Přejít na obsah


Fotka

Nový Powertrail - hledáme pomocníky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
80 odpovědí na toto téma

#61 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 9:05

Romane, to je obráceně. Skutečná finálka je ten BONUS, ovšem to by bylo diskriminační pro mnoho - troufám, že drtivou většinu - kačerů a to si ta krajina nezaslouží. Navíc nelze rozumně operativně zajistit okamžitou údržbu 56 keší, když se některá ztratí.

 

Proto jsou tam DVĚ "finálky", jakýsi level 1 a 2 ve stejném terénu.

 

"Zlomek" znamená zhruba třetinu. Indicie jsou nepravidelně namíchány. Tomu odpovídá i O/T těch keší.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#62 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 9:07

Jo, Romane, když na to přijde, Tebe rád potkám osobně a tak ochotně tě zajistím špagátem sám, domluvíme-li se na volném termitu :) Což samosebou platí obecně pro všechny.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#63 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 9:12

Pete, z listingu jsem měla dojem, že ty T5 nejsou extra hardcore, zvládne to začátečník?. Jak jsou vysoko? Stačí třeba 20m lana? Jsou na kmeni, nebo je třeba pobíhat po větvích a dojišťovat se? Jak jsou asi vysoko?


  • 0

#64 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 9:58

Odhadem 12-15 metrů (já je nestavěl. Já ležel v trávě a koukal). Jedná se o keše na kmeni nebo v dosahu od kmene a ideálně lano v rozsoše. Mělo by to jít technikou "vylezu po laně a šáhnu". Jeden půjde hůře nahodit, přeháží tam větvičky.

 

20m by stačilo, pokud se podaří protáhnout lano "na singl". To se dá skoro vždycky, ale je s tím daleko víc práce.

 

Je tam i slaňování ze skály, ale tam by myslím mělo 20m stačit. Kdyby bylo zle, dole je voda :)


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 18 září 2014 - 9:59

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#65 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 10:07

Subjektivně se mi nejvíc líbí (hlavně kvůli terénu) úsek 28-46.

 

A v úseku 9-14 narostly nepříjemně kopřivy :( Sice jsou tam některé výjimečné kousky (myslím stage), ale taky kousavý mrchy upíří :(


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 18 září 2014 - 10:07

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#66 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 10:08

Subjektivně se mi nejvíc líbí (hlavně kvůli terénu) úsek 28-46.

 

A v úseku 9-14 narostly nepříjemně kopřivy :( Sice jsou tam některé výjimečné kousky (myslím stage), ale taky kousavý mrchy upíří :(

No a co dělá owner? Tak beru kosu a razim, ne? :D Doufam, že ti tam někdo na to hodí NM! :D :D :D


  • 0

#67 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 10:20

No a co dělá owner? Tak beru kosu a razim, ne? :D Doufam, že ti tam někdo na to hodí NM! :D :D :D

Stačí zvednou hvězdičky za terén   :D :D :D

 

Jinak je to teda výzva a doufám, že dáme dohromady partu a brzy vyrazíme.


Tento příspěvek byl upraven od Petman02: 18 září 2014 - 10:21

  • 0

#68 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 10:26

Taky se mi to líbí. Jen to musí vydržet do příštího roku. Kalendář je plný... Jediný, co není moc uživatelsky příjemný, jsou "zašifrovaný" hinty ve waypointech. Chápu, že do normálního hintu to dát nejde, ale proč je v poznámce waypointu ještě hintovat?


  • 0

#69 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 10:44

Hmm, za chvíli tu budou brečet další, proč je to jen za jeden bod a ne klasický PWT za spousty bodu  ....


  • 1

#70 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 10:45

Já vim... protože jsem škodolibej hajzlík. Maj to bejt mini-listingy, tak se vším všudy.

 

Ale na takovou výpravu se vyplatí domácí příprava. A k tomu je šikovnej třeba http://software.geoc...ilon/decryptor/

 

PS: někdo třeba nechce hned jít podle hintu.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#71 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 11:18

Proč je součástí T5 lezení, jsem také, upřímně se přiznám, moc nepochopil.Ostatně Michal, pro něhož má být multi-trail (či jak tuto záležitost nazvat  :)) určen, žádný kdo ví jaký lezec není (alespoň jsme se o tom takto bavili) a T5 na rozdíl některých od bláznů, kteří by nejraději lezli vysoko na strom i pro keš ve městě před muzeem, nevyhledává. 


  • 4

#72 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 12:08

Také jsem se těšila na zajímavou multinu při které se pěkně projdeme nebo projedeme na kole, ale když jsem zjistila, že tím pravým koncem celého putování je onen bonus v podobě nutného lezení (s cajkem) na stromy a skály tak tahle keš spíš něž na mém kontě odlovů skončí v ignore listu. Ta bonusová na 100%.

Nevím zda to byl záměr ownera již od od samého a zařazení šplhacích T5 mělo vyfiltrovat nájezdy většiny běžných lovců turistů a rodin s dětmi nebo je naopak účelem nalákat na trail ve větším počtu "adrenalinové" kačery, ale myslím si, že je škoda smíchat to takto dohromady a dát jakési dvě pomyslné finálky. Pro ty co nejedou na In vlně lezení na všechno kam se dá a pro "borce", kteří nad nimi stojí o level výše. Sám autor vlastně říká, že kdo nedá tu T5 tak to vlastně neodloví celé  :(

A vlastně když tak koukám na spoluatory tak tam vidím i nicky co zakládají téměř jen šplhavky, tak je to možná úlitba za jejich výpomoc. No nic, jen jsem zvědavá zda to Kapsa absolvuje (bez cizí pomoci) i se vším tím lezením ;)


Tento příspěvek byl upraven od Lilac VIRGIN: 18 září 2014 - 14:09

  • 0

#73 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 12:09

Odhadem 12-15 metrů (já je nestavěl. Já ležel v trávě a koukal). Jedná se o keše na kmeni nebo v dosahu od kmene a ideálně lano v rozsoše. Mělo by to jít technikou "vylezu po laně a šáhnu". Jeden půjde hůře nahodit, přeháží tam větvičky.

 

20m by stačilo, pokud se podaří protáhnout lano "na singl". To se dá skoro vždycky, ale je s tím daleko víc práce.

 

Je tam i slaňování ze skály, ale tam by myslím mělo 20m stačit. Kdyby bylo zle, dole je voda :)

Hm, to vypadá dobře i pro začátečníky pod dohledem zkušených. Stěna s lehčími trasami byla opakovaně v pohodě, na stromě mám základy od Lakusů, že by příští rok přece jen? Hezky lákavé. :)  ;)


  • 0

#74 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 13:12

Vyhecovat Kapsu je dobrý cíl ;) , ale ve skutečnosti nejde (a nešlo nikdy) o nic menšího, než vylákat lidi na jeden den až víkend do krásného a opomíjeného prostředí, ukázat krabičky natolik rozdílné, aby to nebylo nudné, a umožnit každému pobavit se dle své chuti a možností... výrobně "hezčí" a třešničková je ta první, nebonusová finálka, tu uvidí všichni. Skály, louky, lesy a vodu taky.

 

Nemůžu nikomu ordinovat jeho pocity, ale mezi náma: lidi, co blbnete? :)


  • 5

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#75 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 13:27

Ja porad nechapu, kde jste vsichni dosli k tomu zaveru, ze ty T5 musite odlovit... Vzdyt se nekolikrat jasne pise, ze staci jen cca tretina stagi abyste meli vsechno co potrebujete pro finalku a ze ty T5 neni nutne absolvovat, pokud nechcete i superbonus. Takze kdo nechce tak se projde tam kde chce, a proste bude mit jen jeden bod. A o tom to preci cele je, cim min bodu tim lepe :)


  • 5
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#76 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 13:28

Nemůžu nikomu ordinovat jeho pocity, ale mezi náma: lidi, co blbnete? :)

Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.

 

Nechápu co je na tvé keši k diskusi. A co některé rozčiluje. Nenech se znechutit. Nelíbí se někomu? Ať si to udělá podle svého jinde. Za mě velké lákadlo, jasná, popsaná, s nábojem a velkým lákadlem v podobě krajiny, dle popisu výborně zpracovaná. Tak o co jde? Za mě moc velká chuť vyrazit. V listopadu mám volný víkend, tak asi nebude volný, ale procházkový. Koneckonců u Římova jsem byl naposledy 2001. A jestli odlovím, neodlovím, potáhnu cajky na T5 nebo ne, dyť je to jedno. Základní otázka je jestli pojedu nebo nepojedu.

 

Víc takovýhle chuťovek. Díky


  • 8

#77 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 13:36

"Zlomek" znamená zhruba třetinu. Indicie jsou nepravidelně namíchány. Tomu odpovídá i O/T těch keší.

 

Já bych se chtěl jenom zeptat, spíš ujistit, jestli to chápu správně:

 

Ta „hlavní“ multina má O/T 3,5/3. Znamená to, že když vynechám všechny stage s O > 3,5 a s T > 3, budu schopen nasbírat indicie na její odlov?

 

Omlouvám se, jestli to někomu z vás přijde jasné, ale nerad bych při případném odlovu až na konci zjistil, že mi chybí jedna indicie, která byla na keši s vyšším terénem (či obtížností). Vždycky je lepší se zeptat (a možná, že by odpověď na tuto otázku mohla být součástí listingu). Děkuji.


  • 1

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#78 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 14:24

mh.mail: skoro jsem se lekl, jestli jsem při roznášení myslel i na tohle, a rychle to zkontroloval, ale ano, od každé indicie máš několik možností s O/T do 3,5/3.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#79 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 15:28

Také jsem se těšila na zajímavou multinu při které se pěkně projdeme nebo projedeme na kole, ale když jsem zjistila, že tím pravým koncem celého putování je onen bonus v podobě nutného lezení (s cajkem) na stromy a skály tak tahle keš spíš něž na mém kontě odlovů skončí v ignore listu.

....

 

Neuvěřitelná logika: kdyby existovala jen jedna krabička, je vše v pořádku a friendly, bo se T5 nemusí.

Že existuje ještě něco navíc, tak to je špatně.

Ukázka zpovykanosti konzumentů...


  • 3

#80 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 15:49

Stále tu čtu proč tam jsou ty T5, ale pokud se nemýlím, ty jsou tam jen pro Ty z Vás/nás, kteří chtějí T5 Superbonus. Takže nevím proč se tu řeší, proč tam ty T5 jsou. Již bylo jasně řečeno, že pro samotnou finálku téhle se nemusí vysbírat vše protože se "nápovědy" pro onu finálku v průběhu série respektive stagí multinky několikrát opakují...

 

Za mne: určitě dobrý nápad a rád bych se tím směrem v brzku vydal, jen letos je ten kalendář tak nějak plný. Takže si to snad odlovím zjara.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 18 září 2014 - 15:49

  • 3

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama