Přejít na obsah


Fotka

GC.COM - veliká pochvala :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:12

Postřehli jste již nový vzhled logů u keší?

Od dnešního rána je to vylepšené :-) 


  • 0

#2 a88am

a88am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:23

Prehled logu je fajn, ale co to provedli s fotkama? Des :(

Maj tam jeste mouchy - v prehledu pratel maj jednotlivy pratele ve statistice ukryto :  0


  • 0

#3 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:25

Já se tam vůbec nepřipojím. Píšou něco o údržbe která má trvat do 11 pac času. Doufám že po upgradu nebude docházet tak často k přetížení serverů.
  • 0

#4 mroud.brown

mroud.brown

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:26

Automaticke zobrazeni vsech pripojenych obrazku mi neprijde jako uplne nejlepsi napad. Pokud je v listingu ve formatu html  pouzit image vlozeny pomoci upload image, je zobrazen dvakrat - jednou na zamyslenem miste, podruhe pod textem.

Ale jinak se zda, ze upgrade hw pro databazi zabral a svisti to skutecne svizne.


  • 0

#5 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:27

Statistiky logu, dobry, ale fakt ty fotky vsechny otevreli a je to hruza. To je za predelani listingu, nebo minimalne odkazu na fotky. Tady uz byt asi nemohou. Nase listingy tim padem vypadaj priserne.

  • 0

#6 a88am

a88am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:36

Jojo. A pokud je tam vic fotek, stranka se neskutecne prodlouzi a logy jsou az dole. :( Smaznu fotky s gc.com a budu je linkovat z vlastniho serveru.

  • 0

#7 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:37

tak s těma fotkama to je fakt prů*er. Snad to je jenom průběžná verze a ještě se to zlepší. Takhle se bude muset dělat listing jen v textu a na fotky vespod dát odkazy [:S]

Jinak při zobrazení celé galerie to dělá taky neuvěřitelný věci...[8o|] 


  • 0

#8 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:44

Hm, ty fotky se opravdu nepovedly...mel jsem v listingu fotohinty ktere se zobrazovaly az po kliknuti, a ted jsou pres celou obrazovku[:S]

  • 0

#9 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 10:49

Paráda!

Už delší dobu jsem si říkal, že by se hodil seznam kamarádů. Voila, je tam!! [Y]


  • 0

#10 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:07

tu sa zhromazduje zoznam novych chyb na gc.com: http://forums.ground...howtopic=163418

  • 0

#11 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:13

Tak se zda, ze to opravili

  • 0

#12 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:13

mroud.brown:

Automaticke zobrazeni vsech pripojenych obrazku mi neprijde jako uplne nejlepsi napad. Pokud je v listingu ve formatu html  pouzit image vlozeny pomoci upload image, je zobrazen dvakrat - jednou na zamyslenem miste, podruhe pod textem.


Ale jinak se zda, ze upgrade hw pro databazi zabral a svisti to skutecne svizne.



 Není nic jednoduššího než po uploadu obrázků do listingu a jejich "vložení" pomocí "img src" tagu do listingu je normálně funkcí edit vymazat. Systém je vymaže jenom ze stránky /nezobrazují se pod listingem/, ale v databázi zůstávají a normálně se zobrazují v listingu... Dělám to již tři roky, nemám totiž rád seznamy *.jpg pod listingem... Jo a systém je teď opravdu citlivý na obrázky širší než 600 px v listingu. Doporučuji všem upravu...


M.


  • 0

#13 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:16

Hm, search engine na vyhledávání "Found by Username " mi zatím také nejede. Ale až to opraví, bude GC server lepší!!

  • 0

#14 a88am

a88am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:18

Pokud chci vlozit sirsi fotku nez 600 (napriklad 800x599), tak ji tam vlozim natocenou o 90° a pak pres edit natocim zpet.

  • 0

#15 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:19

PLAJ family:

Paráda!

Už delší dobu jsem si říkal, že by se hodil seznam kamarádů. Voila, je tam!! [Y]

Ale v seznamu kamarádů je vynulovaná položka hidden :-( 


  • 0

#16 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:21

Dorcadion:

Není nic jednoduššího než po uploadu obrázků do listingu a jejich "vložení" pomocí "img src" tagu do listingu je normálně funkcí edit vymazat. Systém je vymaže jenom ze stránky /nezobrazují se pod listingem/, ale v databázi zůstávají a normálně se zobrazují v listingu... Dělám to již tři roky, nemám totiž rád seznamy *.jpg pod listingem... Jo a systém je teď opravdu citlivý na obrázky širší než 600 px v listingu. Doporučuji všem upravu...

díky moc, tohle by mě nenapadlo a to mi ten seznam jde taky na nervy 


  • 0

#17 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:25

kolombo:

PLAJ family:

Paráda!

Už delší dobu jsem si říkal, že by se hodil seznam kamarádů. Voila, je tam!! [Y]

Ale v seznamu kamarádů je vynulovaná položka hidden :-( 

Je. Amíci už si toho taky všimli, takže to snad co nevidět opraví. 


  • 0

#18 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:27

a88am: Pokud chci vlozit sirsi fotku nez 600 (napriklad 800x599), tak ji tam vlozim natocenou o 90° a pak pres edit natocim zpet.

...o to nejde, to tam klidně dám 1280×1024 a nemusím nic natáčet, upload to povolí, jde o tisk listingu který je totálně rozházený při šířkách většách než 600 px! U fotek uploadovaných k logům je to fakt fuk...

M


  • 0

#19 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:34

a88am: Pokud chci vlozit sirsi fotku nez 600 (napriklad 800x599), tak ji tam vlozim natocenou o 90° a pak pres edit natocim zpet.

dobrej nápad, vyzkouším !

Ted jsem se díval na svou fotku 800 x 190 a vypadá v pořádku. Myslim že pokud se foto vejde do 125 k, tak to bude v pořádku.
Píšou tam max. 600pixelů nebo 125k, takže asi stačí dodržet jen jeden parametr.


  • 0

#20 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 11:58

Pln obav po změně listingu kešek jsem spustil skrýšotlač a obavy se mi zatím potvrzují. Nějaké údaje o keškách se mi sice načtou, ale nevygeneruje se listing.

Můžete to pls. taky ještě někdo otestovat?

 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama