Přejít na obsah


Fotka

Zajímavá povolání geocacherů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
309 odpovědí na toto téma

#281 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 18:44

Moje povolání je správce budovy , ve volných chvílích a o víkendech "straším" na různých historických akcích a jarmarcích. 

Takže až mě příště potkáte , nebo červeno-žlutý altánek dílny tak se určitě přihlašte :) 

 

Naposled jsem se takto potkal s Jelínkovi (tímto zdravím) 25.12. na hradě Radyni kde jsem byl ve službách jeho milosti Karla IV.

fotografie   :)


  • 2

2yxqhqq.gif


#282 kitimitikachna

kitimitikachna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 1:36

Muhehe, tak z naší branže je nás tu více - novinář, publicista a příležitostný rozhlasový moderátor, t.č. editor v jednom celostátním deníku :o)


  • 0

#283 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 6:40

Tak dneska jsem byla kamarády upozorněna, že jedna sestra z jiného řádu si dala minulý týden na nástěnku v profilu na FB: "Hurá, našla jse svou první keš!"  :D


  • 2

#284 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 6:50

Ve smlouvě mám napsáno Kalič :-) Takže se podle toho musím řídit :-)
  • 4

#285 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 12:06

Ve smlouvě mám napsáno Kalič :-) Takže se podle toho musím řídit :-)

Tak to ještě chybí hospodář a restaurátor :)


  • 1

#286 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 12:15

Já jsem si jako holka počítala kolik musím mít dětí, abych z poslední mateřské šla rovnou do důchodu (za předpokladu, že mateřská je 2 roky a za každé dítě se snižuje důchodový věk o rok). Podotýkám, že pocházím ze středostavovské doktorské rodiny, čítající 2 děti :P .

A kolik ti to vyslo? :D


  • 1

#287 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 23:07

řidič kamionu. vím že nás nemáte rádi, já osobáky taky moc nemusím, ale 99procent zahraničních keší, ted tuším v 17státech, mám odloveny na složebních cestách. A díky GC mě neštve, když někde zkejsnu. Zapnu C:geo a vyrazím na keše.. 

Taky jsem jel z Hamburku do Španělska tři dny, stylem benzínka-zastávka-keš a tak dále. super výlet. A ty překvapení, když odjedu v kraťasech a sandálech, vrátím se a tady půl metru sněhu. Jen za loňský rok mám od keše ke keši přes 73tis km.....


  • 2
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#288 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 23:55

A kolik ti to vyslo? :D

Evidlo není Eržika!


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#289 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 9:05

Bonzovat se sice nemá ale oznámit by se to mělo: sice to není přímo povolání ale zdepřítomný Trhač je skutečnou a stále žijící komiksovou postavou ! :)


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#290 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 9:15

Kapsa: a kde je odkaz na komiks?


  • 0

#291 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 9:41

Kapsa: a kde je odkaz na komiks?

 

No dobrá, tak já to sem dám, snad mě za to Trhač nevykostí. ;)

Jde o legendární (teda aspoň pro trampy) komiks: Šeré zjevy


  • 1
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#292 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 9:51

Kapsa: jojo, na obrázku jako by si z oka vypad :D :D :D!


  • 0

#293 dmitl

dmitl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 9:56

Já jsem elektrikář lokomotiv.... :)


  • 0
Vybírám vždy tu nejhorší cestu

#294 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 13:00

No dobrá, tak já to sem dám, snad mě za to Trhač nevykostí. ;)

Jde o legendární (teda aspoň pro trampy) komiks: Šeré zjevy

Tebe vykostit by byla docela fuška! Takže Ti to asi projde! Oni jsou ti Trhačové různí. Třeba včera jsem našel http://www.photoextr...oto/419439.html. Nebo http://www.postavy.cz/trhac/. Nebo https://cs-cz.facebo...127983730548267 či dokonce https://www.facebook...9409044?fref=ts


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#295 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 16:20

Odborný referent v ochraně přírody - úředník a terénní pracovník

 

Aspiraci na zajímavé povolání geokešera ale nemám i když je nás také již téměř na vymření :-) 


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#296 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2014 - 13:57

řidič kamionu. vím že nás nemáte rádi, já osobáky taky moc nemusím, ale 99procent zahraničních keší, ted tuším v 17státech, mám odloveny na složebních cestách. A díky GC mě neštve, když někde zkejsnu. Zapnu C:geo a vyrazím na keše.. 

Taky jsem jel z Hamburku do Španělska tři dny, stylem benzínka-zastávka-keš a tak dále. super výlet. A ty překvapení, když odjedu v kraťasech a sandálech, vrátím se a tady půl metru sněhu. Jen za loňský rok mám od keše ke keši přes 73tis km.....

Já vás mám rád, sice jezdím jen osmikolou z vlekem ale on si člověk za velkým volantem mnoho uvědomí...


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#297 Godfrit

Godfrit

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2014 - 15:16

řidič kamionu. vím že nás nemáte rádi, já osobáky taky moc nemusím, ale 99procent zahraničních keší, ted tuším v 17státech, mám odloveny na složebních cestách. A díky GC mě neštve, když někde zkejsnu. Zapnu C:geo a vyrazím na keše.. 

Taky jsem jel z Hamburku do Španělska tři dny, stylem benzínka-zastávka-keš a tak dále. super výlet. A ty překvapení, když odjedu v kraťasech a sandálech, vrátím se a tady půl metru sněhu. Jen za loňský rok mám od keše ke keši přes 73tis km.....

Taky vás mám rád, taky jezdím s osmikolou. I když teď hlavně s bagry a nakladači.


  • 0

#298 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2014 - 22:33

Ludvajs64 nám asi bude závidět, neboť už něco málo let "vykonáváme" jeho vysněné povolání, i když důchodce snad povolání ´néjni´. :D Předtím jsme se věnovali výrobě map a autoatlasů. ... a víte, že naše mapy už v roce 1995 obsahovaly souřadnicový systém WGS84? ;)


  • 3
1.

#299 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2014 - 22:51

Nedávno začal keškovat jeden můj dávný kamarád, skvělý fotograf, válečný veterán a bývalý vyšší důstojník mírových misí v Iráku.
  • 2
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#300 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2014 - 9:36

řidič kamionu. vím že nás nemáte rádi, já osobáky taky moc nemusím, ale 99procent zahraničních keší, ted tuším v 17státech, mám odloveny na složebních cestách. A díky GC mě neštve, když někde zkejsnu. Zapnu C:geo a vyrazím na keše..
Taky jsem jel z Hamburku do Španělska tři dny, stylem benzínka-zastávka-keš a tak dále. super výlet. A ty překvapení, když odjedu v kraťasech a sandálech, vrátím se a tady půl metru sněhu. Jen za loňský rok mám od keše ke keši přes 73tis km.....

To je "geopriznive" povolani, skoda ze aspon nejezdim na sluzebni cesty... :-/ to by se lip sbiralo, nez se omezovat na zajizdky cestou z/do prace, nebo obcasna dovolena. Jinak na tech silnicich je to o ohleduplnosti a vzdycky se bohuzel najde blbec, bez ohledu na to co ridi...

PS: ja se u kesek potkal s jednim soudcem...
PPS: a krome rizeni osobaku se taky obcas promenim v "silnicni ves" :-))) nejradsi teda jezdim na horskym v lese, ale nekdy se proste ty silnici nevyhnu...

Tento příspěvek byl upraven od St&nda: 03 únor 2014 - 9:47

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama