Přejít na obsah


Fotka

Komentáře odpůrců PT


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
113 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 17:00

Připadá mi, že komentáře stále stejných odpůrců PT jsou nevhodné a obtěžují jen ostatní. Pokud někdo cítí potřebu vyjádřit stále stejný názor 500x, není snad nutné psát ho do diskusních vláken na serveru.

 

Myslím, že by moderátor měl zakročit i proti odpůrcům PT.

 

Leda by ho to diskutování bavilo, pak ať to nechá tak ....


  • -7

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 17:03

Připadá mi, že komentáře stále stejných příznivců PT jsou nevhodné a obtěžují jen ostatní. Pokud někdo cítí potřebu vyjádřit stále stejný názor 500x, není snad nutné psát ho do diskusních vláken na serveru.

 

Myslím, že by moderátor měl zakročit i proti příznivcům PT.

 

Leda by ho to diskutování bavilo, pak ať to nechá tak ....


  • 13
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 17:07

Bavilo, nebavilo. Pokud uživatelé nepřekračujou určitou hranici slušného chování, nemám důvod zasahovat. Co konkrétně ti kolombo vadí?


  • 4

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 17:13

Například zcela nesouvisející kecy ve vlákně hledám společnost.

 

Leda by se Kapsa a další, potají, chystali na ten PT taky, když tam tak radostně diskutují.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 17:19

Takže všechno mimo odpovědi od Aucioin.J odstranit?

 
  • 3

#6 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 17:48


Takže všechno mimo odpovědi od Aucioin.J odstranit?

Ano.
  • 1

#7 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 18:02

Jsem taky pro. Nejsem zastánce PT. Ale mě se taky nikdo nepošklebuje, že jdu celé odpoledne pro jednu kešku nebo že nelezu T5
  • 4

#8 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 18:08

Ano.

Tak jsem šel příkladem, a smazal jsem ty svoje sám.


  • 5

#9 shaman5

shaman5

    shaman3

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 18:30

Jen abys za mazání vlastních příspěvků také nedostal BANána jako shaman3.  ;)


  • 0

#10 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 18:43

Dobra, taky jsem odtud svůj hlod vymazal, uznavam, ze to tam nepatrilo..


  • 3

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#11 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 18:53

OK - z vlákna dotyčného vlákna "Hledám společnost" jsem i já smazal svůj jediný koment.

Nicméně znovu připomínám, že pokud někomu vadí komenty odpůrců PWT, tak nechť si laskavě uvědomí, že stejně tak jiným vadí komenty příznivců PWT a taky kvůli tomu nikdo nepožaduje mazání.

 

Jsem taky pro. Nejsem zastánce PT. Ale mě se taky nikdo nepošklebuje, že jdu celé odpoledne pro jednu kešku nebo že nelezu T5

 

Zde jen doplním, že vůbec nejde o pošklebování - jde o to, jak se tím mění hra jako celek k horšímu.


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 19:05

Kolombo, Kapsa: děkuji vám srdečně oběma za úvodní příspěvky tohoto vlákna. Rozesmáli jste mě tak, že na mě málem přilítla "sousedka" :D. A Tomymu bych ráda poděkovala za rozumný přístup při jeho nelehké službě moderátora.


  • 8

#13 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 19:15

Taky smazáno :) ale můj názor zůstává, nechávaji mě v klidu čelenky, t5ky, podvodní, série, obrazce, podzemní atd atd, každýho podle gustu co ho baví, ale pwt už jsou za hranou. Kačeři si ještě víc navykají plácat razítka doprostřed prázdné stránky, dávat na webu uni logy i keším mimo pwt atd atd. No, snad si to lidi uvědomí a tenhle úlet co nejdříve pomine.
  • 9

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#14 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 19:37

Připadá mi, že komentáře stále stejných odpůrců PT jsou nevhodné a obtěžují jen ostatní. Pokud někdo cítí potřebu vyjádřit stále stejný názor 500x, není snad nutné psát ho do diskusních vláken na serveru.

Nevím, čím tě obtěžují moje komentáře. Pokud chceš něco kritizovat buď prosím konkrétní a neschovávej se za obecné fráze. Mě totiž na PWT vadí očividné porušování těch několika základních pravidel, které GC má. A toto stanovisko budu asi muset opakovat tak dlouho, dokud mi to někdo nevyvrátí (ideálně pomocí citace z oficiálních pravidel, tak jak jsem podepřel své argumenty já v jiném vlákně), klidně i 1000x.


Tento příspěvek byl upraven od sadmanwholikesblues: 12 listopad 2014 - 19:37

  • 11

#15 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 19:55

No a mě nezbejvá nic jiného než poděkovat za spolupráci. Díky. Palec nahoru za Váš přístup. ;) 

 

Ještě počkám na Smrka a DogVadera. Myslím, že se zachovají stejně. 


  • 3

#16 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 19:58

Taky smazáno :) ale můj názor zůstává, nechávaji mě v klidu čelenky, t5ky, podvodní, série, obrazce, podzemní atd atd, každýho podle gustu co ho baví, ale pwt už jsou za hranou. Kačeři si ještě víc navykají plácat razítka doprostřed prázdné stránky, dávat na webu uni logy i keším mimo pwt atd atd. No, snad si to lidi uvědomí a tenhle úlet co nejdříve pomine.


Dal jsem ti palecek hore, ale myslim, ze hned tak nepomine. O priliv novych "sil" chtivych dohnat a predehnat stavajici lovce se jeste nejakou dobu urcite bude starat kombinace dostupnosti techniky a siroka propagace GC (viz masove akce poradane CaGeo, paradoxne pry s cilem - mimo jine - kultivovat geocaching u nas...). Asi trochu OT, tak pardon. Ja to kdyztak zase smazu, stejne je to mlaceni 100x vymlaceny slamy a remcanim tady se na skutecnosti nic nemeni...
  • 2

#17 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 20:02

...jde o to, jak se tím mění hra jako celek k horšímu.

Ani nevíš, jakou máš pravdu. Před lety tady bylo každému jedno, zda někdo loví powertraily, T5ky, nebo je celý den někde na horách kvůli jednomu jedinému bodu. Když vzniknul FCPT (First Czech Power Trail), diskutovalo se o něm téměř všude a nějakého zarytého odpůrce powertrailu (jinými slovy - někoho kdo nutně musít jít proti proudu) bys hledal jen těžko. Kdo chtěl ten odlovil, kdo nechtěl ten nechal být. Dnes, o více než 4 roky později, existují powertraily pouze tři, o nějakém masovém rozšíření powertrailů tedy mluvit nemůžeme. Zato odpůrců se vyrojilo o dost víc. Každý má dnes potřebu se vyjádřit, ale není to jen nějaké "mně se powertraily nelíbí" (i při takových příspěvcích by se však dalo dlouho rozjímat nad jejich účelem, jako by v tématu kde chce někdo vysvětlit něco o powertrailech někoho zajímalo, že je někdo další nemá rád - to mi připadá jako přijít k dvěma prodavačům jablek co se baví o úrodě a říct jim "já jablka rád nemám", prostě v tom nějak nevidím smysl). Nebudu citovat příspěvky ani události, všichni moc dobře víme co se tu objevuje. Není to pošklebování, je to obyčejný výsměch.

Mám za to, že hra je taková, jakou si ji uděláme. My, hráči, jsme ta většina, která hru mění. A kdo jsou ti, co jí mění k horšímu, to z toho doufám již vyznělo.

 

A k tématu na moderátora - připomíná mi to situaci z našeho města, ve kterém se na jednom místě scházejí každý den takoví ti "nepracující". Povídají si o všem možném, pokuřují a popíjí, somrují cigára, někdy jsou cítit dřív než k vám příjdou. To se samozřejmě mnoha lidem nelíbí, a tak na jaře vznesli požadavek na město, aby s tím něco udělalo. Odpověď byla zhruba taková, jako první odpověď Tomyho v tomto tématu. Že žádné zákony neporušují, tak s nimi nejde nic dělat. A když je vyženou, tak se tam zas vrátí. K zamyšlení není, kdo symbolizuje koho - nýbrž to, jak to tam vypadá po půl roce. Onomu jejich diskusnímu místu se teď každý vyhýbá.


  • 0

#18 Korismata

Korismata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 20:05

Já si tak říkám, proč se to tu vlastně pořád řeší? Akorát se pak o PWT mluví a ví o tom víc lidí. Kdybychom se místo plkání vrhli na výrobu dlouhejch multin, alespoň by bylo kam jezdit... Založte si nějakou pěknou lesní krabičku a ukažte ostatním, že tahle hra je lepší. Pak třeba i oni sami přestanou PWT vyhledávat. Já sám PWT nemám rád, ale výkřiky od nikud do nikam se nic nespraví.


Tento příspěvek byl upraven od Korismata: 12 listopad 2014 - 21:50

  • 2

#19 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 20:18

Ani nevíš, jakou máš pravdu. Před lety tady bylo každému jedno, zda někdo loví powertraily, T5ky, nebo je celý den někde na horách kvůli jednomu jedinému bodu. Když vzniknul FCPT (First Czech Power Trail), diskutovalo se o něm téměř všude a nějakého zarytého odpůrce powertrailu (jinými slovy - někoho kdo nutně musít jít proti proudu) bys hledal jen těžko. Kdo chtěl ten odlovil, kdo nechtěl ten nechal být. Dnes, o více než 4 roky později, existují powertraily pouze tři, o nějakém masovém rozšíření powertrailů tedy mluvit nemůžeme. Zato odpůrců se vyrojilo o dost víc. Každý má dnes potřebu se vyjádřit, ale není to jen nějaké "mně se powertraily nelíbí" (i při takových příspěvcích by se však dalo dlouho rozjímat nad jejich účelem, jako by v tématu kde chce někdo vysvětlit něco o powertrailech někoho zajímalo, že je někdo další nemá rád - to mi připadá jako přijít k dvěma prodavačům jablek co se baví o úrodě a říct jim "já jablka rád nemám", prostě v tom nějak nevidím smysl). Nebudu citovat příspěvky ani události, všichni moc dobře víme co se tu objevuje. Není to pošklebování, je to obyčejný výsměch.

Mám za to, že hra je taková, jakou si ji uděláme. My, hráči, jsme ta většina, která hru mění. A kdo jsou ti, co jí mění k horšímu, to z toho doufám již vyznělo.

 

Nesouhlasím. Beru-li to podle sebe, pak ano - na zacatku byl FCPT a ten jsem nekritizoval. Dokud jsem si ho totiz nevyzkousel, nevedel jsem o co jde. Ted uz to vim a proto je kritizuji. Prinaseji totiz spoustu problemu, jakych - to uz to bylo zmineno nekolikrat. A bohuzel od obhajcu PWT jsem zatim necetl nic jineho nez "nevsimej si toho a nelov to". Zadny mi ale zatim nedokazal osvetlit, jaky ma PWT prinos krome spousty bodu, problemu v terenu a s mistnimi, vyrazneho posilovani spatnych navyku pri zachazeni s kesi a pri logovani.

 

P. S.: Dovolil bych si Te Tiskari94 pozadat o reakci na muj post z vlakna "Co je to zabickovani?" na strane tusim 3 (to s temi cervene zvyraznenymi castmi). Dost rad bych znal tvou odpoved.


  • 6

#20 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2014 - 20:26

No, Tiskaři, tohle je majstrštyk i na tebe :(


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama