Přejít na obsah


Fotka

Hacknutý web


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 21:52

Jo kdo si hraje nezlobi, ale at si jde hrat nekam jinam :-( Chudak webmaster....
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 9:11

No já nevím jak vy, ale poté co se mi ta pitomost s atomovkou jednou objevila ji už nevidím ... stačí použít Kerio Personal Firewall (a asi to budou umět i jiné) - jen se nastaví blokování obsahu WWW ze serveru www.netdisaster.com a už to vůbec neotravuje ...
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 21:58

A to na statistikach mi pochodujou panacci s transparentama s nasima nickama ... jako vtip dobry ... jestli to zmizi :)
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 21:58

Jo kdo si hraje nezlobi, ale at si jde hrat nekam jinam :-( Chudak webmaster....

No a neni to jenom nejakej Honzuv forek po nedavnych debatach? Pak by to podle mne bylo i docela povedene :-)

  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 21:59

Jo kdo si hraje nezlobi, ale at si jde hrat nekam jinam :-( Chudak webmaster....

Skoro bych rekl, ze to bude jeho prace :-). Aspon tech zaniklejch kesi je tam vice nez obvykle.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 10:01

No já nevím jak vy, ale poté co se mi ta pitomost s atomovkou jednou objevila ji už nevidím ... stačí použít Kerio Personal Firewall (a asi to budou umět i jiné) - jen se nastaví blokování obsahu WWW ze serveru www.netdisaster.com a už to vůbec neotravuje ...

Tak mám pocit že to tam je úmyslně jako decentní upozornění na to že se přenos dat mezi gc.com a gc.cz zase nějak zadrhl.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 22:04

No a neni to jenom nejakej Honzuv forek po nedavnych debatach? Pak by to podle mne bylo i docela povedene :-)

Myslim ze na to by se dalo vsadit :-)
Me se to libi..... presto ocekavam vasnivou diskusi na tema "Jak si toto muze Groundspeak dovolit?!?" nebo podobne :-))
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 22:07

Myslim ze na to by se dalo vsadit :-)
Me se to libi..... presto ocekavam vasnivou diskusi na tema "Jak si toto muze Groundspeak dovolit?!?" nebo podobne :-))

To je práce nějakého chudáka, který objevil web, kde se to dá nastavit.S tím nemá Groundspeak nic společného.Viz výše
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2006 - 22:11

To je práce nějakého chudáka, který objevil web, kde se to dá nastavit.
S tím nemá Groundspeak nic společného.
Viz výše

Kód je vložen do těchto stranek. A to mohl vložij jen někdo kdo k tomu má přístup (webmaster) nebo jej nějak získal (hacker).
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 19:44

To je práce nějakého chudáka, který objevil web, kde se to dá nastavit.
S tím nemá Groundspeak nic společného.
Viz výše

pletes se..neda se tam nic obednat..ted jsem to zkousel na me stranky a uvouni tam sice litali, ale je potreba to spustit pres JEJICH stranky..kdyz zas zadam adresu svych stranek "klasicky" tak jedou jako vzdy
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 10:12

V prohlizeci si nastavte blokovani obsahu "http://www.netdisaster.com/fla/*" a mate vystarano.

Opera: Tools/Preferences/Content/Blocked Content/Add
IE: v IE staci kliknout na plovouci vrstvu "remove disaster". Pokud to nechcete odstranovat na kazde strance, pak je nutne pridat server k celkove blokovanemu obsahu.

Tahle srandicka pochazi z vyse uvedeneho idiotskeho serveru, ktery umoznuje temer kteremukoli troubovi, co se naucil klikat, obtezovat na jakekoli strance. Asi se s nim jeste setkame... :o(

  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 20:00

pletes se..neda se tam nic obednat..ted jsem to zkousel na me stranky a uvouni tam sice litali, ale je potreba to spustit pres JEJICH stranky..kdyz zas zadam adresu svych stranek "klasicky" tak jedou jako vzdy

Kurna tak jsem v řiti jsem to dal blokovat a pořád mi to tam lítá a to jsem chtěl ještě o víkendu vyrazit a něco pohledat než napadne sníh. se na to vykvajznu.

  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 11:59

V prohlizeci si nastavte blokovani obsahu "http://www.netdisaster.com/fla/*" a mate vystarano.

Opera: Tools/Preferences/Content/Blocked Content/Add
IE: v IE staci kliknout na plovouci vrstvu "remove disaster". Pokud to nechcete odstranovat na kazde strance, pak je nutne pridat server k celkove blokovanemu obsahu.

Tahle srandicka pochazi z vyse uvedeneho idiotskeho serveru, ktery umoznuje temer kteremukoli troubovi, co se naucil klikat, obtezovat na jakekoli strance. Asi se s nim jeste setkame... :o(

Ahoj Dandro, ja jsem to dal v moznostech internetu do blokobanejch serveru, ale dela to porad. Musim restartovat PC? Porad, pls... Nebo jeste jinak - odstranim tim pouze ty bomby nebo se mi pak zobrazi kese na mape?? Diky Jirka
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 12:08

V prohlizeci si nastavte blokovani obsahu "http://www.netdisaster.com/fla/*" a mate vystarano.

Opera: Tools/Preferences/Content/Blocked Content/Add
IE: v IE staci kliknout na plovouci vrstvu "remove disaster". Pokud to nechcete odstranovat na kazde strance, pak je nutne pridat server k celkove blokovanemu obsahu.

Tahle srandicka pochazi z vyse uvedeneho idiotskeho serveru, ktery umoznuje temer kteremukoli troubovi, co se naucil klikat, obtezovat na jakekoli strance. Asi se s nim jeste setkame... :o(

Stale nevim, jestli jsem neco spatne nepochopil. Ziju ale v domneni, ze jedinej clovek, ktery donuti stranku, aby se zobrazovala ve tvem prohlizeci takhle, jsi bud ty sam, nebo clovek, ktery ma pristup k editaci danych stranek na serveru (jejich admin nebo hacker)... kazdy trouba tedy tezko (napr. ja na strankach geocachingu zobrazovanych na tvem pocitaci tedy rozhodne ne... leda na svem). Pokud se mylim, tak me prosim opravte, protoze by me to samotneho zajimalo... staci ujistenim, podrobnym navodem radej ne :-))
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 12:48

V prohlizeci si nastavte blokovani obsahu "http://www.netdisaster.com/fla/*" a mate vystarano.

Opera: Tools/Preferences/Content/Blocked Content/Add
IE: v IE staci kliknout na plovouci vrstvu "remove disaster". Pokud to nechcete odstranovat na kazde strance, pak je nutne pridat server k celkove blokovanemu obsahu.

Tahle srandicka pochazi z vyse uvedeneho idiotskeho serveru, ktery umoznuje temer kteremukoli troubovi, co se naucil klikat, obtezovat na jakekoli strance. Asi se s nim jeste setkame... :o(

Jak uz tu nekdo psal, staci se podivat do zdrojaku stranky (treba http://www.geocaching.cz/Stats.aspx), a v nem je jasne videt ze efekty z netdisaster.com sem dal nejspis bud webmaster (po vcerejsi diskusi na tema synchronizace s gc.com), a nebo tenhle server nekdo skutecne hacknul. Kazdopadne netusim, co je na serveru netdisaster.com idiotske. Samozrejme, pokud nektery web umoznuje lidem vkladat treba v komentarich Javascript, pak muze netdisaster opravdu pouzit kazdy "chudak", ale tohle je trochu jiny pripad, ne?

Resp. abych byl presny: netdisaster neni zadny zaskodnicky server, a nikdo ho nemuze pouzit k instalaci demonstrantu nebo atomovky na cizi webserver (pokud zmineny web neobsahuje naprosto fatalni chyby, ktere by ale znamenaly mnohem vic problemu nez jen legracni postavicky).

  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 23:11

Kurna tak jsem v řiti jsem to dal blokovat a pořád mi to tam lítá a to jsem chtěl ještě o víkendu vyrazit a něco pohledat než napadne sníh. se na to vykvajznu.

a preco nepouzijes gc.com?
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 13:05

odstranim tim pouze ty bomby nebo se mi pak zobrazi kese na mape?? Diky Jirka

Odstranis pouze ty bomby. Obsah stranky zustane stejny - chybne synchronizovany seznam kesi :o(
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2006 - 13:02

Kazdopadne netusim, co je na serveru netdisaster.com idiotske.

Ne, je to hezke, mile a zabavne... pokud si to uzivatele po prvnim zobrazeni a pobaveni se umi jednoduse sami vypnout ;)

Doporucovane blokovani skriptu je jen reseni nasledku nikoli priciny.

Ted sedim u pracovniho pocitace, odkud nedokazu jednoduse zjistit, ktere vsechny stranky z www.netdisaster.com (vyjma jiz vyse zminovane) se spousteji. Jde to ale napr. v Opere. Pokud nekdo mate cas a chut, prosim, zkuste je presne identifikovat a pomoci ostatnim. Potom bude stacit je v internetovem prohlizeci nebo ve firewallu pred nim pridat do seznamu k blokovani.


  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2006 - 10:21

a preco nepouzijes gc.com?


Lidi neblaznete!!! Berte GC.CZ jako takovou tresinku na dortiku, ktera ted neni k mani. Hlavni a nejdulezitejsi stranka GC.COM stale funguje, tak ji pouzivejte a ... Zkuste si predstavit kdyby nefungovala ta, to by byl ten pravy pru...
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2006 - 0:43

a preco nepouzijes gc.com?

Tak mě napadá, že web server na kterém tyto stránky běží asi moc ošetřenej není... To je takový problém doplnit celou doménu nebo IP adresu netdisaster.com na black list serveru a zakázat přístup?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama