Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#3041 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2016 - 22:09

Myslím, že správný slovosled je "na leden tam mám jen 5 děr". :P

Tak taky dobrý úhel pohledu, ale ve všední dny je odlov trošku problematický :). Budu si muset šetřit keše v blízkém okolí :)


  • 0

#3042 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2016 - 23:20

Tak za leden tam mám děr deset. Ale zaplnil bych to rád. A hlavně nesmím zaváhat 29. února :rolleyes: .


  • 0

#3043 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 8:36

Tak za leden tam mám děr deset. Ale zaplnil bych to rád. A hlavně nesmím zaváhat 29. února :rolleyes: .

29.2. kupodivu mám, asi mne tenkrát musel někdo upozornit - kešovala jsem teprve krátce - předpokládám, že byl "leap year" suvenýr.

Celkově mi chybí 40 okének; v srpnu a listopadu budu mít volno :), ty jsou plné...


  • 0

#3044 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 9:51

29.2. kupodivu mám, asi mne tenkrát musel někdo upozornit - kešovala jsem teprve krátce - předpokládám, že byl "leap year" suvenýr.

Celkově mi chybí 40 okének; v srpnu a listopadu budu mít volno :), ty jsou plné...

 

Mám to podobně - 42. Ale dvě třetiny z toho jsou v zimě.


  • 0

#3045 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 16:17

Zajímavý, mi chybí po 4 letech kešování 37 :D.  Pouze červenec a srpen mám kompletní, to mívám dovolenou. Nejdelší zbývající série bez keše je tři dny za sebou (prosinec) A nejvíc prázdných okýnek bez keše (6) mám taky v prosinci. V lednu jsem měla taky 6, dnes jsem to stáhla na 5. Ale je fakt, že já sice k vyplňování kalendáře trochu přihlížím, ale nijak zvlášť to nehrotím.


  • -1

#3046 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 17:13

Tak já po dnešku už jenom 41. Ale pokud se neoteplí na kolo nebo mi někdo nezaloží něco pod nosem, tak to tak dost dlouho zůstane.


  • 0

#3047 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 17:20

Tak já po dnešku už jenom 41. Ale pokud se neoteplí na kolo nebo mi někdo nezaloží něco pod nosem, tak to tak dost dlouho zůstane.

Jak moc se musí podle tebe oteplit na kolo? :D


  • -1

#3048 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 17:54

Ono se dá i v mrazu, ale to musí být ideální počasí - bez sněhu, bez větru, bez mraků, jinak je to, aspoň pro mě docela utrpení. Ale třeba se zadaří.


  • 0

#3049 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 19:27

Jak moc se musí podle tebe oteplit na kolo? :D

Mne zebou na kole v normálních botaskách prsty na nohou :), takže pro mne je na kolo taky zima. A teplé ponožky nepomůžou, holt zmrzlík... Na koloběžce můžu jezdit v zateplených botách, případně pohorách.


  • 1

#3050 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2016 - 20:50

Já jsem jela naposledy na Silvestra, dneska jsem váhala, jestli zahájit novou sezónu, ale pak přišla sestra zvenku, že je na loužích led, tak jsem šla radši pěšky, abych si nerozbila čumák. Stejně jsem měla na druhý straně řeky dva resty ve stráni u lesa, kam se mi s kolem nikdy nechce. Zima mi celkem nevadí, to se prostě víc voblíknu, ale jezdit po klouzačce se bojim.


  • 0

#3051 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2016 - 0:06

Mne zebou na kole v normálních botaskách prsty na nohou :), takže pro mne je na kolo taky zima. A teplé ponožky nepomůžou, holt zmrzlík... 

 

To je případ i u cyklotreter. V těch je bez návleků taky zima na prsty. Tohle ale věc řeší. Existují samozřejmě i levnější, které službu splní.

 

 

...pak přišla sestra zvenku, že je na loužích led, tak jsem šla radši pěšky, abych si nerozbila čumák. ...ale jezdit po klouzačce se bojim.

 

Já taky a je jedno jestli na horským a nebo na silničce.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3052 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2016 - 6:29

To je případ i u cyklotreter. V těch je bez návleků taky zima na prsty. Tohle ale věc řeší. Existují samozřejmě i levnější, které službu splní.

Simtě... :D To jezdíš na kole v neoprénu jak nějakej potápěč, jo? Podle mě teplý vlněný ponožky do tenisek by to vyřešily úplně uspokojivě, to je přece stejný jako zateplený zimní boty. Zamlada jsem chodívala v zimě v teplejch podkolenkách do sandálů ("kristusek") a fungovalo to skvěle. Když teda bylo sucho, žejo :D.


  • -1

#3053 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2016 - 8:55

Simtě... :D To jezdíš na kole v neoprénu jak nějakej potápěč, jo? Podle mě teplý vlněný ponožky do tenisek by to vyřešily úplně uspokojivě, to je přece stejný jako zateplený zimní boty. Zamlada jsem chodívala v zimě v teplejch podkolenkách do sandálů ("kristusek") a fungovalo to skvěle. Když teda bylo sucho, žejo :D.

Až vyzkouším, dám vědět výsledky experimentu. Ale teplé vlněné ponožky u mne nefungovaly (navíc, pokud by byly silnější, nevejdu se do těch tenisek :)). Kdosi mi kdysi doporučovat jakýsi trik s igelitovými pytlíky, ale zapomněla jsem :( - myslím, že to bylo něco ve stylu jedny ponožky - igeliťák - druhé ponožky?


  • 0

#3054 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2016 - 9:20

Zverinec: nebylo to spíš s novinama? V igelitu s se ti nohy spíš pěkně zaparily.
  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#3055 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 11:47

Tak jestli máš ty tenisky nadoraz s tenkou punčoškou, tak to vysvětluje mnohé. Takže zkus větší tenisky a dvoje ponožky pro začátek.


  • 0

#3056 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 12:15

Ponozky to neresej, na zimu je fakt potreba neopren. Ten ani neprofoukne ani nepusti eventuelni vodu se kterou se v zime musi pocitat. Jet v zime bez neoprenovejch navleku dal nez do nejblizsi putyky je sebevrazda.


  • 1

#3057 Five D

Five D

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 12:41

Tyhle cyklobotky můžu na zimu vřele doporučit: http://cyklisticke-t...9glMaAvhs8P8HAQ

 


  • 0

#3058 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 13:07

Ponozky to neresej, na zimu je fakt potreba neopren. Ten ani neprofoukne ani nepusti eventuelni vodu se kterou se v zime musi pocitat. Jet v zime bez neoprenovejch navleku dal nez do nejblizsi putyky je sebevrazda.

Jste tu všichni ňáký zhejčkaný... tak holt jezděte v pohorách, no :D Neopren se nosí do lodě - když to je nezbytně nutný. Jsem jela Sázavu při -2 v sandálech a taky jsem přežila.


  • 0

#3059 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 14:02

V pohorách jezdim na kole zima léto (jaro a podzim taky).


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#3060 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2016 - 14:10

Ty igeliťáky se používají pokud vím ve velkých mrazech a mají smysl v tom, že se propotí jen ty tenký ponožky a ty tlustý vlněný zůstanou suché. Pokud je možnost fusekle usušit, je to asi zbytečné. A kdo chodí na týdenní túry v silném mrazu, už asi ví, co si obout.

Ale do čvachtačky asi nepomůže nic, jen gumovky. Ty nenosím, protože v nich mám nohy v mokru i když je sucho. Určitě existují nějaké super extra drahé boty, které se nepromočí. Ale je to na houby, když si do nich zaberu horem.


  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama