Přejít na obsah


Fotka

GC.COM - veliká pochvala :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#41 venomacek

venomacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 13:56

Mapa s náhledem nalezených kešek je výborná.  Sice by bylo lepší malinko zmenšit bubliny, ale v rámci BM jsem dost spokojenej (když někam jedu, kouknu se, co je tam za kešky, a ne naopak).

Že by snaha groundspeaku zatnout tipec aktivitám typu opencaching ?

 

EDIT: u některých nalezených se mi nezobrazuje příznak korektně, po posunutí mapy a refreshu v pořádku. Snad vychytají :-)


  • 0

#42 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 18:41

Mion:

PedroKV: hm, tak jedin(n?)é, co se mi na tom líbí je souhrn, kolik lidí našlo, kolik ne a kolik je tam poznámek.

Fotky pěkně zmršili, dřív stačilo najet myší na fotku a člověk ji viděl v celé kráse, místo toho je tam teď malý parchant a kdo chce vidět velkou, musí klikat na zobrazení logu. Opruz..

Zmršili? [:o] Myslím, že tento názor je dán nevědomostí uživatele z města, zhýčkaného 2Mbit a rychlejším připojením.[;)] 
Naopak já tuhle úpravu chválím, protože opruz naopak byl, když při výpisu celého listingu se všemi logy to pak načítalo třeba 15 MB fotek!. A zkuste takto zobrazit nějakou archivovanou locationless cache. Tam se vám pak načítá i 150MB fotek, aniž byste třeba o ně měli zájem. Prostě nebylo na výběr.  Aby se daly totiž  rychle zobrazit po najetí myši, bylo nutné je předem VŠECHNY načíst do prohlížeče. Což je neskutečná blbost.



Máš pravdu, uznávám. Mě se 4Mbitem mi to tak nepřijde..

  • 0

#43 pajuna-2243

pajuna-2243

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 9:48

 

Roman_Jaromer:

Jojo, vypadá to, že většina změn je přece jen k lepšímu...

Aletaky mě mrzí to, že díky změnám nejde Skrýšotlač :( Ten jsem používaldocela často a teď abych si všechny výpisy dělal ručně, když nemám PM:-( 

Skrysotlac normalne funguje. Staci si nastavit, ze se bude stahovat verze pro tisk (Nastaveni - Stahovani kesek).


  • 0

#44 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 10:42

pajuna: Skrysotlac normalne funguje. Staci si nastavit, ze se bude stahovat verze pro tisk (Nastaveni - Stahovani kesek).

No jo. To jsou veci.... fakt to takhle funguje. 


  • 0

#45 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 12:43

 

Roman_Jaromer:

Jojo, vypadá to, že většina změn je přece jen k lepšímu...

Ale
taky mě mrzí to, že díky změnám nejde Skrýšotlač :( Ten jsem používal
docela často a teď abych si všechny výpisy dělal ručně, když nemám PM
:-( 

No super, díky..včera jsem jel na výlet a musel jsem listingy připravovat ručně:-( samozdřejmě sem zapoměl na spoustu důležitejch informací:-( 


  • 0

#46 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2007 - 17:25

Díky moc!!! To mi ušlo! A já se s přípavou na sobotní výlet páral snad dvě hodiny, než jsem si vypsal všechny poklady v okolí, což by Skrýšotlač zvládl za chviličku (šel jsem na pochod do okolí České Třebové a nevěděl jsem přesně, kudy půjde trasa..). O tomto nastavení jsem bohužel neměl ani páru..

  • 0

#47 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2007 - 18:06

Roman_Jaromer: Díky moc!!! To mi ušlo! A já se s přípavou na sobotní výlet páral snad dvě hodiny, než jsem si vypsal všechny poklady v okolí, což by Skrýšotlač zvládl za chviličku (šel jsem na pochod do okolí České Třebové a nevěděl jsem přesně, kudy půjde trasa..). O tomto nastavení jsem bohužel neměl ani páru..

Především si stahni poslední verzi 3.8, ta je opravená a funguje.


  • 0

#48 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 23:03

Na GC.COM se objevili nove zmeny, jak se zda jde o spolupraci s yahoo, mapky jsou od nich a pribyl dalsi ramecek nahore pod souradnicemi, no nevim no cemu chteli timhle pomoc, sice pridali vice moznosti stahovani a ruzne konverze souradnic, no pro me nic moc uziteneho, nekomu jinemu  se to mozna bude libit.
  • 0

#49 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 23:17

No, koukám na to jak puk, je to pěkná vábnička, ukazuje to tam o co jako nonPM přicházím [:P] A taky mě to přijde méně přehledné. Místo map od Yahoo bych spíš přivítal mapy od Googlu, ale to je asi prašť jako uhoď. A taky se mi to trochu rozjíždí ve FF. Ale pořád to hodnotím jako další krok lepším směrem.

  • 0

#50 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 23:22

cyne: Na GC.COM se objevili nove zmeny, jak se zda jde o spolupraci s yahoo, mapky jsou od nich a pribyl dalsi ramecek nahore pod souradnicemi, no nevim no cemu chteli timhle pomoc, sice pridali vice moznosti stahovani a ruzne konverze souradnic, no pro me nic moc uziteneho, nekomu jinemu  se to mozna bude libit.



Konverze souřadnic je docela dobrá věc, vždycky jsem to musel googlit, když jsem to potřeboval. Ty mapky mi tam nějak nesedí. Starý GC byl takový hezčí, jen podstatné informace,
žádné omalovánky.. Asi jsem zpátečník. 

Jinak po kliknutí na obrázek se tento otevře větší, než předtím.

  • 0

#51 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 23:38

No nevim....yahoo se me moc nelibi....ale dobry je ze v klasicke google mape me to ukazuje (sice ne moc prehledne, ale co uz) kese ktery uz mam najity....ted akorat zkoumam jak funguje cudlik "send to gps"....chce to po me cosi nainstalovat ale nejak to nemuzu na tom webu garminu najit:( asi sem slepej;)

  • 0

#52 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 23:39

Tak jsem se podíval na ty mapky a připadá mi to jako změna k horšímu - načítají se déle, jedna má měřítko nepoužitelně malé, druhá nepoužitelně podrobné a když se na ni klikne tak mi tam stejně naskočí google maps, navíc s nějakými chybovými hláškami které jsem už dlouho neviděl. Ještě trochu poladit by to chtělo.

  • 0

#53 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 23:43

PedroKV:

cyne: Na GC.COM se objevili nove zmeny, jak se zda jde o spolupraci s yahoo, mapky jsou od nich a pribyl dalsi ramecek nahore pod souradnicemi, no nevim no cemu chteli timhle pomoc, sice pridali vice moznosti stahovani a ruzne konverze souradnic, no pro me nic moc uziteneho, nekomu jinemu se to mozna bude libit.


Konverze souřadnic je docela dobrá věc, vždycky jsem to musel googlit, když jsem to potřeboval. Ty mapky mi tam nějak nesedí. Starý GC byl takový hezčí, jen podstatné informace,
žádné omalovánky.. Asi jsem zpátečník.

Jinak po kliknutí na obrázek se tento otevře větší, než předtím.

Hmm des bes a fakt docela skoda. Predtim to bylo jednoduche, rychle se nacitajici a hlavna prehledne a efektivni, coz ted neni. Nekdy me tohle "freecoolin" inovatorstvi fakt pekne se... Na tech mapkach je taky vic nez cokoliv jineho videt napis Yahoo. Zhodnotil bych to jednim sprostym slovem s predlozkou....


  • 0

#54 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2007 - 23:46

Tak mně naopak vršek stránky docela vyhovuje, zdá se mi to přehlednější, typ schránky vidím hned nahoře pod titulkem. Mapa Googlu byla pro naše končiny lepší, ale osobně stejně rovnou otvírám Mapy.cz, takže se mě změna nijak nedotýká.

Zajímavá možnost je nahrání waypointu přímo do Garmina. Akorát jsem to poprvé zrušil, nechtělo se mi stahovat plug-in, a teď se mi tam ten odkaz už nezobrazuje.
 

O stránkách GC.com bych si asi nedovolil tvrdit, že byly rychle se načítající :) 


  • 0

#55 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 0:00

marekl:

Tak mně naopak vršek stránky docela vyhovuje, zdá se mi to přehlednější, typ schránky vidím hned nahoře pod titulkem. Mapa Googlu byla pro naše končiny lepší, ale osobně stejně rovnou otvírám Mapy.cz, takže se mě změna nijak nedotýká.

Zajímavá možnost je nahrání waypointu přímo do Garmina. Akorát jsem to poprvé zrušil, nechtělo se mi stahovat plug-in, a teď se mi tam ten odkaz už nezobrazuje.
 

O stránkách GC.com bych si asi nedovolil tvrdit, že byly rychle se načítající :) 

Nevim nemel jsem s rychlosti problemy, ted nacitani mapy registruji.

Typ schranky fakt vylepseni je. Predtim jsem si ho nevsiml... asi byl prebit uzasnym pestrobarevnym reklamnim napisem na premium membership, abych si byl opravdu jist o co prichazim, kdyz ho nemam...
[:@]


  • 0

#56 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 0:16

Přestaňte remcat, děláte jako kdyby vám zastřelili matku.

Mimochodem mně se zdá načítání listingů daleko daleko rychlejší než před změnou...


  • 0

#57 StanleyCZ

StanleyCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 8:00

Přímý odkaz je zde http://www8.garmin.c...in_2103Beta.exe

Bohužel pouze pro windows :-( 


  • 0

#58 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 8:18

mitak:

Mimochodem mně se zdá načítání listingů daleko daleko rychlejší než před změnou...

Opravdu jsem po vikendu zpozoroval vyrazne zrychleni vypisu listingu na GC.COM. Jeste kdybych stihal podobne rychle logovat vikendove nalezy...[sn]
Ale lenost Community serveru na GC.CZ mne obcas docela ubiji. To pomale natahovani editacniho formulare pro zadani prispevku do for jsem nejak nepochopil a asi nikdy nepochopim.[:(]
Ale zase je to docela dobry filtr na potlacovani emoci. Nez mam moznost na neco odpovedet, tak po te dobe cekani obvykle vychladnu a nenapisu nakonec nic.[:D]


  • 0

#59 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 8:25

marekl: Tak mně naopak vršek stránky docela vyhovuje, zdá se mi to přehlednější, typ schránky vidím hned nahoře pod titulkem


Hm, akorat obtiznost a teren jsou nepochopitelne umistene v tabulce "Location" [*-)] pod souradnicemi a mapkou. Dle meho by bylo kapanek prehlednejsi, kdyby tyto udaje soupli nad tuto tabulku a byly tak soucasti zakladniho popisu cache.


  • 0

#60 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2007 - 8:39

StanleyCZ:

Přímý odkaz je zde http://www8.garmin.c...in_2103Beta.exe

Bohužel pouze pro windows :-( 

Ještě přesněji:

Pouze pro Windows a Internet Explorer. A to mi to ještě vytvořilo bod s jinou ikonkou, než nenalezený poklad :-(


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama