Přejít na obsah


Fotka

Akce na laminovačku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#41 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 20:45

Tahle vypadá solidně, kdybych měl 5 stovek k dobru, asik bych ji bral. Nicméně je potřeba si dát bacha na rozměry. Už jsem viděl kvalitní za 3 stovky jen proto, protože se do ní vešla maximálně A5-ka...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#42 zasa

zasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2009 - 7:18

Jen tak pro zajímavost. Od včerejška opět v Lidlu laminovačka za 499,- Kč. V balení je 30 folií + za 70 Kč lze dokoupit další dva druhy různých balení folií. Mám, zkouším a zatím pohoda ;)
  • 0

#43 blatta

blatta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 21:35

Pro zájemce o laminovačku.Ode dneška ji prodávají v akci v Lidlu za 399kč.Mají v akci i folie.
  • 0

#44 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 21:49

blatta napsal/a:
Pro zájemce o laminovačku.Ode dneška ji prodávají v akci v Lidlu za 399kč.Mají v akci i folie.


Mám odzkoušeno a díky za tip, ty folie se vždycky hodí a zrovna ráno pojedu kolem Lidlu :)
  • 0
mishiczka1

#45 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 9:56

GC-Vote používám k hodnocení kešek, stačí mít nainstalovaný greasemonkey = opičku a být zaregistrován (pošlou heslo). Nakonec si nainstalovat jejich script, který při jakékoliv změně aktualizují. Doporučuji B)
  • 0

#46 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 10:18

Taky jsem si udělal radost, zatím teda nebylo co moc laminovat, ale chleba to nežere a nikdy nevím, kdy to budu potřebovat. Kupodivu jsem v Lidlu našel 2 barevný varianty - černou a bílo-šedou. I s 2-ma balíkama fólií to bylo za necelých 6 kil a vypadá to, že to fakčí tak, jak má. Co mě překvapilo, tak byl ořezávač fólie, šlo to tak lehce, že jsem myslel, že to ani nic neuřízlo... Za sebe můžu jen doporučit..
  • 0

#47 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 10:25

Dotaz: To opravdu laminuje - teplem - nebo lepí samolepicí fólie?
  • 0

#48 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 10:32

Umí to oboje i studený i teplý. Studený hned, na spojení teplem se to zahřívá cca 4 minutky. EDIT: A fólie který jsou k tomu se spojují teplem.
  • 0

#49 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 20:36

Bohužel, u nás v Lidlu druhý den ráno ! neměli ani laminovačku ani folie. Béé
  • 0
mishiczka1

#50 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 21:02

Mám z Lídlu zkušenost, že zboží v akci někdy vůbec neměli, nebo bylo hned pryč. Ale pak se objevilo třeba za půl roku za tutéž cenu a bez publicity. Prostě to chce tam občas zajít a koukat.
  • 0

#51 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 21:04

u nás dnes taky ani folie ani laminovačku jediný co tam zbylo cca v 10 kusech byli ty jejich skartovačky
  • 0

#52 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 21:14

tu skartovačku tam měli taky, asi tři kusy, ale udělali mi naprosto nevýslovnou radost z hlinikové lepicí folie. taky jsem jim vybrakovala propisky, ty z minula znám a jednu si pořád hlídám. Ale je fakt, že po čase mají najednou zboží z dnešních beznadějně vyprodaných akci. Ale by to nebyl jen OT, tak mám jednu LIDL radu. Když jim dojde zboží, na účtence je telefonní číslo, na kterém si to zboží můžete objednat z jiné prodejny (skladu?) přímo na tu vaši prodejnu a tam si to vyzvednout. To jen kdyby někdo prošvihl životně důležitou příležitost.
  • 0
mishiczka1

#53 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2012 - 21:39

A další LIDL rada je ta, že zboží v akci se jim v prodejně válí již večer před začátkem akce.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#54 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2012 - 0:40

Díky za tip na utracení pár stokorun :-) Na prodejně už nebyla, ale přinesli mi ještě poslední kousek ze skladu. Bohužel až doma jsem si na obalu přečetl, že součástí měla být sada fólií, které tam ale nebyly.. I tak ale skoro nejlevnější laminovačka na trhu.
  • 0

#55 EmKu

EmKu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2012 - 10:53

Kdybyste se nekdo laminovacky Lidl zbavoval, rada odkoupim
  • 0

#56 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2013 - 19:33

Tak pro všechny zájemce o laminovačku. Od pondělí ji mají zase v Lidlu za 444 Kč. Tak přeju hodně štěstí při schánění.
  • 0

#57 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2013 - 20:16

kromanonec napsal/a:
Tak pro všechny zájemce o laminovačku. Od pondělí ji mají zase v Lidlu za 444 Kč. Tak přeju hodně štěstí při schánění.

Máte s těma laminovačkam z Lidlu, někdo zkušenost, prosím? A to mají ten den ráno v každým Lidlu nebo jak to je?
  • 0

#58 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2013 - 20:33

Doma vlastníme z LÍDLU laminovačku formátu A4 a kolega má formát A3. Obě fungují zcela bez problémů. ;) Díky za oznámení akce, půjdeme si koupit fólie.:P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#59 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2013 - 21:09

zlicinaci napsal/a:
A další LIDL rada je ta, že zboží v akci se jim v prodejně válí již večer před začátkem akce.

To je jak kdy a asi jak kde.
Dnes jsem byl večír u nás vracet prázdné lahve a ještě tam byly jen zbytky z minulého týdne. Ale občas už se stalo, že byli večer nachystáni na ráno.
  • 0

#60 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2013 - 21:18

Jacka_dominikanka napsal/a:
Máte s těma laminovačkam z Lidlu, někdo zkušenost, prosím? A to mají ten den ráno v každým Lidlu nebo jak to je?

Já mam zkušenosti takovou, že jsem ji koupil a když jsem ji chtěl poprvé použít, zjistil jsem, že nefunguje - nebere si sama papír s fólií. Kromě toho je potřeba dát si bacha, jestli je balení kompletní - já tam neměl fólie (bral jsem poslední nějakou podpultovou ze skladu, tak jsem byl rád, že ji vůbec mám).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama