Přejít na obsah


Fotka

GC.COM - veliká pochvala :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#21 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 12:17

Právě jsem to sem chtěl o skrýšotlači také napsat [:S]

Něco to načetlo, ale s chybou. A ani gpx se mi nevygenerovalo, neboť chybí údaje.


  • 0

#22 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 12:29

Mion:

Pln obav po změně listingu kešek jsem spustil skrýšotlač a obavy se mi zatím potvrzují. Nějaké údaje o keškách se mi sice načtou, ale nevygeneruje se listing.

Můžete to pls. taky ještě někdo otestovat?

 

Ano ano, je to zmena sktuktury stranek, se kterou si Skrysotlac v soucasne verzi neporadi... Pri uspesnem nacteni listingu se vzdy v levem sloupci zobrazovalo + (pred nactenim -), ted je vsude ! a ruzove podbarveni, cili chyba...

Jinak jeste k pridane statistice logu dle typu - v podstate uplne stejne to dela GM skript z Locusu pro Firefox, ale narozdil od soucasne GC verze spravne - statistiky na GC.com jsou u tohoto bohuzel prozatim spatne - mozna to pocita i logy, ktere nekdo smazal a nejsou tedy videt (zaarchivovane) nebo nevim, ale napr. u Geochecku je nyni pocet write note logu o 1 nizsi, nez GC.com ukazuje... Ten GreaseMonkey skript to pocita z viditelnych logu, cili spravne) Takze to musej jiste jeste doladit.


  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 12:44

Je taky změna na google mapách :-( Je nová bublina ukazující pozici kešky a na ní info jestli je placed, find nebo nic. Bubliny jsou o hodně větší, takže při menším zoomu mapky je docela plno a některé se nezobrazují vůbec, je tam jen stín..

  • 0

#24 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 13:25

Mion:

Pln obav po změně listingu kešek jsem spustil skrýšotlač a obavy se mi zatím potvrzují. Nějaké údaje o keškách se mi sice načtou, ale nevygeneruje se listing.

Můžete to pls. taky ještě někdo otestovat?

 

Sakra lidi nestraste! Vzdyt Skrysotlac je muj nejoblibenejsi nastroj pro me PDA, ktere ma rado HTLM a GPX soubory ze Skrysotlace.
                    Zkusil jsem vytahnout par dat a listing i GPX se mi vytvorily. GPS nemam u sebe, ale mi to pripada v poradku. No uvidime, az vyzkousime v pristroji.

  • 0

#25 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 14:21

Mě by žádné změny v GC ani nevadily, kdyby to vše fungovalo správně, ba naopak (mluvím o friends a počítadle logů). Co se skrýšotlače týká tak to mě celkem trápí. Načetlo mi to 1/10 keší, což se mi ani trochu nelíbí. S fotkami žádnej problém nemám, všechny mám na vl. serveru. Co jsem pocítil včera při dělání listingu je to, že mi nechodil tag <H1></H1> což nechápu. V Google mapách je fajn, že jsou keše mnou nalezené a založené vidět. Ale ty bubliny jsou vážně mega moc veliký:-( snad se s tím hoši ještě poperou.
  • 0

#26 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 14:21

sobikovi: Je taky změna na google mapách :-( Je nová bublina ukazující pozici kešky a na ní info jestli je placed, find nebo nic. Bubliny jsou o hodně větší, takže při menším zoomu mapky je docela plno a některé se nezobrazují vůbec, je tam jen stín..

No jo, je to tak. Mam z toho smisene pocity, sice hned vim jestli je to multi nebo trdicni, ale bubliny jsou az moc velke. Na te strance dole mi jeste vyjizdi tabulka s nejakymi errory - pr. 

13:18:09:593Image Owned Error: TypeError: x has no properties
13:18:09:671Image Found Error: 2
13:18:09:671Image Found Error: TypeError: x has no properties
13:18:26:750Image Owned Error: TypeError: x has no properties
13:18:26:781Image Found Error: 2
13:18:26:796Image Found Error: TypeError: x has no properties
13:18:31:171Image Found Error: 1

  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 15:31

Tak jsem udělal rychlou kontrolu listingů u našich kešek a vše OK.Než nové bubliny by se mi víc líbilo, kdyby na mapách šel zapnout filtr pro vypnutí nalezených kešek...

  • 0

#28 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 15:39

sobikovi: Tak jsem udělal rychlou kontrolu listingů u našich kešek a vše OK.Než nové bubliny by se mi víc líbilo, kdyby na mapách šel zapnout filtr pro vypnutí nalezených kešek...

to máš recht, to by bylo lepší


  • 0

#29 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 15:56

Jsem nadšen !!!! Fotky u logů se mi líbí, je to parádní. Fota do listingů tahám z jinýho serveru takže no problémo.

  • 0

#30 zlobr

zlobr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 17:08



  • 0

#31 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 18:15

Tak koukám, že update aplikace je opravdu masivní ;-) Každopádně Lightbox v listingu s obrázky docela vítám, přijde mi to praktické... Bubliny v GoogleMaps searchi mi prijdou povedené... pokud jsem na takovém přiblížení, že jich vidím maximálně 5 ;-)

  • 0

#32 zlobr

zlobr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 19:20



  • 0

#33 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 19:30

qnik:

sobikovi: Tak jsem udělal rychlou kontrolu listingů u našich kešek a vše OK.Než nové bubliny by se mi víc líbilo, kdyby na mapách šel zapnout filtr pro vypnutí nalezených kešek...

to máš recht, to by bylo lepší

Ale panove, preci vam musi byt jasne, ze toto pro BM neudelaji, prisli by o dost kseftu. Ostatne prave moznost plne personalizovat GC Google mapu pouzitim nahledu na vytvorene PQ byl u me jeden z pomerne dulezitych duvodu platby PM, cili Groundspeak dobre vi, jak na PM cachery nalakat - ostatne personalizaci Google maps uvadeji i jako jedno z hlavnich marketingovych lakadel pro PM platbu [:)]


  • 0

#34 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 19:55

Souhlasim s tim ze google map jde pouzit jen s velkym prizoomovanim, ale jinak je zmena vcelku prijemna, nalezene cache se na me usmivaji ...
Jeste ty obrazky v listingu by se mohly zobrazit po najeti mysi ....

  • 0

#35 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 0:38

No, jak už to tak bývá, má to své + i - . Jako pozitivní vidím ty fotky. Teď už mi ani nevadí, že nefunguje náhled po najetí na symbol, současný systém otevření prohlížení fotky mi naprosto vyhovuje. I ty google maps se zobrazením mnou nalezených beru jako pozitivum (jen možná opravdu to chce ještě vychytat ty velikosti bublin). A přehled logů v listingu je taky zajímavá věc.

Jediné, co mi vadí (a to velmi) je (doufám že dočasné) znefunkčnění skrýšotlače, snad to dají soudruzi zo Slovenska brzo do kupy (nebo proste to snad brzo zacne fungovat).

Je to celkově takové "vykročení správným směrem"... 


  • 0

#36 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 1:17

hm, tak jedin(n?)é, co se mi na tom líbí je souhrn, kolik lidí našlo, kolik ne a kolik je tam poznámek.

Fotky pěkně zmršili, dřív stačilo najet myší na fotku a člověk ji viděl v celé kráse, místo toho je tam teď malý parchant a kdo chce vidět velkou, musí klikat na zobrazení logu. Opruz..

  • 0

#37 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 8:14

PedroKV: hm, tak jedin(n?)é, co se mi na tom líbí je souhrn, kolik lidí našlo, kolik ne a kolik je tam poznámek.

Fotky pěkně zmršili, dřív stačilo najet myší na fotku a člověk ji viděl v celé kráse, místo toho je tam teď malý parchant a kdo chce vidět velkou, musí klikat na zobrazení logu. Opruz..

Zmršili? [:o] Myslím, že tento názor je dán nevědomostí uživatele z města, zhýčkaného 2Mbit a rychlejším připojením.[;)] 
Naopak já tuhle úpravu chválím, protože opruz naopak byl, když při výpisu celého listingu se všemi logy to pak načítalo třeba 15 MB fotek!. A zkuste takto zobrazit nějakou archivovanou locationless cache. Tam se vám pak načítá i 150MB fotek, aniž byste třeba o ně měli zájem. Prostě nebylo na výběr.  Aby se daly totiž  rychle zobrazit po najetí myši, bylo nutné je předem VŠECHNY načíst do prohlížeče. Což je neskutečná blbost.

Teď to naštěstí načítá už jen malé náhledy. Až na přímý požadavek a kliknutí se aktivuje stažení většiho obrázku. Takže to ušetří přenos nevyžádaných dat, tím také čas na pomalejších připojeních a hlavně jim samotným to méně vytěžuje servery a linky. To byl také asi jeden z důvodů, proč to změnili. Já na tuhle změnu čekal dlouhé měsíce.[:)]

Dodatek:
Teď teprve koukám, že ty včerejší mini náhledy zase zmizely a už se vůbec nenačítají z logů do listingu žádné obrázky. Tak teď nevím, ty malinké náhledy měly něco do sebe.
Uplně ideální by bylo, kdyby si každý mohl ve svém profilu na GC.COM nastavit, jak chce přiložené obrázky u logů zobrazovat...


  • 0

#38 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 8:38

Jojo, vypadá to, že většina změn je přece jen k lepšímu...

Ale taky mě mrzí to, že díky změnám nejde Skrýšotlač :( Ten jsem používal docela často a teď abych si všechny výpisy dělal ručně, když nemám PM :-( 


  • 0

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 10:24

minarjo: Ale panove, preci vam musi byt jasne, ze toto pro BM neudelaji, prisli by o dost kseftu. Ostatne prave moznost plne personalizovat GC Google mapu pouzitim nahledu na vytvorene PQ byl u me jeden z pomerne dulezitych duvodu platby PM, cili Groundspeak dobre vi, jak na PM cachery nalakat - ostatne personalizaci Google maps uvadeji i jako jedno z hlavnich marketingovych lakadel pro PM platbu [:)]

No vidíš a mně zrovna nutnost vytvořit si PQ atd. nepřipadá jako nejlepší cesta pro personalizaci map. Dle mého názoru personalizace map je to, že když jsem přihlášen jako user, tak se mi na mapě přímo u kešky (jakékoliv) ukáže výpis lokality a já tam přímo vidím kešky dle mého filtru (nalezeno/nenalezeno/uloženo nebo i podle typu kešky... a ne že když si budu chtít něco takového udělat, tak půjdu do PQ, tam si to pracně nastavím, pak nechám vygenerovat, pak se na to podívám. To není personalizace. 


  • 0

#40 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2007 - 11:04

Roman_Jaromer:

Jojo, vypadá to, že většina změn je přece jen k lepšímu...

Ale taky mě mrzí to, že díky změnám nejde Skrýšotlač :( Ten jsem používal docela často a teď abych si všechny výpisy dělal ručně, když nemám PM :-( 

myslim ze Martin (Bubbles.sk), autor Skrysotlace si s tym poradi a upravi ju na nove podmienky.

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama