Přejít na obsah


Fotka

Silvestrovský Geoget 2.8.2

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
43 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 7:53

Ktery skript mas konkretne na mysli?


  • 0

#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 8:04

poietrex.gge.pas (resily jsme to vecer)
  • 0

#23 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 8:24

Ten pouzivam porad, naposledy pred par minutami, a nevidim problem. :o

 

Poustis to jako export, nebo jako normalni plugin?


  • 0

#24 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 22 únor 2014 - 10:13

Ten pouzivam porad, naposledy pred par minutami, a nevidim problem. :o

 

Poustis to jako export, nebo jako normalni plugin?

 

Jako export


  • 0

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 16:45

Docela často teď klikám různé polygony a trasy... Nedalo by se nějak do GG přídat kromě volby "Smazat" také "Editovat" a "Nový" pro úpravu stávajícího souboru a založení nového? Je to trochu otrava otevírat vždy editor, uložit data, ukončit GG, spustit GG... Díky moc.

 

P.S. Kam a jak se vlastně uloží data z mapy, když si naklikám data a dám pak uložit? Nedal by se sem přidat dialog s volbou cesty a názvu souboru, kam se to uloží?


  • 0

#26 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 17:20

Jako export

 

Zkus ten PoiEtrex najit mezi Pluginy, a spustit odsud. (navic si ho muzes dat jako ikonku na toolbar, takze ho pak nebudes muset hledat.) Tak to poustim ja, a urcite mi to funguje.

 

Nicmene je mi to zahada, protoze chyba, kterou popisujes, jsem uz opravoval a mela by byt v posledni verzi GG odstranena. Fakt ti to nefungovalo v opravdu posledni verzi?


  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2014 - 17:22

Docela často teď klikám různé polygony a trasy... Nedalo by se nějak do GG přídat kromě volby "Smazat" také "Editovat" a "Nový" pro úpravu stávajícího souboru a založení nového? Je to trochu otrava otevírat vždy editor, uložit data, ukončit GG, spustit GG... Díky moc.

 

P.S. Kam a jak se vlastně uloží data z mapy, když si naklikám data a dám pak uložit? Nedal by se sem přidat dialog s volbou cesty a názvu souboru, kam se to uloží?

 

Tohle budu urcite dosti podstatne vylepsovat, neboj. Jen nemam nafukovaci cas.

 

Jo, ulozeni to ulozi do te mapy, tedy vse je jen v pameti.


  • 1

#28 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 01 březen 2014 - 20:18

Opravdu mám problém v poslední verzi. Nicméně spuštěním z pluginů export funguje. Díky za radu.

 

Zkus ten PoiEtrex najit mezi Pluginy, a spustit odsud. (navic si ho muzes dat jako ikonku na toolbar, takze ho pak nebudes muset hledat.) Tak to poustim ja, a urcite mi to funguje.

 

Nicmene je mi to zahada, protoze chyba, kterou popisujes, jsem uz opravoval a mela by byt v posledni verzi GG odstranena. Fakt ti to nefungovalo v opravdu posledni verzi?


  • 0

#29 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 21:13

Objevil jsem problém s Live API.

Když chci stahovat listingy, tak mám možnost 3 za 24 hodin. GeoGet mne na to upozorňuje a když  to podle jeho názoru ještě neuplynulo, tak akci nedovolí. Jenže akci nedovolí i když čas už uplynul - tj vypíše že další pokus bude možno učinit v čase který už byl - nějak si asi zapomene zjistit kolik je vlastně hodim. Je nutno ho ukončit a spustit znovu.


  • 0

#30 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2014 - 22:00

KOukám ještě na jednu chybu - rozdělování do polygonů.

 

Podle mého názoru by mělo fungovat tak, že údaj o zemi by měl mít přednost a podle tohoto údaje by se volily příslušné polygony. Jak je pak ale možné, že mám keš deklarovanou v Česku ale s vyplněnými tagy AT_Land, AT_Bezirk ?


  • 0

#31 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2014 - 22:04

Pak musela byt v dobe trideni vedena jako v rakousku, nebo nemela vubec vyplneny stat. Protoze se to dela presne tak, jak si predstavujes.


  • 0

#32 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 7:23

Nazdar kolegové, dlouho jsem se tu na nic neptal, ale přišel na to čas.

 

Nějak se mi nechce spustit GG. Resp. úvodní animace, záloha db atd. proběhne a pak se GG na spodní liště windows tváří jako otevřenej. Při kliknutí na ikonu ovšem nereaguje. Párkrát se mi to už stalo, stačil restart. Tentokrát nepomohl. Pokoušel jsem se GG přeinstalovat..nic odinstalace hlásí, že prej "This program can only be uninstalled on 64-bit windows." s čímž jsem se ještě nesetkal, tak nevím co tim myslej.

 

Chybě předcházelo puštění autostatu, doinstalování nějakej blbinek co tam mikrom přidal (autostat jsem neměl puštěnej od roku 2011)

 

Nemáte někdo nějakou chytrou radu?

 

Verze poslední 2.8.2.736


  • -1
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 8:24

najdi si v datopvem adresari geoget.ini, a v ni je sekce mainform. Tam je uchovana poloha a rozmery hlavniho okna. neni tam nejaky nesmysl? kdyztak obsah teto sekce normalne smaz, po spusteni by se mel GG objevit ve vychozich rozmerech.


  • 0

#34 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 8:34

Měl jsem problémy u notebooku, který jsem používal s více monitory a program se "zapomněl" otevřený na vedlejším monitoru. Pomáhá taky kliknout na ikonu toho programu, aby byl aktivní a pak držet tlačítko WINDOWS + šipky (šipka nahoru maximalizuje na aktuální okno, šipka doprava zmenší na aktuální monitor, šipka dolů minimalizuje atp.).

Třeba to pomůže i u jiných programů :-).


  • 0

#35 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 9:12

Díky... hodnoty umístění byly -32000.


  • 1
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#36 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 11:33

Tohle neni ani tak problem, jako spis moje zvedavost... :) Kdyz mam spusteny geoget a zaroven delam neco v excelu, tak mi pri presouvani bunek vzdycky vyskoci hlaska "Schranku nelze vyprazdnit". Ta se musi odkliknout a pak az se bunka presune. Delali to vsechny verze geogetu, co ma pamet saha, dela to i nejnovejsi. Docela me zajima, co s cim se tam bije ;) Pro upresneni : Win Xp Professional a Office 2007


  • 0

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 11:48

Geoget monitoruje schranku... ale tohle mi to fakt nedela.

Pozorujes nejaky rozdil v chovani, kdyz pustis prvni Geoget, nebo kdyz pustis prvni Excel?


  • 0

#38 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 13:04

Ha! Tak ted jsem se na to zameril, protoze tyhle kousky mne to dela jen v praci a jen pri jednom ukonu, co tady delam. Vystup z jednoho pristroje je tabulka ve formatu txt. Tu dam normalne otevrit v excelu (coz on krasne zvladne) a nasledne ji upravuju. Kdyz upravuju klasicky xls soubor, tak vse bezi jak ma. No je to fakt dost specificky problem, takze nema problem to nejak resit, ale jen me to zajimalo :)


  • 0

#39 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 15:51

nedelo se neco podobneho kdysi naopak s openoffice?


  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 15:54

Openoffice se 'zamyslel'.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama