Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.1.3


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
521 odpovědí na toto téma

#301 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 20:21

Ještě jsem si vzpoměl na jedno. Otázka pro Draka: Ve vlastnictví mám 19 keší, které patří do větší série. Mých "osobních" je 9. Lze někde, nějak nastavit aby se mi do odznáčků počítalo jen těch 9 vlastních. Např. u Favorites mi to počítá ze všech keší. Díky.

no pokud jsou kešky navázány na tvůj profil všechny tak ne - přesněji nikdy jsem s něčím takovým nepočítal, zatím byl požadavek spíše opačný... např přidat event na kterém jsem spolupracoval ale nemám ho v profilu :)

no asi by se to dalo nějak domyslet ale teď to nejde...

 

ale dokážu si představit nějaké nastavení ignorování vlastních keší z výpočtů...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#302 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 20:33

Ahoj,

 

generování náhledu statistiky mi končí touto chybou. Z logu se dá zjistit asi toto:

21:17:50.953  Modul CustomizedTable (Umístění na bedně)
21:17:50.995  Starting entry point of module CustomizedTable
21:17:50.995  Provádím příkaz CmdTitle
21:17:50.999  ERR: neznámé jméno sloupce: Order finding
21:17:51.001  SQL= SELECT (SELECT value FROM geotagvalue WHERE key=gT93.ptrvalue) valT93, gc.cachetype, gc.cachestatus, CASE (gc.cachestatus) when "0" then "+"||gc.name when "1" then "-"||gc.name when "2" then "#"||gc.name else "?"||gc.name END, gc.author, gc.dtfound, st.distance, st.angle, (SELECT value FROM geotagvalue WHERE key=gT11.ptrvalue) valT11, (SELECT value FROM geotagvalue WHERE key=gT0.ptrvalue) valT0
 FROM temp.Stator st, geocache gc
JOIN geotag gT93 ON (gc.id=gT93.id and gT93.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory   WHERE value=:TagCat_T93 COLLATE NOCASE))

JOIN geotag gT11 ON (gc.id=gT11.id and gT11.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory   WHERE value=:TagCat_T11 COLLATE NOCASE))

JOIN geotag gT0 ON (gc.id=gT0.id and gT0.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory   WHERE value=:TagCat_T0 COLLATE NOCASE))

WHERE gc.id=st.id
 
 
21:17:51.005  Stop SQL
21:17:51.057  SSSS iFirst=0, n=-1
21:17:51.233  Stop

Tuším, že pomoct při řešení by mi mělo "ERR: neznámé jméno sloupce: Order finding", ale ať s tím sloupcem dělám cokoli, chyba skáče a skáče. Nějaké nasměrování, co s tím? Předem díky.

Přiložené miniatury

  • chyba1.jpg

  • 0

#303 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 20:40

Tuším, že pomoct při řešení by mi mělo "ERR: neznámé jméno sloupce: Order finding", ale ať s tím sloupcem dělám cokoli, chyba skáče a skáče. Nějaké nasměrování, co s tím? Předem díky.

Zkus si nainstalovat posldni verzi statoru (nedbej na to,ze ma treba stejne cislo). Toto jsem opravoval kdyz byly asi 3 stazeni, tak treba jsi byl mezi nimi. Pokud to nepomuze, zkontroluj nastaveni Customized table, Sloupec Order finding totiz opravdu neexistuje, mel by tam byt Order by finds.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#304 PonyTeam1

PonyTeam1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 20:45

 

--------------------------------------------------------------CZ
  • 2 body za každou rozdílnou keš ve dni kdy jste měli nejvíce rozdílných keší nalezených
  • 2 body za každý typ schované keše
  • 2 body za každou velikost schované keše
--------------------------------------------------------------EN
  • 2 points per distinct cache type on day with most distinct types found
  • 2 points per distinct cache type hidden
  • 2 points per disctinct cache size hidden
---------------------------------------------------------------
jak to mám já a sedí mi to...
  • 6 = 2x6 = 12 - Odznáček The Diverse Cache
  • 5 = 2x5 = 10 - 5 typů schovaných keší/eventů
  • 5 = 2x5 = 10 - 5 typů velikosti keše/eventu
 
Podle mě je to dobře...
 
Ano takto mě to počítá také a to je určitě dobře. 
 
Jen mi to píše v CZ : 
2 body za každý typ ukryté keše  10  /  20
2 body za každý odlišný typ ukryté keše  4  / 8
2 body za každou odlišnou velikost ukryté keše  4  / 8

 

Ale o nic nejde - počítá to dobře. Jen mě zmátl ten překlad, který neodpovídá skutečnosti. Do toho já mám 11 založených keší tak jsem si říkal, že to nesedí a pak při srovnání se starým badgegen II my to došlo.

 

Děkuji za rady.


Tento příspěvek byl upraven od PonyTeam1: 22 září 2014 - 20:48

  • 0

#305 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 20:48

aha já hledal chybu jinde :D asi fakt jen překlad du to opravit asi něco v rámci překladů


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#306 PonyTeam1

PonyTeam1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 20:57

aha já hledal chybu jinde :D asi fakt jen překlad du to opravit asi něco v rámci překladů

 

Když jsem tu četl ty složité dotazy, tak jsem si říkal, že to co se ptám já, je úplná banalita. Jen to prostě mátlo. 

Ještě jednou díky za rychlé reakce.


  • 0

#307 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:02

Zkus si nainstalovat posldni verzi statoru (nedbej na to,ze ma treba stejne cislo). Toto jsem opravoval kdyz byly asi 3 stazeni, tak treba jsi byl mezi nimi. Pokud to nepomuze, zkontroluj nastaveni Customized table, Sloupec Order finding totiz opravdu neexistuje, mel by tam byt Order by finds.

 

Díky, přeinstalování pomohlo, už to chodí jak má.


  • 0

#308 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:03

Když jsem tu četl ty složité dotazy, tak jsem si říkal, že to co se ptám já, je úplná banalita. Jen to prostě mátlo. 

Ještě jednou díky za rychlé reakce.

tak u mě text opraven při dalším updatu se to promítne do celku


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#309 PonyTeam1

PonyTeam1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:07

no pokud jsou kešky navázány na tvůj profil všechny tak ne - přesněji nikdy jsem s něčím takovým nepočítal, zatím byl požadavek spíše opačný... např přidat event na kterém jsem spolupracoval ale nemám ho v profilu :)

no asi by se to dalo nějak domyslet ale teď to nejde...

 

ale dokážu si představit nějaké nastavení ignorování vlastních keší z výpočtů...

 

A nestačí ty keše vymazat z dané databáze? 

A opačný požadavek funguje jak? Stačí když daná keš má mezi ownery pouze písmeno "a"? A poté se načte do databáze jako vlastní a stator ji tak již bere?


  • 0

#310 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:12

pokud je vymažeš z DB tak to samozřejmě fungovat bude

 

opačný požadavek funguje tak, že v nastavení Statoru si můžeš přidat na záložce Různé další NICKy a keše v DB s tímto nickem se ti pak započítají jako vlastní...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#311 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:15

Asi sem lama, ale vubec nevim vocogou......i kdyz to tu ctu.....jsem z toho mimon.....kluci a devcata....kdyz pro Vas je to preci tak jednoduchy. Pro me ne kiRe budu si muset asi udelat vylet za Tebou, abys mi ukazal jak v tom chodit. Co Ty na to?

 
Klidně přijeď - naber směr Ústí nad Labem...  ;)
 
K těm problémům:

  • Modul MyOwnCaches, který měla beta, už dnes neexistuje. Musíš ho z obsahu statistiky vyhodit a místo něho si dát nové moduly. Konkrétně moduly MyOwnSettings (zde nastavuješ společná nastavení pro statistiky vlastních keší), MyOwnMinistat (to je ten souhrn), MyOwnLife (grafy nálezů a čísla k jednotlivým vlastním keším). Nově je ještě seznam nejčastejších hledačů na tvých keších (modul MyOwnBestFinders).
  • Modul MyOwnSettings si do statistiky musíš dát, pokud chceš mít ty zbylé. To říká ta druhá hláška.

Neboj se toho, zvládneš to...


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 22 září 2014 - 21:39

  • 1

#312 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:25

Ono je trochu těžké, protože v grafu nejsou body přesně určující období.

Za období od adopce 1.6. je posloupnost : Enable1.6., 18xFound, 1xDNF, Disable, Enable 20.7., 5xFound, 2xDNF, Disable, Enable 22.8., 11xFound.

Takže koncové období je 1 měsíc Found logů - v grafu je tato část ale červeně.

 

V novém grafu je základním obdobím kalendářní měsíc. Ten poslední disable byl prosím kolikátého? Poslední enable chápu 22.8. a pak těch 11 foundů. Je to tak...?


  • 0

#313 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:39

Jediné s čím si teď nevím rady je pojmenování sloupců v mnou vytvořených tabulkách CustomizedTable. Předpokládám, že se k tomu má použít ColumnNames_CS.ini v Common a v Profilu. Ale nevím, jakým způsobem to tam zapsat. Kdyby jste mi pomohli příkladem bylo by to super. Mám např. tabulku s nejvyšším počtem slov ve svých vlastních lozích a sloupec s počtem slov se tak jmenuje FoundLogWordsCount, což nevypadá zrovna moc dobře :( .

 

V profilu máš soubor ColumnNames.ini. V něm je napsáno, co do něj máš zapsat. V tvém případě do sekce [ColumnHeader] normálně napiš řádek:

FoundLogWordsCount=Počet slov

A je to... ;)

 

Nakonec bych jenom připoměl můj námět ještě z dob betaStatoru na tu šipečku, která by po stisknutí "odrolovala" statistiky zespodu zpět nahoru.

 

Kontroloval jsem. Zapsáno v seznamu námětů dne 2.4.2014 s tvým jménem. Jen to ještě nikdo neudělal... :)


  • 0

#314 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 21:58

V novém grafu je základním obdobím kalendářní měsíc. Ten poslední disable byl prosím kolikátého? Poslední enable chápu 22.8. a pak těch 11 foundů. Je to tak...?

Přesně tak.

Když vezmu poslední období, tak je to : 13.8.Disable, 22.8.Enable a Found 24,26,27,27,30.8., 6,6,10,10,13,21.9.

dík


  • 0

#315 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 22:00

V profilu máš soubor ColumnNames.ini. V něm je napsáno, co do něj máš zapsat. V tvém případě do sekce [ColumnHeader] normálně napiš řádek:

FoundLogWordsCount=Počet slov

Tak přesně tohle jsem udělal, ale název sloupce je stále stejný.

 

140922225952_3.jpg140922225629_2.jpg


  • 0

georabbits.cz.png


#316 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 22:22

Aha, to je název tagu, to mi nedošlo. V tom případě musíš zapsat:

tag-FoundLogWordsCount=Počet slov

Ony totiž všechny sloupce tvořené tagy se jmenují "tag-<název tagu>". Bez přejmenování se to "tag-" z popisu sloupce vyhazuje, ale pro identifikaci tam být správně musí...


  • 0

#317 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 22:24

Přesně tak.

Když vezmu poslední období, tak je to : 13.8.Disable, 22.8.Enable a Found 24,26,27,27,30.8., 6,6,10,10,13,21.9.

dík

 

Kontrolní otázka č. 2: v srpnu je posloupnost jen "jeden Disable - jeden Enable" nebo bylo před tím ještě nějaké enejblodisejblování...?


  • 0

#318 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2014 - 22:25

Super ! Už to funguje :)

Díky moc.


  • 0

georabbits.cz.png


#319 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2014 - 8:08

Kontrolní otázka č. 2: v srpnu je posloupnost jen "jeden Disable - jeden Enable" nebo bylo před tím ještě nějaké enejblodisejblování...?

Tak úplný přehled je :

Disable  24.11.13 ,

Adopce  29.5.14 ,  

Enable   1.6.14 ,

Found    7,13,17,19,21,21,25,28,29,29,30.6.,4,5,8,8,10,10,10.7.

DNF       16.7.

Disable   17.7.

Enable    20.7.

Found     24,30,31.7., 1,4.8.

DNF        10,13.8.

Disable    13.8.

Enable    22.8.

Found     24,26,27,27,30.8., 6,6,10,10,13,21.9

 

když se podívám na grafík ve statistikách, připadá mi, že cca od 17.7. je to nějak prohozené (enable, disable),

ale je možné, že je to pouze vlivem měřítka.

link ke keši:

http://www.geocachin..._chvalsky-zamek


  • 0

#320 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2014 - 8:14

Vygenerování statistik z "Nastavení Statoru" přes "uložit+náhled" běží naprosto bez problému.

Statistika se vytvoří a otevře se v prohlížeči bez chybičky.

Jakmile ale spustím dávku Peťulinčinu Combine dávku, tak v průběhu propočtu (ale až hodně na konci) dojde ke spuštění GJ.

 

Teď jsem na vše ještě koukal co nejdetailněji, GJ se spustí ve chvíli, kdy ve Statoru doběhly všechny generovací položky.

 

Abych se vrátil k první vlně mého dotazu - jakým způsobem provádí  Peťulinčina Combine dávka upload na GC.com? přes GJ? nebo jinak?

A minulá verze uploadovala jak?

Omlouvám se za "archeologii"  ;) , ale pořád mi to vrtá v šišce.


  • 0




7 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 7 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama