Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.3.1.10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
442 odpovědí na toto téma

#281 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2016 - 11:06

Pokud si pamatuji, byvalo to delane tak, ze se bral publikacni log nebo, polud nebyl, prvni FI log. Tys to, Draku, predelaval?

 

SQL omeneze neni, je omezena delka radku pro TIniFile na cca 4000 znaku. Opravdu me nenapadlo, ze se budou vymyslet takoveto silenosti.

 

Pokud delka nestaci, mozna je to signal, ze

 

a ) to neni vzato za spravny konec a ten SQL by se dal udelat jednodussi

b ) je na case udelat z toho skutecny modul

c ) je na case udelat funkci, ktera umozni vzit SQL ze souboru (o tom nejsem zatim dostatecne presvedcen)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#282 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2016 - 21:35

Pokud si pamatuji, byvalo to delane tak, ze se bral publikacni log nebo, polud nebyl, prvni FI log. Tys to, Draku, predelaval?

 

SQL omeneze neni, je omezena delka radku pro TIniFile na cca 4000 znaku. Opravdu me nenapadlo, ze se budou vymyslet takoveto silenosti.

 

Pokud delka nestaci, mozna je to signal, ze

 

a ) to neni vzato za spravny konec a ten SQL by se dal udelat jednodussi

b ) je na case udelat z toho skutecny modul

c ) je na case udelat funkci, ktera umozni vzit SQL ze souboru (o tom nejsem zatim dostatecne presvedcen)

Ale jo - problém je, že se tam žongluje s odečty datumů a to prostě bobtná a poslední úprava uvažuje i to s tím logem jenže ty CASE prostě zrovna u těch datumů rostou jak houba

a ) SQL moc nezjednoduššíš - zkoušel jsem X variant
b ) to vidím asi nejreálněji

c ) to je na tobě ale špatný by to být nemuselo

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#283 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2016 - 23:24

...a nebo pouzit TMemIniFile... tam neni limit na cteni stringu, ani na celkovou velikost souboru 64kB. Jen ted z hlavy nevim, jestli je to dostupne pro skripty. Kdyby ne, dalo by se to zaridit.


  • 2

#284 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2016 - 23:28

...a nebo pouzit TMemIniFile... tam neni limit na cteni stringu, ani na celkovou velikost souboru 64kB. Jen ted z hlavy nevim, jestli je to dostupne pro skripty. Kdyby ne, dalo by se to zaridit.

to by bylo fajn...

s tou délkou je to fakt někdy box a ne vždycy z toho zrovna potřebuji dělat modul...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#285 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 9:43

Co se tak koukam, tak by to melo dostupne i pro skripty.

 

Takze zkuste nahradit tridu TIniFile tridou TMemIniFile. Metody to ma stejne! Takze staci nahradit deklaraci a vytvareni instance, zbytek zustane stejny.

 

TIniFile je postaveno na volani Win32API. Co se zrovna koukam do zdrojaku, tak mi padly do oka limity:

- 64k na cele INI

- 2k na jeden radek

 

Zatimco TMemIniFile je nezavisla implementace bez techto limitu, a jeste rychlejsi na cteni. :-)

Jak nazev napovida, nacte si cele INI do pameti a tam s nim pracuje. (misto volani API funkce pri cteni kazde polozky...) Jen bacha, zmeny se nezapisuji prubezne na disk, ale az se znicenim instance, nebo po explicitnim zavolani metody UpdateFile!


  • 0

#286 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 9:55

Statistika nalezených keší a pěkná čísla "Nálezy jaro, léto, podzim a zima". Kdysi dávno jsem psal, že by to byl hezký koláčový graf... Dal by se nějak z toho vyrobit? Díky za radu :)


  • 0

#287 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 9:58

Modul Trackable - vypisuje ikony GC/TB pod sebou, vždy jednu na řádek! Dá se to nějak nastavit? Díky.


  • 0

#288 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 10:33

http://www.geocachin...13110/?p=518851


  • 0

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#289 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 11:07

Statistika nalezených keší a pěkná čísla "Nálezy jaro, léto, podzim a zima". Kdysi dávno jsem psal, že by to byl hezký koláčový graf... Dal by se nějak z toho vyrobit? Díky za radu :)

 

Zrovna včera jsem v nové verzi Statoru upravoval modul Numbers a shodou okolností i přesouval hodnoty nálezů za jaro, léto... do globálních proměnných. Takže si pak z nich můžeš vytvořit koláč pomocí CmdHtmlText. Až bude verze venku, tak ti poradím jak na to...


  • 1

#290 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 11:07

Co se tak koukam, tak by to melo dostupne i pro skripty.

 

Takze zkuste nahradit tridu TIniFile tridou TMemIniFile. Metody to ma stejne! Takze staci nahradit deklaraci a vytvareni instance, zbytek zustane stejny.

 

 

Jiz jsem to zkousel driv, a dostupne to nebylo. Zkusil jsem to tedy ted znovu a se stejnym vysledkem - neznamy typ TMemIniFile.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#291 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 12:25

Modul Moje keše založené podle typu - třídění. Všechny modulu mají třídění sestupně, tady je vzestupně :( Nenašel jsem kde nastavit způsob řazení. Mám nastaveno podle počtu.


  • 0

#292 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 17:58

Jiz jsem to zkousel driv, a dostupne to nebylo. Zkusil jsem to tedy ted znovu a se stejnym vysledkem - neznamy typ TMemIniFile.

 

Aaaaaa, automaticky vygenerovany skriptovy importni soubor pro ty tridy ma v sobe par nesmyslu, diky kterym se tam ta trida vubec nedostala. :-(

Bude opraveno!


  • 2

#293 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 20:01

ini: TMemIniFile;

[Error] Unknown type 'TMemIniFile'

 

tenkrát jsem to na Tvoji radu zkoušel v SolveHelperu, tak se těším na nějakou další opravenou verzi GeoGetu :)


  • 0

#294 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2016 - 21:51

Modul Moje keše založené podle typu - třídění. Všechny modulu mají třídění sestupně, tady je vzestupně :( Nenašel jsem kde nastavit způsob řazení. Mám nastaveno podle počtu.

Mrknu na to v rámci úprav celého bloku MyOwn...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#295 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 15:09

Velky dik vypada jako samozrejmost, ale je mi jasne, ze v psani Statoru nic neni samozrejme. Takze opravdu: diky!

 

A ted drobny problem s oblastmi na Islandu. Dostavam u peti islandskych kesi "uknown abbreviation" errory (viz prilozeny screenshot). Zkusil jsem u jedne te kese vymazat tag "IS hluti" a pak znovu spustil Divider. Ale nikam to nevedlo.

 

A jeste jedna blbustka: Gord tady nekde psal, ze mame napsat, kdyz se nam bude zdat neco v diagnostice podivne. Mne to hlasi, ze dve anglicke kese maji podivne souradnice. Ony sice vypadaji podivne (maji v sobe hodne nul), ale podivne nejsou, Anglie je proste na nultem poledniku :-). Jde o kese GC591B a GC591D.

Přiložené miniatury

  • GeoGet error.png

  • 0

#296 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 16:02

A ted drobny problem s oblastmi na Islandu. Dostavam u peti islandskych kesi "uknown abbreviation" errory (viz prilozeny screenshot). Zkusil jsem u jedne te kese vymazat tag "IS hluti" a pak znovu spustil Divider. Ale nikam to nevedlo.


Pro Island bohužel ještě neexistuje vybarvovací mapa správních celků. Divider má sice polygony a přidělí tagy, ale není kam vybarvovat. Chybou je, že ji zahrnul modul MapGenSwitchCountries do seznamu. Šalamounské zcela dočasné "řešení" zatím asi bude smazat tag IS hluti (a nepouštět Divider)...  ;)


  • 0

#297 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 19:40

Obavam se, ze to moc rozumne reseni neni. Zkusim vymyslet nejakou snadnou upravu modulu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#298 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 20:00

Ted jsem si namatkou zkusil nastavit nalez u nekolika isladskych kesi a zadnou takovou chybu nedostavam. A modul MapGenSwitchCountries mi Island nenabizi. U jakych kesi konkretne ti to chybu hlasi? Teoreticky mi staci jedina, ktera toto zpusobi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#299 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 20:15

Ted jsem si namatkou zkusil nastavit nalez u nekolika isladskych kesi a zadnou takovou chybu nedostavam. A modul MapGenSwitchCountries mi Island nenabizi. U jakych kesi konkretne ti to chybu hlasi? Teoreticky mi staci jedina, ktera toto zpusobi.

 

Nevim, zda se jedna o konkretni kes; spise se jedna o kazdou, kde jedna z tech peti oblasti je. Mam 51 islandskych kesi, z nichz celych 50 ma tag "IS hluti" nejak nastaveno. Pokud u vsech tento tag odstranim (udelal jsem to jeho prejmenovanim na "X IS X hluti"), tak chybu nedostanu. Bude ti k necemu, kdyz ty sve islandske kese vyexportuji a prilozim? Zatim jsem je prilozil exportovane jako original pocket query.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#300 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2016 - 20:24

To mi staci, zkusim si to.

 

EDIT: Zkusil jsem a stale se mi to chova spravne - tedy bez chyby, protoze se mi modul negeneruje mapu pro Island.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 01 únor 2016 - 20:29

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama