Přejít na obsah


Fotka
* * - - - 1 Hlasů

a:DrakeSync


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#261 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2015 - 9:15

Můj poznatek z instalace GG v dropboxu. 

a:DrakeSync se většinou ani nespustí.

 

Přiložený soubor  Screenshot 2015-01-29 08.58.57.png   27,2K   5 Počet stažení

 

Sync nepoužívám, jen jsem to chtěl otestovat. 


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#262 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2015 - 9:15

ok, proverim a dam vedet. teoreticky kdyz v adrakesync.ini upravis cestu podle mtpgui (jeste je jedna sance, ze mtpgui pouziva starsi verzi mtp.dll, ale myslim ze ne) a v samotnem pluginu nedas vyhledat adrake.ini, tak by to tu cestu nemelo prepsat a nacist.


  • 0

#263 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2015 - 9:17

Můj poznatek z instalace GG v dropboxu. 

a:DrakeSync se většinou ani nespustí.

 

attachicon.gifScreenshot 2015-01-29 08.58.57.png

 

Sync nepoužívám, jen jsem to chtěl otestovat. 

S tim my nic. Na FS muze mit exlusiv lock pro zapis jen jeden proces. A pokud si Dropbox service neco uzme pro sebe, tak holt geoget ma smulu a uz nedostane prava.


  • 0

#264 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2015 - 9:19

Můj poznatek z instalace GG v dropboxu. 

a:DrakeSync se většinou ani nespustí.

 

attachicon.gifScreenshot 2015-01-29 08.58.57.png

 

Sync nepoužívám, jen jsem to chtěl otestovat. 

Dropbox dělá problémy více pluginům, nejen tomuhle. Já to řeším tak že plugin spouštím combine dávkou která nejdříve dropbox vypne a po skončení pluginu zase zapne.


  • 0

#265 hanes03

hanes03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2015 - 9:33

Tak jsem porovnával a opravdu všechny složky co mají název např. "com.google.android.music" v mtpGui jsou vidět jako "com.google.android" vždy to ořízne poslední tečku a dále. Dělá to u všech složek ve složce Data na první pohled jsem jsi toho nevšiml.

 

PS. Upravil jsem andrake.ini ve složce data a dal ho jen pro čtení a opravdu už to vesele kopíruje.


Tento příspěvek byl upraven od hanes03: 29 leden 2015 - 9:55

  • 0

#266 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2015 - 7:37

tak jsem se vcera doma na to dival. Nenasel jsem to predtim, jelikoz na samsungu to zobrazuje spravne. takze jedine co me napadlo, je odlisna implementace v driveru mezu Samsung a Sony.

WPD ma totiz 2 mista kam se uklada nazev souboru: WPD_OBJECT_NAME a WPD_OBJECT_ORIGINAL_NAME. No a ja to braz z toho name, ktery je vzdy nastaveny. Jenze to je display name co ma ukazovat v zarizeni. Pro soubory jsem to mel uz opravene na ORIGINAL_NAME, ale u slozek to zustalo. Duvod? Na samsungu root slozky Card a Phone nemaji original_name a padalo to na exception. Takze jsem to trosku upravil aby se z toho zpamatoval a sel dal. zkus tedy novou verzi mtpGui (prepsal jsem soubor, takze odkaz je stale stejny, ale vede na novou verzi.). Jen pozor na kesky prohlizecu. dll soubory by meli mit v zipu nove datum 29 nebo 30.1.

Pokud to bude fungovat, tak by teoreticky melo potom jen stacit prepsat mtp.dll  z toho zipu pres dllko, ktere jsi mel nainstalovane. Ja bych pak casem aktualizovan setup v pluginu.


  • 0

#267 hanes03

hanes03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2015 - 8:08

Vyzkouším to až v neděli. Jsem na dovolené, ale moc děkuji za opravu.
  • 0

#268 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2015 - 19:24

Už delší dobu mám nový přístroj a tedy se mě týká i MTP.

Chvíli jsem se s tím mořil, ale nakonec se zdá, že se spojení i přenosy zadařily.

Při té příležitosti jsem udělal několik drobných úprav/oprav, které by třeba mohly posloužit i ostatním.

K pluginu jsem dopsal kratičký postup jak by se to snad mohlo podařit zprovoznit.

 

Můžete zkusit aktualizovat na verzi 1.1.7


  • 0

LG G3 + a:Drake


#269 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2015 - 20:12

Subi, diky. pro zajimavost. telofon mas to HTC co mas v podpisu? At vim zda mame dalsiho vyrobce, co funguje:). Zatim vim o Samsungu, Xiaomi a ze by i pribylo HTC? Jakmile Hanes overi opravu. Tak asi pujde novejsi verze.

 

Jeste dodatek pro ty, kteri uz maji 1.1.6 nainstalovane. Aktualizace pluginu spousti automaticky instalaci MTP, v tomto pripade doporucuji zrusit instalaci. Nic noveho neprovede. Poznate to podle toho, ze nabizi opravit a odebrat.

 

Pro ty co maji 1.1.5. Pred updatem. Doporucuji vycistit od starsi verzi a pak spustit. Ti co maji Sony, vyckejte co zjsiti Hanes. A nebo zkuste nejprve mtpGui zda vidite korektne slozky, ktere maji v nazvu tecku.


  • 0

#270 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2015 - 20:40

Mám LG G3, dám si to do podpisu.

Případně doplň poznámky do popisu MTP režimu na GG webu. Já tam dal jenom co jsem věděl a na co narazil při zprovozňování.

Ten plugin by chtěl napsat znovu, už je šíleně přeplácanej. Chtělo by to řez na pařez, ale není čas.


  • 0

LG G3 + a:Drake


#271 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2015 - 20:35

Za me funguje HTC One S i LG L90


  • 0

#272 hanes03

hanes03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2015 - 17:54

Tak ano nové MTP.dll už je 100% funkční. Děkuji. Jinak už mám nový telefon tak LG F60 funkční.


  • 0

#273 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 19:22

No sláva, tak už taky funguju! Ale popravdě nevím čím se to opravilo :) Aktualizoval jsem na poslední verzi 1.1.7, mtp client jsem odinstaloval a nainstaloval znovu jako správce (předtím jsem to dělal jako uživatel s administrátorskými právy, nevím jestli se to nějak liší, instalace proběhla bez chyb i předtím).

 

Samsung galaxy xcover 2, datový adresář na kartě


Tento příspěvek byl upraven od Parkis: 03 únor 2015 - 9:19

  • 0

#274 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2015 - 23:49

Tak na Win 7 mi a:DrakeSync až na malou chybu funguje. Naštěstí po potvrzení chyby vše proběhne bez problémů.

 

Teď se ale snažím a:DrakeSync rozchodit na novém počítači s Win 8.1 a zatím neúspěšně. Už jsem několikrát přeinstaloval jak plugin, tak mtp a stále to hlásí stejnou chybu. :(

 

Používám nejnovější GG a plugin 1.1.7, telefon SGS 4 mini.

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od Stepan_M: 10 únor 2015 - 23:51

  • 0

#275 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2015 - 9:53

Přiznávám že na Win7 a HTC Desire 310 bez úspěchu.MPT ve win v prukumniku ok. Pomocný program mpt-gui funguje, (android 4.2.2) ale DrakeSync ne. ADrake.ini z sd karty to neprenese.Zkoušel jsem česke nazvy (z pruzkumnika) i anglické cesty (dle a:drake.ini v mobilu) ale nic. Ini nelze stáhnout. Asi to nechám být, teď budu pár dní mimo PC.
  • 0

#276 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2015 - 21:09

Přiznávám že na Win7 a HTC Desire 310 bez úspěchu.MPT ve win v prukumniku ok. Pomocný program mpt-gui funguje, (android 4.2.2) ale DrakeSync ne. ADrake.ini z sd karty to neprenese.Zkoušel jsem česke nazvy (z pruzkumnika) i anglické cesty (dle a:drake.ini v mobilu) ale nic. Ini nelze stáhnout. Asi to nechám být, teď budu pár dní mimo PC.

 

A zkoušel jsi aDrake.ini ručně překopírovat z telefonu do složky /aDrakeSync/Data/?


  • 0

#277 Subi

Subi

    Šubi

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2015 - 9:14

Tak na Win 7 mi a:DrakeSync až na malou chybu funguje. Naštěstí po potvrzení chyby vše proběhne bez problémů.

 

Teď se ale snažím a:DrakeSync rozchodit na novém počítači s Win 8.1 a zatím neúspěšně. Už jsem několikrát přeinstaloval jak plugin, tak mtp a stále to hlásí stejnou chybu. :(

 

Používám nejnovější GG a plugin 1.1.7, telefon SGS 4 mini.

Ta cesta k adrake.ini je podezřelá, ta tečka se mi tam moc nezdá.

Smázni aDrakeSync.log a pak to zkus udělat znovu aby v logu byla jenom ta část, která se toho týká a nemusel jsem se v tom brodit. Log mi sem pak upni.

Ještě mi připiš i cestu k adrake.ini souboru přímo v zařízení, jak ji vidíš v průzkumníku a jak ji vidíš v MTPgui.

Zřejmě se nějak špatně v ADS dekóduje.


  • 0

LG G3 + a:Drake


#278 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2015 - 10:29

Ta cesta k adrake.ini je podezřelá, ta tečka se mi tam moc nezdá.

Smázni aDrakeSync.log a pak to zkus udělat znovu aby v logu byla jenom ta část, která se toho týká a nemusel jsem se v tom brodit. Log mi sem pak upni.

Ještě mi připiš i cestu k adrake.ini souboru přímo v zařízení, jak ji vidíš v průzkumníku a jak ji vidíš v MTPgui.

Zřejmě se nějak špatně v ADS dekóduje.

 

Ta cesta je správně (včetně té tečky). Je zajímavé, že až na tuto chybu vše pracuje bez problémů (hlavní databáze geoget.db3 se překopíruje i synchronizuje v pohodě a je ve stejném adresáři). Po jejím potvrzení (stisknutí Ano) vše proběhne bez problémů. Proč to vlastně kopíruje databázi _adrake.db3? Až se dostanu k počítači, tak dodám soubor LOG.

 

Každopádně tato chyba na Win7 mě až tak netrápí, ale podstatně víc bojuji s rozběhnutím aDrakeSync na Win8.1 (ta duhá chyba) a stále bez výsledku. Prohlížeč i mtp-gui telefon normálně vidí), ale ADS stále hlásí chybu. :(


  • 0

#279 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2015 - 10:38

Ad cesta:

je to divne, jakto ze adrake mas v adresari .adrake. Mam SGS 4Mini, takze na nem je to urcite funkcni a cesta na karte je urcite

/mnt/sdcard/adrake/aDrake.ini takze neni mozne, aby se tam objevila .

 

_adrake.db3 je interni databaze aDraku, ktera obsahuje napr. zaznamenane trasy vyletu.

--------

ad win 8.1

 

ta obrazovka rika, ze nezna mtp.MtpClienta.

=> je mtp.dll nainstalovane ve stejnem adresari jako geoget.exe?

=> kdyz zkusit spustit regedit, najdes dany retezec mtp.MtpClient v nem?

=> myslim, ze nekdo psal, ze ten setup musel spustit jako administrator, aby to zaregistrovalo. Takze pripadne zkusit i toto.

 

To ze funguje mtpGui je dano tim, ze si nese sebou vlastni mtp.dll knihovny, ktere nejsou registrovane v systemu a volaji se jako bezne C# assembly. Kdezto geoget to musi volat pres COM rozhrani, ktere musi byt registrovane v systemu a byt ve stejnem miste jako geoget.exe.


  • 0

#280 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2015 - 10:42

_adrake.db3 ti to kopíruje pravdepodobně proto, že jsi nevybral s jakou databází to má pracovat. V levém dolním rohu pluginu je třeba to přepnout.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama