Přejít na obsah


Fotka

Stávka ownerů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
84 odpovědí na toto téma

#41 Entita

Entita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 18:36

Můžeš je dávat do mysterek a multinek.

Jj, jasně, jen je potřeba počítat s tím, že tam často dlouho kufrujou, jednou jsem v jedné multině měla TB 5 měsíců, měsíc je zcela obvyklá doba.  Pro ten dobrý pocit, že obratem putujou, jsou zkrátka lepší ty navštěvovanější keše, ale je to pravda, to bez debaty.  Snad nám zbude dost multinek a mysterek a nebude jich teď víc PMO.

 

 

Arny měl spíš na mysli že i BM si může snadno zalogovat PM keš když zná její GC kod

 

Pardon, to bylo pořádně přisednuté vedení :wub: .  Aha - a k listingu PMO se taky lze nějak dopracovat?  Bez listingu mysterky či multinky je to bohužel k ničemu.  Díky za info.


  • 0

#42 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 18:40

Nebo můžeš do Short Description napsat zprávu pro Seznamové uživatele. Třeba: Tato keš NENÍ na uvedených souřadnicích. Podléhá pravidlům www.geocaching. com (s odkazem) a t.d.


  • 0

#43 deepeyes

deepeyes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 19:30

Nic ve zlém, ale kdybyste se na to vykašlali, uděláte líp. O geocachingu se dneska píše na každém rohu, k navigaci dostanete brožurku atd. A vykradené keše byly i před tím, vždyť se může zaregistrovat kdokoliv a doteď to nikomu nevadilo nebo s tím nic nedělal. A pokud chci místo uchránit před nájezdy lidí, neudělám tam keš.

Geocaching už prostě nikdy nebude tajná zábava pro pár lidí.


  • 1

#44 Hordubal65

Hordubal65

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 19:40

Nic ve zlém, ale kdybyste se na to vykašlali, uděláte líp. O geocachingu se dneska píše na každém rohu, k navigaci dostanete brožurku atd. A vykradené keše byly i před tím, vždyť se může zaregistrovat kdokoliv a doteď to nikomu nevadilo nebo s tím nic nedělal. A pokud chci místo uchránit před nájezdy lidí, neudělám tam keš.

Geocaching už prostě nikdy nebude tajná zábava pro pár lidí.

Souhlas. Koho to baví ,tak se podle toho i chová. Stačí sypání CWG do vlasní keše na výměnu....nekonečný příběh :-(


  • 0

#45 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 19:53

Pardon, to bylo pořádně přisednuté vedení :wub: .  Aha - a k listingu PMO se taky lze nějak dopracovat?  Bez listingu mysterky či multinky je to bohužel k ničemu.  Díky za info.

Tak to legálním způsobem nejde pokud já vím.


  • 0

#46 Hordubal65

Hordubal65

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 20:05

Tak už je tam i moje Wigo :-( Vidím to že z tradiček uděláme jednoduché multiny a tím pádem, kdo bude chtít musí na GC


  • 0

#47 J.K.M.

J.K.M.

    Geocaching Premium Memeber

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 20:23

Tak už je tam i moje Wigo :-( Vidím to že z tradiček uděláme jednoduché multiny a tím pádem, kdo bude chtít musí na GC


Revici schvaluji pouze ve vyjimecnych pripadech, coz kauza "Mapy.cz" neni. Je mozne se obratit primo na GS, ale v tomto pripade ("Mapy.cz") bych si nedelal iluze ze to projde.

Info mam od nejmenovaneho revirnika.

..takze jedine archiv a multi/mystery se stejnym listingem, nebo PMO.
  • 0

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)

 

--------------

 

logo_rgb_c_1.pngA member of ČAGeologo_rgb_c_1.png 

 


#48 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 20:26

Jen pro kontrolu, právě teď, tedy 14.9.2015 21:25 je v ČR, podle PQ 2020 kusů PM keší.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#49 J.K.M.

J.K.M.

    Geocaching Premium Memeber

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 20:40

Jen pro kontrolu, právě teď, tedy 14.9.2015 21:25 je v ČR, podle PQ 2020 kusů PM keší.

Vc.tech mych.
Je to sice skoda kvuli KACERUM, ale jedina rozumna (nepocitam archiv) ochrana pred mudly.
A ze tim podporujeme GS, protoze si zaplatime PM a kdo chce lovit (nase PMOcka), musi take platit? Ne zamerne.
Je to jakysi "vedlejsi ucinek" - primarni, aspon pro mne, je ochrana kesi pred nepoucenymi osobami z rad siroke verejnosti.

Tento příspěvek byl upraven od J.K.M.: 14 září 2015 - 20:42

  • 0

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)

 

--------------

 

logo_rgb_c_1.pngA member of ČAGeologo_rgb_c_1.png 

 


#50 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 5:06

Tak teď jsem zvědav, kdy klesne počet PM keší na 988 jako před týdnem, když Mapy.cz zruší zobrazování keší na mapě: http://www.geocachin...-mapycz/page-23


  • 3

#51 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 5:57

K převedení keší PMO, když owner je BM (třeba mu vypršelo členství). Pokud vím, jde to tak, že se keš dá k adopci někomu s PM, ten ji překlopí a dá k adopci zpátky. Drbání nohou za uchem, ale jde to.


  • 0

#52 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 7:18

Jen bych si dovolil upozornit na nový příspěvek Kulhala:

 

Jak jsem už psal, včera ráno jsem poslal do GS seznam našich návrhů. Bryan přišel v pondělí do práce, přečetl si to, ale hlavně si pohrál s geo funkcionalitou přímo na mapy.cz. Zřejmě to v něm vyvolalo potřebu rychlé reakce, protože bez jakýchkoliv dalších diskuzí a konzultací okamžitě vypověděl smlouvu o spolupráci se Seznamem. To se stalo někdy kolem 18:30 našeho času. Uvedl dva hlavní důvody: (i) Smlouvu podepisovali před třemi lety v jiné situaci a s jiným očekáváním, a (ii) podpora geocachingu na mapy.cz ve stávající podobě představuje neúměrné riziko pro celou hru. Zmínil i to, že celá záležitost vyvolala obavy v české geokomunitě.


  • 4

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#53 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 7:19

Tak teď jsem zvědav, kdy klesne počet PM keší na 988 jako před týdnem, když Mapy.cz zruší zobrazování keší na mapě: http://www.geocachin...-mapycz/page-23

 

Až keše zmizí z mapy.cz, vrátím to zpět na výchozí stav. Jak to udělají ostatní, to nevím.


  • 3

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#54 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 9:51

Jen bych si dovolil upozornit na nový příspěvek Kulhala:

Jak jsem už psal, včera ráno jsem poslal do GS seznam našich návrhů. Bryan přišel v pondělí do práce, přečetl si to, ale hlavně si pohrál s geo funkcionalitou přímo na mapy.cz. Zřejmě to v něm vyvolalo potřebu rychlé reakce, protože bez jakýchkoliv dalších diskuzí a konzultací okamžitě vypověděl smlouvu o spolupráci se Seznamem. .... (i)


To zni dobre. Kazdopadne ze se nyni prevedlo cca 1000 kesi na PM, tak se jedine pomohlo GS navysit zisky. Urcite uz si par lidi co to tu sleduje zakoupilo PM, ikdyz to puvodne neplanovali. Ja kdysi PM byval, ale uz nebudu a verte, ze tech par stovek bych nasel. Jen nevidim duvod proc, ale to sem ted nepatri. Kazdopadne super zprava, pokud to opravdu na mapach cz zrusi. A k tomu jsem skepticky, kdyz uz do toho seznam zainvestoval, tak se asi jen tak nevzda...
  • 1

#55 J.K.M.

J.K.M.

    Geocaching Premium Memeber

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 9:53

Až keše zmizí z mapy.cz, vrátím to zpět na výchozí stav. Jak to udělají ostatní, to nevím.


Napodobne, kolego.
  • 1

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)

 

--------------

 

logo_rgb_c_1.pngA member of ČAGeologo_rgb_c_1.png 

 


#56 J.K.M.

J.K.M.

    Geocaching Premium Memeber

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 9:56

DogVader: "A k tomu jsem skepticky, kdyz uz do toho seznam zainvestoval, tak se asi jen tak nevzda..."
____

Take me neco v tom duchu napadlo, ale tak snad si tu jejich zastupce (p.Fuks) po te vsi komunikaci s nami nebude delat "z h*by s*ac" (pardon) a vi od svych nadrizenych jasne stanovisko, kterr tu vyjadril.
  • 0

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)

 

--------------

 

logo_rgb_c_1.pngA member of ČAGeologo_rgb_c_1.png 

 


#57 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 11:19

To zni dobre. Kazdopadne ze se nyni prevedlo cca 1000 kesi na PM, tak se jedine pomohlo GS navysit zisky. 

 

Jsi si jistý, že cca 2000 PM keší z cca 60000 má takový vliv ?

 

Já jsem PM proto, že mi vyhovují PQ, vyhovuje možnost dávat FP a používám notifikace, bookmarky a pár dalších drobností. PM keše na to moc vliv neměly.


  • 5

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#58 J.K.M.

J.K.M.

    Geocaching Premium Memeber

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 12:55

Jsem důrazně proti. Potrestáš tím leda spoustu NORMÁLNÍCH KAČERŮ, KTEŘÍ ZA TO NEMŮŽOU.

Stávkou ownerů by bylo DÁT KEŠE DISABLE ČI PODOBNĚ.


...a v tom pripade by byli "potrestani" komplet vsichni. Takto maji alespon nekteri moznost lovu. Po vyreseni (ted uz vyreseno, tak az kesky z Map zmizi uplne) dane situace se jiste vetsina kesi navrati zpet do rezimu bez PMO.
  • 0

Nabízím zprostředkování PM - nejlevnější v ČR (viz Inzerce)

 

--------------

 

logo_rgb_c_1.pngA member of ČAGeologo_rgb_c_1.png 

 


#59 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2015 - 13:00

Tak to vypada, ze kese jsou odstraneny a vse se muze vratit do normalu...


  • 0

#60 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2015 - 13:03

No, nějak divně to chlapci udělali :-(

 

V mapě vidím body, ale nevidím k tomu popisky.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama