Přejít na obsah


Fotka

Je Ti zima? To nic nie je :) Pod s nami na GCYV9V a zazi skutocne geosialenstvo :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
180 odpovědí na toto téma

#101 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 21:24

Zrovna na Heliosu jsem tento usek vicekrat absolvoval. Podle vodacke obtiznosti je to WW3, coz je perejnata voda s moznosti zaliti otevrene lode, ale strasne zalezi jaky je tu aktualni vodni stav. Na Heliosu ti garantuju, ze zalitej budes nekolikrat a co je nejneprijemnejsi - budes sedet ty tri az ctyri hodinky ve vode. V lete je to brnkacka, v listopadu u me vitezi suche pradlo. Muj Helios ma jeste tu vychytavku, ze jeden bok utika tak rychle, ze nestacim dofukovat... Zvazoval jsem tuto akci, chtel jsem si pujcit od kamose Palavu - na ni by nebylo tolik macerovani, ale bohuzel ji ma daleko na chalupe. Nabizim svoje sluzby jako dopravce, ja se plavby nezucastnim, ulovim si ale kesky v okoli, a pokocham se odvazlivci. Tak jestli ma parta ledařů zájem, mužou využit moje služby...


Hola kačeři-odvážlivci, tak jsem si právě zamluvila na víkend Pálavu - zítra pro ni jedu. Tímto tedy nabízím místo v lodi, na druhou stranu hledám řidiče na cestu zpět (auto mám), protože bez rumu se to jednoznačně přežít nedá a za želvu bych dala asi všechny svý úspory. Taky doufám v pomoc ostatních geo-šílenců, neb jsem vodák pouze příležitostný a s Pálavou nemám zkušenosti vůbec žádný (nafukování ? skládání ?).
  • 0

#102 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 16:17

Nejenom, ze kazi malejm detem pohadky, ale ted jeste tohle. Vsak se toho Mikulase brzo dockas... ale skrz pytel ho neuvidis.... Hahahahahaaaa


Ze by to po dobrem preci jen slo lepe?
  • 0

#103 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 22:31

Auto jsem zevrubne prohledl a vykydal jiz v pondeli a nasel zde pouze zbytky La.Ker.Do, nic do ceho by se dal obleci Saman tam zjevne neni, takze: "Zkuste jinou" Moharela
  • 0

#104 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 12:30

takze zraz vlakovej sekcie by som videl o 8:20 v priestore medzi pokladnami na Hlavaku, kupime si rovno spiatocne listky. T.j. nezabudnite listing Cejdovej vlakovej cache, odlovime par waypointov :)


A povercivym bych doporucoval zpatecni listky radeji nekupovat ;-)
  • 0

#105 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 12:38

takze zraz vlakovej sekcie by som videl o 8:20 v priestore medzi pokladnami na Hlavaku, kupime si rovno spiatocne listky. T.j. nezabudnite listing Cejdovej vlakovej cache, odlovime par waypointov :)

Já bych doporučovala i skupinovou, tak s koupí lístku nepospíchejte
  • 0

#106 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 13:31

Tak mne napadá, že loď osídlená psem, broukem (jehož larvy jsou ve vodě jako doma), válečným orlem a veverkou, nad kterými bude bdít šaman, nemůže dopadnou špatně :o)

to je priamo namet na nejaku peknu fotokolaz :)
  • 0

#107 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 15:21

aktualne je podstav vody, ale zaliatie by Ti asi hrozilo. My budeme zaliati tiez, ale rumom :)
ak by bola este jedna lod, nebolo by to zle...

Ja mam doma lahev Stolicne (mily darek :]). Chtel jsem s ni jet do Beskyd, ale nejak se kupi prace, tak uvazuju o nahradni jednodenni akci (misto celovikendove). Flaska by samozrejme jela i na tuhle. :]

Se zalitim Heliosu a sezenim ve vode (to se da castecne resit 'podprdelnikem' (damy prominou, ale je to terminus technicus)) samozrejme pocitam, vzdyt to znam... jen bych se nerad uplne otocil a vykoupal, to uz neni jen neprijemne, ale v tomhle rocnim obdobi HODNE neprijemne az o usta... / Mimochodem, nedisponuje nekdo zbytecnou vestou, ze bych pripadne mohl jet vybaven jako rozumny a zodpovedny clovek?
... podle ceho se nakonec rozhodnu, jestli jet nebo ne? zatim teda fakt nevim...
  • 0

#108 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 22:31

tak se prave predavkovavam cesnekem abych rozehnal vezkere zarodky chorob a pripravuju se psychicky na tuto sebevrazednou plavbu. Uplnou nahodou nemas druhou atestaci z patologie? To abychom vedeli, ze o nas bude stoprocentne postarano......takovy puchejr na pate dokaze potrapit, ze?

Hola kačeři-odvážlivci, tak jsem si právě zamluvila na víkend Pálavu - zítra pro ni jedu. Tímto tedy nabízím místo v lodi, na druhou stranu hledám řidiče na cestu zpět (auto mám), protože bez rumu se to jednoznačně přežít nedá a za želvu bych dala asi všechny svý úspory. Taky doufám v pomoc ostatních geo-šílenců, neb jsem vodák pouze příležitostný a s Pálavou nemám zkušenosti vůbec žádný (nafukování ? skládání ?).


  • 0

#109 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 11:32

Hola kačeři-odvážlivci, tak jsem si právě zamluvila na víkend Pálavu - zítra pro ni jedu. Tímto tedy nabízím místo v lodi, na druhou stranu hledám řidiče na cestu zpět (auto mám), protože bez rumu se to jednoznačně přežít nedá a za želvu bych dala asi všechny svý úspory. Taky doufám v pomoc ostatních geo-šílenců, neb jsem vodák pouze příležitostný a s Pálavou nemám zkušenosti vůbec žádný (nafukování ? skládání ?).

Hola hola. Jak jsem psal včera, doprovodne vozidlo k dispozici. A jestli by bylo misto v Palave - mozna to prehodnotim a vrhnu se do vln rovnez, jinak to mam v planu pokorit pěšmo. Ledaři se bát nemusí, hromadné FTF bych jim samozřejmě nevyčoudil :-)


- malo by to sediet.

EDIT: Aha, ja jsem to vlakno poradne neprecetl, takze se zucastnim jenom jako doprovod...
  • 0

#110 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 18:05

navrhujem kompromis :)
  • 0

#111 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 23:27

Auto jsem zevrubne prohledl a vykydal jiz v pondeli a nasel zde pouze zbytky La.Ker.Do, nic do ceho by se dal obleci Saman tam zjevne neni, takze: "Zkuste jinou"

Moharela

Takovyho eventu bych se jako vodni skaut rad zucastnil, ale nejlepe za podminek 30stupnu ve stinu, jasno. Pravda, ze jsme za podobnych podminek jeli berounku predloni, ale na pramicich, ktere jsou velmi stabilni.... Mimochodem, Pitris ma v logu found, neni to chybka? Mozna jsem mimo, ale pochopil jsem, ze jste to nikdo nenasli.
  • 0

#112 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 0:01

Auto jsem zevrubne prohledl a vykydal jiz v pondeli a nasel zde pouze zbytky La.Ker.Do...

Proboha, co jste s ni udelali????? :o)))
  • 0

#113 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 12:16

[quote]
Auto jsem zevrubne prohledl a vykydal jiz v pondeli a nasel zde pouze zbytky La.Ker.Do, nic do ceho by se dal obleci Saman tam zjevne neni, takze: "Zkuste jinou"

Auto jsem prošel, prohledal a našel zbytky Šamana a La.Ker.Do. Jednu nebo dvě termosky a igelitku s něčím hnědým. Moc se mi do toho nechce sahat, ale je to asi tvoje Šamane. Přinesu to na geopadání.
  • 0

#114 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 13:34

to radej nechci ani videt:))))

to je priamo namet na nejaku peknu fotokolaz :)


  • 0

#115 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 15:36

Ja mam doma lahev Stolicne (mily darek :]). Chtel jsem s ni jet do Beskyd, ale nejak se kupi prace, tak uvazuju o nahradni jednodenni akci (misto celovikendove). Flaska by samozrejme jela i na tuhle. :]

Se zalitim Heliosu a sezenim ve vode (to se da castecne resit 'podprdelnikem' (damy prominou, ale je to terminus technicus)) samozrejme pocitam, vzdyt to znam... jen bych se nerad uplne otocil a vykoupal, to uz neni jen neprijemne, ale v tomhle rocnim obdobi HODNE neprijemne az o usta... / Mimochodem, nedisponuje nekdo zbytecnou vestou, ze bych pripadne mohl jet vybaven jako rozumny a zodpovedny clovek?
... podle ceho se nakonec rozhodnu, jestli jet nebo ne? zatim teda fakt nevim...

hele rozhoduj sa podla toho, ze to bude fakt sialene, to je myslim uplne dostatocny dovod. Vzhladom na nizky stav Sazavy sa neutopis (ak to neprezenies s alkoholom :)
Pereje su tam tak tri, ale pri tomto stave vody to moc nepofici, myslim, ze sa nemas coho obavat :)))
Predbezny zraz v Tynci bude okolo pol desiatej desiatej, budes to stihat?
  • 0

#116 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 23:01

tak se prave predavkovavam cesnekem abych rozehnal vezkere zarodky chorob a pripravuju se psychicky na tuto sebevrazednou plavbu. Uplnou nahodou nemas druhou atestaci z patologie? To abychom vedeli, ze o nas bude stoprocentne postarano......takovy puchejr na pate dokaze potrapit, ze?


Patologie je jednoduchá, tam je to řež kde řež, stejně už nic nezachráníš. Ani nezkazíš. A mezi pánským osazenstvem svůj obor doufám potřebovat nebudu. Myslím, že to může zachránit jenom ten rum.
  • 0

#117 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 23:08

takze jedeeeeeeem :) k vozidlam - Pitris berie svoj geotank, kde sa zmesti fura ludi, dalej Moharela svoje vozidlo, ja myslim ze to bude stacit, pripadne Volfi nabizel svoje. K rozhodeniu posadok - Haggaeus, ja a Moharela sme skuseni vodaci, takze mozeme robit zadakov, zvysok posadky sa rozhodi podla potreby. Je mozne, ze v Tynci pod jezem bude malo vody, ale dalej by to mohlo byt dobre. btw budu k dispozicii 2 neopreny, muzsky a zensky, takze na mieste si ich rozhodime podla potreby. Alkohol a obcerstvenie zo sebou, ta hospoda v polke cesty asi naozaj otvorena nebude a ta cukrarna v Pikovicich je nic moc. Zajtra dohodneme podrobnosti o mieste zrazu, uz sa tesiiiiim, bude to super prdla akcia :)))
  • 0

#118 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 8:39

Proboha, co jste s ni udelali????? :o)))

Mezi namorniky sice hojne bujel kanibalizmus :-), ale v souvislosti s kydanim me napadaji jine zbytky nez ohlodane kosti.
  • 0

#119 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 18:04

Proboha, co jste s ni udelali????? :o)))


Neboj, Dandro, žiju, i když jsem měla na mále... :-P
  • 0

#120 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 14:08


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama