Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE EUROPE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#21 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 20:42

Mám trochu strach, že zítra si to kvůli návalu tolik neužijem... Ale doufám, že v osm ráno nebude tolik lidu. :)
  • 0

#22 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 21:50

Ha, mám výborný zážitek s parkováním u ruské ambasády :)
  • 0

*


#23 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2013 - 21:58

Maze paráda, pro nás co už bli na cageo cirkusu toho tolik nového není, ale i tak, fajn zážitek. Dneska kupodivu dav tolik nebyl, jen je uvnitř pěkně dusno jak je to plné lidí. Jo a už jim prý někdo stačil štípnout vystavenou baterku... Ale fakt paráda, strávil jsem tam dneska většinu odpoledne.
  • 0

#24 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 4:12

Aranyafëa napsal/a:
.... Jo a už jim prý někdo stačil štípnout vystavenou baterku...
....


S krádeží baterek se počítalo. Zmizí vždycky.
  • 0

#25 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 7:36

Nejake info ohledne aktualni situace u stanu?
  • 0

#26 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 8:17

honza.h napsal/a:
Nejake info ohledne aktualni situace u stanu?


Před půl hodinou (cca něco před devátou), když jsem se vracela z CITA, tak docela slušná fronta a davy lidí proti mně, co šly do Stromovky.
  • 0

#27 .kralick.

.kralick.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 8:40

To SKYWALKER: Copak bylo za problem? Parkoval jsem v noci nedaleko ambasady a v pohode...
  • 0

#28 Souhaitant

Souhaitant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 8:43

Moc ráda bych se zeptala. Dostala jsem na Maze dárkový certifikát premium členství na měsíc. Netušíte jak aktivovat?
  • 0

#29 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 12:13

.kralick. napsal/a: To SKYWALKER:
Copak bylo za problem? Parkoval jsem v noci nedaleko ambasady a v pohode...

A nemáš černý auto s ještěrkou na čumáku? Že bysme před tou ambasádou stáli vedle sebe .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#30 .kralick.

.kralick.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 13:06

kapsa napsal/a:

.kralick. napsal/a: To SKYWALKER:
Copak bylo za problem? Parkoval jsem v noci nedaleko ambasady a v pohode...

A nemáš černý auto s ještěrkou na čumáku? Že bysme před tou ambasádou stáli vedle sebe .... ;)


Ne ne... Cervene s jesterkou na zadku...
  • 0

#31 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 17:46

btw. dotaz pro organizátory: dokud bylo Maze "létajícím cirkusem" konal se event cca 2x-3x do roka, bude nyní tento stánek jezdit už jen pod označením MAZE nebo se vrátí zpět k názvu "Létající Cirkus" a bude to jako event?
  • 0

#32 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 0:14

Já hlavně fyzicky zúčastněným pořadatelům přeju, aby se po skončení a sbalení akce konečně v klidu zaslouženě prospali. Na zodpovídání zvídavých dotazů jistě dojde pak ještě dost a dost. Sám jsem na hubu padal cestou na nádraží už po té jediné komplet "proflámované" noci (no, přiznávám jich ošizených i těch pár předtím), ale, co je nějaké to návštěvnické vyčerpání proti tomu, co museli zakusit oni. Původně jsem myslel, že se na bludišti zdržím tak 3 hodinky, a nakonec jsem tam ze soboty na neděli strávil takřka "půlden" jak se mi na akci líbilo. B) B) B) Nádherný zážitek sám o sobě to byl - ani se mi nechtělo jít lovit do okolí cokolivěk dalšího... A snad nejvíc mě pobavil zahraniční kolega, který si všimnul keše v mém ruksáčku a poprosil mě, zda by se nemohl zalogovat. Musel jsem ho odpovědí asi hodně zklamat - krabice sice byla originální GCJN9H, ale už jen holá, nálepkami opatřená skořápka, čerstvě vystřídaná po 9 letech vzorné služby, a uvnitř ní, místo logbooku, už jen moje cestovní svačina :D :D (konečně se tedy piksla na závěr své kariéry alespoň na chvíli jaksi dočkala účelu, pro který byla navržena).
  • 0

#33 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 1:40

Toniczech napsal/a:
Já hlavně fyzicky zúčastněným pořadatelům přeju, aby se po skončení a sbalení akce konečně v klidu zaslouženě prospali. Na zodpovídání zvídavých dotazů jistě dojde pak ještě dost a dost. Sám jsem na hubu padal cestou na nádraží už po té jediné komplet "proflámované" noci (no, přiznávám jich ošizených i těch pár předtím), ale, co je nějaké to návštěvnické vyčerpání proti tomu, co museli zakusit oni. Původně jsem myslel, že se na bludišti zdržím tak 3 hodinky, a nakonec jsem tam ze soboty na neděli strávil takřka "půlden" jak se mi na akci líbilo. B) B) B) Nádherný zážitek sám o sobě to byl - ani se mi nechtělo jít lovit do okolí cokolivěk dalšího...


Tonicku, MOC TI DEKUJI za skvely a prijemny nocni "mejzovy" rozhovor" !! Martin
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#34 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 1:42

Skywalker napsal/a:
Ha, mám výborný zážitek s parkováním u ruské ambasády :)

Dostal´s pusu? http://www.novinky.c...ruske-gaye.html
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#35 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 6:41

to trhac: :D Nee, byl to fikaně schovaný policista a ve skrtace - nechápal, co tam celou sobotu chodí lidí s telefony a proč mu tam pořád někdo leze do křoví :)
  • 0

*


#36 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 7:12

Skywalker napsal/a:
Nee, byl to fikaně schovaný policista a ve skrtace - nechápal, co tam celou sobotu chodí lidí s telefony a proč mu tam pořád někdo leze do křoví :)

U velvyslanectví stálo v neděli odpoledne asi deset aut firmy PaCH, v jednom se dokonce otřásala klec s vlčákem, tak jsem si říkal, že mají asi geokačery na seznamu extrémistů. O té demonstraci jsem se dověděl až ze zpráv večer…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#37 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 7:27

Když už jste tam byli, taky jste je mohli podpořit.;) Ale vážně, byla škoda, že u předávání ikonky MAZE bylo už hodně málo lidí - na vyhlašování cen byl plný sál a na závěr většina zdrhla, to se mi vůči pořadatelům zdálo mírně nezdvořilé. Chápu, že keše volaly, ale......
  • 0

#38 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 9:03

zvedavkanocni napsal/a:
Když už jste tam byli, taky jste je mohli podpořit.;)

Ale vážně, byla škoda, že u předávání ikonky MAZE bylo už hodně málo lidí - na vyhlašování cen byl plný sál a na závěr většina zdrhla, to se mi vůči pořadatelům zdálo mírně nezdvořilé.
Chápu, že keše volaly, ale......


Ono bylo nejake predavani ikonky? Hmm zase malickost, ktera byla zajimava ale v tom vsem megahumbuku zapadla. :-(
  • 0

#39 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 9:12

zvedavkanocni napsal/a:
Když už jste tam byli, taky jste je mohli podpořit.;)

Ale vážně, byla škoda, že u předávání ikonky MAZE bylo už hodně málo lidí - na vyhlašování cen byl plný sál a na závěr většina zdrhla, to se mi vůči pořadatelům zdálo mírně nezdvořilé.
Chápu, že keše volaly, ale......


O žádném předávání ikonky nevím, kdy a kde to mělo být. Já jsem jen postřehl ofiko otevření GPS MAZE zástupci GS.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#40 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 9:36

Ono předávání ikonky nebylo na Maze, ale na Geocoinfestu. Po losování cen se většina lidí rozutekla a pak přišel na řadu dle programu Groundspeak, který zodpovídal dotazy a právě také například předával tu ikonku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama