Přejít na obsah


Fotka

Pro lovce FTF - Smíchovský altánek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#1 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 22:31

Tak jsem se konečně rozhoupal k založení vlastní kešky. Geocaching mě dost baví a tak bylo na čase přidat svou trošku do mlýna. Vybral jsem místo, kam nás bral s bráchou táta, když jsme byli malý caparti a vždy mě fascinovala stavba jakéhosi altánku, který je situován uprostřed lesů smíchovského parku.

 Samotná lokalita není až tak exotická, aby se každý hned na toto místo vypravil a proto jsem připravil pár hodnotnějších cen pro první 3 nálezce:

  1. balíček obsahující 10ks stravenek á 85 Kč
  2. DVD se seriálem Červený trpaslík
  3. krabička Startek
Keš čeká na odsouhlasení rewieverem a pak můžete vyrazit. Jak sem dát link, když ještě není potvrzená nevím, ale zkušení lovci jistě vědí, jak keš na geocaching.com najít dle jména [;)]

Keška a ceny pro první nálezce

 


  • 0

#2 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 22:48

Nechci hasit Tvuj zapal pro hru, je bezva, ze pripravujes krabicky i pro ostatni, ale vezmi prosim na vedomi. ROZHODNE do krabicky nepatri CIGARETY, seznam dalsich veci, ktere v kesich nemaji co delat bude zrejme na wiki, mezi jinymi tam jiste lze najit neoriginalni datove nosice. To jen tak pro upozorneni.

Jinak link sem neni potreba davat, v takove lokalite bude hadam FTF driv, nez stacis po zverejneni napsat prispevek sem do for :o))) 


  • 0

#3 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 22:58

Předpokládám, že ty si nekuřák, viď? [:D] Pravidla jsem četl a vím, že jednou jsem neměl co na výměnu, tak jsem tam dal krabičku cigaret a zmizela s druhým hledačem. Není to přeci nic nelegálního [:P]

 btw: jak dlouho asi trvá než si to prohlídne rewiever?


  • 0

#4 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 23:13

Colonel74:

....mezi jinymi tam jiste lze najit neoriginalni datove nosice.

 

Předpokládám, že si kolega elcarlos musel toho trpaslíka nahrát a vypálit (tak jsem to taky udělal), což už nelegální není.


  • 0

#5 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 23:25

Jj, nemělo by se to tam dávat, nekešujou pouze dospělí, ale i děti[:)] takže by se na to mělo dbát:-)) na wiki najdeš co by se tam dávat nemělo....zapalovače, jídlo, sirky, cigára atd.

 


  • 0

#6 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 23:26

Já myslím, že je to fuk, stejně to zmizí v kapse 1. nebo 2. kačera, tak není zas moc co řešit. [:)]

  • 0

#7 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 23:27

El Carlos:

Předpokládám, že ty si nekuřák, viď? [:D] Pravidla jsem četl a vím, že jednou jsem neměl co na výměnu, tak jsem tam dal krabičku cigaret a zmizela s druhým hledačem. Není to přeci nic nelegálního [:P]

 btw: jak dlouho asi trvá než si to prohlídne rewiever?

ano, ja tiez okamzite beriem a vyhadzujem do smeti z kesi vsetko, co tam podla pravidiel alebo zdraveho rozumu nepatri. Mozno by Ti stacilo uvedomit si, ze cachuju aj deti a to niekedy aj samotne, pripadne cache mozu nahodne deti objavit, a prestanes tam cigarety davat... btw nechcem Ti znechutit zakladanie cache, naopak, len prosim o respektovanie pravidiel. BTW reviewer ma na to az 3 dni, vacsinou zareaguje za par hodin. Ak si vsak uviedol obsah aj do listingu, ak si to vsimne, posle Ta vymenit tie cigarety za nieco viac user friendly a az potom Ti to schvali.

BTW asi si si vsimol, ze som tiez nekurak? [:)] 

 


  • 0

#8 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 23:44

Dekuji Ti nacelniku ze ses me zastal © Varel Fristensky na severnim polu :o))))

  • 0

#9 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 23:44

Já jsem si toho všeho dobře vědom [:|] Je to jako rychlost v obci, taky vím, že je 50 a jezdím někdy i víc.

 Myslím, že z tebe musí být každej majitel kešky nadšen, když mu vyhodíš několik věcí z jeho keše. [:O] Dovolím si tě jenom poprosit, abys tedy nějakou dobu nenavštěvoval tu mou [H]

Navíc v tý keši nejsou jenom cigarety. Děti si můžou vzít třeba tácek od Becherovky, aby si měly na co dávat pivo [^o)] Sám nevěřím moc tomu, že děti cca pod 15 let hrajou samy geocaching.

Mám pocit, že z tebe to přímo čiší [:D]
 


  • 0

#10 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 17 February 2007 - 23:48

Colonel74: Dekuji Ti nacelniku ze ses me zastal © Varel Fristensky na severnim polu :o))))

 Ale já se nijak neobořuju nebo nejsem proti tvým názorům, dokonce si myslím, že máš pravdu a jenom tvrdím, že bych to zase tolik nehltal [H] Jak si sám řekl, FTF tu bude co nevidět a myslím že podstatně dřív než 12ti letý děti, který musíme bránit od kuřáctví, nedejbože od vypálených DVDček.

Ostatně si troufnu tvrdit, že cigára v keši jsou menší zlo než chybějící tužka nebo chybějící keš [:D] A nemusím řikat, komu patřila keš, za kteou sem jel přes 100km a nebyla tam nebo keš bez tužky za kterou sem lezl hodinu do kopce [:P]
 


  • 0

#11 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 0:08

Carlosi ono jde tak trochu o princip než o tu jednu krabičku cigaret. Proč dávat do kešky cigára když je milion jinejch věcí který tam můžeš dát a nikdo s tím nebude mít problém? Navíc když je jasně napsaný a většina lidí to nemá problém dodržet, že tyhle věci do kešek nepatří.

Zkus zapojit fantazii a vymyslet něco co FTFkaře potěší a ostatní nenaštve. Tohle mi připadá hodně zbytečný.


  • 0

#12 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 0:16

El Carlos:

 Myslím, že z tebe musí být každej majitel kešky nadšen, když mu vyhodíš několik věcí z jeho keše. [:o] Dovolím si tě jenom poprosit, abys tedy nějakou dobu nenavštěvoval tu mou [H]

Mám pocit, že z tebe to přímo čiší [:D]
 

Sam uz jsem parkrat take cigarety vyhazoval, a jeste mi zadny rozhorceny majitel kešky nevynadal... A kdyz to vezmu z pohledu majitele, jsem jedine rad, kdyz nekdo vyhodi obsah typu cigarety, ktery se dostal do me cache vymenou...


  • 0

#13 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 0:38

nejak mi to spadlo kdyz jsem psal, bude li dvakrat to same, omlouvam se...

pokud jsi to byl ty, co ulozil startky do cache v obore hvezda, tak jsem to byl ja, kdo je odtud odstranil a premyslel, co s nimi, nez jsem na dalsi cache potkal Bredlyho a jemu je vnutil.

exkurak adp.


  • 0

#14 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 0:42

Fory:

El Carlos:

 Myslím, že z tebe musí být každej majitel kešky nadšen, když mu vyhodíš několik věcí z jeho keše. [:o] Dovolím si tě jenom poprosit, abys tedy nějakou dobu nenavštěvoval tu mou [H]

Mám pocit, že z tebe to přímo čiší [:D]
 

Sam uz jsem parkrat take cigarety vyhazoval, a jeste mi zadny rozhorceny majitel kešky nevynadal... A kdyz to vezmu z pohledu majitele, jsem jedine rad, kdyz nekdo vyhodi obsah typu cigarety, ktery se dostal do me cache vymenou...

Jojo, taky si myslim, ze by lidi mohli  dodrzovat tech nekolik jednoduchych a celkem logickych pravidel, ktere tahle hra ma. Nechapu proc s tim ma porad nekdo problem. Vzdyt je takovych peknych veci, ktere do te cache muzes nacpat a mimochodem, kdyz odhledneme od pravidel, Carlosi ty opravdu veris, ze takovy humus jako startky nekoho potesi? [;)][:P]

  • 0

#15 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 7:48

Mě je to šumák, chtěl sem prostě do keše dát něco jinýho než hromádku rozpadlejch kinder-sraček a kamínků, který se momentálně nacházejí v každý kešce.

 Příště si nebudu ubírat mládí oznamováním nový keše nebo jejím zakládáním. Pokud to bude stačit, tak cigarety tam nejsou a jestli tam někdo nějaké objeví, tak je tam patrně dal asi nějaký okolojdoucí mudla. [:D]
 


  • 0

#16 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 9:32

El Carlos:

Sám nevěřím moc tomu, že děti cca pod 15 let hrajou samy geocaching.

Mám pocit, že z tebe to přímo čiší [:D]
 

To by ses divil.... 


  • 0

#17 Tom Kl

Tom Kl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 9:33


 


  • 0

#18 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 11:06

El Carlos:

Příště si nebudu ubírat mládí oznamováním nový keše nebo jejím zakládáním. Pokud to bude stačit, tak cigarety tam nejsou a jestli tam někdo nějaké objeví, tak je tam patrně dal asi nějaký okolojdoucí mudla. [:D]

 

Hm, další zneuznaný kačer  proti kterému se všichni spiknuli? Achjo [:(]

 

Nechceš jít taky na Opencaching.cz? 


  • 0

#19 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 11:51

Já se neurážím a ani si nemyslím, že s mým odchodem by jste o něco přišli [:D] Jenom jsem nabyl dojmu, že když nebudu nic psát, ušetřím si práci.

Vzhledem k tomu, že jsem od přírody flegmouš, tak mi to je vcelku jedno a ta diskuze je zbytečná. Představte si, že tam ta krabička není nedělejte ze mě, prosím, uraženou máničku.

 btw: opencaching.cz neznám. Prostě sem si přečetl váš názor, třebas i do příští kešky cigára nedám a toť vše.
 


  • 0

#20 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 February 2007 - 12:01


zajeď do jiného města (třeba do Plzně [:D])

Tam sem byl [;)] Je to stejný
 

dívej se, co do keší dávají ostatní.

Občas hezký věci, ze 70% kraviny jako je právě kinder 

Porozhlédni se třeba i po reklamních předmětech

Ty se snad taky nesmějí, ne? Aspoň v pravidlech bylo něco, že si na geocachingu nesmím dělat reklamu.... 

nebo něco vyrob.

Tak to beru opravdu jako džouk [:P]  Já a něco vyrobit? Moje zručnost končí u zatloukání hřebíku a šroubovnici určitě nevysoustružím.


 



  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama