Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.1.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
521 odpovědí na toto téma

#261 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:33

No, taky by bylo dobry rict, jestli pouzivas moji davku do Comibne nebo nejakou vlastni :) A jak pise gord - kontrolu prihlasovacich udaju na gc.com. A taky rict, jestli GJ pouzivas na neco jinyho a jestli to tam pripadne funguje.

No kdybych používal vlastní dávku, to by byla asi dost zábava  :D . Asi bych neměl vůbec žádné potíže, protože by se mi rovnou rozsypal i počítač smíchy  ;) .

GJ jsem úplně přestal používat ihned po vzniku Stator beta, a ani jsem na něj nemák. Nyní mě trochu překvapil, že se nějak soustil a dělá psí kusy.

přihlašovací údaje GC by měly být ok, protože jsem si i dnes stahoval nález z víkendu a bez problémů to prošlo.

Tak nevím ...


  • 0

#262 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:34

...noemrlanich...

 

Fakt poetickej překlep... :)


  • 0

#263 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:35

Badges taky nikde vědomě nespouští GJ

Pokud nemáš nainstalovaný plugin "GetTrackList"


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#264 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:38

GetTrackList - vyrábí statistiky GC/TB do Statoru a prozatím potřebuje GeoJáru a BG si z něj pak veme hodnoty ale pokud tam není tak se veme "0" a nebo se to dá ručně nastavit v CalcBG (nevím jestli už to v poslední verzi je přidané) ale BG jako takový GJ nevyžaduje a nepouští


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#265 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:38

Děkuji všem za novou verzi Statoru...   vše co jsem měl v předchozích statistikách už jsem nějakým způsobem "přetransformoval"...

Jen jeden dotaz... Měl jsem samostatnou tabulku pro Nálezy v Ostravě podle částí...  a teď díky tomu, že z Městského obvodu se staly Městské části... mám tam spoustu údajů z jiných měst... Asi e zeptám blbě, ale jak docílím toho, aby se mi v tabulce zobrazovaly pouze nálezy z Ostravy... Co musím nastavit v CustomizedTable ???

 

Vzhledem k tomu, ze to jde udelat do mapy, tak nevidim duvod, proc by nemela jit udelat tabulka. Akorat se obavam, ze nepujde pouzit CustomizedTable, ale bude se muset pouzit SQLTable. Nijak extra jsem o tom nepremyslel, tak se treba pletu a nekdo me tu opravi.

 

U Ostravy je problem v tom, ze musis vybirat kese (jejich tag CZ Mestska cast) podle hodnoy nadrazeneho tagu (CZ okres). Tedy vsechny CZ Meske casti pro kese, ktere maji CZ okres=Ostrava-mesto. Tohle pres CustomiceTable neudelas.

 

Znovu jsem se dnes začal hrabat v "mém" problému, a nakonec se mi podařilo dosáhnout svého:

V CustomizedTable jsem nejprve použil tag povereny urad s tím, že hodnota = Ostrava, tento sloupeček jsem nechal skrytý, a pak dále tag Městská část, a tam už mi to vybralo pouze části Ostravy...

Jak zmiňoval KiReGPS: Zdá se mi, že autor nedohlédl až na konec geniality svého díla...  Tak v tomto případě měl pravdu :) .

 

Nevím, jestli jsem to udělal správně, ale myslím, že když se mi zobrazuje to, co jsem chtěl, tak je to "vo tom"

Díky za inspiraci :)

 

Teď už jen řeším, že nový Divider mi některé keše, které nepatří přímo pod Ostravu, a předtím byly v sousedních okresech, zařadil do okresu Ostrava-město a pod poverený urad Ostrava...  Když jsem na ty keše koukal, tak opravdu místně spadají pod okolní vesničky, které náleží pod Ostravu, takže s tím asi nic nevymyslím....


  • 1

#266 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:43

No kdybych používal vlastní dávku, to by byla asi dost zábava  :D . Asi bych neměl vůbec žádné potíže, protože by se mi rovnou rozsypal i počítač smíchy  ;) .

GJ jsem úplně přestal používat ihned po vzniku Stator beta, a ani jsem na něj nemák. Nyní mě trochu překvapil, že se nějak soustil a dělá psí kusy.

přihlašovací údaje GC by měly být ok, protože jsem si i dnes stahoval nález z víkendu a bez problémů to prošlo.

Tak nevím ...

Bacha na to, pokud stahujes nalezy pres menu GG Stahnout/aktualizovat nalezy, tak to stahuje pres API a prihlaseni pro GJ s tim nema NIC spolecnyho, tane ma na to vlastni kolonku v nastaveni pluginu.


  • 0

#267 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:44

Badges taky nikde vědomě nespouští GJ

Pokud nemáš nainstalovaný plugin "GetTrackList"

GTL tam nainsalované mám, nicméně jsem si myslel, že to je na "ruční akci" a že se při spuštění Stator Combine nespouští samostatně.

Ale i když jsem zkusil tento plugin zcela odinstalovat, GJ se mi spustil stejně a realizoval upload profilu na gc.

 

Co by se stalo, pokud GJ úplně odinstaluju?


Tento příspěvek byl upraven od KIM-PA: 22 září 2014 - 12:49

  • 0

#268 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:54

Nenahraješ statistiku do profilu. Není dnes jiné cesty...


  • 0

#269 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 12:55

GTL pokud je tak se provede - pokud jsou zařazeny "BG" a nebo pokud se přidá modul "Trackable" tyto moduly jsou závislé na tomto pluginu pokud existuje... přemýšlím jestli to nemůže být u BG problém :)

du si to ozkoušet


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#270 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 13:01

Nenahraješ statistiku do profilu. Není dnes jiné cesty...

 

Upresnuji: neni dnes jine automatizovane cesty pokud ji nemas na vlastnim serveru. Muzes si statistiku vlozit do profilu ppomoci CTRL+C / CTRL+V. Pokud ji mas na vlastnim serveru, lze to udelat autoatizovane pres FTP.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#271 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 13:03

ok takže když ale GTL není nic se neděje BG si bere hodnoty z ručně definovaných - Definováno přes CalcBG pokud ale GTL je tak si ho určitě pustí...

= pustí si GTL a ten si pustí GeoJáru ale BG sám o sobě GJ nepouští...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#272 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 13:04

Ja bych napred zkusil statistiky vygenerovat a prohlizet lokalne. Pokud s tim nebude zadny problem, pak se zabyvej s odeslanim do profilu. Na lokalni vytvoreni staci ve statoru kliknout na Ulozit + nahled. Tim se i obejde pripadna davka pro Combine a spousti se opravdu jen Stator a to, co Stator pozaduje. Hlasi to nejakou chybu nebo problem?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#273 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 13:10

StatorCombine GTL NEPOUSTI! Jedine, ze bys to mel nadefinaovany v profilu statoru!


  • 0

#274 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 13:53

Ja bych napred zkusil statistiky vygenerovat a prohlizet lokalne. Pokud s tim nebude zadny problem, pak se zabyvej s odeslanim do profilu. Na lokalni vytvoreni staci ve statoru kliknout na Ulozit + nahled. Tim se i obejde pripadna davka pro Combine a spousti se opravdu jen Stator a to, co Stator pozaduje. Hlasi to nejakou chybu nebo problem?

To jsem ale vyvolal debatu  :D .

 

Vygenerování statistik z "Nastavení Statoru" přes "uložit+náhled" běží naprosto bez problému.

Statistika se vytvoří a otevře se v prohlížeči bez chybičky.

Jakmile ale spustím dávku Peťulinčinu Combine dávku, tak v průběhu propočtu (ale až hodně na konci) dojde ke spuštění GJ.

 

Teď jsem na vše ještě koukal co nejdetailněji, GJ se spustí ve chvíli, kdy ve Statoru doběhly všechny generovací položky.

 

A ještě jsem teď zjistil, že statistika vlastních keší je nějak podivná, protože mi vykresluje poslední období jako disable keš, i když narůstá počet nálezů, a keš je v realitě zapnutá.

(data jsou v GG aktualizovaná)


Tento příspěvek byl upraven od KIM-PA: 22 září 2014 - 14:16

  • 0

#275 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 13:56

podmětná diskuze skontroloval jsem si apoň jak to je :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#276 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 15:37

...

A ještě jsem teď zjistil, že statistika vlastních keší je nějak podivná, protože mi vykresluje poslední období jako disable keš, i když narůstá počet nálezů, a keš je v realitě zapnutá.

(data jsou v GG aktualizovaná)

opravdu máš v GG stažené všechny logy včetně enable?


  • 0

#277 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 16:13

opravdu máš v GG stažené všechny logy včetně enable?

Opravdu jo - v této chvíli mám na statistikách pro porovnání graf pro novou i starou verzi a ten rozdíl je tam viditelný.

vzhledem k tomu, že je zdrojem pro výpočet ta samá db, buď mám někde něco špatně nastaveno (ale opravdu nevím co protože se skoro nic nenastavuje),

nebo je někde něco jiného.

Vzhledem k tomu, že na toto zatím nikdo nenarazil, je evidentní, že je problém u mě, ale v čem, to opravdu nevím.


  • 0

#278 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 16:18

Znak, který mám zadat mezi QUID u sloučených bookmarků v BookmarkComposeru jsem dnes viděl poprvé v životě  :D

Co to je a kde ho mám sehnat? Jinde se doplňuje automaticky. Dík.


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#279 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 16:22

vrchní je moje :) spodní gordova...

problém těchto statistik je v tom, že se musí halda bodů zanedbat je to dáno velikostí které můžeš narvat do grafu googlu...

gord i já máme každý jiný algoritmus pravděpodobně a z toho může vyplynout výsledek :) ale chce to prokonzultovat ještě s ním :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#280 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 16:28

Znak, který mám zadat mezi QUID u sloučených bookmarků v BookmarkComposeru jsem dnes viděl poprvé v životě  :D

Co to je a kde ho mám sehnat? Jinde se doplňuje automaticky. Dík.

Mzslíš TILDU... no když už to nejde jinak tak podrž levý ALT a napiš na numerickém bloku 0126


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama