Přejít na obsah


Fotka

Co vy na to?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2007 - 10:56

Vážená geokomunito.
Původně jsem se nechtěl vůbec míchat do toho, co se událo cca 30km ode mne, ale vzhledem k tomu, že to je fakt docela blízko, tak jsem se zamíchal [:)],
V Teplicích je rodinka "kačerů", kteří si navzájem přihrávají FTF a STF atd. (což mi nevadí, nejsem FTF kombajn, ale vadí to jiným, kteří právě FTF vyhledávají). Mně vadí to, že jejich keše jsou skoro vždy špatně udělané- multiny, kde nesedí výpočty nebo tam jsou matematický bláboly. Listingy jsou gramaticky v hrozném stavu (dobře, to ještě neznamená, 
že je keš o ničem). Nejhorší však je, že tato rodinka nepřijme žádnou oprávněnou kritiku, na tu reagujé sprostými emajly a ve finále to raději 
smažou. Dnes to došlo již tak daleko, že si dokonce dovolili smazat logy úspěšných nálezců, kteří na té povedené keši asi dost vytrpěli.
Jedná se o keš GC13QMQ - Dubi nadrazi.
V závěru uveřejňuji watchlist, který je teď smazaný a keš na mé doporučení owner archivoval (což se divím, že přijal moji kritiku).
Rád bych a nejen já, ale spousta dalších normalních kačerů tady v okolí, znal názor široké geokomunity na tento problém.

Location: Czech Republic
akryx posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/22/2007

Log Date: 6/22/2007
Jeeee, zrovna jsme o vikendu byli pobliz, tak priste. Nicmene trat znam, jezdime z Oseka nahoru. I to, ze za valky nebo kdy, se tudy transportovali tanky prez zeleznicni most nad Hrobem.


Location: Czech Republic
johnyzcz temporarily disabled Dubí - Nádrazí (Disabled) (Multi-cache) at 6/28/2007

Log Date: 6/28/2007
Omlouvám se musím chvilku zablokovat


Location: Czech Republic
20.2mi NE (32.5km NE)
johnyzcz enabled Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/28/2007

Log Date: 6/28/2007
[xx(] Zkontrolováno a opravena chybba ve stupních, takze kaceri hurá do toho, [:)] nevíte nekdo o Beta testeru


Location: Czech Republic
jozefzcz found Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/28/2007

Log Date: 6/28/2007
#FTF-Musím ríci,ze to dnesní lovení kesky stálo zato.Po telefonickém odsouhlasení výpoctu a po procházce asi 4 km mimo prostor nádrazí,z duvodu chyb ve výpoctech souradnic finálky odloveno .Preji dalsím kaserum hodne úspechu.TNLN


Location: Czech Republic
marzcz posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/28/2007

Log Date: 6/28/2007
[xx(] Priznávám chybicka se vloudila, ve stupních, kopírováním vzorcu se zakoudila v severní sírce a to místo 42 jsem dopocítával 41 a tímto se omlouvám, lec jsem navedl Jozefzcz prímo na místo kese. Jelikos nemím testoacího jezdce jako on a to Karelzcz. Protoze díky tomuto testování si vybrali jiz 2x FTF u Marzcz u Tereziných lázní a Mlýnského vrchu. Prosím o radu jak testovat, nehlaste se vsichni. [:)] Snazm se a rád poradím. Dekuji Vám vsem.


Location: Czech Republic
jozefzcz posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/28/2007

Log Date: 6/28/2007
Kasere johnyzcz,velice rád ti budu tvoje nové kesky dobrovolne proverovat,ale musís mi sdelit,které chces promerit,nez je zaregistrujes.Hodne úspechu v dalsích keskách.Kazdý se musíme stále zdokonalovat.Nezapomen ze je to HRA.Ahoj.


Location: Czech Republic
johnyzcz posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/28/2007

Log Date: 6/28/2007
To je hezké, ale práve dobrovolné testování je pak rychlé FTF. A vypadá to, ze si je navzájem pripravujeme.


Location: Czech Republic
Berry_CZ posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/30/2007

Log Date: 6/30/2007
Prátelé kaceri. Az pojedete hledat tuto kesku, tak se obrnte trpelivostí. A hlavne stále pocítejte, pocítejte a zkousejte menit císla. U této kese je zajímavé jiz to, ze dva dny po jejím spustení byl zmenen její listing. A tak se stalo, ze si Malcik_CZ tento listing vytiskl a dve odpoledne hledal nesmysly. Já si listing tisknul vcera a ejhle - zmeny!!!! Dalsí zajímavost: v listingu stojí Dubí - Nádrazí a souradnice N50°42,900 E013°45,800. Domníval jsem se, ze to jsou alespon priblizné souradnice nádrazí, skutecnost je vsak jiná. Nebojte nejel jsem tam, vím, kde to nádrazí je. Samotné výpocty jsou také zavádející. Dá se diskutovat o tom, co jsou to "digiznaky". Autor kese jiste myslel "cifry". Co to je znaky v názvu stanice? Písmena nebo cárka? Kolik je J1 a J2? A tak jsme po nekolika zmenách ve výpoctech (asi díky kontrolnímu souctu a predpokladu, ze nebudeme delit císla, jejichz výsledek je desetinné císlo) dosli do predpokládaných míst výskytu kese. Navigace si jiz u tocn
y delala co chtela, takze jsme se podivovali nad presným zamerením. Stage tri nás posílá o 1° jinam. A jak se v lese pozná zvlástní strom? Rekl bych, ze co clovek, to jiný názor.
A proc mlcí telefon, který dávás k dispozici pro prípadnou pomoc?
Byli jsme neúspesní, ale asi ne nasí vinou. (Pokud ano, tak se potom za tuto poznámku omluvím.) Johnyzcz, nedávno jsem od tebe dostal e-mail, ale moje odpoved na nej se vrátila jako nedorucitelná. Tak jsem ti jí nechal v Mostecké kronice.
A musím u dubské kese opet konstatovat: Nekdy kvalita je více nez kvantita.
Pokud se se mnou hodlás bavit o konkrétních císlech, moje e-mailová adresa je známá. Berry_CZ

Location: Czech Republic
Berry_CZ found Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 7/1/2007

1.7.2007 by johnyzcz
17:30 Díky betatestru JosefzCZ tím mu moc moc dekuji pouštím. Zvedl jsem obtížnost a terém. Signál tam dosti líta proto prikládám fotografie.

1.7.2007 by Berry_CZ
Než jsem dopsal poznámku, tak koukám, že keš funguje a na fotkách vidím známá místa. I tady jsme hledali marne. Berry_CZ

1.7.2007 by johnyzcz
O co vlastne tady jde? O to lítat jako magor po FTF nebo se dostat na zajímavá místa, delat si cárky (dostaneme za to více penez nebo ceho??) nebo být v prírode, natrhat si jahudky, videt pekné a milé veci. Hádat se neustále o tom kdo a kdy, jak se loguje nebo mít prátelé. Asi v tomhle státe je ješte mnoho lidí s chmurným a smutným myšlením. Nechápu vecné prudice a mrzouty. Tohle si do života nevezmu a zjištuju, že i když si vlastne hrajem, nekterí z toho udelali hru na kocku a na myš. Proc neustále musí nekdo radit, ucit druhé co ano a co ne, jsou snad moudrejší a chytrejší nebo jen ušlápnuté chudinky co se sem chodí vykricet. Chce tu nekdo osobní omluvu? Omloooouvám se osobne, stací. Taky se mi mnohokrát stalo, že byla špatne zamerená nebo ukradená a nechci kvuli tomu zabít autora. Copak jde o život?? Nekterým asi nejen o to, co?? A když už tak první na tomto míste byl na FTF JosefzCZ a pomohl mi poté s opravami.

1.7.2007 by jozefzcz
Kašere Berry CZ už toho hádání mám dost.Nevím proc napadáš kašery s koncovkou ..zcz? I když treba patríme do jedné rodiny soutežíme regulérne mezi sebou,kdo jich udelá víc .Myslím si že víc nás už dopadlo stejne jako ty a vrátili se z kešek s neuspechem.Jak sis precetl z logu také já jsem chtel tuto kešku ulovit.Musím ti ale napsat,že ani me se to po 3 hodinách pátrání nepodarilo!Teprve s telefonickou nápovedou majitele kešky jsem mel FTF.Ale nezalogoval jsem jí .Nedelám z toho žádné problémy protože je to jen H R A!!Myslím si,že bys mel více hledat kešky než kritizovat.To nedelají ani ti co už odlovili mnohem více kešek než ty!!Preji ti další úspechy v hledání kešek.Lovu zdar!

1.7.2007 by Malcik_CZ
Nalezeno v 19:05 FTF. Co ríkáte, že kacer Bela 16 to našel v 19:45. Chcete foto_ Pošlu. Z této keše vubec nemám radost a doporucuji Vám, abyste prešli na kulicky. To Vám bude slušet.
Pokracování za hodinu


Log Date: 7/1/2007
Konecne jsem se dostal k internetu, abych zalogoval nalezení této podivné kesky. Takze bylo 19:10, kdyz jsme ji spolu s Malcik_CZ nalezli.
Nyní jiz vidím, ze jsem vcera udelal chybu, kdyz jsem nenalezení kese, která byla smerována na spatné souradnice uvedl jako poznámku, která byla následne autorem kese smazána. Mel jsem ji zalogovat jako nenalezenou s celým komentárem a pár nezasvecených lidí by asi poznalo, o co tu jde. Výsledkem pak je, ze Malcik_CZ dostává místo me sprosté e-maily. Takze pánové, pustte se do me, já to odstartoval.
Pro marzcz: 1.sprosté e-maily pro Malcik_CZ smerujte na moji osobu, já to vse zacal
2. je mi 50 let, doma uslápnutý nejsem, manzelka chodí po kesích se mnou, deti mám dve (obcas chodí s námi), o body mi nejde-rád chodím do prírody, na kes nepriletím-neodletím, zrovna tak nechci vynechávat vase kese (to je snad citelné z mojí podvecerní poznámky), kes zatím zakládat nechci (nekolik zkusenejsích kolegu mi radí, ze není kam spechat)
3. nevím o jaký nesprávne vyplnený log jde
4. psychicky jsem na tom dobre, zádnou újmu na zdraví jsem neutrpel
5. do bulváru nedelám
6. také se chci obrátit ohledne Vasich kesí na Haggaeuse s návrhem aby byly oznacované jako "rodinné", nebo kdyz uz tak rádi mezi sebou soutezíte, tak si jejich listingy rozdávejte pouze mezi sebou
Pro johnyzcz: trochu slusnosti hochu neuskodí (zvláste pak s ohledem na tvuj vek)- za slusnost povazuji i podekování za odpoved na zodpovezený dotaz
Pro jozefzcz: pokud se cítíte dotcen tím, ze jsem Vás zahrnul do "rodiny ...zcz" omlouvám se, ale i tak si myslím, ze FTF, STF a TTF nálezy Vámi udelaných kesek by mely být z této zábavy vyjmuté. Berry_CZ


Location: Czech Republic
galdra posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 7/1/2007

Log Date: 7/1/2007
Od zacátku této kese, jsem si nastavil watchlist a s údivem sleduji co se deje. Doporucuji vsem zúcastneným:
a) podívat se na gramatiku - je to hruza a nejen v listingu
B) nemazat príspevky jen proto, ze se mi nelíbí a nesnesu kritiku (PS: vsechny mohu poskytnout)
c) kdyz udelám kes, tak si ji pred zverejnením projdu s listingem první sám, pak nemusí docházet k takovým problémum a nemusím se odvolávat na svuj vek nebo hledat nejakýho betatestera - to povazuji za zvlást velkou blbost
d) není to první kes od skupiny, která je zrejme rodinou z Teplic a kde byly problémy s FTF a STF atd. - vyvarujte se toho - je to fakt jen hra a nic víc
e) jestli se nelíbí moje write note, klidne to smazte, kes odstranuji ze svého watchlistu
Galdra


Location: Czech Republic
marzcz posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 7/2/2007

Log Date: 7/2/2007
Díky galdra! [:)] Konecne rozumné slovo. Díky Ti. Rozhodne si navzájem nic zámerne nepripravujeme, to zduraznuji. Porád totiz nechápu za cím se vlastne clovek musí honit. Galdra má naprostou pravdu. FTF není prece dulezitá, ale jde predevsím o to podívat se na nová zajímavá místa, o kterých ani nemám tusení. Zazít dobrodruzství jako na perfektní nocní nebo donutit se vylézt na kdejaký kopec. To je preci nádhera ne? Proto nechápu honice. Priznávám se, ze uz jsem se mnohokráte vrátil domu s neporízenou a nikdy jsem neházel kvuli tomu spínu na autora. A ze nekdy to bylo opravdu dosti namáhavé. Nechápu co znamenají rodinné kese? To tu existuje? Proc nemuze mít kazdý svojí? A to ze se nekdo splete, po té to s lítostí oznámím a na chvilicku zablokuji nepovazuji za smrtelnou krec, ale lidskou prirozenost. At hodí kamenem kdo je bey viny. Kolikrát jsem dorazil na místo s ukradenou nebo spatne zamerenou kesí a i kdyz nebyla zakázaná nic jsem z toho nedelal. Prece i jak ríká [:)]galdra
je to jen a jen hra!!!


Location: Czech Republic
Walker_CZ posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 7/2/2007

Log Date: 7/2/2007
cau *zcz - jeste ze vas mame, o cem by jsme se jinak vcera celej vecer v hospode bavili, pripravujete nam tolik zabavy a tematu na pokec, ze to jeste nikdo jinej nedokazal...


Location: Czech Republic
Berry_CZ posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 7/2/2007

Log Date: 7/2/2007
Ahoj lidi. Po prectení logu jeste jednou reaguji malou poznámkou. Marzczi, proboha cetl jsi Galdrovu poznámku a pochopil jsi, co v ní píse? Já jí pochopil tak, ze stejne jako já reaguje na Vase nekterá podivná FTF, STF... a ty vzápetí na to napíses, ze o FTF nejde.
A vsechno to zacalo jen tím, ze jsem chtel ostatní kacery upozornit na velice spatne zamerenou kes a jejího autora na totéz. Já na té kesi byl s manzelkou asi 4 hodiny a Malcik_CZ tam byl jeste prede mnou dve odpoledne.
Lovu zdar Berry_CZ


Your log entry for the listing Dubí - Nádrazí (Multi-cache) was deleted by johnyzcz at 7/2/2007 12:24:40 AM


Location: Czech Republic
galdra posted a note for Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 7/2/2007

Log Date: 7/2/2007
Vzhledem k tomu, ze mám celý watchlist, uverejním ho na GC.CZ, aby i kolegové z ostatních koutu nasí zeme videli co se tady deje a aby vedeli, na které kese mají jít a na které nemají. Doporucuji ownerovi této kese, kes disablovat resp. archivovat. Galdra


Your log entry for the listing Dubí - Nádrazí (Multi-cache) was deleted by johnyzcz at 7/2/2007 12:43:42 AM


johnyzcz archived Dubí - Nádrazí (Archived) (Multi-cache) at 7/2/2007

Log Date: 7/2/2007
10:00 Vzhledem k problémum a neustálým dohadám tuto kes archivuji, skoda místo opravdu pekné.



  • 0

#2 Walker_CZ

Walker_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2007 - 11:10

Ahojte, tuto kesku taky trochu sleduju a nelze se k tomu vyjadrit jinak, nez "jeste ze takovejch (kaceru) neni vic". Moc dekuju za uverejneni vsech logu, nestihal jsem vsechny sledovat, protoze mazani probihalo opravdu rychle a jedina sance byl watchlist, kterej jsem si vsak neudelal, protoze o kvalite kesek teto skupiny si myslim sve, rad bych se vsak pletl. Jak je jiz ostatne napsano, tak zadna multi/unknown-keska nebyla pri uverejneni v poradku, vzdy byla po upozorneni opravovana a menena.
Jeste dodam seznam rodinky (snad bude kompletni): marzcz, johnyzcz (marzczovo syn), jozefzcz (marzczovo otec) a Karelzcz (stryc? bratr?)


  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2007 - 11:56

Berte to pozitivně, je to větší dobrodružství :-)

  • 0

#4 Yassan

Yassan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2007 - 12:32

Taky už jsem se několikrát pozastavil nad jejich některými logy a kroutil jsem hlavou. Je mi líto, ale tím čím se marzcz obhajuje v poznámce na "Nádraží Dubí, vidim jen přetvářku. Jejich chování v geosvětě tomu nasvědčuje. Taky jsem jednou kritizoval a hned přišla ostrá reakce. Přitom v logu se vpodstatě přiznal a po kritice bylo všechno jinak

April 21 by marzcz (139 found)
12:00 smula, nenelezeno. Po dvou a pul hodinovém prevracení kamenu a prohrabávání listí a parezu nic. Nalezena keš na míste souradnic GPS se slovy o prominutí žertíku, a hledání i na stromech si myslím, že by to nemela být tradtional a že by melo být nejaké bližší upresnení, krome klasické umístnení. Uznávám, že sám jsem udelal chybicku ve výpoctu své keše, ale napravilo jsem to. Myslím že je to pomsta na mne za Novou Ves. Jsem zvedav na úspešného nálezce a smeknu. Preji mnoho úspechu.

April 21 by Yassan (108 found)
O této štole víme už dlouho, ale konecne byla príležitost se tam vypravit. Protože jsme se s Yaworem trochu zdrželi odlovem predcházejících keší, tak jsme nestihli poslední prohlídku v 16,15 hod. No nic, tak hurá na novou keš. První zdešení, když jsme dorazili na místo. Jak píše predchozí kacer, rozhrabáno jak po nájezdu divocáku !
Marzczi, to jsi po sobe nemohl zahladit stopy ? Keš jsme našli docela rychle, protože tech nerozhrabaných míst kolem moc nezbylo. Tak že vlastne FTF. Jak píšou autori, fakt je to klasický geoúkryt, akorát že bravurne zamaskovaný a je velmi presne zamerený. I vlasní keš je precizne udelaná a na zacátek bohate vybavená. Chválím Vám to, urcite se vám to povedlo. Díky


April 22 by marzcz (139 found)
Po 2,5 hodin pátrání a následném nejetí mudlu do štoly to nebylo moc snedné stopy zamaskovat a hlavne jsem tu asi nebyl první, hrabal tu už nekdo predemnnou, tekže neláter jen mne a over se kdo ješte byl na této keši. Yasane nekritizuj neco co nevíš opravdu presne. První jsme tu v 10:00 nebyli, jen jsme se jako první logovali. Gratuluji nálezci a vypravím se znova na odchyt.

 A co se týká těch častých chyb v nových multi keších, tak doporučuju dělat tradiční.


  • 0

#5 porucik

porucik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2007 - 16:18

Faktem je, že kluci ...cz by se měli více držet psaných i nepsaných pravidel. Pokud je neznají měli by se poradit - to není přece hanba - já se dodnes ptám na názor dalších jednoho nebo dvou cacherů pokud dělám nějaké zásadní rozhodnutí .Problémům se dá předcházet větší pečlivostí a ke kritice přistupovat s větší rozvahou a pokorou. Jednou jsem si se vší slušností dovolil výtku a byl jsem označen za prudiče...  Ano geocaching je hra, ale i ta má svá pravidla a etiku. Logování si vlastních cache stylem, že napíšu log Found It a do něj, že jsem cosi kontroloval mi přijde trapné. Mimo to mazání kritických logů je skutečně dětinské a nevhodné. Tak stejně FTF logy v rodině/týmu. Osobně bych si nedovolil lovit FTF třeba na Laminových keškách. To stejné naopak. Ale asi to máme každý jinak, mně by hanba fackovala.  Já si radši odpustím FTF/STF než abych se nechal podezírat, byť jen z toho že jsem měl o nové cache avizo.  Za další si myslím, že by bylo dobře zhodnotili smysluplnost početních brikulí u multin. Užití všech na místě dostupných cifer mi přijde nadbytečné a spíše šikanující než zábavné nebo poučné. Terezininy lázně jsme s Laminem dokončili jen s návštěvou předposlední stage, protože přes využití haldy cifer nejsou stage vzájemně provázané natolik aby bylo nutné je absolvovat všechny. Díky těmto početním šílenostem neplánuji návštěvu Dubí, Kalvárie ani Stínadel dokud tyto šílenosti majitelé nezredukují. Přes kritiku kterou tu ventiluji věřím, že ...czc kluci se znalostí svého okolí mají potenciál mít špičkové cache - témata a místa vybírají bezesporu dobře.   Jde tu o to přežvýkat kritiku, nenechat se znechutit, ponaučit se a opravit zmíněné chyby. ....... Pokdu jsem někde ulít opravte/popravte mně - tady a veřejně..... Howg


  • 0

#6 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2007 - 21:45

No, to se nam to tady po vikendu hezky rozproudilo [:$]..

Takze i ja bych si dovolil napsat NEKOLIK VET:

    Nic nerozcerilo poklidne vody naseho Sudetskeho geocachingu jako posledni zalozena cache -cz rodinou.

Pokud se podivate na vsechny zalozene cache, tak listingy jsou si podobne jako vejce vejci, tudiz nebude tezke uhodnout,kdo je hlava klanu a kdo je psal...Jozefe,Johnny-pokud se pletu, rad se  Vam omluvim. Klidne privezu pocitac a muzete nam nekde u piva ukazat jak briskne ovladate html tagy-ono  to az tak jednoduche neni, ze? [I]

    Takze tento Vami provozovany family geocaching je svym zpusobem podivny, ale to jeste jde.Horsi uz je,kdyz marzcz zaloguje sve vlastni cache,napr. Stinadla logem found it a jeste pochvali autora( sebe sama) za super napad na vybornem miste,svadejice to na neznalost geocachingu??To uz se mi lehce zveda zaludek....

     A muzeme pokracovat:log na Stropniku od marzcze  obsahujici foto samotne cache na miste ukrytu-fotohint jak vysitej-chlape pouzivas nekdy mozek?Sice je to obtiznost 1,(doufam ze i dobre zamereno) ale proc kazis radost dalsim hledajicim lidem...

Dale vyzvednuti coinu,jehoz majitel si nepreje jej umistovat na eventy:praaask ho:hnedle 5 krat discoverovanej na geotataracku...

Takze se prosim Vas podivejte do nastaveneho zrcadla, protoze zakonite vsechny chyby asi nebudou  omylem ostatnich hledajicich??.Tento verejny pranyr volime z toho duvodu,ze ZDE jiz nemuzete mazat logy jako na svych kesich.Stale tvrdite, ze GC je hra-ano, ale kazda hra ma sva pravidla a nekdy se dodrzuji i ta nepsana...[:O]
 


  • 0

#7 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 12:32

Pobavte se taky. Tohle mi poslal ten malej Johnyzcz z Teplic. Chudák Hagi, že ho ovlivňuju [:D]. K tomu se nedá co říct.

Email od povedené rodinky z Teplic:

Můžu si psát co chci, názor je můj a nemyslím, že je to důvod mazat můj log. Ohledně mé kešky na Nádraží Dubí, mám zde zázanm z booku. Vysvětli mi prosím jak mohl být malčik dříve než Bela když si vzal Belovo GC? Tak teď mi to vysvětlate. Myslím, že celý váš velký tým je Tebou ovlivňovaný. Nadraží zprovozním znovu a přiložím přeškrtaný logbook a můžeš tam dá všechny logy co tam byly. O všem co se tady děje píši společne s tátou do Ameriky, protože asi ovlivňuješ i Hageuse. Víš co kde kdy bude dopředu, ať to prověří přímo na centrále a i všechny logy. To že jsi kápo ve vaší sektě neznamená, že budeš ovlivňovat dění na Geocachingu v oklí.

  • 0

#8 marzcz

marzcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 12:44

Zdravím, trochu vysvětlení


Mám v ruce logbook s přeškrtanou první stránkou. To že každý si může napsat čas jaký chce je asi jedno, ale záleží na pořadí. Jen mi vysvětlete, jak mohl být Malcik_cz před Bela16, když vzal jeho GC? Ani ještě nestihl zapsat uložení. Přiznávám, vznikla mi tam chyba. To je pravda, ale není nikdo neomylný a je to jen hra. Už mnohokráte jsem se vrátil s nepořízenou a dokonce i s FTF. Třeba Cínová štola!! A navíc vzal dvě GC anic nevložil. Poprpsil jsem o vysvětlení a pomoc na centrále geocachingu v americe. Snažil jsem se vše postupně napravit, ale tím, že to programuji v HTML se stalo, že [b], převedla stránka ny listingu na <b> co udělá tučné písmenko a zmizí z listingu. Jediná chybička byla ve stupních, opět kopírováním do jednotlivých vzorečků. Po uložení a těsně před zveřejněním jsem to s tátou procházel, ale jestliže něco sami vytvoříte a následně sami sebe kontrolujete, můžete něco přehlédnout. První na místě a objev FTF učinil JozefzCZ společně s KarezCZ, ale nelogoval na netu, mám i jeho zápis z logu, kdo chce pošlu vše!! Nelogoval aby nebylo napadnutelné, že si je připravujeme navzájem a to až třetí den po zveřejnění!!! Takže mi teď vysvětlete o co tu vlasně jde? Proč se ke všemu vyjadřujete sami sobě navzájem, tím myslým tým vedený bossem Garldou. Který mi také smazal log, jen kvůli tomu, že jsem sdělil na Ladybird, že finální keš není finální a měla to být další stage!!! To že hledám jako malomocný a pak najdu pouze další informace místo slíbené finálky. Není to taky podivné??? Co udělá Malcik s GC??


  • 0

#9 marzcz

marzcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 12:47

Jste rychlý, to se musí uznat!! A nevím co myslíš tím povedená rodinka z Teplic. Co vy z Jirkova a okolí??Jen nemáte ..zCZ Poněkud větší rodinka. [:D] Škoda, že jsi stále v imunitě a zvěřejňuješ vše jako malý kluk, co umí jan žalovat a neumí se k věci postavit jako chlap.

MarzCZ


  • 0

#10 marzcz

marzcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 12:53

Pokud čtu zatím krome kolomba, a ten je normální, sem píší všichni ze Tvé velké hospodské rodiny viz. Walker , Yassan , porucik , lamin , kdo bude další z velkého bratr týmu?? hihih [:D] Všichni sami sobě kamarádi a bossovi nejvíce hihih
  • 0

#11 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:02

Takto útočíte na každého kdo vznese kritiku. Nebudu se dále vyjadřovat a je dobře, že odtud to nemůžete smazat. Každý ať si udělá svůj úsudek.
BTW: 1. Josefzcz první logoval FTF, je to ve watchlistu, pak to radši vymázl, aby to nevypadalo blbě, protože by to nebylo poprvé..
         2. Pokud mi někdo v logu prozradí něco co nemá být prozrazeno, bude log smazán a zároveň zaslán vysvětlující email, což vždy dělám

Location: Czech Republic
jozefzcz found Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/28/2007

Log Date: 6/28/2007
#FTF-Musím ríci,ze to dnesní lovení kesky stálo zato.Po telefonickém odsouhlasení výpoctu a po procházce asi 4 km mimo prostor nádrazí,z duvodu chyb ve výpoctech souradnic finálky odloveno .Preji dalsím kaserum hodne úspechu.TNLN


  • 0

#12 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:04

tyy brdo, tak teda Galdra je velky kmotr [:o] no to jsou mi veci. doufam, ze KNV pripadne rovnou UV te poradne proveri [:D] a to jako prijede z te centraly v tej emerice komise a bude behat po cechach a proverovat logy? [:)]

(by me zajimalo, jestli fakt nekam pisou [:)])

btw: procetl jsem si to cele, vcetne logu u kesi, a mam na to jeden nazor: vubec to nechapu [:D]


  • 0

#13 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:08

To Dain: z toho si nic nedělej, že to nechápeš, je to tak lepší, to se nedá pochopit. No nic, nemám čas, jdu ovlivňovat Haggiho [:D] [H]
  • 0

#14 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:15

No,  kdybyste do vasich geo-profilu vyplnili, ze je vam 10let, bylo by ostatnim vic jasne, ze to nedelate schvalne ale ze proste takovi jste, a ze jste princip fungovani gc vcetne pravidel a doporuceni proste jen "ne zcela" pochopili. Patrne byste se dockali vice rad nez vypadu, a i ostatni by pak na vase reakce reagovali nejspis jinak a chapave by pokyvovali (ci kroutili) hlavou nad vasim slovnikem, nazory a neprimerenymi reakcemi a odpovedmi.[;)]


  • 0

#15 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:16

No tak taky něco napíšu a upozorňuji předem, že nikoho ze zde zůčstněných neznám...

Domnívám se, že GC každý dělá proto, že ho to baví. Jednoho baví drive-in cache, druhý jezdí na kole, třetí loví FTF, čtvrtý se honí za body, pátý podvádí jak to jen jde... důležité ovšem je, že to každého baví! O tom přece GC je. Jo až bude za body nebo FTF levnější pivo, tak to bude jiná, ale takhle je to přece putna.
Jedinej problém vidím v tom, že na tyto zmršené a špatně zaměřené cache přijede nějakej chudák /třeba já/ a pěkně si to tam vyžere.Tomu se asi nedá zabránit, snad jedině sledováním tohoto fóra, případně po první špatné skušenosti se na cache takového ownera vybodnout.

Takže na závěr: úsmívejte se a neberte to tak vážně, je to jen zábava! [Y]
 


  • 0

#16 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:17

kdyz uz budes u toho ovlivnovani, at mi H taky pusti nakou kes pri ceste z prace domu a navecer pak rychlovku na kocarek ve vysocanech [:D] to pro tebe neni preci problem [;)] a ze zdravim bratry a sestry ze sekty.

 


  • 0

#17 marzcz

marzcz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:24

JohnyzCZ má v logu jasnou fotku. Koukněte se. Je fakt malý ale šikovný. Má i své web stránky, ale chybovat může a nezaslouží si nadávky a urážky. htelefony.webz.cz, cestovnikancelar.webz.cz makadi.webz.cz zakyntos.webz.cz posuďte samy a to nemluvím o jeho vášni v mobilních telefonech, má jich pře 450 kousků v maketách, proto dal na Bouřňák a čekal kdo se chytne, taky se chytl, nyní má v logu že dal telefon s rozbitým displejem a ona je to maketa [:D]
  • 0

#18 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 13:55

Hele, hoši a děvčata,

co spolu zatím ještě mluví, jestli si myslíte, že to bude větší zábava, když si všichni vzájemně vynadáme, tak pokračujte.

Nějak už ztrácím přehled o tom, co vlastně řešíte ....
 


  • 0

#19 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 14:04

Dáin & Olík:

kdyz uz budes u toho ovlivnovani, at mi H taky pusti nakou kes pri ceste z prace domu a navecer pak rychlovku na kocarek ve vysocanech [:D] to pro tebe neni preci problem [;)] a ze zdravim bratry a sestry ze sekty.

 


Jasně, řeknu mu to, to nebude určitě žádný problém. [:D]

  • 0

#20 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2007 - 14:12

Teda to uz je lepsi nez Anicka Skrlova [:D]

Galdro Ty jsi nas general Ty mas vsechno v maliku,narid na ctvrtek geopivo u Trubky, cela nase povedena druzina urcite dorazi a zkus ovlivnit i nekoho dalsiho-joj to se pobavime....[B][Y]


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama