Přejít na obsah


Fotka

Zakažme statistiky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 19:00

Za chvilku se začne logovat i barva nalezených krabiček.

 

Super nápad.


  • 1

#22 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 19:04

Tak tenhle názor je největší blbost za poslední dobu z tohoto fóra.

Já bych spíš zakázal ty přiblblý dotázníky, který tady někdo čas od času publikuje a zakládání T5 a powertrailů.


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#23 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 19:06

Já se divím, že Vás ta věc tak prudí. To vážně nemáte na práci nic lepšího, než se starat o "blaho" ostatních? :o

 

Mě se tyhle dva tady zmiňované PWT taky nelíbí, no a co? Tak je ignoruju (a ten poslední mám skoro přes kopec). Ať si tam jede ten, koho to baví... A že je to zhouba Geocachingu? Ale prosím vás...

 

"Žij a nechej žít!" ;)  

To je přesně ono tady je prostě pár podle mého zamindrákovaných grafomanských rejpalů kteří šijou pořád a do všeho.Proto už skoro na tohle forum nechodím.Tyhle chudáci by se měli zamyslet a jít raději do politiky.Tam by se určitě chytli :D  :D  :D


  • 3

#24 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 19:16

Tak tenhle názor je největší blbost za poslední dobu z tohoto fóra.

Já bych spíš zakázal ty přiblblý dotázníky, který tady někdo čas od času publikuje a zakládání T5 a powertrailů.

 

A což takhle nikomu nic nezakazovat, ale každý SÁM se chovat tak, abychom nikoho neomezovali, neohrožovali, neškodili mu?

Ono  opakované " Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého." to vystihuje dokonale, jen se tím řídit. A je jedno jestli v GC nebo v jiných oblastech.


  • 5

#25 hugacek

hugacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 19:43

Mně osobně je jedno kdo kolik má nalezených kešek. Statistika mi nevadí.  Prostě když mám čas tak si jdu pro pár kešek. Už chodím na lov kešek 7 let a moc jich nemám

ale abych někomu záviděl že jich má hodně to mne ani ve snu nenapadlo.A jestli si někdo myslí kdo má hodně nalezených kešek a že je lepší než ti co jich mají málo tak je jenom naivní. :D


  • 1
Hugo

#26 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 20:00

Tak ještě jednou.

Na statistiky se občas podívám a třeba když jsem vyplnil matrix tak mě to potěšílo. A nemyslím si že tím škodím geocachingu.

A i přesto je mě jedno kolik kdo má nálezů, FTF atd.

Taky klidně lovím keš celý den a nějaké štvanice jsem si nevšiml. A že se hodnotí tolik věcí? Mě se to docela líbí. A nemám zapotřebí dohánět někoho kdo má víc keší než já. To mě nechává v klidu.

 

No a na závěr statistiky nejsou zlo, zlo jsou rejpalové jako Kolombo a ti napomáhají temné straně.


  • 1

#27 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 20:40

No nejvíc mě u tohoto tématu baví to, že zrovna Kolombo se celkem nedávno v jiné diskuzi rozčiloval nad tím, že mu něco nefunguje ve Statoru :) .

Takže logicky z toho dedukuji, že se mu to asi nepodařilo zprovoznit, tak teď rozjel kampaň za zrušení statistik :) :) :)


  • 2

#28 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 20:55

No nejvíc mě u tohoto tématu baví to, že zrovna Kolombo se celkem nedávno v jiné diskuzi rozčiloval nad tím, že mu něco nefunguje ve Statoru :) .

Takže logicky z toho dedukuji, že se mu to asi nepodařilo zprovoznit, tak teď rozjel kampaň za zrušení statistik :) :) :)

 

BINGO :-D


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#29 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 21:14

Groundspeak to vyslyšel, a už to ztěžuje, ba ještě dříve, než tu to přání padlo.

 

Nefunguje mi GenUploadStats; výstup sice je, ale nenahraje se na profil. Nevím, jak fungují jiné programy statistik, které používáte, tohle se týká GSAK+FindStatGen+GenUploadStats, ale princip je nejspíše stejný?

Na stránkách jsou návody, ale já se teda nedostal vzhledem ke svým schopnostem dál než k prosté manuální editaci profilu, netrvá to sice nějak dlouho, ale přesto. U jiných programů asi půjde spravit, ale tohle makro už prý autor opustil, tak kdo používá tuhle kombinaci, jak jste to ošetřili?

 

Posted: October 16, 2014 03:10 am

On 10/14/2014 groundspeak changed the way you edit your profile and this macro no longer updates it. Just letting you know.

 

http://gsak.net/boar...ic=17385&st=180

 

edit: pardon, sem se to nehodí, přemístěno do vlákna o GSAK, prosím pokud máte radu, tak tam.


Tento příspěvek byl upraven od gygant: 20 říjen 2014 - 21:17

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama