Přejít na obsah


Fotka

Hlasovanie o navrhoch ceskeho geocoinu 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#41 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2007 - 18:46

mne sa tiez pacia [:)] uz je to zadane do vyroby.

  • 0

#42 Babky

Babky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 20:08

Tak co, v jakem je vyroba stadiu? Pokud to neni tajne..

Diky 


  • 0

#43 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 10:56

nie je to tajne, je v stadiu vyroby prvych vzorkov, zatial nemam nove info. Cast minci bude celokovova - antique silver, cast s cervenym medzikruzim ako je na navrhu. Ked pridu vzorky, dam vediet [:)]

  • 0

#44 Babky

Babky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 14:53

OK, diky: )

  • 0

#45 roman.campula

roman.campula

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2007 - 17:34

Mohu se zeptat, v jakém stádiu je výroba? Ne, že bych nějak chvátal, ale první článek o českém coinu '07 byl uveřejněn 16.3.2007. Dneska je o čtvrt roku později a stále vlastně nic... Aby se za chvíli nemuseli rovnou vymýšlet motivy pro geocoin 2008...


  • 0

#46 troll_cz

troll_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2007 - 16:07

A tusite, kdy a kde budou k dispozici?

  • 0

#47 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2007 - 9:40

posledna sprava od vyrobcu znie, ze zhruba za tri tyzdne by mince mohli byt ready - akurat Groundspeak si nejako dava nacas s dodanim trackovacich kodov, to moze vyrobu pozdrzat.

  • 0

#48 Chevees

Chevees

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2007 - 19:26

Jsou nejake novinky? Tri tydny od posledni zpravy uz jsou davno pryc, tak jsem jenom zvedavej... ;)
  • 0

#49 Petr&Petra

Petr&Petra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 13:32

jak se to vypada ??? :)
  • 0

#50 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 13:58

Můžu se zaptat, jak je to u těchto mincí s prodejem a distribucí ? díky
  • 0

#51 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2007 - 14:01

Mince budou v prodeji během druhé poloviny srpna 2007.
  • 0

#52 Petr&Petra

Petr&Petra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 12:46

diky za info ... doufam ze pak bude nekde nejakej news abych o to neopuchl :)
  • 0

#53 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2007 - 12:57

News bude ... a navíc bude v prodeji další "mince" z české produkce.
  • 0

#54 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 16:38

Zdravim a pozdravuji... :-)

tak stale marne cekam, kdy se objevi na internetu alespon fotka hotovych Czechcoiniku 2007, a stale nic... rad bych se pokochal jak to dopadlo... :-) GeoShop i Saman se mi zda delaji drahoty... a pritom na jinych servrech jsou jiz coiniky v nabidce i s peknejma fotografiema... Nevim proc tomu tak je... (podobne to bylo s minci Poland... na GeoShopu byl jen odkaz, ze je mozno objednavat, ale obrazek coiniku si clovek musel vyYahoovat jinde :-( pride mi to skoda... :-( a po pravde to moc nechapu, kor kdyz se tu obcas da zaslechnout jak uz nekdo cz2007 mince videl a jak jsou pekne... :-)

no nic, tot postesknuti do vetru....

lumpajznickej odkaz viz: (snad nedostanu za usi)
http://shop.strato.d...eocoins/Generic

ceskej GeoWEB snad mohl mit FTF ZOBRAZENI !!!! Samane !!! :-)
  • 0
ahojky Helixik :-)

#55 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 16:54

helixik napsal/a:
Zdravim a pozdravuji... :-)

tak stale marne cekam, kdy se objevi na internetu alespon fotka hotovych Czechcoiniku 2007, a stale nic... rad bych se pokochal jak to dopadlo... :-) GeoShop i Saman se mi zda delaji drahoty... a pritom na jinych servrech jsou jiz coiniky v nabidce i s peknejma fotografiema... Nevim proc tomu tak je... (podobne to bylo s minci Poland... na GeoShopu byl jen odkaz, ze je mozno objednavat, ale obrazek coiniku si clovek musel vyYahoovat jinde :-( pride mi to skoda... :-( a po pravde to moc nechapu, kor kdyz se tu obcas da zaslechnout jak uz nekdo cz2007 mince videl a jak jsou pekne... :-)

no nic, tot postesknuti do vetru....

lumpajznickej odkaz viz: (snad nedostanu za usi)
http://shop.strato.d...eocoins/Generic

ceskej GeoWEB snad mohl mit FTF ZOBRAZENI !!!! Samane !!! :-)


"Dnes podáte, zítra dodáme" tak zní nabídka České pošty, dle informací od Šamana jsou mince na cestě k nám. Jakmile je budeme mít fyzicky, ihned je dáme do prodeje. Pokud chce někdo vyjádření proč bylo zdržení s prodejem mincí Poland, zde je : s dodavatelem jsem zvolili "námořní dopravu" která trvala cca 2,5 měsíce. Po těchto zkušenostech jsme tento druh dopravy již nevyužili.

CacheZone jakožto výrobci tohoto coinu mají výsadu FTF prodeje.
  • 0

#56 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 17:20

český groš se mi vždy líbil, nápad a provedení výborné B)
  • 0

#57 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 18:37

GCS Team napsal/a:

helixik napsal/a:
Zdravim a pozdravuji... :-)

... odstrizeno... viz vyse...

ceskej GeoWEB snad mohl mit FTF ZOBRAZENI !!!! Samane !!! :-)


"Dnes podáte, zítra dodáme" tak zní nabídka České pošty, dle informací od Šamana jsou mince na cestě k nám. Jakmile je budeme mít fyzicky, ihned je dáme do prodeje. Pokud chce někdo vyjádření proč bylo zdržení s prodejem mincí Poland, zde je : s dodavatelem jsem zvolili "námořní dopravu" která trvala cca 2,5 měsíce. Po těchto zkušenostech jsme tento druh dopravy již nevyužili.

CacheZone jakožto výrobci tohoto coinu mají výsadu FTF prodeje.


Jasny... nekritizuji, jen mi prislo lito, ze FOTO finalni mince si clovek musi najit jinde... :-( (add. Poland - taktez, foto jsem musel slozite hledat jinde... "to doufam lodi neplulo" :-)) :-) ale jinak v pohode... JA osobne jsem s GeoShopem spokojen a zustanu mu verny... odkaz byl jen kvuli obrazkum, ne ponoukani at si lidi objednavaji jinde... :-)
  • 0
ahojky Helixik :-)

#58 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2007 - 18:42

helixik napsal/a:

GCS Team napsal/a:

helixik napsal/a:
Zdravim a pozdravuji... :-)

... odstrizeno... viz vyse...

ceskej GeoWEB snad mohl mit FTF ZOBRAZENI !!!! Samane !!! :-)


"Dnes podáte, zítra dodáme" tak zní nabídka České pošty, dle informací od Šamana jsou mince na cestě k nám. Jakmile je budeme mít fyzicky, ihned je dáme do prodeje. Pokud chce někdo vyjádření proč bylo zdržení s prodejem mincí Poland, zde je : s dodavatelem jsem zvolili "námořní dopravu" která trvala cca 2,5 měsíce. Po těchto zkušenostech jsme tento druh dopravy již nevyužili.

CacheZone jakožto výrobci tohoto coinu mají výsadu FTF prodeje.


Jasny... nekritizuji, jen mi prislo lito, ze FOTO finalni mince si clovek musi najit jinde... :-( (add. Poland - taktez, foto jsem musel slozite hledat jinde... "to doufam lodi neplulo" :-)) :-) ale jinak v pohode... JA osobne jsem s GeoShopem spokojen a zustanu mu verny... odkaz byl jen kvuli obrazkum, ne ponoukani at si lidi objednavaji jinde... :-)

Já to tak nemyslel :), ale někdy máme nějaké domluvy s dodavatelem a ty nechceme porušovat ... a díky za přízeň ;)
  • 0

#59 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2007 - 13:37

Ahojte, az teraz som si pozrel toto vlakno. GC shop so zdrzanim nema nic spolocneho. Az dnes rano som sa dostal k tomu poslat do gc shopu mince. Mam teraz v praci dost velke problemy a niektore veci tym padom musia obcas ist stranou. To foto z cachezone nie je moc pekne, skusim poobede uploadnut nejake lepsie. BTW trpezlivost ruze prinasa :P
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#60 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2007 - 10:25

Horká ICQ zpráva ze skladu : "ty jo no krááááááááááááááááááása" :D:D:D. Tzn. mince dáme do prodeje v neděli k večeru (chceme mít trošku klidu přes víkend). Mincí je dost a na každého se dostane ... tímto uzavírám náš příspěvek k prodeji nových českých "geomincí" ... vše se dozvíte v shopu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama