje tím "že tady brečí" atd.
Prostě snad od toho fórum je, aby tady zazněly různý názory. Jestli se někomu nelíbí postup revírníka, proč by se nemohl zeptat na názor ostatních? Nevidím na tom nic špatnýho. Třeba se dozví, že s ním má komunikovat po přímém mailu, což před tím nevěděl...

A v druhý řadě - proč by měl vadit event v den konání nějaký jiný akce? Proč by třeba příznivci "Stounů" z řad kešerů nemohli mít odpolední event někde v Praze před večerním vystoupením?
Jestli to ale opravdu nejde (což je možny, nejsem znalec "guidelines"), pak se to alespon dozvedi ostatní a revírnici budou mit min prace se zamitanim těchto eventů.


Jee, tak tohle mi mluvi z duse.
Chapu, ze nemuze byt event propagujici jinou verejnou akci. Ok, to se da pochopit.
Pokud to autor zmeni tematicky tak, ze obsah eventu vubec nesouvisi s jinou akci, nechapu, proc to nemuze byt schvaleno. Fakt nechapu. Napada me jedine papezstejsi, nez papez. ... Jasne, pokud by to autor zneuzil a nasledne zmenil listing na souvisejici s eventem, mel by dostat ban. O tom zadna. Ale cekal bych od revirnika spise ochotu poradit, jak udrzet pravidla, ale dosahnout cile, pokud to neni v konfliktu s nekym jinym. Sam jsem se ted potykal s jednou kesi a pravidla, ktera maji zabranit stretum mezi kacery jsou zcela mimo rozum aplikovana strojove. Az mi prislo, ze v takovem pripade by schvalovani kesi online zvladal engine od google, ktery by zkratka overil kolizi s pravidly a pokud zadna neni - bac - schvaleno.

Nerozumim hysterii, proc se tady tolik znamych nicku navazi do cloveka, ktery si v tom chce udelat jasno. Hodne bych uvital, kdyby byla moznost po schvaleni kese hodnotit reviewery (jak rychle, jak byli napomocni, srozumitelni, ...). Mozna by to ukazalo, ze nekteri to v jednani s lidmi umi lepe a jini mene. Bylo by to zrcadlo pro ne same. Take by to mohli pouzit na argumentaci, ze je jich malo. Stale omlouvani - bez si to zkusit.... vzdyt to delaji zadarmo.... neni proste v poradku. Pokud jich je malo nebo se na to nektery z nich nehodi, neni to jejich chyba... ne kazdy muze pracovat uspesne s lidmi, aniz by to frustroval jeho i ty lidi. ... a pokud GC rika, ze odezva reviwera je do tydne a ono to trva 3 tydny, je tady systemova chyba, ktera se tyka obou stran.

Platim si rocni poplatky, uzavrena komunitni zaliba se rychle meni v komercni aktivitu, tak by tomu mely odpovidat sluzby...
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama