Přejít na obsah


Fotka

Krádež kešky ještě před publikací


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2016 - 22:21

Libi se mi, ze mi zaplnujes Dubec, z toho mam radost :-) Uz se na tuhle krabku tesim :-)
  • 1

#22 WiliamBill

WiliamBill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2016 - 22:37

Ten nápad hodlám ještě někdy jindy někde použít ale spíš v místě kam se divočák ani žádná jiná zvěř, ani ta lidská, běžně nedostane...

 

MiroslavRouta: To sem rad, ze si rad :) Když budeš mít nápad kam umístit keš dej třeba vědět... Zatím jsem nevymyslel lokace pro zbylé 3 kešky do serie... Malá rada až pujdeš lovit tu V Rohožníku... Buť trpělivý :D Byl jsem tam odpoledne a k večeru trošku stalkovat kačery, a i když hledalo FTF 5 lidí najednou, trvalo jim to skoro čtvrt hodiny a když už se stmívalo tka tam další dva celkem zoufale hledali dokonce i 10 metrů od souřadnic, a nakonec zřejmě nenašli. V jednu chvíli jsem měl chuť zanimi zajít a poradit, protože mi bylo celkem líto jak tam zoufale bloudí, ale to by asi nebylo fér vůči ostatním. Co mě zahřálo u srdíčka a udělalo mi radost, že má keška momentálně hodnocení 100%... všichni co ji doposavad navstivili tomu dali FP. Možná je nakonec lepší že ta původní zmizela, i když mě to stále mrzí.
 


Tento příspěvek byl upraven od WiliamBill: 17 březen 2016 - 23:01

  • 1

#23 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2016 - 23:41

Ten nápad hodlám ještě někdy jindy někde použít ale spíš v místě kam se divočák ani žádná jiná zvěř, ani ta lidská, běžně nedostane...

 

MiroslavRouta: To sem rad, ze si rad :) Když budeš mít nápad kam umístit keš dej třeba vědět... Zatím jsem nevymyslel lokace pro zbylé 3 kešky do serie... Malá rada až pujdeš lovit tu V Rohožníku... Buť trpělivý :D Byl jsem tam odpoledne a k večeru trošku stalkovat kačery, a i když hledalo FTF 5 lidí najednou, trvalo jim to skoro čtvrt hodiny a když už se stmívalo tka tam další dva celkem zoufale hledali dokonce i 10 metrů od souřadnic, a nakonec zřejmě nenašli. V jednu chvíli jsem měl chuť zanimi zajít a poradit, protože mi bylo celkem líto jak tam zoufale bloudí, ale to by asi nebylo fér vůči ostatním. Co mě zahřálo u srdíčka a udělalo mi radost, že má keška momentálně hodnocení 100%... všichni co ji doposavad navstivili tomu dali FP. Možná je nakonec lepší že ta původní zmizela, i když mě to stále mrzí.
 

Jo to je tohle, jsem zrovna sděl na schůzce, tka jsem nemohl, to bych byl býval, u první ze série jsem měl STFko a bylo to příjemné, krabička byla nestandardní a pěkná, někdy se tam zajedu podívat zas.


  • 1
:)

#24 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 8:05

Připomnělo mi to mé zkušenosti s kradením schránek na místech, kde ještě ani nebyly publikované, nebo ještě ani nebyly změněné indície...

Jednou se mi stalo, že se keš nedožila ani publikace. Přitom byla taky dost neviditelná. Naštěstí jsem jel zrovna s FTFkaři, takže jsme tam dali hned náhradní...

Nebo když jsem chtěl přemístit jednu svou keš, dal jsem na místo lock&locku, 3/4 roku jsem ji testoval, byla v pořádku. Ještě před změnou souřadnic jsem tam šel doplnit po měsíci logbook - a byla fuč...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama