Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.3.1.10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
442 odpovědí na toto téma

#321 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2016 - 17:11

Podle toho, co MikiHamza psal, jen "přesadil" keš z Nizozemí do Čech. Žádnou nemazal. Podle všeho měl jen odlišný počet nálezových logů. Ale těžko říct, když nový pokus na čisté louce dopadl OK.

 

Já bych tipoval trpaslíky...  :)

Přesně tak. Napřed byla keška v Americe (to bylo OK), tak jsem ji "přesadil" do Brna (nebylo OK). Pak jsem ji smazal a načetl znovu, to byla v Nizozemí (bylo to zase OK), tak jsem ji opět "přesadil" do Brna (a zase to nebylo OK). Všechny kontroly databáze ve všech případech přitom byly OK. Ve statistice byl rozdílný počet nálezů a nálezových logů, tj. FoundCachesCount a FoundLogsCount.

 

Takže jsem na "ostré" databázi pustil opět Logator, který mi zahlásil "Nalezeny keše které nemají váš log v nálezu: 1 keší." (to se mi ještě nikdy neobjevilo). A která to byla? No ta "putovní". V lozích na gc.com můj FI log samozřejmě byl. Takže jsem pro tuto kešku dal "Stáhnout logy" (všechny po můj nález).Pustil jsem statistiky a BINGO! Už je to v pořádku.

Takže je to jasné. Mám tam trpaslíky, kteří mi užírají logy.

 

Ještě jednou díky moc za podněty. A jestli jsem pro odborníky za blba, tak se omlouvám.


  • 0

#322 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2016 - 17:26

...Pak jsem ji smazal a načetl znovu, ....

Takže je to jasné. Mám tam trpaslíky, kteří mi užírají logy.

...

Užral sis ho sám, když jsi tu keš smazal. Načte se jen s posledními logy a to ten tvůj zcela určitě mezi těmi 5 nebyl.  :D


  • 0

#323 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2016 - 20:20

... a pak sis nenechal nacist svoje vlastni logy...


  • 0

#324 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 9:44

Ahoj, dá se nějak nastavit u tabulek pevná šířka konkrétního sloupce, nebo alespoň "nowrap"? Udělal jsem si v záložce "FTF, milníky" přepínací FTF nálezy (FTF, STF, TTF, Vše) a tabulka nepříjemně "skáče", jelikož je pokaždé jiná šíře sloupců, navíc ke všemu se popis prvního sloupce u varianty "Vše" zalomí. Stejně tak některé časy skáčou na nový řádek. Díky


  • 0

#325 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 9:49

Šířku sloupců tabulek vymýšlí webový prohlížeč. Evidentně podle zásady "minimální délky celé tabulky". Takže moc se to ovlivnit nedá. Každopádně nedosáhneš toho, aby "tabulka neskákala"...

 

Edit:

To ses Michale mohl zeptat včera v lese...  :P


Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 05 únor 2016 - 9:50

  • 0

#326 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 9:57

Teoreticky je mozne dosahnout konstantni sirky nekterych sloupcu. Pokud se ve stylu nastavi sirka sloupce (nebo v tagu td se pouzije width="xx"), tak to to funguje, pokud je takovy sloupec jeden (nebo je jich alespon malo) a browser se ten jeden sloupec snazi zachovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#327 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 10:08

Šířku sloupců tabulek vymýšlí webový prohlížeč. Evidentně podle zásady "minimální délky celé tabulky". Takže moc se to ovlivnit nedá. Každopádně nedosáhneš toho, aby "tabulka neskákala"...

 

Edit:

To ses Michale mohl zeptat včera v lese...  :P

 

No to jsem se zeptat mohl, ale teprve až po tom včerejším FTF mi ta tabulka začala připadat moc dlouhá (to víš, už mám FTF jak nasr... :rolleyes:

 

Takže ani na na td { white-space: nowrap; } se nehraje? Nešlo by to přidat alespoň do titulků sloupců?


  • 0

#328 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 10:15

Stator nepouziva CSS (GS to neumoznoval), takze neni mozne nekde jednoduse nastavit nejakou vlastnost globalne. Pouziva se k tomu soubor Styles.ini, ale neni to plnohodnotna nahrada CSS.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#329 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 10:20

No já nemyslím globálně, ale jako námět na další zlepšení Statoru. Když u sloupců bude zatržítko "nowrap", tak by mohl být ke každé buňce toho sloupce přigenerován tento atribut. A to by šlo i bez CSS, nepletu-li se. Sice není v HTML 5.0 podporovaný, ale díky zpětné kompatibilitě by to mohlo chodit.


  • 0

#330 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 10:34

Ale ono to tak nebude fungovat, protoze browser si tabulku preformatuje podle sveho, i kdyby obsahovala jen znaky, na kterych se radky nezalamuji. Browser ma proste svoji hlavum. Navic kazdy browser jinou.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#331 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 10:52

To je mi jasné, však jsem se také kdysi něco natrápil s tabulkovým designem webů, ale mám zkušenost, že když se tabulka vejde, tak browser zalamuje pouze buňky, které nemají nowrap atribut. Teprve když se nevejde, sáhne i do ostatních, ale i tehdy primárně zalomí nejdřív "obyčejné" buňky. Ideálně ještě když má tabulka šířku 100%. Až bude chvilka, pohraju si s vytvořenou statistikou, co to bude dělat, když to do buněk doplním.


  • 0

#332 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2016 - 10:56

Muzeme s Erikem vypravet ... browser, i kdyz se vsechno v pohode vejde, klidne vezme obrazek (konkretne treba ikonku typu kese) a zmensi jej, nebo jej dokonce nezobrazi vubec!. Pritom ta tabulka se pohodlne vesla cela i s originalnim obrazkem.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#333 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 13:14

Ve vygenerovaných statistikách mě ukazuje odznáček The Favorite Cacher (BADGES) o 212 fav. bodů víc než na vlastních keších ve skutečnosti mám.

Kde a jak to lze opravit?


  • 0

#334 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 13:21

Ve vygenerovaných statistikách mě ukazuje odznáček The Favorite Cacher (BADGES) o 212 fav. bodů víc než na vlastních keších ve skutečnosti mám.

Kde a jak to lze opravit?

Mrknu na to ale, že jich je víc je divné... spíš bych věřil, že jich je míň ... zkus si vlastní keše aktualizovat (tahá se to z groundspeaku)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#335 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 13:28

Mrknu na to ale, že jich je víc je divné... spíš bych věřil, že jich je míň ... zkus si vlastní keše aktualizovat (tahá se to z groundspeaku)

Aktualizaci jsem udělal a nic se nezměnilo.

V tabulce MINISTATISTIKA NA MÝCH KEŠÍCH je počet FP 604.

V badges ZÍSKANÉ ODZNAKY 818 FP.


  • 0

#336 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 13:32

Na kazde kesi mas tag FP, podivej se, jake obsahuje cislo a porovnej to s cislem, ktere mas na webu.

 

EDIT: jo takhle, ono ti to udava ruzne hodnoty ve dvou castech statistiky? Tak to bude asi otazka na Draka (to velke D je dulezite :))


Tento příspěvek byl upraven od gord: 08 únor 2016 - 13:34

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#337 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 13:43

Na kazde kesi mas tag FP, podivej se, jake obsahuje cislo a porovnej to s cislem, ktere mas na webu.

 

EDIT: jo takhle, ono ti to udava ruzne hodnoty ve dvou castech statistiky? Tak to bude asi otazka na Draka (to velke D je dulezite :))

 

Když jsem používal na statistiky Autostat a bagdegen II. tak v seznamu mojích keší byla nějakou záhadou jedna cizí keš navíc.

Badgegen II. jsem odstrnil, ale asi někde něco zůstalo.

 

.


  • 0

#338 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 14:03

MyOwnMinistat ukazuje správný počet 604 FP - problém je jen u odznáčku - hledám jestli za to nemůže ta černá perla ona je to taková trochu vyjímka z pravidel... :) ale jinak se pro zobrazenní MyOwnMinistat i BadgeGenu používá jedna a tatáž proměnná spočítaná hned na začátku a třeba já to mám u sebe dobře ale nejsem tak vysoko :) takže hledám


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#339 Bour

Bour

    BOUR

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 14:27

Když jsem používal na statistiky Autostat a bagdegen II. tak v seznamu mojích keší byla nějakou záhadou jedna cizí keš navíc.

Badgegen II. jsem odstrnil, ale asi někde něco zůstalo.

 

.

Ještě jsem objevil, že ta keš navíc "Slevarna Vankovka"    GC67DE5  má přesně těch 214 FP, které já mám navíc.

V geogetu, seznam F5 je řádek s touto keškou modrý.

 
  • 0

#340 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 14:53

aha tak jo už je to jasné..
takže do odznaku se ti ta keš započte a do MyOwnMinistat ne - myslel jsem si, že se to bere z jednoho zdroje ale ne... MyOwnMinistat si ty FP počítá znova proto je v tom rozdíl....
Takže ta záhada ti tu keš přidává a já už i vím proč...

 

takže chybka je v CML (CalcMain) tam se totiž vlastní keše dohledávají metodou (author LIKE %nick%) z čehož vyplývá, že keš od autora "Gisbourne" se ti prostě přiřadí a tohle se může dít více lidem...
tohle je nutné překopat na načtení vlastních keší tak jak to máme všude jinde (asi se to nějak pozapomělo)...

 

OK opravím a pak ti sem hodím řešení aby sis to poupravil než dáme novější verzi

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama