Přejít na obsah


Fotka

trackovatelná diplomka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 20:18

Takovéto dílo prošlo na vychvalované MUNI?
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#22 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 21:12

Rocne pod mim vedenim dokonci bakalarku/diplomku vice nez 10 lidi, ale toto bych teda nepustil. Hold pozadavky jsou ruzne.
  • 2

#23 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 21:20

No, také mi není jasné, k čemu taková diplomka je. To není kritika autora, ale systému. Že někdo vypíše téma, které nic neřeší a jen opisuje určitý stav. Jako autor bych se do takové diplomky taky pustil. Dělal bych něco, co by mne bavilo a šlo mi to. :) Ale nápad s trekovacím číslem je fakt dobrý! Vsunout trekovací číslo do nějaké směrnice nebo do zákona, to by byl kauf! A taková trekovatelná ústava! To je výzva! Ale myslím, že u nás v Koucourkově je i toto možné.
  • 2

#24 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 21:26

krtci_hledaci napsal/a:
Rocne pod mim vedenim dokonci bakalarku/diplomku vice nez 10 lidi, ale toto bych teda nepustil. Hold pozadavky jsou ruzne.

No jo. Pokud pod mím vedením projde bakalářka, pak už je možné opravdu vše. :D:D:D Sorry, ale to mi fakt nedalo.
  • 1

#25 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 21:34

Me fascinoval prace s tolika poznamkami pod carou :)
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#26 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 5:46

Nechapu, ze se pozastavujete nad urovni. Vzdyt je to filda a "Informační studia a knihovnictví".
  • 1

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#27 Murúg

Murúg

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 2:06

Přečet jsem si kus co mi přišel zajímavej, tak proč nezalogovat:) Chcete se divit, o čem všem se daj psát diplomky? Tak koukněte http://is.muni.cz/th...nalni_verze.pdf


  • 0

#28 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 7:59

Takovéto dílo prošlo na vychvalované MUNI?

Vy, co ohrnujete nosánky, jste lolci.

Ta diplomka se přece jmenuje Geocaching - možnosti využití informačními pracovníky. Jako bezduchý popis geocachingu se to jen tváří. V textu je náhodou obsaženo spousta zajímavých poznatků a rozpracováno podrobných metod, jak má BIS zpracovávat data z geocaching.com a co z nich lze vyzískat. Že to tam nemůžete najít? Je to přece pro BIS, tudíž je to zašifrovaný. :D


Tento příspěvek byl upraven od Smogeo: 12 leden 2014 - 8:02

  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#29 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 8:40

Rocne pod mim vedenim dokonci bakalarku/diplomku vice nez 10 lidi, ale toto bych teda nepustil. Hold pozadavky jsou ruzne.

Nechci rozjíždět flame nebo někoho kritizovat, ale v první větě je o tom, že pod tvém vedení dokončují lidi bakalářku a v druhé větě někomu vzdáváš hold, asi překlep. :D (no offense)


  • 1

#30 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 22 leden 2014 - 9:00

Přečet jsem si kus co mi přišel zajímavej, tak proč nezalogovat:) Chcete se divit, o čem všem se daj psát diplomky? Tak koukněte http://is.muni.cz/th...nalni_verze.pdf

ty krávo tak tohle je teprve hustý... !

 

Kdyby mi to někdo říkal, tak bych mu nevěřil. Ale já mám jenom maturitu, tak asi proto nechápu, jak něco takovýho může někoho byť jen napadnout.


  • 0

#31 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 10:53

Moje diplomka byla kratší. Ale její součástí byl funkční vzorek zařízení, který musel fungovat. To se okecat nedá. Tuhle diplomku o GC bych doporučil pro nováčky, je to pěkný popis hry. Jaká je dnes úroveň diplomek? Vzhledem k počtu vysokoškoláků - kdyby byly nároky stejné jako v minulosti, jsme dnes vědeckou velmocí. Nevím jaká je dnes úspěšnost studia - nám říkali v prváku - podívejte se na svého souseda vlevo a vpravo, jeden z vás bude inženýrem.


  • 0

#32 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 10:56

Ale já mám jenom maturitu, tak asi proto nechápu, jak něco takovýho může někoho byť jen napadnout.

Nj, když se někdo nechce živit rukama, musí trochu přemejšlet. A možná by vydalo na pěknou diplomku udělat něco podobnýho s nickama kačerů, jen v tomto vláknu je pár inspirativních kousků. Navíc by nebyl problém se získáním reprezentativního počtu vzorků, těch 216 z diplomky o WoW mi připadá dost málo.

PS BTW OT: paprikáš mám taky rád, ale u mne by asi bylo víc na místě Pecenakachna, což by bylo dokonce stylové

 


  • 0

#33 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 11:12

Já mám vystudovaný peďák. Hlásilo se nás 250, vzali 25 a dostudovali jsme 3. To k tomu podívejte se doleva a doprava...


  • 0

#34 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 18:10

Já mám vystudovaný peďák. Hlásilo se nás 250, vzali 25 a dostudovali jsme 3. To k tomu podívejte se doleva a doprava...

A kolik vás učí? U nás ve městě je a vždy byla PF, tak tam šlo dost lidí od nás. Holky, co vystudovaly, většinou učí. Kamarád, co vystudoval PF, učí taky - zůstal na fakultě. Ale vím, že na PF šlo dost lidí, co učit nechtěli, třeba tělocvikáři, co se chtěli zabývat sportem. Nebo holky, co to chtěly zkusit a nedostudovaly. Kluci se většinou snažili dostudovat, rok vojny byl dost velká pobídka. No, já dnes taky dělám něco jiného, než jsem vystudoval, i když u techniky jsem zůstal.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama