Přejít na obsah


Fotka

Soutěž o nejlepší GC profil


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
139 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2006 - 21:32

A byla by nekde stranka s linky na vsechny prihlasene profily? Nechce se mi to vsechno cut&pastovat.
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2006 - 0:02

Průběžný seznam přihlášených:
volfi, Dáin & Olík, Medovi, Dorcadion Team
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 15:57

Nedajte na antikampane, my verne stojime za Samanom :)
radi tu nejaky adp. sotek :)
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 16:04


  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 17:51

hehe, chvili jsem si pohraval s myslenkou stahnout avatar modreho medveda a ulozit soubor na server pod stejnym nazvem jako je tento obrazek, pak mi to prislo vuci nemu hodne nefer, zatahovat ho do nasi s samanem hry na volebni flame. Tak to necham tak a pro dnesek koncim.

Ja volim profil modry medvedice.


  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 23:21

forget teams. forget solocachers... past, present, future is about couples... rumcajs&manka, romeo&julie, dempsey&makepeace, robin hood&marion, paris&helena, john lennon&yoko ono, homer&marge, marie&pierre currie, han solo&leia, premysl&libuse, mulder&scully, odysseus&penelope, samson&dalila, aragorn&arwen, franz josef&sissi, maja&vilik, caesar&kleopatra, zeus&hera....DÁIN & OLÍK....VOTE D&O :))

chybí ti tam moji oblíbení Müller & Thurgau :-))
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 3:11

forget teams. forget solocachers... past, present, future is about couples... rumcajs&manka, romeo&julie, dempsey&makepeace, robin hood&marion, paris&helena, john lennon&yoko ono, homer&marge, marie&pierre currie, han solo&leia, premysl&libuse, mulder&scully, odysseus&penelope, samson&dalila, aragorn&arwen, franz josef&sissi, maja&vilik, caesar&kleopatra, zeus&hera....DÁIN & OLÍK....VOTE D&O :))

Dad&Son :-)
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 8:36

forget teams. forget solocachers... past, present, future is about couples... rumcajs&manka, romeo&julie, dempsey&makepeace, robin hood&marion, paris&helena, john lennon&yoko ono, homer&marge, marie&pierre currie, han solo&leia, premysl&libuse, mulder&scully, odysseus&penelope, samson&dalila, aragorn&arwen, franz josef&sissi, maja&vilik, caesar&kleopatra, zeus&hera....DÁIN & OLÍK....VOTE D&O :))

Rimskij&Korsakov ... :-)
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 10:16

forget teams. forget solocachers... past, present, future is about couples... rumcajs&manka, romeo&julie, dempsey&makepeace, robin hood&marion, paris&helena, john lennon&yoko ono, homer&marge, marie&pierre currie, han solo&leia, premysl&libuse, mulder&scully, odysseus&penelope, samson&dalila, aragorn&arwen, franz josef&sissi, maja&vilik, caesar&kleopatra, zeus&hera....

Addis & Ababa


Stejne nemuze nikdo vyhrat, nikdo nesplnil ponikuv ukol, zatocit s zabakem v profilu.

Chudák, vypadá jako zvon na odpad...


Jinak díky všem za toto vlákno, včera jsem byl mimo síť a dnes se můžu potrhat smíchy...
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 13:21

POZOR, POZOR !!! Dulezite hlaseni ... vzhledem k tomu, ze se objevily dosti nekale praktiky v predvolebnim obdobi, rozhodli jsme se, ze se ponekud zmeni pravidla. Vytah z novych pravidel: Pokud chcete volit napr. Samanuv profil ci dokoce Daina s Alikem, napiste na Vasi karticku napis "MATY" a vhodte ho do volebni urny. Dekujeme !


rada pro volice: pri hlasovani dejte hlavne pozor na PREHMATY

take durazne napominame stranu MATY, aby neznevazovala volby prekrucovanim jmen. (jinymi slovy, az te ola potka, tak te pretrhne :))))
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2006 - 1:25

intenzivne podplacanie poroty ma nakoniec ne(prekvapivo) vynieslo medzi prvych piatich ocenenych :), avsak zasluzene vyhral Michal S v zavese s Dorkim :) mozno keby som viac ako kampani venoval profilu, vysledok by bol lepsi, ale ukazuje sa ze aj dobra kampan na slaby produkt prinasa vyborne vysledky :)

Hehe asi na tom samanismu neco bude.
Uz ty vysledky vidim, nejak jsem si nevsiml, ze jsou primo na strance s profilama. Tak ted uz jen ty kolacove grafy. :-)
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2006 - 14:16

Musím se přiznat, že Šaman dostal můj hlas. Když jsme se pak s Galdrou vrátili z nočního odlovu kešky u rotundy, oznámil mi Šaman, že jsem byl druhý v geotestu a měl bych si vyzvednout cenu.
Spokojenost tedy na obou stranách :o)

  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2006 - 12:06

A byla by nekde stranka s linky na vsechny prihlasene profily? Nechce se mi to vsechno cut&pastovat.

Taky mne to zajimalo tak jsem postupne tvoril a zde je vysledek: Soutez. Je to k dnesnimu dni ale nez jsem to vyzkousel, tak zas nelze pripojit na www.geocaching.com, tak snad to bude chodit.
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2006 - 11:05

Průběžný seznam přihlášených:
Rikitan, Dandra, Pazitka
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 16:04

Saman is dead, vote for Maty :)))

  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 16:15

Funi Vam Vas souper na zada? Dozene vas za chvili? Predezene?!!! Zadny problem, prineste nam libovolny predmet co zanechal v cache a o zbytek se postarame my!

[quote]



  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 16:15


no, hned ma napadlo nalinkovat k tomuto sloganu nejaku perverznu fotku, ale zdrzal som sa, aby kampan bola v korektnom duchu :)))
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2006 - 18:17

hehe, chvili jsem si pohraval s myslenkou stahnout avatar modreho medveda a ulozit soubor na server pod stejnym nazvem jako je tento obrazek, pak mi to prislo vuci nemu hodne nefer, zatahovat ho do nasi s samanem hry na volebni flame. Tak to necham tak a pro dnesek koncim.

To by byl dobrej hack, to mi nedoslo ze tam muzes strcit co chces :-).
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 9:26



  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 9:59

Rimskij&Korsakov ... :-)

kotenockin&rusakov :))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama