Přejít na obsah


Fotka

Hlasovanie o navrhoch ceskeho geocoinu 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#1 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 11:13

[:)]

  • 0

#2 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 11:41

Byl bych pro to, aby se NEvýtězné návrhy zaarchivovaly. Po úpravách by se mohly použít na následující Czech Geocoin 2008.

  • 0

#3 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 19:34

Jen bych něco ráda uvedla na pravou míru - ten náš návrh na český geocoin (Imagine) byl pouze hrubou verzí (líbila se nám ta strana s českou vlajkou, ta druhá strana nebyla míněna až tak vážně). Po vypuknutí davového šílenství ohledně českého geogroše jsme dále náš návrh nezpracovávali, přišlo nám to tak trošku zbytečné... [;)]

Původně jsem byla proti českému groši, nemám ráda kopismus, ale musím uznat, že vypadá fakt dobře...

To je vše, děkuji za pozornost [:D]


  • 0

#4 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 19:48

Hlasoval jsem pro groš, je fakticky podařený. Také navrhuji archivovat všechny návrhy, neztratí se to. A co se týče coinu Anežka, také bych si ho dovedl představit jako třeba Český dětský geocoin. Námět je tématický a zpracované je to hezky a hlavně dětskou rukou.
  • 0

#5 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 19:50

Český groš je fakt dokonalý, díky autorovi!!!

  • 0

#6 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 21:08

jj...grošík se mě taky líbí, u toho posledního imagine nebo tak nějak ta strana ( jak už bylo řečeno) je fakt hezká, ale ta druhá strana se moc nepovedla, no nepovedla, takhle to říkat nechci, ale prostě se mě nelíbí:-) někomu se ale může líbit....tak hlasujte, hlasujte:-)

  • 0

#7 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2007 - 21:30

volil jsem A /je to originální a taky pro radost [:D] /

jinak B si koupím ... [Y]
 


  • 0

#8 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 1:06

A nemůžu hlasovat pro více návrhů? Osobně se mi líbí i groš i Karlštej a myslím, že kdyby se (časem) udělal i Anežčin lev, tak by to byla taky super bomba hlavně pro děcka. A Imagine nevidím,nevím proč se mi nezobrazil, jestli je to takový ten geocoin CO SVĚT NEVIDĚL, nebo je někde chyba. Asi pojdu staré vlákno a budu moudřejší. [:)]

 


  • 0

#9 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 1:09

Jo, už se mi Imagine taky načetlo, takže volím Groš. Ale Karlštejn nevyhazovat!! "See you next year, Karlstejn"
  • 0

#10 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 17:19

Ahoj,

hlasoval jsem pro gros. Doufam ale, ze nekdo, kdo skutecne umi latinsky, zkontroluje ten napis na mezikruzi, at nepustime do sveta hrubku.

 


  • 0

#11 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 19:54

Dobrá náhoda. Včera jsem hlasoval pro groš a dnes ho našel v keši GCVE2W /Markovičky/...

 


  • 0

#12 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 20:43

Hmmm kde je muj geosvejk? Pro tyhle nehlasuju, jsou indiferentni pro jakoukoli zemi, svejka a pivo zna kazdej.... kolik cizincu zna gros? to uz spis ten karlstejn.....
  • 0

#13 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 21:27

Nas Team jednomyslne voli GeoGros:-) Je paradni a uz se na nej tesime[:)]
  • 0

#14 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2007 - 21:42

Geogros je peknej, ale prece jen mi prijde trochu divnej, kopie historicky mince... no... nevim. Hlasuju jednoznacne pro Anezku, vubec nemyslim, ze by to melo byt jen pro pobaveni, je to moc povedenej navrh. Jesterka by se mohla le-hou-lin-ce vycentrovat, napis Ceska republika mozna rozhodit do pulkruhu (nejlepe rukou samotne autorky), web adresa na rubu malicko posunout aby nerezala okraj - jinak dokonaly, hotovy pro razbu ;)) - vcetne 'fontu' a promenlive velikosti pisma, to je naprosto super. Lev ma krasnej vyraz, je sympaticky velkoryse pres celej lic, lehky odkaz na lonskou jesterku na rubu myslim vubec nemuze uskodit (tahle je navic mnohem sympatictejsi) a mistecko na nezbytny kod se na rubu taky jeste najde...

;)

Geogros je peknej.... ale kolik jste videli geocoinu vzdalene podobnych tomu detskemu videni? Ja teda moc ne, nejspis vubec zadnej... Zjednodusene verze komiksovych postavicek ap. nepocitam...


  • 0

#15 Stragen

Stragen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 10:06

Všechny coiny jsou pěkné ale u mě vyhrál Groš, do toho bych i zainvestoval [;)]. každopádně kdyby se do finálové verze dotáhl návrh od Anežky tak by měl jistě hned větší šanci na výhru.[:)]

  • 0

#16 stellacz

stellacz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 11:25

Ahoj, hlasovala jsem pro groš, protože ten je opravdu super. Ale ostatních je mi líto, taky nejsou špatný.

  • 0

#17 Jondy

Jondy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 12:19

jj...všechny návrhy se velice povedlf:-)) groš ale vítězí:-)

  • 0

#18 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 12:29

Podle vlákna soudím, že je skoro rozhodnuto.Snad ten groš bude vypadat ve skutečnosti taky tak hezky, jako návrh[:P]Jinak už stojím ve frontě na něj.......haló paní nepředbíhejte ![8-)]
  • 0

#19 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 12:40

Mmmm, jsou to vsechno kulate mince, ja jsem osobne lehce navrhoval minci ve tvaru republiky. To by se mi libilo vice, nicmene dle zadani jsem hlasoval.


  • 0

#20 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 13:52

Hlasoval jsem pro dvojku, přijde mi nejzajímavější.

Když jsem ale jedničku zahlédl cca před měsícem na listingu Co Czech to Muzikant, tak mě dokázala rozesmát na dlouho [:)], možná realizovat jako neoficiální cz coin [:D]


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama