Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE EUROPE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#1 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 10:09

Ahoj jede někdo na GPS MAZE EUROPE do PHA??? Ze severu Moravy - NJ, Val Mez, nebo OV??? Kdyby bylo místo v autě v pátek odpoledne tak bych se přidal. Dík
  • 0

#2 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 10:55

Geo Reo napsal/a:
Ahoj jede někdo na GPS MAZE EUROPE do PHA???
Ze severu Moravy - NJ, Val Mez, nebo OV???
Kdyby bylo místo v autě v pátek odpoledne tak bych se přidal.
Dík

Já jedu z Vratimova. Ale neděli a vlakem, takže míst mám hodně :-)
  • 0

#3 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 11:20

Vím, že MAZE není MegaEvent, ale co zkusit v rámci ME dostat do ČR první Lab Cache? Nechtěli byste se na to zkusit zeptat? Třeba by se to GS v rámci osvěty hodilo ....
  • 0

#4 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 11:25

Libor.29 napsal/a:
Vím, že MAZE není MegaEvent, ale co zkusit v rámci ME dostat do ČR první Lab Cache? Nechtěli byste se na to zkusit zeptat? Třeba by se to GS v rámci osvěty hodilo ....


Lab keš už řeší v rámci ME Radek, takže bych to více neřešil. Navíc tohle je vlákno o úplně něčem jiném a mělo by být spíše v "hledám společnost" než v sekci "ČAGeo"
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#5 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 11:38

davidb11 napsal/a:

Geo Reo napsal/a:
Ahoj jede někdo na GPS MAZE EUROPE do PHA???
Ze severu Moravy - NJ, Val Mez, nebo OV???
Kdyby bylo místo v autě v pátek odpoledne tak bych se přidal.
Dík

Já jedu z Vratimova. Ale neděli a vlakem, takže míst mám hodně :-)


A to jedeš na otočku??? V neděli tam i z5???
  • 0

#6 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 12:30

Geo Reo napsal/a:
A to jedeš na otočku??? V neděli tam i z5???

Jedu.
Ráno z Ostravy Šíravou- sice je to hodně drsný vlak, ale budu tam už v 8 ráno a zpět jedu pendolinem kolem 17 hoďky.
O2 má teď 50% slevu na lístek tak to vyjde na 250 Kč.

Ráno stihnu MAZE, pár keší v areálu a pak ME.
  • 0

#7 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 13:19

davidb11 napsal/a:

Geo Reo napsal/a:
A to jedeš na otočku??? V neděli tam i z5???

Jedu.
Ráno z Ostravy Šíravou- sice je to hodně drsný vlak, ale budu tam už v 8 ráno a zpět jedu pendolinem kolem 17 hoďky.
O2 má teď 50% slevu na lístek tak to vyjde na 250 Kč.

Ráno stihnu MAZE, pár keší v areálu a pak ME.


Pokud mohu doporučit, vyraž z Ostravy co nejdříve. V neděli bude MAZE narvaný k prasknutí a pokud si ho chceš aspoň trochu v klidu prohlédnout, doraž klidně v neděli brzo ráno, tím myslím třeba do páté hodiny ranní. MAZE jede nonstrop od pátečního večeru až do neděle večer, ale právě v neděli se čeká největší nápor "jednodenních" návštěvníků Prahy.
Navíc souběžně s GPS MAZE od soboty do nedělního rána běží 24 hodinový běh Stromovkou, takže pokud do Stromovky dorazíš v noci, tak se po prohlídce GPS MAZE určitě nudit nebudeš.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#8 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 13:34

weri napsal/a:

Pokud mohu doporučit, vyraž z Ostravy co nejdříve. V neděli bude MAZE narvaný k prasknutí a pokud si ho chceš aspoň trochu v klidu prohlédnout, doraž klidně v neděli brzo ráno, tím myslím třeba do páté hodiny ranní. MAZE jede nonstrop od pátečního večeru až do neděle večer, ale právě v neděli se čeká největší nápor "jednodenních" návštěvníků Prahy.
Navíc souběžně s GPS MAZE od soboty do nedělního rána běží 24 hodinový běh Stromovkou, takže pokud do Stromovky dorazíš v noci, tak se po prohlídce GPS MAZE určitě nudit nebudeš.

já vím, ale to je už pro mě nereálné.
Tak si ho projdu v řadě :-)
  • 0

#9 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 15:30

Uvažoval jsem tam i zpět Regiojetem, Pendolinem nebo Leem, ale tyto rychlíky jezdí o víkendu až asi od 7:00, což už se mi zdá pozdě. Šírava asi jede fakt nejdříve. No, nedávno jsme jeli do Košic také nočním vlakenm a přežili jsme to!
  • 0

#10 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 16:38

K dopravě: Doporučuji na Šíravu 1. třídu, z Ovy do Prahy stojí doplatek tuším 180 kč, navíc se můžete rozmyslet až na místě a zakoupit u průvodčího, pokud by to ve 2. nebylo k tomu.
  • 0

#11 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 17:04

Právě že nic nejede. I pendolino jelo dřív. A pravidelně jezdil po 4 hod z Ovy Ostravan a ten v neděli nejezdí. Já jel teď Šíravou 2x do Pardubic a pokaždé jsem trefil na kupečko jen s 2 lidma a v pohodě se i vyspal. Ale ta první třída je dobrá informace. Já si koupil místenku hned v kupe vedle 1. třídy.
  • 0

#12 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 18:09

Zdravím. S přítelkyní se chystáme do Prahy na MAZE v sobotu. Pojedeme z Rakvic tak, aby jsme z Brna rychlíkem vyjeli v 6:39 v Praze to bude 9:31. Takže potkáme někoho se stejným úmyslem jako budeme mít v sobotu i my? ;)
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App

#13 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2013 - 20:27

davidb11 napsal/a:
Já jel teď Šíravou 2x do Pardubic a pokaždé jsem trefil na kupečko jen s 2 lidma a v pohodě se i vyspal. Ale ta první třída je dobrá informace.
Já si koupil místenku hned v kupe vedle 1. třídy.


Jak jsi vybíral tu místenku? Plánek vlaku jsem na cd.cz našel, ale rozdělení míst už ne.
  • 0

#14 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 6:13

na www.vlak-bus.cz si najdeš spoj vlaku, pokud vedle něho je takový žlutý čtvereček s vlaky (řazení) tak ho rozklikneš a ukážou se ti vagony jak jdou za sebou no a když klikneš na vagon, tak se ti ukáže vnitřek. A to jsem pak zadával na webu cd.cz jak jsem kupoval jízdenku. Ale pozor Šíravu vybavuje Slovensko a stalo se nám, že vagon kde jsme měli místenku vůbec nepřijel. Pak si to nechte potvrdit průvodčím a oni vám cenu místenky vrátí na nádraží.
  • 0

#15 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 13:06

Koukam, ze lidi logujou attended a nebo found it, zajimave. To FI je asi preznejakou apku. Nebo je v tom nejaky rozdil a neco mi uteklo? :-)
  • 0

#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 13:23

Neuteklo ti nic - už si všimlo víc lidí a upozornili v jiném vlákně. Osobně budu mít (snad zítra) attended - přece bylo zařazeno mezi eventy a přihlašovali jsme se WA.:o Ale podle mě se neřiď, já jsem pravá blondýna.:)
  • 0

#17 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 13:32

Dik :) Ja uz mam Attended...
  • 0

#18 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 13:40

A dojmy? Davy? Jak dlouhé čekání? Co UV světlo?
  • 0

#19 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 14:00

Maj to pekne udelane a je to celkem zajimavy. Muzes si tam spoustu veci vyzkouset, vcetne hrani s UV. Na druhou stranu jsem to cekal vetsi (tim nechci rikat, ze by to bylo male) a o hodne vice lidi. Byl jsem tam dnes asi v jednu odpo a zadne fronty nebyly. V bludisti bylo celkem dost volno a clovek si mohl vsechno v klidu vyzkouset a precist. Takze ja jsem to uvital. Ale myslim si, ze zitra vzhledem k dalsim eventum tam bude o dost vice lidi. Celkove byla atmosfera pratelska :-)
  • 0

#20 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 14:15

Ja jsem logoval nekdy kolem 3 rano a pohoda :) Meli jsme to i s vykladem o tom jak se sem MAZE povedlo dostat, takove zakulisni "speky" a celkove to bylo zajimavy :) UV taky dobry, onu cast se zrcadly jsem rozhodil a uz se mi to nepovedlo nastavit zpatky...no holt uz bylo pozde a nejak jsem na to nevidel :D
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama