Přejít na obsah


Fotka

Kontrola logů podle logbooku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#21 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 21:15

Já jsem nedávno kontrolovala a našla jsem skoro všechny, co logovali na netu, a ještě několik nicků navíc jen v logbooku. Akorát jednoho jsem nenašla, ale ten zrovna na netu napsal takovej log, že by si ho z prstu těžko vycucal a navíc dal FP :D , tak jsem to nechala plavat, možná jenom logoval zpětně a neřešil datum. (je to letterbox) Jo, a ještě v logbooku byla asi dvě data bez nicku :D!


  • 0

#22 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 7:35

mám v logbooku na T5 keši taky nicky, co pak nelogovali na netu. U tradiček to nekontroluju (mazal sem zatím 2x na upozornění ownerů z okolí..) Na eventy bych ani logbook nenosil, ale účastníci si to razítko prostě někam dát chtějí  :)  tak proč jim nevyhovět... 


  • 0

#23 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 10:47

Kdo se nudí, může si zkontrolovat logy například tady toho geomartas.cz

 

http://www.geocachin...ul=geomartas.cz

 

Zatím podle kontrol provedených negativní, tedy v papíru chybí.


  • 0

#24 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 12:06

To mi občas zmizí z keše pouze logbook a najednou loguje x kačerů několik měsíců zpětně. Na druhé straně když jsem kontroloval jeden logbook a na netu nebyl jeden nick zapsán, tak jsem mu napsal, zda nezapomněl zalogovat a odměnou mi byla jen sprška nadávek. Rekord v nezalogování nálezu na mých keších je 18 měsíců, onen kačer prostě neloguje na netu FI více jak 2 roky:). Ovšerm na gc.com chodí v podstatě denně...


  • 0

#25 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 13:38

Já tedy logbooky keší nekontroluju, nevidím pro to důvod. Jedinou výjimkou je mysterka, která je sice velice snadno odlovitelná, ale je v odlehlé vesničce. Takže průměrne 1 návštěva za měsíc, nic extrémního. Když se objevil log typu: ".", tak jsem se podíval, jestli tam ten člověk opravdu byl a ani mu nestálo za to se o keši zmínit. Samozřejmě že nebyl, tak jsem mu napsal, že je mi to moc líto, ale pro logování mých keší je potřeba splnit to jediné pravidlo GC - a sice odlovit keš. Překvapivě se neozval :-)

 

Jinak pro :

mike1980cz

Včera jsem logoval keše s více než tříměsíčním zpožděním... :-D


  • 0

#26 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 19:19

Obvykle nekontroluju. Jednou jsem log smáznul, ale ten kačer mi ještě poděkoval. To bylo totiž tak, že jeho log nějak ke keši neseděl. Zato seděl k jiné keši, kam se zase nezalogoval. Prostě si při logování spletl dvě kešky. Po upozornění byl rád, že chybu mohl opravit.


  • 0

#27 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 10:43

Jelikož vlastním zatím jen jednu keš a jsem rád za každý log tak ano. Rád si pročítám logy jak v logbooku tak na netu a při té příležitosti projedu, jestli tam náhodou není nějaký "vetřelec" :)


  • 0

#28 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 1:47

k tomuto logu snad není co dodat: 

http://www.geocachin...65-7ebdbe2d9f91

keš která je 25m na stromě logovat takto. Odpovědí byl NA log, že prý je to moc těžká keš....


  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#29 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 6:33

k tomuto logu snad není co dodat: 

http://www.geocachin...65-7ebdbe2d9f91

keš která je 25m na stromě logovat takto. Odpovědí byl NA log, že prý je to moc těžká keš....

Log se bohužel nedá otevřít :-(


  • 0

#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 7:09

k tomuto logu snad není co dodat: 

http://www.geocachin...65-7ebdbe2d9f91

keš která je 25m na stromě logovat takto. Odpovědí byl NA log, že prý je to moc těžká keš....

To vypadá, jako když si někdo dal práci, aby zametl stopy. Nemůžeš nám popsat, o co jde?


  • 0

#31 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 8:12

To vypadá, jako když si někdo dal práci, aby zametl stopy. Nemůžeš nám popsat, o co jde?

Včera zvečera to ještě šlo. Odpovím jedním slovem: Jonea :(


  • 3

#32 Karelerak

Karelerak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 8:42

Víceméně kontroluju průběžně, zatím jsem musel zasáhnout jen v případech hromadných logů, které se tu už někde řešily, jinak je to v pořádku.

Taky dotuju jednu kešku CWG, ale je to dost prodělečná činnost, dost lidí si CWG vezme bez náhrady. Je pravda, že v listingu není výměna striktně vyžadována.


  • 0

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 12:07

k tomuto logu snad není co dodat: 

http://www.geocachin...65-7ebdbe2d9f91

keš která je 25m na stromě logovat takto. Odpovědí byl NA log, že prý je to moc těžká keš....

 

No, odpovídal jsem už ve vlákně Needs archived. Tam byl i klikací odkaz na kešku, o kterou se jednalo: GC2YXCE, ale někdo ho smazal...

Jonea si sice logoval neoprávněné FI, ale to, že docílil zvýšení obtížnosti u T5-ky NA logem, to je jen dobře... Možná bys měl příště trochu uvažovat při zakládání keší a pokud je to stromovka, kam se sice dá dostat i bez vybavení, ale bez pudu sebezáchovy, tak to prostě T4 nebo T4,5 asi nebude... Když občas sleduji ty dokumenty o volném lezení, tak ti by ti odlovili většinu T5 bez vybavení, to je kvůli tomu budeš dělat jako T4, jen kvůli tomu, že se našli jedinci, co to dají i bez vybavení, i když většina prostě připustí, že bez vybavení to dle logů prostě nedá? Dokonce ani někteří s vybavením to nedali a to to měla být 4,5? http://coord.info/GL9P9TKE

 

 

Log se bohužel nedá otevřít :-(

 

Vypadá to, že log FI od Jonei u CzechTir smazal, ale je tam ještě stále Needs Archive log.


  • 0

#34 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2014 - 4:26

Včera se mi stalo,že jsem byl na kesi na které byl toho dne už udelan log. Ale v logbooku jsem byl jen log někoho jiného z předešlého dne. Tak jsem napsal dotyčnému kam tedy logoval, když ne do logbooku. No, možná má jen špatný datum logu.uvidíme.
  • 0

#35 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2014 - 5:53

Někdo ty data zas až tak neřeší a klidně loguje všechny keše z celýho tejdne nebo i delšího období na jedno datum..Řekla bych, že je to hlavně starost ownera.


  • 0

#36 vlastan

vlastan

    vlastan

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2014 - 6:02

Sleduji kešku GC2JEB4 až bude zase v provozu, abych ji odlovil a za tu dobu co je keš disablovaná se někteří zalogovali i s datem  14.9.2011. 


  • 0
vlastan

#37 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2014 - 7:03

Tak druhá věc je, že pokud byla keš ukradená i s logbookem, tak se občas stává, že některý výtečník využívá nemožnosti zpětné kontroly a loguje na datum krátce před ukradením, i když na keši vůbec nebyl. Možná se to děje i tady. Někteří owneři s kešemi na exponovaných místech si chodí kvůli možnosti kontroly průběžně fotit logbook. A logy pár let zpátky bývají obvykle důsledkem rozdělení týmu - např. děcko vyroste, udělá si vlastní nick a dologovává, co našlo dřív s rodiči. Nicméně si myslím, že kontrola logů je starost ownera a opravdu není třeba, aby to řešil každej, kdo na keš přijde :D.


  • 0

#38 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2014 - 7:59

Nechci to resit z duvodu hrabani bodu. Kazdy at si loguje podle sveho. Ale jen me zajimalo proc  loguje s jinym datem, nebo jestli  je treba na jiny strance  nebo co se stalo. Tak jsem mu napsal. Nevsiml bych si kdyby to nebyl jediny log za ten den.


  • 0

#39 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2014 - 8:09

No náhodou, mě se nedávno stala zajímavá příhoda na jedné kešce, kterou zkontroloval kačer kamarád.

 

Šel jsem si pro jednu krabičku, nemůžu najít, volám kamarádovi, ten mi radí, že je po pravé straně, našel jsem pod zábradlím po pravé straně, tam pár logů, tak se tam bouchnu taky. Radostnou novinu říkám kamarádovi a ten protože to má cestou, mrknul do krabičky a já nikde, tak se tomu podivíme a já jedu znovu na místo, na původním místě nic nenacházím, za to nacházím na přesném místě, které mi popsal kamarád a tam skutečně krabička s logy hluboko do historie...tak jdu napsat WN autorovi, že se tam asi povaluje nějaká další "náhradnice" a zjišťuji, že je keš disable, protože autorovi tam zatím přistálo DNF a sám autor ji  ve stejný den, jako jsem ji nalezl já, nemohl najít :D asi nějaká patogenní zóna nebo co :D sám jsem zvědav, jak se to vyřeší :) a to vše kvůli jedné kontrole kolemjdoucího kačera :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#40 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2014 - 8:16

Nechci to resit z duvodu hrabani bodu. Kazdy at si loguje podle sveho. Ale jen me zajimalo proc  loguje s jinym datem, nebo jestli  je treba na jiny strance  nebo co se stalo. Tak jsem mu napsal. Nevsiml bych si kdyby to nebyl jediny log za ten den.

Jestli má dotyčný svůj profil plný tabulek a grafů, tak bych věděl odkud vítr vane. To si jen logováním ve vhodný den plní "modrý život" Nemusí to nutně znamenat, že tam nebyl, ale stejně je to čuňárna, protože takoví "cestovatelé v čase" dělají bordel v logbooku a ownerovi se blbě kontroluje. Jednou jsem takovýmu poslal oskenovaný celý LB, ať se tam najde sám, jinak že mu budu muset ty jeho vylhaný statistiky trošku nabourat.


  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama