Přejít na obsah


Fotka

Akce na laminovačku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#21 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 9:39

Tak v K.Varech Impromat, paní Polepilová (doufám, že si to pamatuju správně). Je to ve Staré Roli někde u policajtů. Akorát to asi vyjde dráž.
  • 0

#22 jt-k

jt-k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 9:52

Tak kdo má zájem šup na Severní Moravu. Lidl Šumperk jich má narvaný regál a nikdo to nechce. Aj fólie só. :o
  • 0

#23 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2007 - 10:01

jt-k napsal/a:
Lidl Šumperk jich má narvaný regál a nikdo to nechce. Aj fólie só. :o

To je dobrá zpráva - tedy pokud to tam vydrží do soboty, to tam budu mít cestu ;)
  • 0

#24 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 7:15

Tak jsem si taky včera odpoledne koupil, laminovačku na Zbraslavi v Lidlu (ještě jich měli tak 5-6 kousků), fólie na Dobříši (posledních pár)...
  • 0

#25 tbkark

tbkark

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 8:19

tbkark napsal/a:

PedroKV napsal/a:

tbkark napsal/a:
Tak jsem dnes ráno koupil v Lidlu za 699,-, ale fólie navíc 50ks za 100,- už neměli :-( Což je docela pech...
Nemáte někdo tip na levné fólie? :-)


ještě je Lidl v Chodově a v Sokolově. www.lidl.cz


Do Chodova se chystám, ale nerad bych tam jel zbytečně...


Zbytečně jsem nejel, měli tam asi ještě 10 balení fólií a já koupil rovnou 3 :-)
Večer první pokusné laminování a dopadlo to dobře...
  • 0

#26 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 10:37

Koupil sem vcera folie v Lidlu na Kladne u autobusaku.A4 meli tak 10 baleni, vic baleni meli tech mensich namixovanych. Ale meli. Vzal sem radsi jen jedno na zkousku, protoze je to jen 80mikronu, tak sem nevedel jak to bude odolne. Zkouska jeste neprobehla.
  • 0

#27 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 10:51

Laminovacku ma ted v akci i retezec supermarketu PLUS. Stoji tam jen 499,-. Jelůokoz ale mam uz tu z Lidlu, bylo mi hned jasne ze ta v PLUSu nebude jiste tak kvalitni :) A taky je stribrna a Lidl ma krasnou cernou :) Ale ted vazne, v Lidlu je laminovacka subjektivne tezsi nez v Plusu. To bude asi jediny rozdil.
  • 0

#28 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 12:48

Jak uz jsem tady psal, myslim ze nema moc smysl poovnavat laminovacku za 499 a za 700. Myslim ze svoji funkci odvedou, kvalita vyroby samozrejme muze hrat roli, ale myslim ze u obou takto levnych vyrobku bude dost srovnatelna. Na domaci pouziti staci a pokud nekdo pocita s tim, ze bude za deset let jeste na ni laminovat, tak ma proste smulu ;o) Ale klidne si za dva roky koupim za 400 dalsi ;o)
  • 0

#29 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 13:28

mike1980cz napsal/a:
Jak uz jsem tady psal, myslim ze nema moc smysl poovnavat laminovacku za 499 a za 700. Myslim ze svoji funkci odvedou, kvalita vyroby samozrejme muze hrat roli, ale myslim ze u obou takto levnych vyrobku bude dost srovnatelna. Na domaci pouziti staci a pokud nekdo pocita s tim, ze bude za deset let jeste na ni laminovat, tak ma proste smulu ;o) Ale klidne si za dva roky koupim za 400 dalsi ;o)


Souhlas, ale ja si koupil tu drazsi, tak si musim ten nakup nejak zduvodnit :)
  • 0

#30 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 14:00

Barva je samozrejme podstatny rozdil, to nikdo nevyvraci, za design se vzdycky priplati ;o)
  • 0

#31 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 19:51

a nedej bože, aby byla metalická, za tu jsem připlácel asi 10 tisíc :-)
  • 0

#32 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 20:35

Kazdopadne dejte pozor na uctenku a uschovejte v chladnem a temnem miste, nejlip v lednicce ;o). Jestli je na termopapiru, behem par mesicu se v teple stane necitelnou a papapa zaruko. Barva nebarva ;o)
  • 0

#33 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2007 - 20:37

mike1980cz napsal/a:
Kazdopadne dejte pozor na uctenku a uschovejte v chladnem a temnem miste, nejlip v lednicce ;o). Jestli je na termopapiru, behem par mesicu se v teple stane necitelnou a papapa zaruko. Barva nebarva ;o)


Podle nového Občanského zákoníku lze uplatňovat záruku i se svědkem, ale.. Od účtenky je lepší si udělat kopii na klasický papír.
  • 0

#34 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2007 - 19:36

No Lidlu se musim zastat. Na vyrizovani reklamaci je nejlepsi. Ted mi vymenili po roce a 10 mesicich 2 draky na pousteni z duvodu ze neletaji :) no fak neletali a uctenka byla uplne bila :) vedousi se snazil ale nakonec nejakou zahadou vylustil a s omluvou vratil penize. LIDL je super.
  • 0

#35 labid

labid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2007 - 21:39

Nechci vám kazit radost, ale úplně stejnou službu jako laminovačka udělají dva papíry a žehlička. Do fólie dám to co chci zalaminovat a přes papíry přežehlím (chce to trochu přitlačit). Měl jsem i laminovačku ale tohle je úúúplně to samý ;-)
  • 0

#36 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2007 - 21:41

labid napsal/a:
Nechci vám kazit radost, ale úplně stejnou službu jako laminovačka udělají dva papíry a žehlička. Do fólie dám to co chci zalaminovat a přes papíry přežehlím (chce to trochu přitlačit). Měl jsem i laminovačku ale tohle je úúúplně to samý ;-)


Obávám se sire, že to nefunguje. Protože jsem měl doma z dřívějška z práce pár folií, zkusil jsem i toto přesně jak popisuješ. Výsledkem byla zkrabatělá folie. Možná kdyby se laborovalo s teplotou, ale kdo by to dělal, že..
  • 0

#37 labid

labid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2007 - 22:14

To je divný, čas od času to používám, ale zkrabatělá fólie se mi neudělala nikdy. Ten papír to chce nějaký tlustější, já používám desky ze sešitu, ale možná záleží i na tloušťce folie (mám 80 mikronů)
  • 0

#38 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2007 - 10:11

Zehlicka patri do ruky zene :) Pravy muz pouziva laminovacku. Ja bych do ruky zehlicku radeji vubec nebral panove, taky by nam to pak mohlo zustat naporad :D
  • 0

#39 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 19:09

Hlasim, ze v Tescu (alespon v Jicine) jsou opet na prodej laminovacky, cena 699,- a k tomu i nejake folie za rozumny peniz. Sam ji nemam, ale docela nad tim vaham, ze bych taky laminoval? :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#40 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 19:54

Tak jsem juknul na tohle. "http://obchod.libras...rezacka-papiru" Nevite jaka ta laminovacka je? 592Kc i s rezackou to docela de ne?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama