Přejít na obsah


Fotka

Co vy na to?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Walker_CZ

Walker_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 14:17

Zdravim, upresnim par veci.
- Galdro ty jsi nas boss? A zes nam to nenahlasil...
- podle toho co vim, tak Malcik_CZ se nikde nevyjadril, ze tam byl pred Belou16, jen se divil, jak tam mohl byt pred nim a napsat spatnej, cas. Ano lze se i splest. Mozna ho ale napadlo, ze to je opet dalsi kamarad (at neurazim) marzcz-e a jeho klanu. Mimochodem Malcika_CZ jsem nikdy nevidel, taky patri do tymu Galdry?
- jak si mame duverovat a kamaradit, kdyz marzcz jasne pise:
první na místě a objev FTF učinil JozefzCZ společně s KarezCZ, ale nelogoval na netu
a pak dale vidime
jozefzcz found Dubí - Nádrazí (Multi-cache) at 6/28/2007 - Log Date: 6/28/2007 - #FTF-Musím ríci,ze to dnesní lovení kesky stálo zato.Po telefonickém odsouhlasení výpoctu a po procházce asi 4 km mimo prostor nádrazí,z duvodu chyb ve výpoctech souradnic finálky odloveno .Preji dalsím kaserum hodne úspechu.TNLN
a samozrejme zadna zminka ze ji prochazel s marzcz, ba naopak musel telefonicky kontrolovat vypocet.
- to ze na kazde multine byl min. 1 problem ve vypoctu, vime vsichni, nebo se mylim? A co kazdodenni, podstatne (vypoctove) zmeny listingu? Je to normalni? Ano je, pokud chci chrlit kesku za keskou, tedy kvantita, nikoliv kvalita.
- nevsimam si ani na GC13QMQ ani zde, ze by marzcz-ovi atd. nekdo nadaval,  coz se ovsem neda rict o jejich mailovych reakci Berrymu a Malcikovi, pouze na strankach johnyzcz-ho byli upozorneni na nedostatky, coz se pak rozvinulo v tuto debatu. A zde na gc.cz se to resi proto, protoze marcz s rodinou nesnesou upozonovani na nedostatky a kritiku a nekompromisne mazou vsechny logy, coz je opravdu ubohost.
- smazani logu na Ladybirdu, ktery prozrazoval neco, co majitel nechce, je uplni normalni vec, kterou bych udelal taky a udelal by ji kazkej owner. Co vsak vim, je ze urcite poslal mail s vysvetlenim, ne-li jeste i predem pred smazanim logu. I ja jsem byl nasim bossem jednou upozornen, ze jsem vlozil foto, ktere neco prozrazovalo, ale jeste pred smazanim, a ja to opravil, takze ke smazani nedoslo. A kdyby, tak jsem blbej ja, a rozhodne bych to neventiloval nekde, kde se neco vycita me, a to jenom proto abych ukazoval na chyby ostatnich, protoze ja jsem prece pan dokonaly.
- o Galdrovi si myslim, ze v imunite neni a nikdy nebyl, to vi hromada lidi (a nejen my z jeho "hospodske rodinky"), proto ho lze potkavat na keskach i eventech.
- ano jediny normalni je tady v te diskuzi Kolombo, protoze neupozornil na zadnou chybu u kesky ani jinak se nedotkl *zcz. My ostatni jsme nenormalni, protoze jsme se jich jakkoliv dotkli.
- co se tyce geocoinu, tak co by s nima asi Malcik delal? Da je do naky dalsi kesky, to se totiz s geocoinama (putovnima predmetama) dela. Urcite vi, ze to jsou putovni predmety a rozezna je od kinder nesmyslu. A ze si vzal dva (nebo kolik)? No, treba se bal, ze nikdo dalsi tu kes nenajde, tak aby tam nevyseli, a nikde neni psano, ze si muzes vzit jen jeden GC, natoz ze se za nej neco vklada.

No nic, ja toho mam jeste tolik, ale nema to smysl...
P.S. Mozna by bylo dobry, vzdy oslovit ke komu ktery nazor patri, jeste se sice orientuju a zapada mi to, ale uz jsem z toho nakej unavenej.
Pujdu na pivo a budu se bavit o zenskejch, protoze zde probirane tema mam zakazane. howgh


  • 0

#22 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 14:19

Pokud se nekdy dostanes k pravidlum GC(mozna Ti je ted poslou z ty Ameriky) tak se tam doctes ze TB a GC nejsou predmety za ktere se neco musi vkladat...nebo zkus wiki,protoze Tvou Englisch si tam asi jen tak neprelozej..[8-)]

  • 0

#23 porucik

porucik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 14:27

Táto Galdro měl bys nám nezdvořákům ovlivněným naplácat zadky.....[^o)]

    Marzczi mrkni na logy na mé Janovské přehradě a zjistíš že jediný rozladěný/negativní log zapsal Lamin (je to ten komu jsi psal, že jsme asi hošihoši - vážně slušný) . Nebo třeba že jsem já Galdru žádal o přemístění kešky na Najštejně.  Ale víš co nás spojuje? To že se respektujeme a komunikujeme (někdy i dost nahlas) a také se vzájemně opravujeme (třeba i gramaticky).

To že se stal Galdra bezděky  "bossem" nebo jak mu říkáš, vyplynulo přirozeným vývojem. A  pěkně se vzteká když mu to někdo dává najevo [:D] protože o to pochopitelně nestojí.

S vámi je to bohužel tak že se prostě nechcete zapojit a fungovat v této komunitě. Nepsaná pravidla nerespektujete a kritiku zabedněně odmítáte. Někdy mám pocit že obsah logů/odpovědí nechcete pochopit, nebo nechápete nevím..... 


  • 0

#24 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 14:27

lamin:

Teda to uz je lepsi nez Anicka Skrlova [:D]

Galdro Ty jsi nas general Ty mas vsechno v maliku,narid na ctvrtek geopivo u Trubky, cela nase povedena druzina urcite dorazi a zkus ovlivnit i nekoho dalsiho-joj to se pobavime....[B][Y]


Tak jo bando líná. [H] Svolávám microgeopivo na známém místě ve čvrtek 5.7. od 16,00 hodin. Koukejte všichni přinést nějaký geocoiny pro svého bosse a zapsaný FTFka. [:D] [;)]

  • 0

#25 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 14:34

Dorazim, a muzeme to povazovat za zakladajici schuzi Sekty Svateho Galdry po vzoru Sv.Gralu...hlasim se jako pokladnik, pocitani penez mi vzdy slo...[:D]

  • 0

#26 porucik

porucik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 14:40

poníženě hlásím, že přijdu padnout ke Tvým nohám [:D][B]

  • 0

#27 Mosafer

Mosafer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 16:23

Kurnik Galdro, to Ti nestačí tahle Tebou vytvořená komunita?

To potřebuješ ještě geonevolníky? Můj geocoin se Ti do pařátů nikdy nedostane! Tak přísahám. 


  • 0

#28 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 16:55

hele to mi neda, ja si jeste musim rypnout [:)]

budto slepnu, nebo uz se marzcz stydi za nazory a prispevky i tady a zase nejaky umaznul [:D]


  • 0

#29 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 17:14

Mosafer: Kurnik Galdro, to Ti nestačí tahle Tebou vytvořená komunita?

To potřebuješ ještě geonevolníky? Můj geocoin se Ti do pařátů nikdy nedostane! Tak přísahám. 


Tak to je super Radku, nechceš se přidát k nám, tedy ke MNĚ [:D].

  • 0

#30 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 17:18

Dáin & Olík:

hele to mi neda, ja si jeste musim rypnout [:)]

budto slepnu, nebo uz se marzcz stydi za nazory a prispevky i tady a zase nejaky umaznul [:D]


Že by něco zmizelo??? Zapomněl na RSS [:D]. Je to přeci jedno, zítra založíme sektu, ovlivníme Haggiho a všechna FTFka budou naše a nikdo jiný si keš na našem území nezaloží, a o tom to přeci je....[;)][:D].
Aspoň, že je trochu sranda, ale i tak je to smutný.

  • 0

#31 Mosafer

Mosafer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 19:00

K těm Tvým vesmírným lidem se nepřidám, to po mně nechtěj.

Ale mohu pro Tebe vést geoinkviziční tribunál - pan Torquemada je mým vzorem. Vymýtíme ďábla ze všech krušnohorských heretiků [8o|]

 


  • 0

#32 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 19:04

Server Application Unavailable

The web application you are attempting to access on this web server is currently unavailable.  Please hit the "Refresh" button in your web browser to retry your request.

Administrator Note: An error message detailing the cause of this specific request failure can be found in the application event log of the web server. Please review this log entry to discover what caused this error to occur......

 

Teda??..marzczovy narky byly patrne ty Emerice vyslyseny a stranky nejdou-nebo tos zaridil ty Velky Galdro??Haguse mas vosefovanyho ale ze i Groundspeaka??Ziram..EDIT:uz to zase frci[Y][H] zavada nebyla na Vasem prijimaci..


  • 0

#33 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 21:07

Walker:

- smazani logu na Ladybirdu, ktery prozrazoval neco, co majitel nechce, je uplni normalni vec, kterou bych udelal taky a udelal by ji kazkej owner. Co vsak vim, je ze urcite poslal mail s vysvetlenim, ne-li jeste i predem pred smazanim logu. I ja jsem byl nasim bossem jednou upozornen, ze jsem vlozil foto, ktere neco prozrazovalo, ale jeste pred smazanim, a ja to opravil, takze ke smazani nedoslo.

Dovolim si prudce nesouhlasit. V listingu kazde kese je napsano, ze logy kazdy cte na vlastni nebezpeci, protoze muzou obsahovat spojlery
 (tj. neco, co prozradi citlive udaje o kesi - bezne u zacatecniku)
Pro mazani logu neni dostatecnym duvodem to, ze se v nem neco prozrazuje, at uz o umisteni kese nebo dalsi detaily.
 Jenom sproste nebo urazlive vyroky, pripadne nemistne provokace by mohly neco takoveho ospravedlnit. Vzdycky by mel owner nejdrive 
dotycneho poprosit o upravu. Pokud k nim nedojde, muze owner libovolny log trvale zakryptovat, tak aby nebyl na prvni pohled citelny. Cist ho bude jen ten, kdo to vedome dekryptuje. Mazat logy je krajni reseni a vlastne by k tomu za normalnich okolnosti nemelo nikdy dochazet. Totez plati i o mazani poznamek, fotografii atd.
 

  • 0

#34 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2007 - 23:31

Tak jsem se tim vsim napul procet behem dne, napul prokousal, podivil se a na zaver dekuji vsem za taktni upozorneni, ze uz je rok tak daleko, ze bych se mel podivat za kolik vietnamci prodavaj okurky.
  • 0

#35 Walker_CZ

Walker_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2007 - 10:07

tak ja teda padam ze zidle, to je asi nejlepsi prispevek, co tu je... [:D]
a takhle se od tedka budu koukat na svet
  • 0

#36 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2007 - 13:21

[:o]Týjo už se těším do trubky. Nedělá někdo novou keš já chci také FTF.[:'(]


  • 0

#37 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2007 - 1:40

Ahoj,

mam z toho vseho nejak zamotanou hlavu, taxi pujdu lehnout.... Uz nejen z toho, ze vim co mne ceka za necele 4 mesice, k nasi domaci radosti, ale i z nocni doby. Ja jen, ze jaaaa se tak tesil :( Nu coz, nejaxeto poresi. Ono i toto tuna. Jen skoda, ze se to obcas zvrtava tak, ze by se na to clovek chvilemi diky urcitym pristupum k danne veci a vecem ci uz vecim, vy, treba vybodl. Mam na mysli gc.com. Ale zvitezi zvedavost a ja zase sponzoruji elektrarny a nabijim GPS prijimac a mirim do prirody. A ac toto projednavane misto znam, vyrazim sem i bez gc, ale s gc by to tu bylo zajimavejsi. Nejak jsem se do toho zamotal, saaak jsem psal na zacatku, ze to je volako divne s tou moji mozgovnou :) Lovcum, lovkam, honcum, honkam, sberacum i zakladacum zdar. Sak nebylo by se za cim, kdyby tech paaaaarset nebylo, jak FTFknout, ze...

Zhulenej by to mozna napsal jeste zhuleneji, ale nehulim, nebafam, nekourim, jen se honim po souradnicich jako dalsi.

                 Michal

PS: Vite, ze nulty polednik neni na 0° 0.0? Ale je posunuty? Asi bychom meli najit pevny bod, ale to uz tu nekdo nekdy pronesl...


  • 0

#38 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 12:23

Rok se s rokem sesel, tak oprasuji stare tema-aneb jak se divate na logovani vlastnich kesi? viz..marzcz found Borec/Ventarola (Earthcache) Vrchol kopce Borec jsme s rodinou navštívili v prosinci 2005.Umístení Earthcache je zde opodstatnené.V zimním období je to tady pohádkové.Díky za kešku. owner je hadejte kdo? ale nezapomel podekovat a zduvodnit log :) :) jedna se o cache GC19PGA EDIT:uz to bylo smazano...
  • 0

#39 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 12:29

lamin napsal/a:
Rok se s rokem sesel, tak oprasuji stare tema-aneb jak se divate na logovani vlastnich kesi?


viz..marzcz found Borec/Ventarola (Earthcache)

Vrchol kopce Borec jsme s rodinou navštívili v prosinci 2005.Umístení Earthcache je zde opodstatnené.V zimním období je to tady pohádkové.Díky za kešku.

owner je hadejte kdo?
ale nezapomel podekovat a zduvodnit log :) :)

jedna se o cache GC19PGA


Odznáček je odznáček! ;)
  • 0

#40 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 12:53

lamin napsal/a:
Rok se s rokem sesel, tak oprasuji stare tema-aneb jak se divate na logovani vlastnich kesi?


Přijde na to jaká keš to je, například moje Chcelské mystérium (GC161EH) bych si nelogoval, ale například Minarjo na svojí železniční keši #15 GC18TGN by si nohl logovat foud it třeba dvakrát denně, skoro každý kačer ji totiž dá jinam a i autor tak téměř nemá šanci ji najít... tohle nepochopim...
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama