Přejít na obsah


Fotka

Je Ti zima? To nic nie je :) Pod s nami na GCYV9V a zazi skutocne geosialenstvo :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
180 odpovědí na toto téma

#121 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 16:10

aktualna predpoved pocasia na nedelu je 7 stupnov, coz je celkom dobre :)
  • 0

#122 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 16:26

hele rozhoduj sa podla toho, ze to bude fakt sialene, to je myslim uplne dostatocny dovod. Vzhladom na nizky stav Sazavy sa neutopis (ak to neprezenies s alkoholom :)
Pereje su tam tak tri, ale pri tomto stave vody to moc nepofici, myslim, ze sa nemas coho obavat :)))
Predbezny zraz v Tynci bude okolo pol desiatej desiatej, budes to stihat?

No kdzy vyrazim v pet rano, tak jo. Ale spis bych prijel do Prahy v sobotu vecer, a pak v pohode... - vesel bych se eventuelne do nejakeho vozidla jedouciho z te Prahe? // Hele, ted ale jsem mluvil s kamaradem, co to tam zna, a ten skuhral ze je hrozne malo vody, az tak, ze to bude stat za houby. Zjistovali jste nejaky ultraaktualni informace, treba z primo z Tynce?
  • 0

#123 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 23:15

inac mi zatial vychadza, ze Bbubak to svoje vznasadlo nemusi tahat, ze pocet lodi staci (teda ak sa neprihlasi niekto dalsi :) lode su: 2 x Palava, 1 x Haggaeova, 1 x Moharelova, vodou pojde Haggaeus, ja, Lakerdo, adp., Pitris, Kacas, Moharela, Bbubak - malo by to sediet.
  • 0

#124 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 14:22

pekne bohuzel ted chystam prednasku, takze ctyrlistek asi nebude....
  • 0

#125 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 20:43


  • 0

#126 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 16:19

furt lepsi jak 7 kelvin

aktualna predpoved pocasia na nedelu je 7 stupnov, coz je celkom dobre :)


  • 0

#127 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 17:16

zistovali sme asi pred tyzdnom, zajtra tam zavolam, dnes uz neberu telefon.
  • 0

#128 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 23:18

inac mi zatial vychadza, ze Bbubak to svoje vznasadlo nemusi tahat, ze pocet lodi staci (teda ak sa neprihlasi niekto dalsi :) lode su: 2 x Palava, 1 x Haggaeova, 1 x Moharelova, vodou pojde Haggaeus, ja, Lakerdo, adp., Pitris, Kacas, Moharela, Bbubak - malo by to sediet.

No, ja to svoje vznasedlo muzu klidne vzit ssebou jako rezervni, nejakych patnact kilo sem tam se ztrati... na kole do te Prahe asi zrovna ted nepojedu, a autobus to uveze :]
  • 0

#129 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 21:18

No vidím, že už to nabývá grády jako minule. Bohužel jsem byla přehlasována Filipovými cca 15 kg navíc (jinak hlasy byly 1:1), takže jedeme s Pitrisem a jeho týmem na sever.
Vodáci, ahóóój!!! Tak se tužte! Pijte s mírou, ať dojedete! (Mám s tím vlastní zkušenosti :-))

  • 0

#130 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2007 - 21:01

Tak nakonec bohužel nedorazím
  • 0

#131 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 18:44

zistovali sme asi pred tyzdnom, zajtra tam zavolam, dnes uz neberu telefon.


Stav vody je možno najít i na www.bisport.cz (mimochodem je to asi lepší i pro zjištění čísla A, v tomhle ročním období se obávám, že nebude koho se zeptat). Sice píšou, že poslední aktualizace byla 20.10.2006, ale t.č.je to 47 cm, dnes dopoledne na to koukal Felly a říkal 45 cm. Mezitím pršelo, tak se mi zdá, že to asi přeci jen aktualizujou.
No, tak já to nechám OSUDU, jestli bude místo v lodi, pořád mám rozporuplný pocity, jestli se to dá přežít nebo ne. Tak BBBubáku, jestli se rozhodneš, tak... (se asi utopíme oba).
  • 0

#132 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 20:22

Stav vody je možno najít i na www.bisport.cz (mimochodem je to asi lepší i pro zjištění čísla A, v tomhle ročním období se obávám, že nebude koho se zeptat). Sice píšou, že poslední aktualizace byla 20.10.2006, ale t.č.je to 47 cm, dnes dopoledne na to koukal Felly a říkal 45 cm. Mezitím pršelo, tak se mi zdá, že to asi přeci jen aktualizujou.
No, tak já to nechám OSUDU, jestli bude místo v lodi, pořád mám rozporuplný pocity, jestli se to dá přežít nebo ne. Tak BBBubáku, jestli se rozhodneš, tak... (se asi utopíme oba).

No jestli pojedu, tak v Heliosu druhe misto je... ale spis pro nejakeho mensiho cloveka, dva dvoumetrove uz to uveze jen taktak :] ... a neni to fakt nic moc lod. Prezit se to snad da se spolehnutim na to, ze jsou hlasena nejaka ta doprovodna vozidla - tak snad by v nejhorsim slo zajistit nejaky urychleny presun do tepla a bezpeci...
  • 0

#133 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 20:59

Stav vody je možno najít i na www.bisport.cz (mimochodem je to asi lepší i pro zjištění čísla A, v tomhle ročním období se obávám, že nebude koho se zeptat). Sice píšou, že poslední aktualizace byla 20.10.2006, ale t.č.je to 47 cm, dnes dopoledne na to koukal Felly a říkal 45 cm. Mezitím pršelo, tak se mi zdá, že to asi přeci jen aktualizujou.
No, tak já to nechám OSUDU, jestli bude místo v lodi, pořád mám rozporuplný pocity, jestli se to dá přežít nebo ne. Tak BBBubáku, jestli se rozhodneš, tak... (se asi utopíme oba).



Aktuální stav je na http://stavy.pvl.cz/...e4/cz/index.htm Sázava-LG Nespeky. Beru zpět informace pro la.Ker.Do., byly zcela mimo mísu. Dnes byl stav 63cm a jestli bude stále pršet tak se to asi ještě zlepší(zhorší- jak to kdo vidí) a bude to i zajímavý i trochu cákat. S označením akce za šílenou souhlasím. Kdysi jsem Sázavu brázdil na jaře každý víkend i za sněhu,tak vím o čem mluvím, tenkrát jsme tomu neříkali bláznovství,ale vrcholový sport. To už je moc moc dlouho. S občersvením kolem řeky nepočítejte, byla by to spíš vyjímka. Takže hospoda na poště a snad cukrárna v cíli a tekuté deky a svetry,které zřejmě povezete sebou v lodích. Nazdar akci a přežijte to ve zdraví

  • 0

#134 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2007 - 10:56

pekny obrazok Cyne [:D]  A Ty, Lakerdo, musis viac jest, aby si sa hlasom vyrovnala Fellymu [8-|] Ale aj na severe Vam bude dobre [:P]

  • 0

#135 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2007 - 11:31

Anonymous:



Tohle vypada hodne realisticky... :] Krasa.


  • 0

#136 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2007 - 18:00

ok, takze zajtra o 8:20 na hlavaku pri pokladniach, so sebou svacinu a pitie [B]

  • 0

#137 asteris

asteris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2007 - 18:32

OK, doufam, ze mi do toho nic neprijde a ze nazaspim. [:)]

  • 0

#138 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 16:21

A takto to vyzeralo v praxi
  • 0

#139 Moharela

Moharela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 17:07

...vyfotil někdo Šamana v Pikovicích zezadu? V Liberci už to nebylo ono, to už oprýskal v autech.

Moharela

  • 0

#140 veverka396

veverka396

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 22:57

Moharela: ...vyfotil někdo Šamana v Pikovicích zezadu? V Liberci už to nebylo ono, to už oprýskal v autech.

Moharela

Já ho mám - sice pozdě (a až v Liberci) - ale aspoň se to bahno vyrýsovalo :o)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama