Přejít na obsah


Fotka

Komentáře odpůrců PT


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
113 odpovědí na toto téma

#41 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 11:15

To je výmluva z kategorie "Norimberk". Při zakládání keše (no, vlastně při čemkoli...) by měl člověk přemýšlet, ..................................................... nemění.

 

Velmi hezky a výstižně napsáno.


  • 0

#42 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 11:17

Weselka: ten Tvůj příspěvek trochu kulhá ;-) Pokud mluvíš o sobě a zakládání vlastních keší, tak O.K. Ale v širším měřítku je to kravina... keší bez parkingu je víc než dost, ne?
Zagloba: k porušování pravidel sil. provozu svádí i stánky se zmrzlinou, nebo s čímkoliv jiným u silnic a tam to také každý nechává na zodpovědnosti řidičů... Takže chápu, že ti to třeba vadí, ale jako argument ke zrušení pwt (nebo třeba těch stánků) to asi neobstojí...
  • 0

#43 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 11:53

Weselka: ten Tvůj příspěvek trochu kulhá ;-) Pokud mluvíš o sobě a zakládání vlastních keší, tak O.K. Ale v širším měřítku je to kravina... keší bez parkingu je víc než dost, ne?
Zagloba: k porušování pravidel sil. provozu svádí i stánky se zmrzlinou, nebo s čímkoliv jiným u silnic a tam to také každý nechává na zodpovědnosti řidičů... Takže chápu, že ti to třeba vadí, ale jako argument ke zrušení pwt (nebo třeba těch stánků) to asi neobstojí...

 

Já to pochopil jinak - než umístím cache, tak jako owner zapřemýšlím: Je toto umístění vhodné? Nebude svádět k riskantnímu parkování / chození přes zákaz vstupu / chození přes soukromý pozemek s omezeným přístupem / atd.? Bude umístění svádět k nějakému riskování při odlovu? A pokud si odpovím kladně budu to řešit - buď vymyslím jiné uložení / jiné místo nebo prostě cache nezaložím. Alibismus v podobě "je každého věc jak bude riskovat, popř. porušovat pravidla sil. provozu" prostě není pro mě. Asi bych nerozdýchal, kdyby (si) někdo způsobil nehodu / úraz na mé keši jen proto, že jsem já nezvážil rizika při jejím umístění. Protože já (coby owner) jsem ten, kdo lidi na to místo vede. A konkrétně do PWT bych jako owner nikdy nešel právě proto, že při jeho odlovu spousta lidí parkuje riskantním způsobem a v případě jakékoli nehody jsem za ni v podstatě spoluzodpovědný (teď nemyslím před zákonem, ale sám před sebou).


  • 13

#44 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 12:01

Weselka: ten Tvůj příspěvek trochu kulhá ;-) Pokud mluvíš o sobě a zakládání vlastních keší, tak O.K. Ale v širším měřítku je to kravina... keší bez parkingu je víc než dost, ne?
Zagloba: k porušování pravidel sil. provozu svádí i stánky se zmrzlinou, nebo s čímkoliv jiným u silnic a tam to také každý nechává na zodpovědnosti řidičů... Takže chápu, že ti to třeba vadí, ale jako argument ke zrušení pwt (nebo třeba těch stánků) to asi neobstojí...

 

Myslel jsem to obecněji, neumím to tak pěkně vyjádřit jako Citecka... nejde jen o ten parking. Před zakládáním přemýšlím i o tom co založením způsobím... olámané větve, rozryté okolí, místní lidé, které nepotěší vyšší provoz, bezpečnost atp.
Nic o zrušení PWT jsem nepsal, bohužel je to věcí poptávky, ale to mi nezabrání se o PWT vyjadřovat s despektem.
Obdivuji Kapsu, že dokáže špatné keše ignorovat. K tomu jsem ještě nedospěl. Já klidně na sérii jdu, ale do logu své mínění napíšu bez obalu. Nesnáším alibisty co napíší, jak se jim keš líbila, ale nevidí bordel v keši, rozbitou krabičku, plný plesnivý logbook a zdevastované okolí.


  • 6
www.povetrnik.cz

#45 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 12:47

ad Norimberg - hele chlapi byli jste tam, myslím tím přímo v budově procesů ?
Jsem si tam udělal zajížďku z dálnice a určitě doporučuji na místo navštívit.
Atmosféra stále hutně hustá.Úplně jsem to tam živě viděl, jak je tam dusí...
Dobře to tam ti fašouni dostali sežrat.
Škoda že jich tolik uniklo.
btw mám asi 2 roky rozečtený životopis Wiesenthala, taky parádní lovec.

Omlouvám se za OT, ale může za to Citecka, mě nutí googlit a obnovovat vypadlé vzpomínky :-)
  • 1

*


#46 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 13:31

Zagloba: k porušování pravidel sil. provozu svádí i stánky se zmrzlinou, nebo s čímkoliv jiným u silnic a tam to také každý nechává na zodpovědnosti řidičů... Takže chápu, že ti to třeba vadí, ale jako argument ke zrušení pwt (nebo třeba těch stánků) to asi neobstojí...

Ale no tak, Sambare, já ještě neviděl stánek se zmrzlinou nebo čímkoliv jiným na místě, kde by nešlo zaparkovat. To je i v zájmu prodejce, aby mu tam lidi zastavovali. A nikdy jsem nepsal, že chci zrušit PWT natožpak zmrzlinové stánky, jen to, že mi vadí porušování pravidel.


Tento příspěvek byl upraven od Zagloba: 13 listopad 2014 - 13:31

  • 0

#47 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 14:22

A je to!
http://www.geocachin...d9-7ef360435438
  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#48 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 14:32

Tak tohle je konecne poradna vyzva. Tenhle trail dam za kazdou cenu. Takze honem poshanet dve auta (s posuvnejma dverma) abysme mohli jet proti sobe, do kazdyho ridice, navigatora, leveho vyskakovace, praveho vyskakovace a svacinarku. Nalepky s maximalne tripismennou zkratkou. Amfetaminovy tablety. Schvalne jestli to dame za den :ph34r:


  • 7

#49 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 14:33

Tak tohle je konecne poradna vyzva. Tenhle trail dam za kazdou cenu. Takze honem poshanet dve auta (s posuvnejma dverma) abysme mohli jet proti sobe, do kazdyho ridice, navigatora, leveho vyskakovace, praveho vyskakovace a svacinarku. Nalepky s maximalne tripismennou zkratkou. Amfetaminovy tablety. Schvalne jestli to dame za den :ph34r:

Hlásím se ti jako levý poskakovač!


  • 1

#50 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 15:27

Já bych byl pojídač svačin. Sice ho Modrák nejmenuje, ale určitě se vejde.


  • 4

#51 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 16:31

Já bych byl pojídač svačin. Sice ho Modrák nejmenuje, ale určitě se vejde.

Tebe vezmu jako zabaka. Budes mit nejdulezitejsi ukol ze vsech. Predem ukradnes logbook z libovolny jiny kese a opatris tou nalepkou s tripismennou zkratkou, abysme se pak na trailu nezdrzovali. A po skonceni trailu ten logbook co nam zbyde bud das namatkou do libovolne jine kese dle vlastniho vyberu, nebo ho proste vyhodis. Na svacinu zapomen, na to nebudes mit cas. Musi to odsejpat.


  • 1

#52 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 16:59

A nebude lepší, když si rovnou opatříme čtyři stovky logbooků, nalepíme tam samolepku, dáme do petky a jen je pak rozhodíme po silnici?


  • 0

#53 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 19:49

Nevím, čím tě obtěžují moje komentáře. Pokud chceš něco kritizovat buď prosím konkrétní a neschovávej se za obecné fráze. Mě totiž na PWT vadí očividné porušování těch několika základních pravidel, které GC má. A toto stanovisko budu asi muset opakovat tak dlouho, dokud mi to někdo nevyvrátí (ideálně pomocí citace z oficiálních pravidel, tak jak jsem podepřel své argumenty já v jiném vlákně), klidně i 1000x.

 

Píšeš to jako kdyby zakládání pwt nabádalo k porušování pravidel. To si nemyslím a i to tak není. Já si třeba pwt odlovím. Dosud odlovené pwt mám pěšky. A beru to jako sport, měřím si mezičasy, celkový čas atd... Pak si porovnám a vyhodnotím zda se zlepšuji (třeba i kondičně) nebo naopak zhoršuji. A podotýkám, že keše nepřenáším, chovám se ke keším jak nejlépe dovedu ( a ano i k těm, co nepatří do pwt, ale odlovím je v rámci pwt). Já totiž tu hru nechci kazit nikomu jinému a proto i klidně uberu s tempa při logování (však o to větší motivace dohnat ztrátu v chůzi mezi keškami). Dokážu pochopit, že né všem se musí pwt zamlouvat. Stejně tak by ale měli ostatní akceptovat to, že ne všichni co loví pwt, se musí chovat jako totální "hovado" a ničit dané keše atd. atd... Stejně tak nesouhlasím se "žabičkováním" a to zásadně.

 

Stejně tak názor typu "zakažme pwt" jen proto, že se najdou tací, kteří jsou vychcaní a chtějí si vše ulehčit, je dle mne trochu přehnaný. To by jsme museli zakázat celý GC, pač i mimo pwt se podvádí. Museli by jsme např. zakázat rybolov, pač se najdou tací, kteří pytlačí. Stejně tak se najdou ale ti, kteří i přesto, že daná činnost "řekněmě nabádá" k podvádění, tak se chovají jak nejlépe dovedou (poctivě).


Tento příspěvek byl upraven od vin-lin: 13 listopad 2014 - 20:03

  • 7

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#54 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 19:55

Já si třeba pwt odlovím. Dosud odlovené pwt mám pěšky. 

Kdo ještě loví PWT pěšky?

 

Pěšky je to totiž nejlepší. 


  • 1

#55 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 20:01

Kdo ještě loví PWT pěšky?

 

Pěšky je to totiž nejlepší. 

 

Je to super. Opravdu, když člověk jde (skoro běží) a při tom se nezadýchá. Prostě paráda. Spojím tak "příjemné s užitečným". 

Měříš si časy?

Jak jsi na tom, pokud to není tajné?


  • 2

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#56 Korismata

Korismata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 20:03

Kdo ještě loví PWT pěšky?

 

Pěšky je to totiž nejlepší. 

Já sice né pěšky, ale zase mě to baví na kole. Je to zábava a celkem i pohodlné. Poslední rok jsem po PT najezdil něco přes 300 km.


  • 3

#57 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 20:05

Je to super. Opravdu, když člověk jde (skoro běží) a při tom se nezadýchá. Prostě paráda. Spojím tak "příjemné s užitečným". 

Měříš si časy?

Jak jsi na tom, pokud to není tajné?

Ne časy si neměřím. Jen jednou jsem zkoušel, kolik jich dám za den pěšky. Nakonec jsem pokus předčasně ukončil, kvůli rozbité nabíječce.


  • 1

#58 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 20:08

Já sice né pěšky, ale zase mě to baví na kole. Je to zábava a celkem i pohodlné. Poslední rok jsem po PT najezdil něco přes 300 km.

Já velké mezery mezi krabičkami (obvykle vesnice) využívám ke svačině. Alespoň využiji účelně  to "hluché" místo.


  • 1

#59 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 20:08


Já sice né pěšky, ale zase mě to baví na kole. Je to zábava a celkem i pohodlné. Poslední rok jsem po PT najezdil něco přes 300 km.

 

Taky dobré. Potom je to prostě sport..... :)


  • 1

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#60 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2014 - 22:15


Stejně tak názor typu "zakažme pwt" jen proto, že se najdou tací, kteří jsou vychcaní a chtějí si vše ulehčit, je dle mne trochu přehnaný. To by jsme museli zakázat celý GC, pač i mimo pwt se podvádí. Museli by jsme např. zakázat rybolov, pač se najdou tací, kteří pytlačí. Stejně tak se najdou ale ti, kteří i přesto, že daná činnost "řekněmě nabádá" k podvádění, tak se chovají jak nejlépe dovedou (poctivě).

Tak on ten powertrail je asi srovnatelnej tak zhruba s rybolovem provadenym hozenim granatu do vody. Nejsem si jistej, ale pochybuju ze mezi rybarema je tato metoda povolena.


  • 4




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama