Přejít na obsah


Fotka

Roznášení bordelu po lesích?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2005 - 21:02

PS: Skauti pro hry v přírodě fáborky nepoužívají a pokud výjimečně ano, tak je potom uklidí. Fáborky používají pionýři.
PPS: Tři tečky a vykřičník jsou standardními stylistickými nástroji. Pokud na ně nejste zvyklý, tak zřejmě čtete pouze návody ke GPS :-)

Říkal jsem si, že se nezapojím. Nedalo mi to. Ferdo, já jsem založil turistický oddíl "Bobři" v Ostravě v roce 1980. Tenkrát pod hlavičkou pionýrské organizace. Můžu ti s úsměvem říci, že funguje dodnes a vůbec mu neuškodilo, že jeho členové nosili červené šátky. Vůbec nezáleží jak se organizace jmenuje, ale co dělá. Jestli si na vše děláš svůj názor jen podle toho, co jsi kde slyšel nebo četl a ne podle toho co jsi zažil, pak je mi tě upřimně líto.
P.S. Divím se, že používáš počítač. Víš vůbec jak přímo i druhotně zatěžuje přírodu a životní prostředí?
A ještě závěrem. Dříve jsem jezdil na vandry v tzv. kanadách, řeknu ti, nyní používám boty s membránou Gore-tex a nejen že se nestydím za to, že jsem v tvých očích "in", ale přiznám se, jsou supr :-)
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2005 - 15:33

Rozmyslal som, ci ma zmysel Ti odpovedat.
Nepolozil si ani jednu otazku. Precital si si clanok, vytvoril si vlastny nazor. Pocitujes potrebu
bud nas o nom predlozit alebo pravdepodobnejsie vyprokovat.
Takze asi nema.
Ak sa vsak nahodou mylim, tu je niekolko poznamok:
- Nikto z hornych pozicii Top rebricka auto nema. Ja tiez nie.
- Cache najst nie je trivialne. Sipka Ta zdaleka nezavedie na miesto a niekedy cache nenajdes, aj ked si meter od nej.
- Myslim, ze dobre uzatvorena plastova krabica, ktora ma svojho spravcu a je dobre ukryta prirode nevadi.
Ako sam uvadzas, su veci, ktore vadia prirode viac. Napriklad Tvoj dom a cesta co k nemu vedie :-)
- Myslim, ze pocit cacherov, ze su blizko prirode, ako sam pises, je s ohladom na to, ze travia v prirode vela casu
opravneny a pravdivy. Ironiu tu nie je treba.

Pozyvam Ta niekedy to s nami vyskusat.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2005 - 2:27

Přečetl jsem si Vaše odpovědi i obsah Vaší stránky a rád bych se Vám omluvil za svůj opravdu neurvalý úvodní komentář. ... Zdraví Ferda.

Díky, Ferdo. Takováhle milá slova potěší. No třeba se někde na cestě potkáme, kdo ví...
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2005 - 16:36

Přečetl jsem si Vaše odpovědi i obsah Vaší stránky a rád bych se Vám omluvil za svůj opravdu neurvalý úvodní komentář....Zdraví Ferda.

V tom případě se Ti omlouvám za to, jak jsem Tě v reakci na Tvůj příspěvek tituloval. Ahoj.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 12:09

Ja si myslim, ze to Ferda pochopil celkem spravne, jenom to uz nedelaji jen obyvatele velkomest. No a nekteri hledaci se nedopravuji auty. Nekteri to kompenzuji tim, ze odnesou odpadky z okoli.
Kdyby se pouzival material trvanlivy aspon nekolik let a pritom ekologicky rozlozitelny, podobne vytky by zrejme nezaznely. Kovove schranky (napr ammo boxy) by tomu mohly byt nejblize.
Kazdy prispevek v teto diskuzi je legitimni a nadavky nicemu nepomuzou. Takze bych se za ne chtel Ferdovi omluvit, a podekovat mu za vysloveny nazor.

Ja bych to s tema omluvama neprehanel, nebot prvni prispevek mi prisel svoji formou a nepodlozenosti nadavek mnohem horsi nez ty nasledujici. Samozrejme, ze kazdy nazor je vitan a doufam, ze Ferda ho po !dukladnem! prozkoumani vsech informaci jeste zmeni a zas nam neco pekneho napise.
Mimohodem neni bordel jako bordel, to bys pak jako o bordelu mohl mluvit i logovacich knizkach u (zakonem primo zakazanych) nocovist v ruznych CHKO nebo o vrcholovych knizkach. Tady jde asi spis o rozum a zodpovednost kazdeho cloveka (at uz geocachera nebo cloveka, co v lese nocuje a rozdelava ohen) Jsem si zcela jist, ze po nas po pripadnem skonceni hry take v lesich nic nezbyde. Zdroj tvych informaci je myslim jasny, tak si toho, Ferdo, zkus precist jeste vic a stejne jako Tonicek doporucuji tvym ocim zvlaste dva CITO eventy.
Michal
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 12:29

Ja si myslim, ze to Ferda pochopil celkem spravne, jenom to uz nedelaji jen obyvatele velkomest. No a nekteri hledaci se nedopravuji auty. Nekteri to kompenzuji tim, ze odnesou odpadky z okoli.
Kdyby se pouzival material trvanlivy aspon nekolik let a pritom ekologicky rozlozitelny, podobne vytky by zrejme nezaznely. Kovove schranky (napr ammo boxy) by tomu mohly byt nejblize.
Kazdy prispevek v teto diskuzi je legitimni a nadavky nicemu nepomuzou. Takze bych se za ne chtel Ferdovi omluvit, a podekovat mu za vysloveny nazor.

JARRY, promin, ale zadny nazor extremisty (konstruktivni kritika neurazi) nemohu akceptovat. Ac by v nem bylo sebevic pravdy. Tenhle Ferda je proste hovado. A nema smysl s nim otevrene diskutovat. Zrejme se tu ocitl z nejake duchaplne diskuze na lidovkach, idnes, ci jine. Nekdy se nestacim divit jaci inteligenti dnes maji pristup k internetu a co se jim honi v hlavach. Snad clanek v HN privede vice nadsenych a skvelych lidi, jake jsem mel zatim tu moznost tady poznat, nez takovych piiip.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2005 - 23:30

Ano, přesně takhle bych v 19. století reagoval na Klub českých turistů. I ty argumenty jsou zcela přesné. "Pokrok" se bohužel nezastaví, ale je moudré se ho pokusit alespoň brzdit...
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2005 - 15:33

...presvedcit...
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2005 - 23:36

Vzacna schopnost sebareflexie, a este v internetovom fore, to tiez musim ocenit :)))
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 12:48

JARRY, promin, ale zadny nazor extremisty (konstruktivni kritika neurazi) nemohu akceptovat. Ac by v nem bylo sebevic pravdy. Tenhle Ferda je proste hovado. A nema smysl s nim otevrene diskutovat. Zrejme se tu ocitl z nejake duchaplne diskuze na lidovkach, idnes, ci jine. Nekdy se nestacim divit jaci inteligenti dnes maji pristup k internetu a co se jim honi v hlavach. Snad clanek v HN privede vice nadsenych a skvelych lidi, jake jsem mel zatim tu moznost tady poznat, nez takovych piiip.

S tim ze forma Ferdova prispevku je trapne hovadska naprosto souhlasim. Ale v odpovedich by se nemuselo klesat na jeho uroven, radeji si vsimejme obsahu.
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 12:51

JARRY, promin, ale zadny nazor extremisty (konstruktivni kritika neurazi) nemohu akceptovat. Ac by v nem bylo sebevic pravdy. Tenhle Ferda je proste hovado. A nema smysl s nim otevrene diskutovat. Zrejme se tu ocitl z nejake duchaplne diskuze na lidovkach, idnes, ci jine. Nekdy se nestacim divit jaci inteligenti dnes maji pristup k internetu a co se jim honi v hlavach. Snad clanek v HN privede vice nadsenych a skvelych lidi, jake jsem mel zatim tu moznost tady poznat, nez takovych piiip.

Cimz se stavis skoro na jejich uroven, protoze z vicemene nuloveho mnozstvi informaci vyvozujes o lidech absolutni zavery. Ty ses po precteni(a treba spatnem pochopeni) nejakeho novinoveho clanku nikdy nenastval tak, ze bys rekl neco neuvazeneho? Myslim, ze by bylo zajimave sepsat sociologicky psychologickou studii o internetovych forech, protoze ve vsech obecne pristupnych forech, co jsem zatim videl(vcetne tohohle), to vypada naprosto podobne, jako treba na zminenem iDnes. Michal
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2005 - 16:04

Ferda, ako som pochopil z Tvojho prispevku, ty si vlastne schizofrenik :))) Namiesto pouzivania internetu (moc high-tech a cool. brrr :) by si mohol napr. signalizovat svoje myslienky pomocou "kourovych signalu :))) - ale ber to easy, len si robim srandu :) nic proti Tebe nemam... akurat si nerob nazory na veci podla jedneho clanku v novinach, ale najprv sa osobne presvedc...
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 12:54

Cimz se stavis skoro na jejich uroven, protoze z vicemene nuloveho mnozstvi informaci vyvozujes o lidech absolutni zavery. Ty ses po precteni(a treba spatnem pochopeni) nejakeho novinoveho clanku nikdy nenastval tak, ze bys rekl neco neuvazeneho? Myslim, ze by bylo zajimave sepsat sociologicky psychologickou studii o internetovych forech, protoze ve vsech obecne pristupnych forech, co jsem zatim videl(vcetne tohohle), to vypada naprosto podobne, jako treba na zminenem iDnes. Michal

Aby to nebylo spatne pochopeno, tak je to reakce na obclanek nahoru. Lepe receno mysleno v podstate stejne jako Jarryho reakce.
Michal
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2005 - 14:09

Cimz se stavis skoro na jejich uroven, protoze z vicemene nuloveho mnozstvi informaci vyvozujes o lidech absolutni zavery. Ty ses po precteni(a treba spatnem pochopeni) nejakeho novinoveho clanku nikdy nenastval tak, ze bys rekl neco neuvazeneho? Myslim, ze by bylo zajimave sepsat sociologicky psychologickou studii o internetovych forech, protoze ve vsech obecne pristupnych forech, co jsem zatim videl(vcetne tohohle), to vypada naprosto podobne, jako treba na zminenem iDnes. Michal

Takze kdyz neco nepochopim tak mam vlastne pravo se chovat jako ...? No to je prima. Ja bych osobne na ten jeho prispevek nereagoval. Myslim si, ze pouzitym vyrazivem se Ferda dobre identifikoval. Takze jsem mel jen tu potrebu sdelit vlastni nazor, ze brat ho jakkoli vazne je mi proti srsti. Tot vse. Pokud jsem si vsimnul, nikdo se tu "jeho" zpusobem nechova a nechoval.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2005 - 19:04

Don't feed the trolls :)
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2005 - 12:47

Don't feed the trolls :)

Nenechte se vyprovokovat, přátelé kamarádi.
Ferda je nějakej Ferda, kterej se snaží svejma blbejma kecama nás slušné hledače GPS pokladů nasrat !!!
To znam, to sem taky dělal, když sem skončil s hostovanim na pipni.cz, choval sem se stejně a vždycky sem měl praseší radost z toho když se někdo chytil :-))
Ferda nestojí o to, aby mu někdo vysvětlil princip hry geocaching, nestojí ani o to, aby si udělal o to rozumnej obrázek, je to prostě jenom prudič...

Jestli se ale mejlim, tak ať se mi ozve a klidně ho s sebou vezmu na nějakou kešku.

Motorkou třeba až přímo do centra českýho krasu ať vidí :-)))))

Groula

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama