Přejít na obsah


Fotka

Import dat z munzee do GeoGet

geoget

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 bassnick

bassnick

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2015 - 22:38

Ahoj,

 

jsem nový v GC komunitě a chci připravit import dat do GeoGetu.

 

Konkrétně si lámu hlavu, jak naimportovat bod s vlastním logem na mapě? Strukturu GPX si dokážu připravit, jen mi není jasné, kam tam umístit ten odkaz na ikonu. Může mi někdo poradit? Souvisí to s mým projektem na import dat z munzee do GeoGetu. Dřív se k tomu využíval skript, který je už nefunkční.

 

Stránka http://munzee.dfx.at/munzee.php totiž už neposkytuje data z munzee jako dřív. Nicméně munzee tým zveřejnil nové API a troufám si říct, že už bych na jeho základě dokázal "nalít" munzee data do GeoGetu. Jediné s čím ještě bojuju jsou právě ty ikony, ať se v mapě munzee nepletou s keškama. Čili, byl bych velmi rád, pokud by mi někdo dokázal buď přímo poradit, případně mi poskytnout dřívější strukturu dat z těch stránek http://munzee.dfx.at/munzee.php.

 

Díky moc a lovu zdar.

bassnick


  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2015 - 10:18

Vzhledem k tomu, ze jsem autorem toho puvodniho scriptu, asi bych mel byt schopen na tvoje otazky odpovidat. Ale neni to na reseni ve vlakne. Kontaktuj me mailem nebo pres ICQ, urcite se na necem dohodneme. Sem do vlakna pak muzes oznamit publikaci pluginu :)

 

Munzee nejak nesplnilo me ocekavani a tak se mi nechtelo venovat nemale mnozstvi casu do noveho scriptu, kdyz jej nebudu pouzivat. Ale pokud se toho ukolu nekdo ujme, jsem ochoten stat se "napovedou na telefonu".


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2015 - 10:28

Konkrétně si lámu hlavu, jak naimportovat bod s vlastním logem na mapě? Strukturu GPX si dokážu připravit, jen mi není jasné, kam tam umístit ten odkaz na ikonu. Může mi někdo poradit? Souvisí to s mým projektem na import dat z munzee do GeoGetu. Dřív se k tomu využíval skript, který je už nefunkční.

 

Importovat bod s vlastnim logem na mape je docela divna formulace. Vidim dve moznosti toho, co chces:

  1. importovat body (munzee) do databaze GG
  2. exportovat body do GPS tak, aby na mape v GPS mely vlastni ikonku

Mozna je jeste treti moznost - obe predchozi dohromady, ovsem jejich reseni je naprosto samostatne.

 

1. tady je treba vytvorit script, ktery zrejme pomoci API ziska data a pripravi je pro GG tak, aby byla importovatelne.

2. pokud jsou data v databazi, neni treba delat nic, staci pouzit vhodny export. Doporucuji POI Garmin, kde je mozne pridat vlastni ikonu, ktera bude pro zobrazeni na mape pouzita. 


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama