Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 5 Hlasů

Silvestrovský/novoroční a:Drake

android

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
532 odpovědí na toto téma

#41 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 20:45

Taky jsem si všiml svítilny, ale ta zatím nefunguje (aspoň na Galaxy Nexus - předpokládám, že se jedná o zapnutí přisvětlovací diody, která je součástí fotoaparátu).


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#42 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 20:51

@LudekV: tak jsem si dneska rano vsiml nove verze:) V popisu pises o svitilne, pokud je HW k dispozici. Mam S4 mini ale nikde v detailu kese svitilnu nevidim. Chyba v plus verzi, nebo to spatne vidim. Play detekoval nova opravneni a ty jsem schvalil.

 

Pokud projde ověření přítomnosti blesku, je to v menu detailu keše. Nicméně je možné, že na některých přístrojích to nemusí fungovat.

Přiložený soubor  svitilna.jpg   56,12K   5 Počet stažení


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#43 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 21:06

Zdravím,

dneska jsem si chtěl stáhnout z GC live nějaké chache a nic se nestalo. Dokonce v adrake nejde ani GC live login, skočí to do prohlížeče, a pak prohlížeč zahlásí, že stránka obsahuje příliš mnoho přesměrování serveru... Někdo by věděl co s tím?

 

Na to už občas někdo narazil


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#44 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 21:08

Jo je to tam. Na tohle menu zapominam, jelikoz jej v podstate nepouzivam:). Vetsinou si vystacim s tim ikonkovym v rade

:) Potvrzuji tedy, ze svitilna funguje a sviti jak na S4 mini, tak i na S3 mini.


  • 0

#45 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 21:14

Jo, mám v plánu to předělat na modernější design, celé je to ještě ve stylu Androidu 2.x. Bohužel času je málo...


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#46 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 21:23

Vánoční slevová akce končí, děkuji všem, kteří se rozhodli ke koupi a:Drake Plus.

Do nového roku vstupujeme s trvale sníženou cenou 99 Kč.

 

Ještě jednou díky.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#47 spelda

spelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 7:16

Na defy+ nejede, používám Flashlight. Škoda, ušetřil bych si dva kliky. :P


  • 0

#48 skodnaa

skodnaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 21:00

 

Zkusil jsem vymazat cookies a pomohlo to, abych se mohl přihlásit k GClive. Nicméně při pokusu o stažení listingu stále hlásí "Zbývá: 0; dnes staženo: 0; limit: 0"


  • 0

#49 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 22:28

Pokud projde ověření přítomnosti blesku, je to v menu detailu keše. Nicméně je možné, že na některých přístrojích to nemusí fungovat.

Tak svetylko rozsvitim, ale nejde zhasnout. Kdyz macknu to same tlacitko pro rozsveceni, tak svetylko zhasne a hned se zas rozsviti. Zhasnout jde jen v externi aplikaci. Takze mne funguje az moc.


  • 1

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#50 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 7:00

Nemaje zvláštní aplikaci, světýlko vypnul až restart (Samsung Galaxy Ace). Ale je to dobrý nápad. 

Potom jsem se chtěl zeptat, zda by nešlo, např. v nastavení, vypnout hlášku v mapě "Zobrazeno x bodů".

A pak mě pořád nějak nesedí práce s waypointy. Filtr v mapě funguje dobře. Pokud si ale rozkliknu nějakou kešku, rád bych viděl waypointy všechny, nezávisle na nastavení filtru.

Nakonec bych měl nápad na další funkci. Tou by bylo automatické přepínání navigování na nejbližší zobrazený bod. Ideální např. na powertraily.

Konec hlášení :-) A díky.


  • 1
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#51 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 8:55

Světýlko mi funguje korektně (Galaxy S III), ale za ty další 2 návrhy (vypnutí hlášky, všechny WP u keše) bych byl taky vděčný.


  • 0

#52 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 22:47

za ty další 2 návrhy (vypnutí hlášky, všechny WP u keše) bych byl taky vděčný.

 

Co bych pro vás neudělal ;)


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#53 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 5:51

Ludku, mam podezreni na divne chovani notifikaci v liste.

 

Obcas tam zustava i po "vypnuti" aplikace (myslim tim na samsungu dlouhy stisk home tlacitka  a odtazeni do boku). Mi treba vcera pomohlo az vynucene zastaveni v Spravci aplikaci.

Nekdy pro zmenu po kliknuti na tu ikonku/notifikaci v seznamu me to hodi na starsi kesku i nalezenou kesku, prestoze navigovat jsem uz mezitim zmacknul u jine.

 

Prostredi: S4 mini, Android 4.2.2


  • 0

#54 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:24

Co bych pro vás neudělal ;)

 

A nedalo by se tam taky udelat to vypnuti/zapnuti modreho kruhu kolem kurzoru (v mape)? ;)

Kdyz se mi totiz nechce chytit GPS (dost casto :angry: ) a lovim podle mapy, modra mlha mi prekryva znacnou cast mapy (kruh je v tu chvili hodne velky)

 

Ja vim, ze jsou to blbiny, ale prave tyto detaily delaji dokonaly software.  :)


  • 0

#55 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:29

Ludku, mam podezreni na divne chovani notifikaci v liste.

 

Obcas tam zustava i po "vypnuti" aplikace (myslim tim na samsungu dlouhy stisk home tlacitka  a odtazeni do boku).

 

Mohu potvrdit, ze obcas se mi to take stava (Android 4.0.4). Aplikaci regulerne ukoncim a stale mam kacenku v horni liste. Staci ovsem program znovu nastartovat, opet vypnout a je po kacence. :)

 

Musim rict, ze jsem ovsem do dnes nenasel vyuziti teto informace v notifikacni liste. Proc tam tedy je a k cemu ji vyuzivate vy?


  • 0

#56 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:32

Já to používám při výletě, když se zvolna blížím a chci rychle kouknout, jak to je ještě daleko. Pokud vidím zelenou, je to daleko, pokud žlutou, už se blížím, pokud červenou odemykám telefon a hledám.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#57 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:44

Já to používám při výletě, když se zvolna blížím a chci rychle kouknout, jak to je ještě daleko. Pokud vidím zelenou, je to daleko, pokud žlutou, už se blížím, pokud červenou odemykám telefon a hledám.

 

Aha! No to neni vubec spatny.  :)  Vzhledem k tomu, ze ale stale cucim do mapy a nevim kterym smerem jit, tak mi jenom kacenka nepomuze. :D

Diky ale za vysvetleni. Ma to neco do sebe.


  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:47

Me by se zase libilo, kdybych si mohl nastavit, od jakeho zoomu se na mape objevi popisky s nazvy u ikon kesi. Na muj vkus se ukazuji moc brzo, takze clovek si prizoomuje, a ma celou mapu pokrytou napisy.


  • 0

#59 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 10:47

Když jdu v lese nebo po horách po jediné cestě a keš je kilometr přede mnou, tak mapu nepotřebuju :-)


Tento příspěvek byl upraven od LudekV: 17 leden 2014 - 10:47

  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#60 spelda

spelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 15:47

Narazil jsem na Pocket Query C..., který usnadní zadání, vygenerování a stažení PQ na GC pomocí telefonu. Chci to využít zejména venku nebo i v CR, pokud se nenadále dostanu do lokality, kterou nemám staženou. Sednu v hospodě na pivko, nahodím wifi, vygeneruji, naimportuji a osvěžen můžu vyrazit. Potud představa.

Problém je, že nedokážu nic naimportovat. Stažené PQ rozbalím do adrake/tmp, pustím import, vyberu adresář tmp, tam nic nevidím-žádný soubory k vybrání, čekám, nic se neděje, nakonec dám cancel. Naskočí hláška 0 naimportováno a to je vše. Jo, ještě se rozbalené soubory smažou. Zkusil jsem to dvakrát a nic.

Používám GG, takže pokus o import je neúspěšná premiéra. Máte někdo představu, co dělám špatně? (GG soubor naimportuje, je to cca 400 keší a 500 wpt)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama