Přejít na obsah


Fotka

OREGON 550


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#141 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 16:19

djw napsal/a:
druha vec ke kompasu je jiz znama a to ta, ze krom necitlivosti na naklopeni pristroje se i strelka kompasu pohybuje jakoby zpozdene, tolik neustreluje a preleva se podobne ajko na kompasu krute "analogoveeem" , proste na normalnim kompasu ;)

Po prechodu z Beeline na PDAcku to pro me byl dost sok jak je sipka pomala, ale uz jsem si zvykl a je to prima:-)
  • 0

#142 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 19:44

2djw: jj to je přesně to, co mi vadilo na 400t, jak skákala střelka u kompasu, když jsem se blížil k cílovým souřadnicím a jak to pořád psalo - držet vodorovně - z toho jsem už skoro šílel (hlavně někde v kopci), tady to vypadá jak kdyby byla v lihu či co to je v buzole za sajrajt, akorát teda ta kalibrace mě ničí... ale když se zase nemusí tak často dělat... PS. Team Airspeed?
  • 0

#143 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 20:26

oh mordyjeee, je tu dalsii autiickaar? ;)))

no joo, je to tak ;) znaam te?

sorry ostatniim za tenhle off-topic post


REVIZ napsal/a:
2djw: jj to je přesně to, co mi vadilo na 400t, jak skákala střelka u kompasu, když jsem se blížil k cílovým souřadnicím a jak to pořád psalo - držet vodorovně - z toho jsem už skoro šílel (hlavně někde v kopci), tady to vypadá jak kdyby byla v lihu či co to je v buzole za sajrajt, akorát teda ta kalibrace mě ničí... ale když se zase nemusí tak často dělat...
PS. Team Airspeed?


  • 0

#144 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2009 - 21:12

SRY všem za OT. 2djw: No osobně se asi neznáme, ale na XRay Challenge jsem párkrát na čumendu byl, tak jsme se asi potkali. Já jsem začínal s klukama RC Rally Brno, jenže to jsem ještě na to míval čas i dopoledne během týdne, teď už ho nemám ani o víkendech... Protože to je buď chata, nebo krabičky, anebo úplně nejlíp - krabičky na kole poblíž chaty:)
  • 0

#145 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 18:48

Kdyz dam bezpecne odebrat Oregona na Windows XP tak se vypne a ja ho fyzicky odpojim. Na Vistach bezpecne odeberu a dozvim se ze je mozno zarizeni odpojit, ale Oregon porad sviti jako spojeny a po odpojeni Windows pipnou jako kdyz odebiram neodpojene zarizeni Je to normalni? Nevadi to Oregonu?
  • 0

#146 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:05

Já ani od XP ani od Vist nic bezpečně neodpojuju a nic se ničemu nikdy nestalo. Prostě počkám až se data přenesou a pak to vytáhnu z USB ;)
  • 0

#147 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 19:07

Ja prave byl varovan, ze to Oregon moc dobre nesnasi...
  • 0

#148 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2009 - 21:58

No tak já bezpečně neodebírám nikdy nic a vždycky všecko fungovalo a funguje a kdyby náhodou né, tak odeberu řadiče USB ve správci zařízení a restartnu kompl... That`s easy
  • 0

#149 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 18:43

Mám dotaz z trochu jiného soudku. Uvažujeme o koupi nového Oregonu 550, momentálně vlastníme starší model 300. Myslíte si, že by stálo za to a vydařilo by se za slušnou cenu starý Oregon (plně funkční, od začátku s folii) prodat, zbytek doplatit a koupit Oregona nového - 550 ? Nedávno jsme o tom začali uvažovat a nejsme daleko k podání nějaké inzerátu nevyjímaje tohoto fóra. Myslíte, že by se nějaký kupec našel a je to vůbec dobrá myšlenka? Díky za radu všem, moc mi to pomůže.
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#150 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 18:49

Odpoved zjistis tak, ze to zkusis. Nicmene ja si myslim, ze 300 je porad docela dobre prodejna.
  • 0

#151 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 18:57

Taky si myslím, teď sem málem přišel o 60CSx, tak už sem po inzerátech koukal :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#152 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 14:31

Dělá vám někomu Oregon 550, že nemůžete dát navigaci na souřadnice? Kam vést -> souřadnice. Zkoušel jsem jak poslední oficiální fw, tak betu. Obnovit původní nastavení z výroby taky nepomáhá. Políčko jenom zmodrá, jako že je zmáčknuté, ale nic se neděje.
  • 0

#153 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 16:52

Misha kulicka napsal/a:
Dělá vám někomu Oregon 550, že nemůžete dát navigaci na souřadnice? Kam vést -> souřadnice.
Zkoušel jsem jak poslední oficiální fw, tak betu. Obnovit původní nastavení z výroby taky nepomáhá. Políčko jenom zmodrá, jako že je zmáčknuté, ale nic se neděje.


Ahoj, me to s betou funguje a pokud si pamatuju, tak to slo i v predesle verzi.
  • 0

#154 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 17:15

Tak to nevím, kde je chyba :(
  • 0

#155 Carbone

Carbone

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 18:08

Zrovna zháním pro kamaráda-začátečníka Garmin Oregon 300,nabídněte slušnou cenu(závazně do 5.000kč)
  • 0

#156 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 18:13

Me to taky funguje a hojne to vyuzivam prave u multin nebo mysterek, kde si v terenu dopocitavam dalsi souradnice. Mam 2.51b.
  • 0

#157 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 18:14

Misha kulicka napsal/a:
Dělá vám někomu Oregon 550, že nemůžete dát navigaci na souřadnice? Kam vést -> souřadnice.
Zkoušel jsem jak poslední oficiální fw, tak betu. Obnovit původní nastavení z výroby taky nepomáhá. Políčko jenom zmodrá, jako že je zmáčknuté, ale nic se neděje.


Přesně tohle se mi dělo, když byla na 100% zaplněná pamět pro waypointy. A musel jsem to ručně rebootovat.
  • 0

#158 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 23:26

sakypaky napsal/a:
Mám dotaz z trochu jiného soudku.
Uvažujeme o koupi nového Oregonu 550, momentálně vlastníme starší model 300.

Myslíte si, že by stálo za to a vydařilo by se za slušnou cenu starý Oregon (plně funkční, od začátku s folii) prodat, zbytek doplatit a koupit Oregona nového - 550 ?
Nedávno jsme o tom začali uvažovat a nejsme daleko k podání nějaké inzerátu nevyjímaje tohoto fóra.

Myslíte, že by se nějaký kupec našel a je to vůbec dobrá myšlenka?

Díky za radu všem, moc mi to pomůže.



Já jsem 400vku kupoval v době, kdy už Garmin vydal avízo na 550ku a šel jsem do toho s tím, že ji potom prodám, něco málo přidám a koupím 550ku. Od začátku jsem chtěl 550ku jenže do doby než jsme odjížděli na dovolenou a na tábor, kde jsme chtěli lovit, bylo jasný, že na trhu nebude. Zpočátku se zdálo, že se straré GPS nezbavím, ale v okamžiku, kdy jsem ji prodal, jsem měl najednou dva další zájemce. Nebál bych se a upgradoval.
  • 0

#159 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 7:38

Taky jsem neřešil bezpečné odebíraní HW,ale posledně jsem vyrazil do terénu a OREGON přestal načítat .gpx s keškama. Musel jsem je smazat a znova nahrát aby to zase fungovalo. S navigací na souřadnice jsem měl stejný problém. ( nešlo zmáčknout tlačítko souřadnice ). Stačilo v menu vymazat všechny trasové body ( nastavení - vymazat... ) a zase fungovalo vše. Garmin by mohl mít varování,když už je těch bodů nahraných moc. Jiná věc co mě štve... Jak řešíte plánování tras s keškama? Když si otevřu .gpx v mapsource, naplánuju trasu a odešlu jí do navigace,tak tam potom mam vlastně každou cache 2x ( jednou z GPX co nahracu do navigace a podruhe z mapsource i s ikonou. Je to potom nepřehledné ( ikony z MS jsou strašně velké a nerozlišují mysterky/multi...
  • 0

#160 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2009 - 8:54

Ja planuju GPX na mapy.cz a potom si to necham prelouskat Geogetem.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama