Přejít na obsah


Fotka

OREGON 550


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#121 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 16:46

kvapa napsal/a:
Eventuelne zde http://garminoregon....om/Versions x50


Diky obema, na ten buglist viz link Kvaapy si budu asi muset vyhradit nejedno odpoledne, ale po letmem nahledu to nevypada na nic stezejniho, to Whigo je asi vetsi pruser, jeste ze jich kolem mych aktualnich HC moc neni :-)
  • 0

#122 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 7:14

My jsme včera zkoušeli 2 Wheriga v Jablonci (Srnčí důl, Upíří keš), a to teda klapalo bezvadně. Můžu doporučit.
  • 0

#123 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2009 - 15:08

Jak moc je pouzitelna ta mapa v 550t? To je stejna jako ve 400t?
  • 0

#124 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 17:41

Tak se zda:

http://garminoregon....w/home/13845117

ze Garmin pekne potichu vypustil novy firmware pro Oregon 550/550t, nahrava jej ale jen do novych zarizeni, tak nezbyva nez doufat, ze se pochlubi i tem ostatnim... B)
  • 0

#125 pspuzam1

pspuzam1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 19:35

Nejsem na tomto sdělení nijak zainteresován, ale dnes mi došel neoprénový obal, na Oregon, který v ČR nelze sehnat (měkký, ne ten pevný). Koupil jsem jej přes ebay u prodejce pentagongps za pěkných 13.02 liber, což je asi 400 Kč. Navíc jsem si to objednal v pátek a dnes to tu letecky bylo. Takže pokud někdo chce Oregona "chránit", tak tohle je další možnost.
  • 0

#126 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 19:42

pspuzam1 : mas nekde primo odkaz? Nebo fotku? Docela by me to zajimalo, no ne ze bych byl nakej extra zastance toho to hyckat v poudrech, ale docela me ten neopren zajima.... Edit: to je tohle? http://cgi.ebay.co.u...34.c0.m14.l1262
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#127 VladiczeK

VladiczeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 19:53

pspuzam1 napsal/a:
Nejsem na tomto sdělení nijak zainteresován, ale dnes mi došel neoprénový obal, na Oregon, který v ČR nelze sehnat (měkký, ne ten pevný)..


Alias tento?

http://www.ncentrum....453b92c748ec1e9
  • 0

#128 pspuzam1

pspuzam1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 20:43

jj to je ono, ale tohohle prodejce jsem při hledání na googlu nenašel.Celkem i s poštovným jsem z UK zaplatil něco kolem 400 Kč.
  • 0

#129 pspuzam1

pspuzam1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2009 - 20:52

Ale je fakt že pouzdro vypadá designově dobře a dotykový display, je velmi dobře ovladatelný. Nejsem nějaký extra milovník svojí elektroniky, ale tohle jsem Oregonu dopřál. Zase na druhou stranu, "hračku" si poškrábat nehodlám.
  • 0

#130 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 8:35

Cau, vypada to, ze se Garmin pochlapil a vystavil novy fw.2.30.
info:http://garminoregon....om/Versions x50
  • 0

#131 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2009 - 15:26

Dneska mi prisel. Jsem slepy a nebo neumi prumerovani bodu? Edit: ted jsem ho po dlouhe dobe (15 minut hrani si) nasel
  • 0

#132 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 12:09

vazeni, dokaze nekdo porovnat praci kompasu na teeeehle 550 s 300? nemyslim ze je vsesmerny, ze mu nevadi naklopeni ruky, myslim jak se chova, jestli ustreluje, jak casto musite kalibrovat, jestli je videt prechod z urceni smeru pohybem (gps) na staticke mereni severu v klidu, bez pohybu, atd? moc dekuji
  • 0

#133 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2009 - 10:15

kvapa napsal/a:
Cau, vypada to, ze se Garmin pochlapil a vystavil novy fw.2.30.
info:http://garminoregon....om/Versions x50


Rád bych se s někým poradil. Mám nového oregona 550
(soft.ver. 2.20/verze soft. gps 3.40)
Wherigo mě zamozřejmě padá. Který konkrétní fw a konkrétně odkud si mám nahrát. Trochu se toho bojím, tak prosím za pochopení.
  • 0
Nepropadejte panice!

#134 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 7:07

pratele, v me drahe 550, s verzi 2.30 nedokazu navigovat !na adresu" ani kdybych se rozkrajel, ani v profilu s mapou City Navigator ani v profilu s mapou Topo Czech 3 Pro. Maximalne se dostanu k vyberu zeme, pak jsem vyzvan k vyberu mesta a tam mi jiz oregon odveti ze nenasel nic a necht zkusim upravit vyhledavaci parametry. jsem v koncich momentalne. triky z oregon 300 zde neplati... muzete to nekdo testnout, prosim?
  • 0

#135 JirkaPiha

JirkaPiha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 7:56

Tak to jsem jeste neskousel navigovat na adresu ,nemam mnoho skusenosti co ta 300 navigovala na adresu jenom z mapy City Navigator ? nemel jsi tam jeste Adresy?
  • 0

#136 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 7:58

Ikona Kam vést/Adresy/Topo Czech 3/Hláskujte město PRAH /Praha, Okres Hlavní město/zadejte číslo popisné 16/zadejte název ulice JIND/Jindrisska a je to.

mám taky verzi soft 2.3
  • 0
Nepropadejte panice!

#137 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 8:06

Rád bych se s někým poradil. Mám nového oregona 550
(soft.ver. 2.20/verze soft. gps 3.40)
Wherigo mě zamozřejmě padá. Který konkrétní fw a konkrétně odkud si mám nahrát. Trochu se toho bojím, tak prosím za pochopení.

sveř se do rukou odborníků a použij Garimn Web Updater.
Provede tě ceou aktualizací. Od kontroly verze az po nahrání.

http://www8.garmin.com/products/webupdater/howtoinstall.jsp

  • 0

#138 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 8:21

Animuk napsal/a:
Ikona Kam vést/Adresy/Topo Czech 3/Hláskujte město PRAH /Praha, Okres Hlavní město/zadejte číslo popisné 16/zadejte název ulice JIND/Jindrisska a je to.

mám taky verzi soft 2.3

Presne tak i u mne jen standardne davam hledat v Adresach... Jen to popisne cislo pred jmenem ulice je divne...
  • 0

#139 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2009 - 15:19

pratele,

dekuji za rady. v mezicase jsem opet empirickym zkoumanim prislel na to, ze je to nejaky konflikt map rozesetych v pameti pristroje a na sd karte. jakmile jsou v jedne lokaci (konkretne u mne nyni vsechny na sd), pak navigace "na adresu" funguje ok. (i kdyz samozrejme to popisne cislo pred jmenem ulice je krutyyy anglo-americky zvyk testovany na nas evropanech ;) ale to neva.



djw napsal/a:
pratele, v me drahe 550, s verzi 2.30 nedokazu navigovat !na adresu" ani kdybych se rozkrajel, ani v profilu s mapou City Navigator ani v profilu s mapou Topo Czech 3 Pro. Maximalne se dostanu k vyberu zeme, pak jsem vyzvan k vyberu mesta a tam mi jiz oregon odveti ze nenasel nic a necht zkusim upravit vyhledavaci parametry. jsem v koncich momentalne. triky z oregon 300 zde neplati... muzete to nekdo testnout, prosim?


  • 0

#140 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 14:04

ke sve velke radosti musim hlasit, ze 550 a jeji elektronicky neni nutno tak casto kalibrovat, jako to bylo v pripade 300. zde opravdu staci po vymene baterii. tzn ze i dalsi den je kompas stale v pohode. priiiijemna zmena! druha vec ke kompasu je jiz znama a to ta, ze krom necitlivosti na naklopeni pristroje se i strelka kompasu pohybuje jakoby zpozdene, tolik neustreluje a preleva se podobne ajko na kompasu krute "analogoveeem" , proste na normalnim kompasu ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama