Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE EUROPE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#41 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 10:11

jakouback napsal/a:
btw. dotaz pro organizátory:
dokud bylo Maze "létajícím cirkusem" konal se event cca 2x-3x do roka, bude nyní tento stánek jezdit už jen pod označením MAZE nebo se vrátí zpět k názvu "Létající Cirkus" a bude to jako event?


GPS MAZE je tak organizačně složitý, že určitě nebude putovat 5x do roka jako cirkus(Od Megamoravie byl stan v Kladně, Plzni, Terezíně a Pardubicích). Navíc by to celkem degradovalo ikonku žabáka.
Nechci mluvit za organizátory, ale prý se něco rýsuje na příští rok.
Vracet zpět na Letající cirkus se určitě nebude, to by byla blbost :)

Více určitě napíší pověřené osoby. Ale vzhledem k tomu, že se stan boural dlouho do noci a většina účastníků se pořádně nevyspala několik dní, tak nečekejte odpověď příliš brzo ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#42 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 10:18

zvedavkanocni napsal/a:
Když už jste tam byli, taky jste je mohli podpořit.;)
Ale vážně, byla škoda, že u předávání ikonky MAZE bylo už hodně málo lidí - na vyhlašování cen byl plný sál a na závěr většina zdrhla, to se mi vůči pořadatelům zdálo mírně nezdvořilé.
Chápu, že keše volaly, ale......

Tak já jela podle oficiálního harmonogramu ohlášeného ještě před eventem a tam o nějakém zodpovídání dotazů zástupci GS nebyla zmínka. Natož o předávání ikonky. Kdybych to tušila, tak ještě zůstanu. Takže myslím, že zdůvodnit to honem za body je tady trochu nespravedlivé (třeba já si odlovila už v pátek včetně "mejzu"). V tom humbuku se to ale opravdu snadno přehlídne. S eventy moc zkušeností nemám, ale nepodařilo se mi ani nalézt logbooky všech tří eventů, které jsem navštívila. Přímo na hlavní akci jsem se zapisovala jen dvakrát, tj. na jedné obrovské tabuli a pak na tý mozaice ze střepů (ani nevím, co k čemu patřilo). Nevíte někdo - uniklo mi někde ještě něco? :)
  • 0

#43 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 10:38

Asi jsi se nezapsala u geocoinů - tam byl logbook ve velikosti cca knížky. Taky jsem se ptala, kde se jak loguje. ;) Co jsem napsala neber osobně - dívala jsem se na to z hlediska organizátorů a pořadatelů, i když sama k nim nepatřím. Je to jen můj názor.
  • 0

#44 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:06

Aha, tak ten logbook coby knížku jsem nenašla, asi byl dobře schovanej :-) Každopádně díky za info B)
  • 0

#45 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:06

weri napsal/a:

jakouback napsal/a:
btw. dotaz pro organizátory:
dokud bylo Maze "létajícím cirkusem" konal se event cca 2x-3x do roka, bude nyní tento stánek jezdit už jen pod označením MAZE nebo se vrátí zpět k názvu "Létající Cirkus" a bude to jako event?


GPS MAZE je tak organizačně složitý, že určitě nebude putovat 5x do roka jako cirkus(Od Megamoravie byl stan v Kladně, Plzni, Terezíně a Pardubicích). Navíc by to celkem degradovalo ikonku žabáka.
Nechci mluvit za organizátory, ale prý se něco rýsuje na příští rok.
Vracet zpět na Letající cirkus se určitě nebude, to by byla blbost :)

Více určitě napíší pověřené osoby. Ale vzhledem k tomu, že se stan boural dlouho do noci a většina účastníků se pořádně nevyspala několik dní, tak nečekejte odpověď příliš brzo ;)


Prej další výprava příští víkend, doufám weri, že máš volno :D

Jinak výstava úžasná, ale to už jsem věděla i předtím, že organizátoři nezklamou, ale co teprve být toho součástí! Kde jinde získáte tolik legrace za tři dny a 8 hodin spánku :D A tolik kačerů kolik poznáte :D, takže my jsme se stejně měli nejlépe B)

Nejvíc chci ale poděkovat návštěvníkům, kteří za námi přišli v noci z pátku na sobotu, když se ve tři ráno asi po skoro 2 hodinové pauze objevily první baterky, měli jsme fakt radost, že tam nesedíme a nemrzneme jen tak :D

Jinak kolem půlnoci již byla konstrukce dole, neuvěřitelné, jak to šlo oproti stavění rychle, ale poslední zbytek ještě čekala práce to všechno odvézt, takže zalízali do pelechu někdy skoro k svítání. My, co za 5 hodin vstávali do práce už jsme museli dom a aspoň trochu nechat splasknout ty kruhy pod očima :D
  • 0

#46 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:45

TerezaK napsal/a:
Prej další výprava příští víkend, doufám weri, že máš volno :D


Příští víkend? Tak jo, píši si do kalendáře ;)

TerezaK napsal/a:
Jinak výstava úžasná, ale to už jsem věděla i předtím, že organizátoři nezklamou, ale co teprve být toho součástí! Kde jinde získáte tolik legrace za tři dny a 8 hodin spánku :D A tolik kačerů kolik poznáte :D, takže my jsme se stejně měli nejlépe B)


Vidím to úplně stejně, rád jsem se toho zúčasnil a poznal řadu kačerů nejen z řad organizátorů. Byla to pěkná zkušenost, takže teď jen přežít spánkový deficit, pak svolat nějaké zasedání na zhodnocení akce a vymyslet, do čeho dalšího se vrhnout.... jestli přesun HQ do Horoměřic nebo APE do Stromovky :D
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#47 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:47

Zerthe napsal/a:
V tom humbuku se to ale opravdu snadno přehlídne. S eventy moc zkušeností nemám, ale nepodařilo se mi ani nalézt logbooky všech tří eventů, které jsem navštívila.



No tak na Maze byl lb (teda fakt luxusní bichle) na pultíku z venkovní strany stanu, asi tři kroky vlevo od východu, hned vedle "závěrečných titulků" na stěně. A dokonce je i trackovatelný - viz TB5ZWGM (číslo se najde na kožené záložce v něm), ale to poslední už je asi informace, kterou stačil postřehnout jenom někdo, kdo na místě dával buď hodně pozor nebo alespoň strávil dost času, eventuálně obojí. :D :D
  • 0

#48 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 11:52

zvedavkanocni napsal/a:
Asi jsi se nezapsala u geocoinů - tam byl logbook ve velikosti cca knížky.


Na megáč se zapisovalo na obří logo geocachingu vpravo od pódia. Byly tam rozbité kachličky, které se na logo lepily
Geocoiny se zapisovaly na velkou desku na výstavce cwgéček vlevo od pódia ;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#49 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:20

prazskychytrak: takže do knihy se logovalo ohledně CWG-čkového eventu?
  • 0

#50 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:21

Toniczech napsal/a:
No tak na Maze byl lb (teda fakt luxusní bichle) na pultíku z venkovní strany stanu, asi tři kroky vlevo od východu, hned vedle "závěrečných titulků" na stěně. A dokonce je i trackovatelný - viz TB5ZWGM (číslo se najde na kožené záložce v něm), ale to poslední už je asi informace, kterou stačil postřehnout jenom někdo, kdo na místě dával buď hodně pozor nebo alespoň strávil dost času, eventuálně obojí. :D :D


Tak Maze zalogovanou mám - fakt nádherná bichle :-)
  • 0

#51 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:26

Podle me je podstatny ten logbook z kachlicek, o tech dvou dalsich na vystavisti vedelo jen par lidi a v brozurce se o nich taky nepise. V listingu tech eventu tak ne, ze je tam zvlastni logbooku jen pro ne. A pokud se clovek zapsal na kachlicku neni mozny, aby nebyl na CWG a geocoinech :D
  • 0

#52 Anad

Anad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:27

Ja dostala informaci od šéfa CWG, že ten mozaikový logbook i ten velký platí pro všechny tři eventy v pavilonu.
  • 0

#53 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:31

koupil jste někdo někde samostatné cwg pro tu výstavu CWG?
  • 0

#54 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:32

Anad napsal/a:
Ja dostala informaci od šéfa CWG, že ten mozaikový logbook i ten velký platí pro všechny tři eventy v pavilonu.

Fajn :-)
  • 0

#55 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 12:51

prazskychytrak napsal/a:

Na megáč se zapisovalo na obří logo geocachingu vpravo od pódia. Byly tam rozbité kachličky, které se na logo lepily
Geocoiny se zapisovaly na velkou desku na výstavce cwgéček vlevo od pódia ;)


No a kam se teda logovala ta výstava CWGček?:)

EDIT: otázku beru zpět, prostě jsem zalogovaná na zelené kachli a na velké tabuli, více již neřeším.:D

Jinak zazněl tu dotaz na CWG, ty jsem nevládla vůbec, na "mégáči" jsem to vzdala díky davům a z CITA taky nemám, když jsem se po úklidu vrátila na výchozí, byly tam logbooky a davy šmelící svoje CWG, ty eventové jsem nějak minula.
  • 0

#56 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 15:10

Žádné pevné plány ohledně příštího konání GPS Maze nejsou. Musíme to nejdřív nechat v sobě odeznít a pak se dohodnout na nějaké strategii. Zatím to vypadá tak, že... ... k Létajícímu cirkusu se vracet nebudeme. Už teď slýcháme a čteme v logách (lozích?), že vystavujeme dokola pořád to samé. Navíc technický přechod zpátky k menšímu formátu výstavy by nebyl jednoduchý. ... další GPS Maze v Česku zatím neplánujeme. Jeden důvod je uveden výše, navíc nechceme my ani GS aby tahle událost zevšedněla. Pak taky není reálné dávat dohromady takovou akci každé tři měsíce. Nejsme výstavnická firma, máme své rodiny, práci a chceme mít i nějaké to volno na hledání keší :). Ale znáte to: Nikdy neříkej nikdy!
  • 0

#57 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 15:29

Zase by, ale byla škoda to jen tak někde uskladnit, ne? ;-)
  • 0

#58 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 15:57

Lukyn_CZ napsal/a:
Podle me je podstatny ten logbook z kachlicek, o tech dvou dalsich na vystavisti vedelo jen par lidi a v brozurce se o nich taky nepise. V listingu tech eventu tak ne, ze je tam zvlastni logbooku jen pro ne. A pokud se clovek zapsal na kachlicku neni mozny, aby nebyl na CWG a geocoinech :D


:P Sice jsem blondýna, ale usoudila jsem, že když jdu na TŘI eventy, tak se prostě zaloguji 3x.;) A když nevím kde - to byl případ geocoinů, tak se zeptám.:o
Kdo není úplně slepý, tak si dlaždic a tabule pro CWG výstavu musel všimnout, i kdyby nechtěl. U coinů to bylo horší, protože logbook byl chvílemi v chumlu kačerů skoro neviditelný.;)
  • 0

#59 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 09 září 2013 - 16:01

zvedavkanocni napsal/a:
:P Sice jsem blondýna, ale usoudila jsem, že když jdu na TŘI eventy, tak se prostě zaloguji 3x.;) A když nevím kde - to byl případ geocoinů, tak se zeptám.:o
Kdo není úplně slepý, tak si dlaždic a tabule pro CWG výstavu musel všimnout, i kdyby nechtěl. U coinů to bylo horší, protože logbook byl chvílemi v chumlu kačerů skoro neviditelný.;)


A já jsem holohlavej vylízanec a logbooky ignoruji, protože můžu :P
Event je o setkání, tam už přes rok logbook není potřeba...
  • 0

#60 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 16:02

martinracek26 napsal/a:
koupil jste někdo někde samostatné cwg pro tu výstavu CWG?


Nekoupili, protože prostě nebyly - zeptala jsem se na ně kačerů u počítače. Byly jen ke geocoin show, k ME došly než jsme přišli z eventu Výměna CWG - to bylo oficiálně oznámeno z pódia a že snad se budou moci doobjednat, ale přes který obchod netuším.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama