Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Navigace - poradit


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 15:16

Občas jdu takovým terénem, že bych se o mobil bál. Kdežto navigace vydrží skoro všechno.


  • 1

#22 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 15:17

Zvedavkanocni: vím, že to víš, jen se mi ta formulace zdála poněkud nešťastná (zavádějící) :)

Zagloba: pokud bych měl na zdířkách pro konektory gumové zdířky, což "odolnější" telefony mají ve standardu, nevidím důvod, proč by zhoršené povětrnostní podmínky měly mobilu vadit víc než Oregonu. Na citlivý diplej má např Locus Pro zámek obrazovky. Za prudkého deště jsem jej ocenil.


  • 0

P%C5%88ov.png


#23 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 15:18

S obsluhou má Zagloba poměrně pravdu - také se občas při přehmatávání jen lehce dotknu a divím se, co mobil dělá. :rolleyes:

 

Navigovat na další stage O450 umí víc než dobře - stačí použít volbu DALŠÍ ÚSEK - pak ukazuje stejně jako u tradičky i vzdálenost. ( nezadával jsi přes trasový bod? to pak dělá neplechu ) Baterie, pokud nejsou hodně staré, vydrží klidně den.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 listopad 2013 - 15:22

  • 0

#24 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 15:19

Doporučuji každému zodpovědět si před otázkou tři následující věci:

  1. Chci si geocaching vyzkoušet nebo jsem si jist, že ho chci hrát dlouhodobě?
  2. Těší mě hlavně (jen, pouze,...) turistický pohyb přírodou nebo bych hlavně rád lovil v nějakém větším městě?
  3. Mám "chytrý" telefon, který mi dokáže primární přístroj nahradit, když jej z nějakých důvodů nemůžu použít?

Jakmile si člověk definuje tyto tři základní otázky, výběr primárního zařízení se mu značně zúží přímo pro jeho účely. Nuž, do toho :)


  • 0

#25 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 15:20

Občas jdu takovým terénem, že bych se o mobil bál. Kdežto navigace vydrží skoro všechno.

Taháš navigaci za sebou na provázku, nebo jak tomu mám rozumět? Buď mám mobil v ruce, nebo v kapse, na terénu nezáleží.


  • 0

P%C5%88ov.png


#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 16:32

Doporučuji každému zodpovědět si před otázkou tři následující věci:

  1.  
  2. Těší mě hlavně (jen, pouze,...) turistický pohyb přírodou nebo bych hlavně rád lovil v nějakém větším městě?
  3.  

Jakmile si člověk definuje tyto tři základní otázky, výběr primárního zařízení se mu značně zúží přímo pro jeho účely. Nuž, do toho :)

Hlavně v těch městech bývá k nezaplacení možnost přejít na satelitní mapy. Mezi vysokými baráky (nebo u kostelů) se signál dost divně láme.


  • 0

#27 pajkbrno

pajkbrno

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 16:47

Díky takže Garmin Oregon 600 PRO Lifetimeflag_novinka.gif nic nepokazím.

Zkoušel jsem to s S2 Samsungem a aplikací Groundspeak a dobrý. Akorát ty baterky slabá výdrž.

A hlavně vytáhneme děti od TV do přírody. Já dávám taky přednost i mapě klasické.

Díky všem za komunikaci. Ahoj Pavel


  • 0

#28 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 16:54


Díky takže Garmin Oregon 600 PRO Lifetimeflag_novinka.gif nic nepokazím.

Zkoušel jsem to s S2 Samsungem a aplikací Groundspeak a dobrý. Akorát ty baterky slabá výdrž.

A hlavně vytáhneme děti od TV do přírody. Já dávám taky přednost i mapě klasické.

Díky všem za komunikaci. Ahoj Pavel

 

Tím rozhodně nic nepokazíš ale mám pocit, že model Oregon 600 už neumí wherigo ....


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#29 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 17:02

Tím rozhodně nic nepokazíš ale mám pocit, že model Oregon 600 už neumí wherigo ....

Wherigo zvládne s tím mobilem. S Oregonem může na Powertraily. :P

 

Oregon 600 je zřejmě dobrá volba.


  • 1

P%C5%88ov.png





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama