Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#3061 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 14:13

Tyhle cyklobotky můžu na zimu vřele doporučit

 

To už můžu jet rovnou taxíkem. :D


  • 3

#3062 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 19:24

Jste tu všichni ňáký zhejčkaný... tak holt jezděte v pohorách, no :D Neopren se nosí do lodě - když to je nezbytně nutný. Jsem jela Sázavu při -2 v sandálech a taky jsem přežila.

Se za to nestydím :).


  • 0

#3063 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 15:43

Koho potkám na eventu? ^_^

 

16.1. Novoroční bowling     |     14.2. Konec světa bude na svatého Valentýna     |     29.2. Devětadvacáté svítání


  • 0

#3064 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 19:46

Koho potkám na eventu? ^_^

 

16.1. Novoroční bowling     |     14.2. Konec světa bude na svatého Valentýna     |     29.2. Devětadvacáté svítání

 

Doufám, že mne na svítání. Ovšem budu si muset vyjednat pozdní příchod do práce, snad to klapne... Jak je to tam s parkováním, netušíš, jsou tam modré zóny nebo jde jen o to najít místo?


  • 1

#3065 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 19:54

Nedaleko je možné zaparkovat u McDonald's (u stadionu). Mají tam sice napsáno, že parkoviště je jen pro zákazníky, ale nikdy nikoho nekontrolovali, co vím. Ale až budu příští týden v Praze, tak se kouknu po okolí - doposud jsme modré zóny moc neřešili, spoléháme na MHD.


  • 0

#3066 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2016 - 7:54

Nedaleko je možné zaparkovat u McDonald's (u stadionu). Mají tam sice napsáno, že parkoviště je jen pro zákazníky, ale nikdy nikoho nekontrolovali, co vím. Ale až budu příští týden v Praze, tak se kouknu po okolí - doposud jsme modré zóny moc neřešili, spoléháme na MHD.

Díky moc. To já po Praze také jezdím MHD, jenže to bych se pak do práce dostala tak na oběd :)


  • 0

#3067 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2016 - 18:08

A ještě mne tak napadlo, že bych si mohla vyplnit tabulku nálezů pro všechny dny v roce, ale asi to bude dost těžké, jen na leden tam mám 5 děr :).

 

Zdravím. Tak na milou tabulku jsem se málem vykašlala už dnes - a to je první "díra". Ale pár keší jsem si neplánovaně užila včera a dnes se mi už nikam nechtělo, natož když tak lilo. Nakonec jsem ji teda vzala skoro drive-in při cestě na nákup, no...


  • 0

#3068 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2016 - 20:53

Zdravím. Tak na milou tabulku jsem se málem vykašlala už dnes - a to je první "díra". Ale pár keší jsem si neplánovaně užila včera a dnes se mi už nikam nechtělo, natož když tak lilo. Nakonec jsem ji teda vzala skoro drive-in při cestě na nákup, no...

 

Gratuluji! Já už jsem stihl nechat 4 volná políčka na příští rok, a to máme teprve 13.!


  • 1

#3069 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2016 - 21:05

Gratuluji! Já už jsem stihl nechat 4 volná políčka na příští rok, a to máme teprve 13.!

Evidentně nemáš správnou motivaci! :)


  • 0

#3070 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2016 - 21:30

Čekal jsem od Tebe spíš příspěvek, že mám vyběhnout ven, že mám novou kešku skoro pod oknem. Takže jenom tři. ;)


  • 0

#3071 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2016 - 21:55

Čekal jsem od Tebe spíš příspěvek, že mám vyběhnout ven, že mám novou kešku skoro pod oknem. Takže jenom tři. ;)

:) To bych si v životě nedovolila - ale odlovil sis tu samou, co já (právě loguju)...


  • 0

#3072 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2016 - 13:00

Zkusím oprášit akci Šárecké wherigo.

Chtělo by to co nejdříve, dokud se brzy stmívá a jako ideální mi vychází sobota s tím, že se dá udělat nějaký výlet v okolí před tím za světla.

Takže - chtěl by se někdo připojit v sobotu 30.1. nebo 6.2., začátek někdy před pátou?


  • 1

#3073 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 1:01

Pokud byste něco domluvili, přidal bych se jako poslední, jelikož nevím, jak budu v Prahé.

 

 

Jo, Jacko, ráno se za mě tam nahoře prosím přimluv...díky... :rolleyes:


  • 0

#3074 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 7:44

Jo, Jacko, ráno se za mě tam nahoře prosím přimluv...díky... :rolleyes:

Provedu! Máš zkoušku nebo co?


  • 0

#3075 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 10:40

Teď už můžu říci, že měl a úspěšnou. :) Díky!


  • 2

#3076 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 10:57

Teď mi volal nějaký pán, že jsem získal titul "Firma roku". :D A za pouhých 950 Kč mi na to pošlou certifikát. :D :D


  • 3

#3077 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 11:30

Že jsi známá firma ti řeknu i zadarmo :-)


  • 0

#3078 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 13:01

Teď mi volal nějaký pán, že jsem získal titul "Firma roku". :D A za pouhých 950 Kč mi na to pošlou certifikát. :D :D

Já ti pošlu certifikát za dvě piva :D


  • 1

#3079 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 13:38

Zdravím. Tak na milou tabulku jsem se málem vykašlala už dnes - a to je první "díra". Ale pár keší jsem si neplánovaně užila včera a dnes se mi už nikam nechtělo, natož když tak lilo. Nakonec jsem ji teda vzala skoro drive-in při cestě na nákup, no...

Zdravím, nevím jestli se tady do té debaty cca 4-5 lidí vůbec můžu přimíchat :-)

Můj letošní cíl je stejný- dobarvit 366 dnů. Nic jiného si za cíl nedávám, raději míň kešek, ale těch 29 dnů musím mít.

K 1. 1. 2016 mi chybělo pouze 29 dnů.

Tři už jsem odmazal, zítra, v pátek a v pondělí odmažu další 3 a 1/5 je už hotová :-)


Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 19 leden 2016 - 13:39

  • 0

#3080 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 14:19

Zdravím, nevím jestli se tady do té debaty cca 4-5 lidí vůbec můžu přimíchat :-)

Můj letošní cíl je stejný- dobarvit 366 dnů. Nic jiného si za cíl nedávám, raději míň kešek, ale těch 29 dnů musím mít.

K 1. 1. 2016 mi chybělo pouze 29 dnů.

Tři už jsem odmazal, zítra, v pátek a v pondělí odmažu další 3 a 1/5 je už hotová :-)

 

Naopak, vítáme každého nově příchozího :)


  • 1




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama