Přejít na obsah


Fotka

Soutěž o nejlepší GC profil


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
139 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 12:00

Jezisi, to je hezky. To mi pripomnelo, ze mam rano vzit do Plzne pytel mrkve.

hm, tomu sa hovori nepochopenie kampane zo strany cielovej skupiny :)))
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 12:03

Jezisi, to je hezky. To mi pripomnelo, ze mam rano vzit do Plzne pytel mrkve.

aha uz rozumiem :)
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2006 - 20:57

Horší je, že nesnese ani CSS styly a JAVA skripty... :(

M.

hmm... iframe? ;]]]
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2006 - 21:00

Horší je, že nesnese ani CSS styly a JAVA skripty... :(

M.

A jak v soutezi bude hodnocena pripadna Personal home page? Tam by se daly urcite delat vetsi kouzla. A (nepovinne volitelna) soucast profilu to je.
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 16:31

Průběžný seznam přihlášených:
TEA_CR, modry.medved, Lucky & spol

Zdravim ORGANIZATORY, HLASUJICI i PROTIHRACE! Nic originalnejsiho a osobnejsih jsem zkratka do TETO BOHULIBE SOUTEZE dat nemohl...

Drzte mi palce a nezucastneni HLASUJTE! Se ZABAKEM JSEM ZATOCIL a podminky splnil, tesim se na Vas vsechny TEA_CR
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2006 - 12:03

hm, tomu sa hovori nepochopenie kampane zo strany cielovej skupiny :)))

Vis., oni se poradatele budou zcela jiste bavit s otcem Furatem (ponik Robin) a ten jim jiste rekne, ktera mrkev byla nejsladsi:-))
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2006 - 21:34

A jak v soutezi bude hodnocena pripadna Personal home page? Tam by se daly urcite delat vetsi kouzla. A (nepovinne volitelna) soucast profilu to je.


Cituji pořadatele: "......Nebude se hodnotit největší počet html vychytávek, ani jestli se svěříte se svým traumatem z dětství :) Půjde o to, která stránka nejvíce zaujme, či pobaví, při zachování alespoň základní informační hodnoty...." :-)

  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2006 - 22:16

A jak v soutezi bude hodnocena pripadna Personal home page? Tam by se daly urcite delat vetsi kouzla. A (nepovinne volitelna) soucast profilu to je.

Prezentovány a hodnoceny budou JEN profily na GC.com... Personal home page hodnocena nebude ač to samozřejmě může být plus když je... jak tu bylo uvedeno, nebude se hodnotit největší počet html vychytávek, jde o celkový dojem. Doufám, že rozhodne u hlasujících originálnost a nápad a né "jen" znalost html.
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2006 - 22:26

A jak v soutezi bude hodnocena pripadna Personal home page? Tam by se daly urcite delat vetsi kouzla. A (nepovinne volitelna) soucast profilu to je.

Prezentovány a hodnoceny budou JEN profily na GC.com... zde máme všichni stejné možnosti (a omezení). Personal home page hodnocena nebude.
Jak tu bylo uvedeno, nebude se hodnotit největší počet html vychytávek. Doufám, že rozhodne u hlasujících originálnost a nápad a né "jen" znalost html.

  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2006 - 21:48

Cituji pořadatele: "......Nebude se hodnotit největší počet html vychytávek, ani jestli se svěříte se svým traumatem z dětství :) Půjde o to, která stránka nejvíce zaujme, či pobaví, při zachování alespoň základní informační hodnoty...." :-)

Nic ve zlym, ale odpoved tady nevidim :-). Bude zahrnuta nebo ne, bez ohledu na vychytavky?
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2006 - 19:46

Prezentovány a hodnoceny budou JEN profily na GC.com... zde máme všichni stejné možnosti (a omezení). Personal home page hodnocena nebude.
Jak tu bylo uvedeno, nebude se hodnotit největší počet html vychytávek. Doufám, že rozhodne u hlasujících originálnost a nápad a né "jen" znalost html.

Jelikoz nesoutezim, je snad jasne, ze to z me strany byla cira zvedavost. Dekuji za tu puvodni i tuto upravenou odpoved, jsem rad, ze si to (snad i diky Male havranici a Velkemu PaBovi) uz ujasnil i sam poradatel souteze :-).
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2006 - 21:53

Nic ve zlym, ale odpoved tady nevidim :-). Bude zahrnuta nebo ne, bez ohledu na vychytavky?

Nevim, organizator nejsem, ale podle meho skromneho nazoru se odpoved nachazi v nazvu souteze (i tohoto threadu) ;-)
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 9:39

Jelikoz nesoutezim, je snad jasne, ze to z me strany byla cira zvedavost. Dekuji za tu puvodni i tuto upravenou odpoved, jsem rad, ze si to (snad i diky Male havranici a Velkemu PaBovi) uz ujasnil i sam poradatel souteze :-).

Milej Jary já už to mám ujasněné dávno, jen jsem nevěděl jak se srozumitelně vyjádřit, abys to pochopil a nemohl v tom dále šťourat :-)

  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 18:18

Milej Jary já už to mám ujasněné dávno, jen jsem nevěděl jak se srozumitelně vyjádřit, abys to pochopil a nemohl v tom dále šťourat :-)

Prekvapive neferova odpoved. Povsimni si take, ze te neoslovuju ani Koniku, ani Pupiku, jakkoli by se to mohlo splest.
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 21:45

Prekvapive neferova odpoved. Povsimni si take, ze te neoslovuju ani Koniku, ani Pupiku, jakkoli by se to mohlo splest.

klidek Jarry, netreba robit kvoli blbostiam zlu krv medzi fajn ludmi, ktori keby sa videli v reale, normalne sa bavia...
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 0:31

klidek Jarry, netreba robit kvoli blbostiam zlu krv medzi fajn ludmi, ktori keby sa videli v reale, normalne sa bavia...

To je asi pravda, nicmene vznest tu dotaz se opravdu stava rizikovou cinnosti :-).
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 9:37

To je asi pravda, nicmene vznest tu dotaz se opravdu stava rizikovou cinnosti :-).

Vznesl si dotaz, mimochodem dotaz k věci a správný a bylo ti slušně odpovězeno... vše ostatní včetně narážek na ujasnění mě přijde zbytečné, ale beru to, že jseš takovej... Za opomenutí R se ti omlouvám a sypu si popel na hlavu, budiž mi omluvou, to že máme v teamu Jary, takže jsem zvyklej na jedno R. Pupíka neberu, ale Koník mě nevadí on je poník vlastně koník :-)...jen mi neříkej Pony ten už tu jeden je a mohlo by se to plést.
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 10:12

Vznesl si dotaz, mimochodem dotaz k věci a správný a bylo ti slušně odpovězeno... vše ostatní včetně narážek na ujasnění mě přijde zbytečné, ale beru to, že jseš takovej...

No jo no, tak rozumna odpoved na jednoduchy dotaz by byla ano - ne. Ale je mi citovano, co uz jsem sam cetl, upozornovano na nadpis vlakna, ktery jsem take cetl, ale ktery nic nevysvetluje. Pak se vecer od vyhlasovatele dozvim, ze ke strance prihlizeno bude a rano tam jeho puvodni prispevek neni a podle noveho zase ze prihlizeno nebude. Kolik slov muselo byt napsano, nez se clovek neco dozvi, nepocitaje to, co nechtel vubec vedet. Dobre mu tak, stourovi.
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 10:36

Pak se vecer od vyhlasovatele dozvim, ze ke strance prihlizeno bude a rano tam jeho puvodni prispevek neni a podle noveho zase ze prihlizeno nebude. Kolik slov muselo byt napsano, nez se clovek neco dozvi, nepocitaje to, co nechtel vubec vedet. Dobre mu tak, stourovi.

Jarry nikde jsem nepsal, že ke stránce bude přihlíženo, moc dobře to víš a nevím co si s tím chceš tady dokazovat. Jestli chceš, aby se s tebou někdo bavil a reagoval stále na ty tvé připomínky, založ si své vlákno. Nebo spíše svou energii vrhni do vymyšlení něčeho pro druhé. Těším se na to, co to bude, protože tvá dokonalost je ohromná, takže to jistě posune celý geocaching hodně dopředu. Psal jsem, že možná to někoho může ovlivnit a toto jsem okamžitě smazal, protože to nebyla odpověď na tvůj dotaz. Tzn. napsal jsem, že personal stránky hodnoceny nebudou. Smazal jsem to ve vteřině po postnutí, kdy jsem si to uvědomil a kdy jsem předpokládal, že člověk jako ty se na tom bude vozit (a odhadl jsem tě přesně) a protože jsem si nechtěl kazit náladu, někým jako seš ty (už si kazím)... dle reakcí bylo jasné, že zůčastnění ví o co se jedná a že když někdo bude mít profil plný odkazů na personal web tak asi nevyhraje.
  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2006 - 10:47

nez se clovek neco dozvi, nepocitaje to, co nechtel vubec vedet. Dobre mu tak, stourovi.

Tak mi tak ještě napadlo, nezeptal si se na hodnocení, nereagoval si lobbing formou slíbených piv za hlasy a vůbec mi od tebe chybí nejaká zdrcující kritika celé myšlenky a soutěže a dospění k finále, že jsem vlastně naivní magor, protože se snažím udělat něco, co stejně nemá smysl...
Tak to hezky napiš, ať to už máme oba za sebou a můžeš jít spokojeně spát a já můžu jít zase něco dělat.....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama