Přejít na obsah


Fotka

Diskuze o powertrailech (obecná)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
108 odpovědí na toto téma

Anketa: Diskuze o powertrailech (obecná) (183 uživatel(ů) vložilo hlas)

Můj názor na powertraily

  1. Vyhledávám je s cílem vše vysbírat (29 hlasy [15.85%])

    Procento hlasů: 15.85%

  2. Již jste hlasovali Když na nějaký narazím, tak ho alespoň z větší části projdu (68 hlasy [37.16%])

    Procento hlasů: 37.16%

  3. Již jste hlasovali Spíš přehlížím, ale jednotlivé krabičky z pwt seberu, když na ně dojde (69 hlasy [37.70%])

    Procento hlasů: 37.70%

  4. Cíleně ignoruji (17 hlasy [9.29%])

    Procento hlasů: 9.29%

Proč vyhledávám pwt

  1. Již jste hlasovali Body jsou body a pwt je hodně bodů (41 hlasy [13.67%])

    Procento hlasů: 13.67%

  2. Již jste hlasovali Rád se projdu, projedu,... a pwt je dlouhý výlet (61 hlasy [20.33%])

    Procento hlasů: 20.33%

  3. Když už nemám co jiného sbírat (26 hlasy [8.67%])

    Procento hlasů: 8.67%

  4. Již jste hlasovali Se společností je to zábava (66 hlasy [22.00%])

    Procento hlasů: 22.00%

  5. Již jste hlasovali Není to jednoduché, ale výzva k překonání (42 hlasy [14.00%])

    Procento hlasů: 14.00%

  6. Jiný důvod (10 hlasy [3.33%])

    Procento hlasů: 3.33%

  7. Neodpovídám (systém vyžaduje alespoň jednu odpověď) (54 hlasy [18.00%])

    Procento hlasů: 18.00%

Proč nemám rád pwt

  1. Když se musím často shýbat ke krabičce, tak mě bolí záda (10 hlasy [2.92%])

    Procento hlasů: 2.92%

  2. Již jste hlasovali Zpravidla jednoduché, odbyté či jinak "méně hodnotné" kešky (77 hlasy [22.45%])

    Procento hlasů: 22.45%

  3. Hromadně zabírají místo tam kde by šla udělat atraktivnější cache (34 hlasy [9.91%])

    Procento hlasů: 9.91%

  4. Již jste hlasovali Nepříznivé působení na okolí (hodně keší => hodně kačerů => bordel, naštvaný mudlové apod) (92 hlasy [26.82%])

    Procento hlasů: 26.82%

  5. Již jste hlasovali Myslím, že geocaching není o hromadném sběru bodů (61 hlasy [17.78%])

    Procento hlasů: 17.78%

  6. Již jste hlasovali Nedají se jednoduše vyřadit z výsledků hledání na gc.com (16 hlasy [4.66%])

    Procento hlasů: 4.66%

  7. Jiný důvod (16 hlasy [4.66%])

    Procento hlasů: 4.66%

  8. Již jste hlasovali Neodpovídám (systém vyžaduje alespoň jednu odpověď) (37 hlasy [10.79%])

    Procento hlasů: 10.79%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#81 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:17

Zkusil jsem přidat anketu


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#82 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:25

Zkusil jsem odpovědět ale hodilo to chybu - že prý musím odpovědět na všechny otázky a na tu prostřední fakt nevím, jak odpovědět ....

Když je nevyhledávám, tak nemůžu odpovědět na otázku "proč je vyhledávám".


  • 1
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#83 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:27

Doplněna odpověď umožňující "neodpovědět". Myslím, že by mělo jít změnit hlasování, pokud někdo bude potřebovat


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#84 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2013 - 15:53

Ta anketa je udělána špatně, nutí odpovědět na všechny 3 otázky, což není dobře, neb to i cílené odpůrce/zastánce PWT nutí odpověděť na otázky 2 a 3.

 

Myslím, že tohle už Pepa dobře opravil.


  • 0

#85 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 13:49

škoda zamčené diskuze

Napadlo někoho udělat PT po obvodu ČR, nejlépe po stezkách? Kdyby se na tom podílelo více kačerů, bylo by to uskutečnitelné a zajímavé. 


  • 0

#86 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 14:13

škoda zamčené diskuze

Napadlo někoho udělat PT po obvodu ČR, nejlépe po stezkách? Kdyby se na tom podílelo více kačerů, bylo by to uskutečnitelné a zajímavé. 

Je pravda, že většina příspěvků z té diskuze tam patřila spíše sem. Kdybychom to dodržovali, nemusela být ta diskuze zamčená.


  • 0

#87 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 14:31

Ja vam ji pak klidne zase odemknu, ale budete dodrzovat tema. Stejne tak tady ;)

 

Kazdopadne napad s tim PWT po hranicich uz je realizovanej jinde - staci se podivat na mapu Evropy :) Tam se muzes inspirovat.


  • 0

#88 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 14:38

škoda zamčené diskuze

Napadlo někoho udělat PT po obvodu ČR, nejlépe po stezkách? Kdyby se na tom podílelo více kačerů, bylo by to uskutečnitelné a zajímavé. 

A co Signálka?


  • 0

#89 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 14:39

SIgnalka je pokud vim jenom po casti hranic, ne? :)


  • 0

#90 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 15:13

Obtáhnout celou hranici keškami už by bylo opravdu na palici. Podívejte se na hranice Lotyšska.


  • 2

#91 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 15:46

Obtáhnout celou hranici keškami už by bylo opravdu na palici. Podívejte se na hranice Lotyšska.

 

Po hranicích už je keší habakuk. Ono by z toho stačilo udělat Challenge a máš sérii hned.

 

Ja vam ji pak klidne zase odemknu, ale budete dodrzovat tema. Stejne tak tady ;)

 

Ano, souško 'čelko. :blink:


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 26 listopad 2013 - 15:46

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#92 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 20:45

Doufám, že to nebude moc mimo mísu, když se tu podělím s jedním svým názorem a že nebudu zcenzurován jako jinde...

Už jsem se podivoval jinde, kde jsem vyjádřil svůj údiv, že se divím, jak lidé dávají FP keškám, které nemají zajímavé místo, nejsou pěkně zpracované, ale jsou jen rychle k odlovení... Vždy mě udivovalo, že když si vyfiltruji kešky, které mají dobré hodnocení, jsou mezi nimi s dobrým poměrem % FP (občas i kolem 50%) některé kešky sérií, které já osobně považuji spíše za podprůměr (takové, které kdyby byly samotné, tak dostanou max. jednotky % FP). Samozřejmě jsou v sériích i výjimky - bonusovky, které jsou pěkně zpracované, ale těch je málo a většinou nesplňují pro mě další důležitou věc pro udělení FP - pěkné místo...

 

Samozřejmě, každý si může dávat FP jen těm keškám, které se mu líbí... Jen lituji autory pěkných keší co jsi navštívil, co si s keškami opravdu vyhráli, mají keš na pěkných místech a od tebe to ocenění nedostali... Ovšem každý na to může mít jiný názor... Někdo odmění kešku, které mu přinesou minutu zábavy a jsou jeho "kamaráda". Nikdy jsem nepochopil, proč některé bonusovky či konce (začátky) sérií mají tolik bodů, když vlastně většinou to byly obyčejné keše, které nebyly ničím obyčejné...

A teď jsem zvědavý, jestli bude tenhle komentář zveřejněný...


  • 1

#93 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 9:57

Obtáhnout celou hranici keškami už by bylo opravdu na palici. Podívejte se na hranice Lotyšska.

mě se to líbí


  • 0

#94 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 10:38

No vlízt mi někdo s powertrailem na hranici v novohradkách a na šumavě, kde mám keše, tak bych asi střílel... nene. Ani náhodou.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#95 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 10:51

No vlízt mi někdo s powertrailem na hranici v novohradkách a na šumavě, kde mám keše, tak bych asi střílel... nene. Ani náhodou.

Powertrail ne, ale takové 4 multiny jdoucí přímo po hranicích (ČR - Slovensko, ČR - Rakousko, ČR - Polsko, ČR - Německo), to by bylo zajímavé. Jen se obávám, že by to mnozí kačeři pojali jako týmovou práci a každý z týmu tvořeného např. 20 kačery by prošel jen krátký úsek...


  • 0

#96 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 11:11

To zní jako dobrý nápad, jak 4 multiny, tak týmový odlov, nikde jsem jaksi nenašel, že by lovci nesměli jít z multiny jenom určitou část.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 27 listopad 2013 - 11:11

  • 0

#97 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 11:54

No tak po Novohradkách už vedou a Šumavu plánuju vypustit na jaře.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#98 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 12:00

Jinak, hranice ve velké části projít nelze. Někde jsou slatě, někde první zóny parku, někde nepřístupné skály. Leda byste počítali, že slatě přejdeš v zimě, že zákaz není zeď a že ta multina bude T5. Často všechno dohromady. V téhle podobě to neprojde.

 

Nevymejšlejte turoviny.

 

PS: kluci, hrajete ping-pong? B)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#99 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 12:13

SIgnalka je pokud vim jenom po casti hranic, ne? :)

To jo, ale i tak je to nářez :), ale v dobrým, pokud nejsi místní, tak se to nedá autem, tak tam není brutální provoz a je to lesem, takže nádhera, jen nevím, je to série, nebo powetrail? Já hlavně doufám, že ještě vydrží, že někdy dojdem na konec :D .

 
  • 0

#100 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 12:39

To zní jako dobrý nápad, jak 4 multiny, tak týmový odlov, nikde jsem jaksi nenašel, že by lovci nesměli jít z multiny jenom určitou část.

 

To sice nikde není, ale ti daní kačeři se připraví o značnou část zážitku z takové multiny. (to už je podobné, jako to logování každé X-té keše na PWT), protože se prostě neprojdou... Kde pak najdeš hranici, co je "týmový odlov" a co je odlov podle finálek, které ti někdo poskytne...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama