Přejít na obsah


Fotka

Hlasovanie o navrhoch ceskeho geocoinu 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#21 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 23:49

Já a Anežka děkujeme za zařazení do soutěže, návrh jsme poslali hlavně protože mooooooc dlouho trvalo, než na původní vlákno někdo zareagoval, aby jsme to uvedli do pohybu.

Pokud vám obrázek udělal radost, nebo vás pobavil, tak jsme rádi, velkou radost má Anežka i z přibývajících hlasů.

Finální podoba geogroše se nám moc líbí, zezačátku se nám ten nápad moc nezdál, ale když to vydím teď, tak už se těším.
 


  • 0

#22 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2007 - 23:58

TechNick:

Já a Anežka děkujeme za zařazení do soutěže, návrh jsme poslali hlavně protože mooooooc dlouho trvalo, než na původní vlákno někdo zareagoval, aby jsme to uvedli do pohybu.

Pokud vám obrázek udělal radost, nebo vás pobavil, tak jsme rádi, velkou radost má Anežka i z přibývajících hlasů.

Finální podoba geogroše se nám moc líbí, zezačátku se nám ten nápad moc nezdál, ale když to vydím teď, tak už se těším.
 

Kdyz uz nic jineho, tak je to jediny z navrhu, ktery zachovava tradicni jesterku :)

Ale vypada to, ze vyhraje geogross, coz taky neni zadne nestesti, bude se dobre rozdavat.nebo vymenovat s cizozemskymi cachery. 


  • 0

#23 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 10:49

Mě to červené mezikruží u B přijde takové čínsky pouťové. Tmavší groš by hezky kontrastoval na mezikruží leštěném, a la chromovém [;)]

Hlasuju tedy pro A jako Anežka. Toto podání je originální a vždycky zahřeje [:)]

  • 0

#24 Mago76

Mago76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 11:41

[Y]sic jsem hlasoval pro grošík ale ptám se KDE JE CIMRMAN?   Toť přec z čechů největší  [:D]

  • 0

#25 stouny

stouny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 12:12

Souhlasím, to B by nemuselo být červené, možná spíš nějak kovové ať je to mince se vším všudy a klidně by nápis mohl být proveden podobně jako je tomu na groši. Ale do toho už kecat nebudu, každopádně B sqělej nápad.

  • 0

#26 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 12:56

mago76: [Y]sic jsem hlasoval pro grošík ale ptám se KDE JE CIMRMAN?   Toť přec z čechů největší  [:D]

Cimrman bydli v Hornich Mecholupech a je clenom Harvester teamu, to je predsa znama vec [H] 


  • 0

#27 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 13:24

Hlasoval jsem pro groš, ale mrzelo by mne, kdyby byl jakkoliv kolorovaný. Pokud by byl řešený stejně jako předchozí coin s ještěrkou a lvem, bylo by to prima - dala by se pak udělat VIP série z historického ušlechtilého kovu - stejně jako vloni [;)] Zrovna u tohoto groše se to totiž tematicky více než nabízí!
  • 0

#28 Pitr

Pitr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 14:52

Gros je moc peknej.

  • 0

#29 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 22:53

stouny: Souhlasím, to B by nemuselo být červené, možná spíš nějak kovové ať je to mince se vším všudy a klidně by nápis mohl být proveden podobně jako je tomu na groši. Ale do toho už kecat nebudu, každopádně B sqělej nápad.

Taky souhlasím, ta barva (už jsem to uváděl, když se to tu objevilo poprvé) mi u toho groše nesedí. Nešlo by vážně zauvažovat o odbarvené verzi, nebo jak tu bylo taky řečeno barvě ušlechtilého kovu? Já se na groš těším tak jako tak, ale když vidím, že někdo hlasuje proti jen kvůli barvě, tak je to zřejmě vážný argument pro zamyšlení (stejně tak bude asi i pár lidí kterým bude ta červená barva chybět). Jinak ale stále fandím všem návrhům, nicméně hlasuji pro groš. 


  • 0

#30 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 23:25

Já pro změnu hlasuji za červený okraj. Myslím, že bez něj by mince byla dost fádní - že červená oživí a mince přitom stále zůstává decentní.


  • 0

#31 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 23:48

Moc hezký by bylo, kdyby ten kruh byl z jinak barevného kovu - něco jako 50ti koruna, ale to by asi bylo dost drahý /pokud by to vůbec šlo realizovat/

  • 0

#32 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2007 - 23:49

Taky stojím za tmavě červeným okrajem...

  • 0

#33 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 0:28

stanleypaulGC:
ale když vidím, že někdo hlasuje proti jen kvůli barvě, tak je to zřejmě vážný argument pro zamyšlení


Nehlasoval jsem proti groši, ale pro Anežku [:P]. Neboj, podřídím se většině, ale ten červený email si z toho pěkného groše sundám. Třeba ježibabím rosolem [:D][:D][:D]

  • 0

#34 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2007 - 11:38

Rozmyslam nad variantou urobit okrem farebnej aj LE (limited edition) verziu mince, ktora bude celokovova, pokurime uvidime [:P]

  • 0

#35 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2007 - 10:31

dandra:

stanleypaulGC:
ale když vidím, že někdo hlasuje proti jen kvůli barvě, tak je to zřejmě vážný argument pro zamyšlení

Nehlasoval jsem proti groši, ale pro Anežku [:P]. Neboj, podřídím se většině, ale ten červený email si z toho pěkného groše sundám. Třeba ježibabím rosolem [:D][:D][:D]

To nebyl útok proti konkrétní(m) osobě(ám). I když potrefená husa.... [;)]  ALe ani já nechci rozvířit nějaký flame, od začátku se mi groš líbil, už jsem tu psal, že jsem dokonce přemýšlel o jeho použití tako TB a nějaká barva okolo mne nerozhodí. Pokud bude, tak bude, co naděláme. Mně se groš líbí tak či tak. A co se týká Anežky, skoro vidím jako přínosné, abychom požádali o pomoc dětské cachery a vyhlásili soutěž o dětský návrh geomince, ať už se nakonec zrealizuje či nikoliv. Děcka vidí svět trochu jinak a příklad Anžky ukázal, že tyto návrhy nejsou k zahození a že by se více lidem líbili. Ono v dnešní době něco malovaného od ruky v období všech možných počítačových programů a z nich vzešlých návrhů čehokoli (včetně geomincí), takové hand made oživení by mohlo být super. Co vy ostatní na to?

(omluva všem - tímhle svým nápadem nechci a nechtěl jsem nijak zasahovat do probíhajícího hlasování o Českou geominci 2007. Dík )


  • 0

#36 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 14:37

Tamtadadaaaaaaa - a je tu koniec hlasovania - vyhrava Helixikov navrh geogrosa (s vyuzitim idey A.da.meka), gratulujem a zahajujem kroky potrebne k jeho vyrobe [:)] Myslim ze navrh je dostatocne reprezentativny a vysledna podoba bude pekna [:)] Zhruba za dva-tri mesiace bude minca na svete. Dakujem vsetkym co sa zucastnili sutaze, vitaz obdrzi par minci.

BTW ta sutaz o detsky cesky geocoin vobec nie je zly napad, v buducnosti nieco take mozeme zrealizovat [:)] 

 


  • 0

#37 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 16:34

Sláva vítězům čest a díky poraženým. Už teď se těším, a to nejen na groš, ale i na to, že (jednou) nakonec dojde jak na Karlštejn (nebo coin na podobné platformě, vlajka vzadu, něco jako Karlštejn vpředu, tak i na dětský coin. Díky všem.
 


  • 0

#38 Babky

Babky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 22:55

Jsme radi, ze vyhral gros, uz se tesime na jeho vypusteni!

Vyhovuje nam tmavocerveny okraj,  barva pusobi dostatecne "vznesene" : ) a vice tim vynikne vlastni gros. Jen by se take mozna chtelo zamyslet nad resenim pisma, ty tri trojtecky v navrhu jse nam zdaji nevyhovujici. Urcite se tu uz resilo, co na geocoin napsat, nevime ale, zda i to, jakym pismem a s jakymi typografickymi prvky.


  • 0

#39 helixik

helixik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2007 - 23:30

Babky:

Jsme radi, ze vyhral gros, uz se tesime na jeho vypusteni!

Vyhovuje nam tmavocerveny okraj,  barva pusobi dostatecne "vznesene" : ) a vice tim vynikne vlastni gros. Jen by se take mozna chtelo zamyslet nad resenim pisma, ty tri trojtecky v navrhu jse nam zdaji nevyhovujici. Urcite se tu uz resilo, co na geocoin napsat, nevime ale, zda i to, jakym pismem a s jakymi typografickymi prvky.

Nazdarek Samane...
pravda pravda... v tech textech v okruzi jsou jako oddelovniky vzdy tri dvojtecky...
nech je prosim nahradit necim inteligentnejsim... ;-)
Dík Honza (helixik)

  • 0

#40 roman.campula

roman.campula

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2007 - 15:21

Mě se teda zdají tři dvojtečky výborné. Je to oddělené hezky a já bych s tím nic nedělal. Ale to je jen můj názor.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama