Přejít na obsah


Fotka

Je Ti zima? To nic nie je :) Pod s nami na GCYV9V a zazi skutocne geosialenstvo :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
180 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 1:50

Soupis žadatelů - mokrá frakce:

Ředitel parníku eventuelně osamělý kajakář - Moharela
1. nápojový důstojník - Pete29
2. nápojový důstojník - adp.
Navigační důstojník - Šaman
Úředník přes výpočty - 1/4 Dorcadion Teamu
Náměstkyně přes pečená masa - Asteris
Ačkoliv - Veverka

Soupis žadatelů - suchá frakce:

Pohaněč dětí - Dorcadion + 2ks
Ten co chodí po souši - Brabencz
Ten co mu uplavali koně - Czecho Cowboy
atd.

už se těším...Moharela

Pokud nepohrdnete jednou suchozemskou krysou navic, pak se dovolim jmenovat do role hlavniho kameramana. Tahle akce nemuze zustat bez poradne "mouša pikča". Podle aktualniho zdravotniho stavu potomku bych jel bud s nimi autem, nebo sam na kole.
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2006 - 14:51



  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 20:13

ad Titanic - tohle bych ovsem na spici Palavy radsi nedelal :))


  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 22:59

no a ked to nepotecie, mame este Burlakov na Sazave :)


  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 22:15

...myslím, že až vystřízliví tak o ty zážitky co si pamatují, se s chutí podělí. I kdyby se jim 90% vytratilo tak to vydá na brožovaný román. Ale je pravda, že tam zima a vlhko asi transportem po internetu trochu utrpí. Já už setřásám fotky tak je snad časem (asi v pondělí) uvidíte. Moharela
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 8:48

Hlavne ze ne o zivot, prave jsem rebootoval ze 14hodinoveho komatu s radostnym pocitem, ze ziju.
Kdy ze jedeme na repete? Ted uz vim, ze alkohol na rodi je velmi destabilizujicim prvkem, na druhou stranu, kdo se v listopadu opakovane koupe v Sazave?

No hlavne ze neprisel o usi. :] Ne, ze bych vam pral neuspech, ale tak trochu tu zpravu o DNF vitam, znamena to totiz, ze jarni repete urcite bude a ja dostanu druhou sanci se zucastnit... takze uz se tesim. Vode zdar!


  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 20:27

no ked som Ta videl celu fialovu, tak som Ti to musel zakazat :)))


Omluva Všem hydrokačerům za DNF, ač jsme to před uveřejněním s La.Ker.Do. projeli a vyzkoušeli, ukázalo se, že to co vypadá na první pohled zcela jednoznačně lze někdy vyložit i jinak. Takže doopravíme,vyladíme a příště už to snad bude ok.
Co se týče akce, dozvěděl jsem se to až později. Jak jsem začal sledovat forum, začal jsem přemýšlet, že to alespoň přijedu skouknout ze břehu.Říkal jsem si jsou to blázni, ale promo bylo tak bombastický, že jsem přestal mít jakékoliv pochybnosti o profesionalitě organizátorů akce. Na startu se ukázalo, že všichni jsou nabití entuziazmem, zkušenostmi už méně. Zvlášť hluboce smekám před Pitrisem a Kačas, vybrat si pro svoji vůbec první plavbu na lodi deštivý listopadový den s teplotou jen pár stupnů nad nulou to chce opravdu zápal pro věc. Bohužel se ukázalo, že někteří podcenili materiálové zabezbečení-oblečení se na vodě vetšinou namočí. A jiní naopak přecenili přípravu na suchu "na kuráž", pak se sice vůbec nebáli, což jim vydrželo, ale postupem času přestali zvládat cokoliv jiného.Podle dojmů ve finálové hospodě si myslím, že se to celkem povedlo.Materiálové škody přebolí a když se nikdo neutopil tak je to úspěch.
Ps:asi budu muset připsat do listingu, že podle teploty vzduchu stavu vody stoupá obtížnost až na *****
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 12:22

Já jsem pro. Pokud přežiju tenhle týden, kdy mám 5 služeb (tj. 5x24 hod v práci + 2x norm. pracovní doba), tak se po dospání ráda přijdu v úterý odreagovat. Udej čas a souřadnice!

tak vsetko je inac, od pondelka do stredy idem sluzobne do Budapesti, takze to rusim, niektori budu asi na geopadani a ked tak to urobime este ten dalsi tyzden, napr. 28.11.?
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 0:19

V kolik by cca mohlo proběhnout nalodění, možná bych se také zúčastnil ze souše?
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 20:59

hlavne si pak poradne hlidej batoh;-)

Tebe to jeste nepustilo? :] A vubec, nemel bych to predhazovat spis ja tobe nez naopak? :]]
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 8:48

...jak to tu tak procitam, zacali jsme take uvazovat o ucasti:-) na 100% vsak v ramci suche sekce. Asi bychom (nebude-li potreba jinak) dojeli GeoMiniAutoBusem do Pikovic a odtamtud tim inzerovanym vlakem. Tusi nekdo, kolik je to pro pesi km a jakym terenem? Vecer jeste napisu jak se definitivne rozhodla teamova rada:-)
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 11:44

Ahoj,

tak zatím to vypadá, že se dělá voda (teda aspoň trošičku)...

Sraz v Týnci by viděl třeba po vlaku Os9031 (Praha hl.n. 8:41 - Týnec n. S. 10:09).

Pokud se někdo chce přiblížit autem a pak jít pěšky tak je šikovné dojet autem do Pikovic a tam přiskočit do vlaku v 9:37.

Horní část, cca 8km je asi spíš po asfaltu (nevybavuji si tam žádné jiné cesty), od Kamenného přívozu dolů je to taky asi 8 km, ale po lesních cestách a podél vody.

POZOR ZMĚNA!!!

Seznam posádek:

Parník č.1:
Ředitel parníku - Moharela
1. nápojový důstojník - Pete29
2. nápojový důstojník - adp.
Náměstkyně přes pečená masa - Asteris

Parník č.2:
Ředitel záložního parníku – Šaman
Navigační důstojník – 1/4 Dorcadion Teamu
Úředník přes výpočty - Pehta
Ačkoliv - Veverka

Doprovodné plavidlo – Hezoun (možná bude pracovat na nějakém parníku)

Dále zájem projevil BBBubák, leč bohužel nepojede, a proto mu bude určena hlučná vzpomínka

Suchá stezka:
Pohaněč dětí - Dorcadion + 2ks
Ten co mu uplavali koně - Czecho Cowboy
Hlavní kameraman – DanDra (S dětmi nebo sám)
Ti co neví, ale počítá se s nimi - MalaHavraniceTeam
atd.

V dodávce Vám přivezu materiál a sebe s Jiřinou, Hezouna, asi Peteho (aby se někde nezapoměl); takže je tam jedno místo volné, ostatní nechť použijí jiné dopravní prostředky.

Odvoz lodí (kdyby se přidal někdo s plavidlem) a vodáků ujasníme časem...

Přeživší účastníci budou pohoštěni FTF sektem. (Byť to nebude FTF)

Zůstaňte naladěni.
Moharela

  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2006 - 14:55

mily autor komixu, kedze ides s nami, tak skoncis ako Fifinka :)))
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 12:29

za všechno muzou medvedi :)
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 22:40

ad Titanic - tohle bych ovsem na spici Palavy radsi nedelal :))

hehe perfektneeeee :)))
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2006 - 1:04

já myslím, že to poteče...

  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 13:54

...myslím, že až vystřízliví tak o ty zážitky co si pamatují, se s chutí podělí. I kdyby se jim 90% vytratilo tak to vydá na brožovaný román. Ale je pravda, že tam zima a vlhko asi transportem po internetu trochu utrpí.

Já už setřásám fotky tak je snad časem (asi v pondělí) uvidíte.

Moharela


Hele, Moharelo, hlavně že jsme se o té rumové amnézii na vodě cestou tam bavili... :-) Rum je milosrdný, možná si ani všechno pamatovat nechci. A ještě navíc ta voda vůbec nebyla studená! A že jsem celá nějaká potlučená jsem zjistila až dneska... Jo, a díky za odvoz, nějak si nepamatuju, jestli jsem ti včera poděkovala. :-)
  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 9:06

Hlavne ze ne o zivot, prave jsem rebootoval ze 14hodinoveho komatu s radostnym pocitem, ze ziju.
Kdy ze jedeme na repete? Ted uz vim, ze alkohol na rodi je velmi destabilizujicim prvkem, na druhou stranu, kdo se v listopadu opakovane koupe v Sazave?

proboha, Vlado, kolikrat ses stihnul koupat :-)) ???
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 13:32

Hlavne ze ne o zivot, prave jsem rebootoval ze 14hodinoveho komatu s radostnym pocitem, ze ziju.
Kdy ze jedeme na repete? Ted uz vim, ze alkohol na rodi je velmi destabilizujicim prvkem, na druhou stranu, kdo se v listopadu opakovane koupe v Sazave?


No, tak já už se taky pomalu vzpamatovávám z kómatu, jak jsem se dostala domů si moc nepamatuju. Ale jinak zážitky jsou úžasný, jak jsem se plavmo a topmo vracela pro pádlo zašprcnutý mezi kameny a proud mě pořád snášel dolů a já myslela, že se tam snad nedostanu... Ale jinak Pěnkavu jsme sjeli pěkně, Pitris! Promiň, že jsem tě tak hecovala!
Postrádám snad jenom nepromokavý kalhoty, co jsem půjčila adp. Existujou ještě?
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 13:59

tak vsetko je inac, od pondelka do stredy idem sluzobne do Budapesti, takze to rusim, niektori budu asi na geopadani a ked tak to urobime este ten dalsi tyzden, napr. 28.11.?


To by taky šlo, kromě toho Felly prý postrádá 1-2 termosky (jedna z nich je asi moje).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama