Přejít na obsah


Fotka

Template.cz do Geoget

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#21 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 31 October 2013 - 21:21

Nebo hledej autora (Ctrl+H), který se jmenuje "Unknown" a má keš "Unknown"


  • 0

#22 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 12:39

Tak v geogetu prostě není ať hledám jak hledám.

Ale odlovil jsem ji ještě v době kdy ta keš byla pro všechny. Pak z ní udělali PM keš.

Ale mám s tím GG více potíží. Například moje mapka nálezů v mém profilu je dost očesaná..... je tam jen pár teček.

Nevím čím to je :( Bojuju s tím, ale moc se mi nedaří.


  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 13:03

Unknown cache: Kdyz ji mas ve statistikach, tak ji take musis mit v databazi. Odkud by si ji GgStat vymyslel? Opravdu delas statistiky ze stejne databaze, kterou si prohlizis? Proc mas ve statistice zajimava cisla na tvych kesich, kdyz zednou nemas? Proc tam mas mikromuv podpis?

 

Puntikata mapka: Nepripada ti, ze se opakujes? Co konkretniho jsi v tomto smeru udelal? Jako prvni zkontroluj, zda na http://www.geocachin...?app=geocaching mas v seznamu opravdu vsechny nalezene kese. Podle me ne, takze chybu musis hledat v odesilani dat o nalezech na tento server. A neni nahodou problem v tom, ze jsi prevzal mikromuv template i s chlupama (kdyz jsi tam nechal jeho podpis) a mas tam pro tu mapu i jeho ID?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 01 November 2013 - 13:04

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 13:29

Stahni si TeamViewer, posli mi do PM prihlasovaci udaje (ID a heslo z TeamV.) a mrknem na to. takle bysme to tu resili jeste sto let


  • 0

#25 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 13:35

Tak například milníky sedí v pořádku. Takže to musí brát z moji databáze.

Mikromuv podpis? Či já vím... prostě tam ten template byl geogetu. Když jsem dal jiný, tak se mi statistika ani nevytvořila.

Pořád to psalo, že velikost generovaného souboru je menší než 1kb.

 

Co se týče mapy, tak mi běhala celou dobu dobře až do doby kdy gc.cz aktualizoval. Nálezy tam mám všechny do doby před aktualizací. Co jsem našel po aktualizaci už se mi tam ne a ne nahrát.

 

Dělal jsem vše podle návodu a prostě se mi to nechce rozjet... zkoušel jsem to několikrát.

Unknown cache: Kdyz ji mas ve statistikach, tak ji take musis mit v databazi. Odkud by si ji GgStat vymyslel? Opravdu delas statistiky ze stejne databaze, kterou si prohlizis? Proc mas ve statistice zajimava cisla na tvych kesich, kdyz zednou nemas? Proc tam mas mikromuv podpis?

 

Puntikata mapka: Nepripada ti, ze se opakujes? Co konkretniho jsi v tomto smeru udelal? Jako prvni zkontroluj, zda na http://www.geocachin...?app=geocaching mas v seznamu opravdu vsechny nalezene kese. Podle me ne, takze chybu musis hledat v odesilani dat o nalezech na tento server. A neni nahodou problem v tom, ze jsi prevzal mikromuv template i s chlupama (kdyz jsi tam nechal jeho podpis) a mas tam pro tu mapu i jeho ID?


Tento příspěvek byl upraven od Forseti275: 01 November 2013 - 13:36

  • 0

#26 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 13:36

OK, hned jak budu doma, tak ti napíšu do zpráv. Team Viewer mě taky napadl, ale nedoufal jsem, že se tady k tomu někdo odhodlá :-D Díky...

 

Stahni si TeamViewer, posli mi do PM prihlasovaci udaje (ID a heslo z TeamV.) a mrknem na to. takle bysme to tu resili jeste sto let


  • 0

#27 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 14:19

. Například moje mapka nálezů v mém profilu je dost očesaná..... je tam jen pár teček.

Nevím čím to je :( Bojuju s tím, ale moc se mi nedaří.

Myslel jsem, že je to oblíbená chyba, že to není tvoje mapka. Ale je... má správné uid=22519. Takže pak je jediná možnost - z nějakého důvodu se ti na server nenahrávají nálezy. Nejspíše nějaké problémy s loginem a heslem.


  • 0

#28 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 14:37

Já nevím, na serveru nálezy mám. Viz. přiložený obrázek. A jak se dívám, tak dokonce všechny.

Když se mi z geogetu uploadují nálezy, tak to jen problikne a konec. Žádná hláška.

 

Ale ikdyž si prohlížím mapy tady na serveru, tak vidím tu, kterou vidím na gc.com....

Myslel jsem, že je to oblíbená chyba, že to není tvoje mapka. Ale je... má správné uid=22519. Takže pak je jediná možnost - z nějakého důvodu se ti na server nenahrávají nálezy. Nejspíše nějaké problémy s loginem a heslem.


Tento příspěvek byl upraven od Forseti275: 01 November 2013 - 14:42

  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 14:41

Hele, a tady: http://www.geocachin...section=mapicky ty puntiky vidis?


  • 0

#30 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 14:46

Jak jsem pak dodával, taky nevidím. Vidím přesně ty puntiky ktere mám ve statistice na gc.com

Hele, a tady: http://www.geocachin...section=mapicky ty puntiky vidis?


Tento příspěvek byl upraven od Forseti275: 01 November 2013 - 14:46

  • 0

#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 14:54

Snaha právě je, aby do šablony nebylo třeba vůbec zasahovat. Budou použita nějaká pomocná udělátka, aby vše bylo maximálně BFU friendly...

Ty mne ale opravdu děsíš. Tu šablonu MaFa vymyslel naprosto geniálně, byla to obrovská úleva na to přejít od toho klikacího nesmyslu od K...... 


  • 0

#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 15:15

Jak jsem pak dodával, taky nevidím. Vidím přesně ty puntiky ktere mám ve statistice na gc.com

 

Tak jestli tady na webu ty nalezy vidis v tabulce, ale zaroven je tady na webu nevidis opuntikovane na tech mapickach, pak prestan jakkoliv resit Geoget nebo nahravani dat, a jdi to resit rovnou s Pepou, protoze je opravdu problem nekde tady na webu.


  • 0

#33 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 15:41

Ty mne ale opravdu děsíš. Tu šablonu MaFa vymyslel naprosto geniálně, byla to obrovská úleva na to přejít od toho klikacího nesmyslu od K...... 

Ja te uklidnim. Nesnizil bych se k tomu udelat neco, co nejde menit. Takze bude klikaci udelatko, kterym si muzes nastavit, co budes chcit a navic, pokud budes dost odvazny, muzes to menit i v textovem souboru bez klikatka - na vlastni odpovednost :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#34 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 15:49

Ty mne ale opravdu děsíš. Tu šablonu MaFa vymyslel naprosto geniálně, byla to obrovská úleva na to přejít od toho klikacího nesmyslu od K...... 

 

Nevím, jestli tě uklidním. MaFa to sice vymyslel naprosto geniálně a se šablonou se dá dělat ohromná spousta věcí, ale velká část uživatelů to jaksi nechápe. Takže vývoj jde směrem "klikacího nesmyslu". Navíc po ukončení vývoje GgStatu jako Klikací plugin GeoGetu. K tomu si ještě připočítej, že Perlovský skript interpretující šablonu je něco docela jiného, než plugin ve skriptovacím jazyku GeoGetu. Mnoho technik GgStatu tam není rozumně realizovatelných. Navíc bylo při vývoji nového pluginu pro generování statistik nutno přihlédnou právě k problémům běžných uživatelů s geniálním konceptem šablony. Prostě a jasně - když někomu řekneš "uprav si to v šabloně", kouká na tebě jakobys mluvil čínsky. Stator (jak se nový plugin generátoru statistik jmenuje) si proto vytknul následující cíle:

  1. Být klikacím a jednoduše použitelným pro laiky.
  2. Být modulárním a umožňovat snadnou rozšiřitelnost o další komponenty.
  3. Být co nejšířeji konfigurovatelným.
  4. Body 1., 2. a 3. jsou ve zřejmém rozporu. Proto lze Stator přepínat mezi různými režimy - od laického po expertní. Zatímco v laickém režimu bude možno jen skládat statistiku z předem připravených makrobloků, tak v expertním bude možné měnit řadu nastavení. Dalším levelem pro zkušené harcovníky bude editování konfiguračních souborů.
  5. Umožnit generovat (i z jedné databáze) více předdefinovaných statistik.
  6. Pokud možno oddělit generování obsahu od grafického vzhledu. Vzhled jednotlivých částí výsledného HTML bude možno ovlivňovat výběrem z předdefinovaných stylů. Pochopitelně i s možností si tvořit vlastní.
  7. Umožnit náhled jednotlivých částí statistiky (pochopitelně i celku) už při samotné konfiguraci statistiky.
  8. Začlenit i nové statistické výstupy a nové způsoby práce s mapami.
  9. A možná bude i nějaké kouzlo... :)

Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 01 November 2013 - 18:16

  • 0

#35 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 15:54

A kdyby mel nekdo nahodou strach, ze to bude pro nej nepochopitelny (hlavne v nastaven), tak muze bejt taky v klidu, protoze jim to obcas zkritizuju (i kdyz zatim nebylo treba :D)


  • 0

#36 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 16:15

tady je můj templ pokud by měl někdo zájem

http://www.filippech.../templ_taby.rar


  • 0

#37 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 20:54

OK, hned jak budu doma, tak ti napíšu do zpráv. Team Viewer mě taky napadl, ale nedoufal jsem, že se tady k tomu někdo odhodlá :-D Díky...

 

Tak jak? Mam cekat?

 

A kdyby mel nekdo nahodou strach, ze to bude pro nej nepochopitelny (hlavne v nastaven), tak muze bejt taky v klidu, protoze jim to obcas zkritizuju (i kdyz zatim nebylo treba :D)

 

Tak doslo na poradny kritizovani. Snad to gord prezije, az si to vsechno precte :D


  • 0

#38 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2013 - 23:41

Petro, to je zatím jen výstup z prototypu. Jako když si malíř dělá skicy uhlem na papír. Počkal bych s ukázkami, až bude něco na plátně...


  • 0

#39 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2013 - 9:09

Neboj, ja to vim :) Jen jsem chtela ukojit zvedavost zvedavcu :)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama