Přejít na obsah


Fotka

Hacknutý web


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 13:19

Ne, je to hezke, mile a zabavne... pokud si to uzivatele po prvnim zobrazeni a pobaveni se umi jednoduse sami vypnout ;)

Doporucovane blokovani skriptu je jen reseni nasledku nikoli priciny.

Ted sedim u pracovniho pocitace, odkud nedokazu jednoduse zjistit, ktere vsechny stranky z www.netdisaster.com (vyjma jiz vyse zminovane) se spousteji. Jde to ale napr. v Opere. Pokud nekdo mate cas a chut, prosim, zkuste je presne identifikovat a pomoci ostatnim. Potom bude stacit je v internetovem prohlizeci nebo ve firewallu pred nim pridat do seznamu k blokovani.

Momentálně nejsem doma, ale včera stačilo zadat ve FF v Adblocku blokovat cokoliv z adresy www.netdisaster.com a byl pokoj. Mělo by to fungovat i v Opeře. V IE nevím, z pochopitelných důvodů nepoužívám
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 13:17

aaaaah, uz to mam. za vsechno muze saman, a to jen proto, aby reklama no jeho coiny byla na prvni strance hezky uprostred na hlavnim miste. marketing hybe svetem :))))))
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 13:45

Lidi neblaznete!!! Berte GC.CZ jako takovou tresinku na dortiku, ktera ted neni k mani. Hlavni a nejdulezitejsi stranka GC.COM stale funguje, tak ji pouzivejte a ... Zkuste si predstavit kdyby nefungovala ta, to by byl ten pravy pru...

to by nebyl průser ale hromadná žaloba - od čeho je kurec platíme ?
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 8:36

Tak mě napadá, že web server na kterém tyto stránky běží asi moc ošetřenej není... To je takový problém doplnit celou doménu nebo IP adresu netdisaster.com na black list serveru a zakázat přístup?

Už několikrát tu zaznělo, že netdisaster na stránky zadal přímo webmaster, takže se zabezpečením serveru to asi moc nesouvisí.

  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 15:35

aaaaah, uz to mam. za vsechno muze saman, a to jen proto, aby reklama no jeho coiny byla na prvni strance hezky uprostred na hlavnim miste. marketing hybe svetem :))))))

hmmm, musim sa teda k tomu priznat. Uz doobeda som vymyslel slogan - necachuj, kup si Saman geocoin :)))
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 14:44

Popravde receno me docela udivuje, ten nedostatek nadhledu nad touhle srandickou kterou ma evidentne na svedomi webmaster.
Podle me je to dost dobra reakce na nekonecny debaty nad nefungujici mapou kesek. Takze nevidim duvod proc bych si to mel vypinat i kdyz na to staci jedno kliknuti.
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 20:01

to by nebyl průser ale hromadná žaloba - od čeho je kurec platíme ?

Teda nevím jak vy,já -alespoň doufám-nikoho na serveru neplatím a jestli ano,tak o tom nevím :-).Nicméně, hlavně mám dotaz,zda lze,a pokud ano, tak jak,získat seznam cachí v určité oblasti,aniž bych musel procházet celý seznam všech 2888 cachí :-(.Možná jsem moula a s PC neumím a proto se ptám vás zkušených...;-)Pomůže mi někdo?
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 14:29

Už několikrát tu zaznělo, že netdisaster na stránky zadal přímo webmaster, takže se zabezpečením serveru to asi moc nesouvisí.

Aha, sorry tak to mi uniklo... No comment...
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 16:12

hmmm, musim sa teda k tomu priznat. Uz doobeda som vymyslel slogan - necachuj, kup si Saman geocoin :)))

No slogan je to dobrej :-), a co mam dělat těd, když jsem si ho již koupil :-)))).
Je to stejny jako:
Coin si nekupuj, podivej se do kese a zaloguj
taky slogan ujde, ne :-) ?
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 21:16

Teda nevím jak vy,já -alespoň doufám-nikoho na serveru neplatím a jestli ano,tak o tom nevím :-).Nicméně, hlavně mám dotaz,zda lze,a pokud ano, tak jak,získat seznam cachí v určité oblasti,aniž bych musel procházet celý seznam všech 2888 cachí :-(.Možná jsem moula a s PC neumím a proto se ptám vás zkušených...;-)Pomůže mi někdo?

Skryšotlač
Hledá podle souřadnic a nebo okolní od vybrané keše.

  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 22:11

Nicméně, hlavně mám dotaz,zda lze,a pokud ano, tak jak,získat seznam cachí v určité oblasti,aniž bych musel procházet celý seznam všech 2888 cachí :-(.Možná jsem moula a s PC neumím a proto se ptám vás zkušených...;-)Pomůže mi někdo?


Stačí na gc.com - seek a cache vyplnit souřadnice v kolonkách "Latitude Longitude Search" a pak kliknout na tlačítko [search] - a vyjede postupně seznam keší po stránkách od nejbližších ke vzdálenějším. Jednotlivé stránky keší označit, stáhnout v LOC souboru na disk. Pak tyto soubory načíst postupně třeba do mapsource a sloučit z nich waypointy keší dohromady (copy-paste) a následně přenést do GPS. A je to.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2006 - 14:46

Teda nevím jak vy,já -alespoň doufám-nikoho na serveru neplatím a jestli ano,tak o tom nevím :-)

Ano. Já a mnoho dalších platíme - sice víceméně symbolicky, ale platíme.
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 17:23

Já důrazně protestuju, náš nick se neúčastní žádné z demonstrací!!! :-))) Jak je to možné?
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 22:17

Skryšotlač
Hledá podle souřadnic a nebo okolní od vybrané keše.

Aspoň že ta skryšotlač funguje :-)
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 17:32

Já důrazně protestuju, náš nick se neúčastní žádné z demonstrací!!! :-))) Jak je to možné?

Protoze nejste v prvni dvacitce supercacheru, a tudiz se vas nick nevyskytuje na te strance. Demonstranti si slova pujcuji prave jen z te jedne stranky... ale kdyz si najdes stranku kde je zarazeny vas nick, nejaky demonstrant si ho snad na transparent da....?
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 22:28

Aspoň že ta skryšotlač funguje :-)

Ta stahuje kešky a údaje o nich na Tvůj vlastní účet a na to máš samozřejmě právo.
Řekl bych, že FTF hunteři se bez PM neobejdou, normálním lidem to bude celkem fuk.

  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 17:52

Protoze nejste v prvni dvacitce supercacheru, a tudiz se vas nick nevyskytuje na te strance. Demonstranti si slova pujcuji prave jen z te jedne stranky... ale kdyz si najdes stranku kde je zarazeny vas nick, nejaky demonstrant si ho snad na transparent da....?

Nedá, to jsem zkoušel :-))))))))))))) a na první stránce nejsme, snad časem (se asi nedožiju) :-D
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2006 - 0:32

Ta stahuje kešky a údaje o nich na Tvůj vlastní účet a na to máš samozřejmě právo.
Řekl bych, že FTF hunteři se bez PM neobejdou, normálním lidem to bude celkem fuk.

neútočte porad na PM, videji v tom vyhody a jsou za ne ochotni platit, kdybych vedel jak to pouzivat, stanu se PM take.
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2006 - 2:24

asi tak
PM jsem uz asi 8 mesicu, dnes jsem konecne zprovoznil- byl donucen okolnostmi- pocket queries, pekne. cachemapy je mi velmi lito, ale doba je zla a asi tomu uz nepreje. Zacinam PM vyuzivat, skrysotlac je dobra vec, ale schvalne, kdy vam zatuhne, vic jak 250 bodo mi to nevygenerovalo. Byli jsme a budem, cachovali a cachovat budem. preji vsem uspesny geovikend.

neútočte porad na PM, videji v tom vyhody a jsou za ne ochotni platit, kdybych vedel jak to pouzivat, stanu se PM take.


  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2006 - 10:32

asi tak
PM jsem uz asi 8 mesicu, dnes jsem konecne zprovoznil- byl donucen okolnostmi- pocket queries, pekne. cachemapy je mi velmi lito, ale doba je zla a asi tomu uz nepreje. Zacinam PM vyuzivat, skrysotlac je dobra vec, ale schvalne, kdy vam zatuhne, vic jak 250 bodo mi to nevygenerovalo.


Jojo, vcera zrovna mi prislo lito, ze nemam v GPS aktualni stav kesek v Praze. Tak jsem sedl vecer ke kompu, zkusil pocket queries a je docela fajn, ze se to da znasilnit k tomu, ze mi to vyjede jen presne takove kesky, na ktere mam zrovna chut nebo cas (pokud jsou autory dobre oznaceny atributy). Pak jsem zkusil vygenerovani kesek podel trasy a to je take dobra ficura. Staci si jen na to zvyknout a tak za tyden, dva uz se bez GPX souboru z cachemapy docela slusne obejdu. Ale priznam se, ze to bylo velmi pohodlne a rychle.
Skrysotlac je vynikajici nastroj, ale hodi se hlavne na vygenerovani popisu v miste predpokladaneho kesovani. Takovou situaci ale mam tak 4x do roka, mne se dari spise zakesovat jen nahodne, dle zbyleho casu. Zrovna dneska rano jsem se cestou do prace (jak jinak) dostal na svou prvni listopadovou kesku - a hned z toho bylo DNF :o) Proste zakon schvalnosti :-))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama